فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

لطفا همسر خوبي باشيد (شوميز)

  • 80,000 تومان

زندگي همه ما بر سه ركن: تولد، ازدواج، مرگ استوار مي‌باشد. قسمت اول و آخر آن به عهده ما نيست ولي مهمترين قسمت آن يعني ازدواج، با انتخابي كه مي‌كنيم سازنده‌ي فرداهاي ما مي‌باشد، سرنوشت خود، همسر و فرزندانمان را در آينده رقم مي‌زنيم. شادي و شادكامي و اندوه و تلخ‌كامي را با انتخاب خود به همراه مي‌آوريم. پس براي رهايي از اين رنج مهلك احتمالي آتي بايستي با شناخت و آگاهي انتخاب كنيم. كتاب حاضر در اين امر مهم بهترين راهنماي شما مي‌باشد.

لطفا موفقيت را باور كنيد

  • 50,000 تومان

بي‌ترديد همه ما در گذر از جاده‌هاي پر فراز و نشيب زندگي نياز به يك نقشه راهنما داريم. نقشه‌اي كه ما را از پيچ و خم‌هاي زندگي آگاه نمايد تا به سلامت و سعادت اين راه سخت را طي كنيم. در ابتداي راه زندگي، نياز به خودشناسي و خودانديشي و خردورزي داريم تا از نقاط ضعف و قوت خويش براي طي طريق در اين سفر پرمخاطره آگاه شويم. سپس نياز به درك درست از مراحل بعدي زندگي مانند موفقيت در تحصيل، انتخاب شغل، ازدواج، تربيت فرزند و در نهايت انسان موفق در تمام فصول زندگي.

لطفا پدر و مادر خوبي باشيد (شوميز)

  • 100,000 تومان

خوب مي‌دانيد كه پرورش يك فرزند شايسته امري بسيار دشوار و گاهي ناممكن مي‌نمايد و خوب مي‌دانيم كه چه لذت لطيفي است وقتي به سرو قامت سبز فرزند رسيد خود كه ديروز كودكي بيش نبود و اكنون تبديل به انساني لايق و دوست‌داشتني شده است نگاه مي‌كنيد. اين كتاب راهنمايي است نسبتا جامع براي شناخت، مراقبت و تربيت كودكان و نوجوانان.

لطفا مدير موفقي باشيد

  • 40,000 تومان

وقتي يك بادبان بزرگ را به يك قايق كوچك مي‌بندي بنشين و غرق شدن قايق را تماشا كن! مديريت تجاري،هنري است براي تبديل نمودن رويا به حقيقت!

صفحه‌ی 1