فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
شهود
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
بخشش
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
معجزه حضور (چگونه والدين آينده و ساختار مغزي كودكان را شكل مي دهند)
تاريخ مصور بشر (تولد انسان)
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
8 قرار عاشقانه
 • 115,000 تومان
 • با تخفیف: 115,000 تومان
ذهن در حال رشد (چگونه تعامل روابط و مغز ما را شكل مي‌دهد) گالينگور
درس‌هاي يك سرخ‌پوست لاكوتايي
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
روستاي محو شده
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
مغز پذيرا (پرورش شجاعت كنجكاوي و تاب‌آوري در فرزندان)
اصول اعتماد به نفس (آنچه زنان بايد بدانند)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
ذن گوشت و استخوان
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان

شهود

 • 45,000 تومان

شهود هم مثل بينايي و لامسه، يا هر يك از حواس ديگر شما، يك حس است كه مي‌توانيد پرورش دهيد و از آن استفاده بيشتري كنيد يا بلااستفاده‌اش بگذاريد. شهود اغلب حسي است كه در لحظه اكنون از عواقب تصميم يا رفتار شما در آينده خبر مي‌دهد. طبيعتا اين حس بسيار مفيد و كارساز است ولي چرا غالبا از آن استفاده نمي‌كنيم؟ پاسخ ساده است چون ياد نگرفته‌ايم. اين كتاب به شما كمك مي‌كند كه از اين حس ارزشمند بهره ببريد.

بخشش

 • 45,000 تومان

اغلب مردم فكر مي‌كنند بخشش يعني زدودن رويدادي از حافظه و ادامه دادن به زندگي، انگار كه اتفاقي نيفتاده است. اين بخشش نيست، و تبعات ناخوشايندي دارد. بخشش رها كردن حس رنجش از يك شخص يا يك رويداد و متوقف كردن جريان خشم و كينه است. بخشش كلا مربوط به شماست و هيچ لزومي ندارد كه پاي ديگري يا ديگران به ميان كشيده شود. با اين كتاب درباره بخشش و انواع آن بيشتر بدانيد.

معجزه حضور (چگونه والدين آينده و ساختار مغزي كودكان را شكل مي دهند)

 • 100,000 تومان

در دنياي پيچيده و پر ابهام كنوني كه بر تمامي جنبه‌هاي زندگي از جمله ارتباطات ما با كودكان به طور چشمگيري اثر گذار است.اين كتاب بسيار مفيد براي آن دسته از پدر و مادرها و دست اندركاران پرورش كودكان نوشته شده است كه به رغم كمبودها و مشكلات عميقا كودكان را دوست دارند. و مايلند كودكاني سالم، كنجكاو، با شهامت، همدل، تاب آور، توانمند و موفق پرورش دهند. نويسندگان برجسته كتاب عقيده دارند وقتي در تعامل‌هاي روزانه به دنبال بهترين پاسخ به فرزندان خود هستيد، بجاي ترس‌ها، نگراني‌ها، ستيزها و گريزها و عدم اطمينان‌ها، يا تلاش در دستيابي به معيارهاي غيرواقعبينانه، فقط حضور داشته باشيد. مقصود از حضور داشتن، حضور فيزيكي، ذهني و هيجاني و كيفيت آن است. ايجاد حس ايمن بودن، ديده شدن، تسكين داده شدن و امنيت در كودكان از معجزه‌هاي حضور تربيت كنندگان است.

علم و هنر اعتماد به نفس براي دختران (ريسك كردن گند زدن و يك ناقص شگفت‌انگيز شدن خود كاملا قدرتمند خودتان)

 • 75,000 تومان

آيا تا به حال دلت خواسته عضو يك تيم يا يك باشگاه خاص باشي؟ يا اينكه بتواني با آن معلمي كه دوستش داري، حرف بزني؟ يا عضو فلان گروه حامي حيوانات شوي كه هميشه آرزويش را داشتي؟ شايد هم چيز‌هايي كه تو از آنها مي‌ترسي، چيزهاي ديگري هستند. در اين كتاب راز انجام همه كار‌هايي كه تا الان دوست داشته‌اي و نتوانستي انجامشان دهي را به تو مي‌گوييم. اعتماد به‌نفس؛ همان چيزي است كه به تو قدرت مي‌دهد تا بتواني هر كاري كه مي‌خواهي را انجام دهي. اين كتاب با گرافيك عالي، فهرست‌ها و تست‌هاي جذاب و داستان‌هايي از دختران واقعي، كد‌هايي را براي اعتماد به‌نفس داشتن به تو مي‌آموزد. اينكه چطور اعتماد به‌نفس داشته باشي و چگونه از آن استفاده كني. خيلي زود تو هم دختري اهل عمل مي‌شوي؛ ريسك‌ها را كنار مي‌زني و چالش‌هايي كه هرگز تصورشان نمي‌كردي برايت پيش مي‌آيد.

تاريخ مصور بشر (تولد انسان)

 • 150,000 تومان

در جهاني كه زير رگبار اطلاعات نادرست و بي‌ربط است وضوح علمي به راستي در حكم قدرت است. چگونه مي‌توان نماي كلي را بدون گرفتار شدن در دنياي بي‌كران جزئيات مشاهده كرد؟ يك راهش اين است كه گامي به عقب بگذاريم و نگاهي به تصوير بس عظيم و تماميت تاريخ گونه بشر بيندازيم. تاريخ مصور بشر اين داستان را برايمان روايت مي‌كند كه چگونه موجودي بي‌مقدار فرمانرواي كره زمين شد و توانست اتم را بشكافدء به ماه قدم بگذارد و كد ژنتيكي حيات را دستكاري كند تاريخ مصور بشر بازگويي مفرح و پرشور و حال تاريخ انسان استء سرشار از طنز و شوخ طبعيء همراه با شخصيت‌هاي داستاني جذاب. اگر مي‌خواهيد بفهميد كه چرا ما همگي در تله روياهاي مردگان تاريخ گرفتار آمده‌ايمء اين كتاب پاسخگوي اين معماي شما خواهد بود. تصاوير خلاقانه كاساناوه كه گوشه چشمي به آثار برجسته هنري و سينمايي جهان دارد به روايت جان مي‌بخشد.

8 قرار عاشقانه

 • 115,000 تومان

رابطه عاشقانه خود به خود صميمانه‌تر و پايدارتر نمي‌شود. براي زندگي عاشقانه همراه با شادكامي كارهايي بايد كرد. نويسندگان اين كتاب كه از روانكاوان مشهور روابط عاطفي هستند، كوشيده‌اند رابطه عاشقانه موفق و شورمندانه را بر اساس تجربيات باليني روان شناختي در قالب هشت رهنمود ساده و ثمربخش با مردان و زناني كه خواستار رابطه‌اي صميمانه تر و پايدارترند، در ميان بگذارند.

ذهن در حال رشد (چگونه تعامل روابط و مغز ما را شكل مي‌دهد) گالينگور

 • 250,000 تومان

دانيل سيگل با رويكرد بين رشته‌اي ((زيست شناسي اعصاب بين فردي)) اين انديشه كه ذهن در فصل مشترك تجربه بين فردي و ساختار و كاركرد مغز پديد مي‌آيد را مورد كند و كاو قرار مي‌دهد. در اين رويكرد نيازي به انتخاب بين مغز و ذهن، زيست شناسي يا تجربه و طبيعت و تربيت وجود ندارد. كتاب موضوع هاي بسيار مهم چون فرهنگ، جنسيت، خلق‌ و خو، ژنتيك و نقش هشياري و همبسته‌هاي عصبي آن در فرآيندهاي ذهني و اجتماعي را مورد بحث قرار مي‌دهد. تلاش نويسنده عميق‌تر كردن دركي از زندگي روزمره شخصي از ذهن و روابط انساني، با استفاده از ديدگاه‌هاي عيني علم است. اين كتاب براي درمانگران، همكاران محترم دانشگاه، متخصصان تعليم و تربيت، دست‌اندركاران رشد كودك و نوجوانان، و دانشجويان رشته‌هاي روان‌شناسي، روانپزشكي، جامعه شناسي، علم اعصاب، مددكاري اجتماعي، مديريت و غيره مفيد است. خوانندگان غير متخصص مي توانند با شناخت دقيق‌‌تر به بينش‌هايي در جهت رشد و ارتقاي زندگي فردي، اجتماعي و حرفه‌اي خود دست يابند. ارزش اين كتاب، حمايت از رشد سالم و تاب‌آور ذهن شما و عزيزانتان در سرتاسر زندگي است.

درس‌هاي يك سرخ‌پوست لاكوتايي

 • 65,000 تومان

شادي احساس شگفت‌انگيزي است كه حالت را در هر شرايطي خوب مي‌كند و هنگام نااميدي اميدت مي‌دهد و مي‌گذارد در جهاني از آشفتگي و غوغا آرامش را احساس كني. دوست دارم بتواني هر زمان كه دلت خواست ، شادمان باشي. پس دعوتت مي‌كنم به سفر در كنار ديويد ، سرخپوست لاكوتايي جواني كه به راز شادماني دست يافت....

روستاي محو شده

 • 28,000 تومان

روستاي محو شده روايت مردماني است كه ناگهان به بلايي دچار مي‌شوند كه از كل دنيا جداشان مي‌كند. همه جوياي علت حادثه هستند اما كسي دست پر برنمي‌گردد. در روزهاي نخست، وحشت اجازه هيچ اقدامي به اهالي نمي‌دهد و اندك اندك با مشكلاتي روبه‌رو مي‌شوند كه از آن بي‌خبر بودند: كميابي و نايابي، صف‌هاي طويل خريد، سهميه‌بندي سوخت، برقراري نظام كوپني... به سوي كليسا هجوم مي‌برند اما وقتي كشيش نيز نمي‌تواند توضيحي باورپذير بدهد، كليسا اندك‌اندك خالي و خالي‌تر مي‌شود. هر كس مي‌كوشد گليم خودش را از آب بيرون بكشد. كساني مي‌ميرند و كساني نيز به قعر دره خفت و دريوزگي سقوط مي‌كنند...

مغز پذيرا (پرورش شجاعت كنجكاوي و تاب‌آوري در فرزندان)

 • 45,000 تومان

نگاهي دقيق به انتظارهاي والدين و ديگر كساني كه در رشد و سلامت همه جانبه كودكان نقش دارند، در كنار هدف‌هاي پرورشي و آموزشي براي رشد و شكوفايي در اين عصر و مسائل گوناگوني چون عدم آمادگي كافي كودكان و نوجوانان در ورود به زندگي بزرگسالي و... ما را به چهار هدف اساسي پرورشي تعادل، تاب‌آوري، بصيرت و همدلي كه مشخصه مغز پذيرا هستند رهنمون مي‌سازد. كتاب مغز پذيرا با تاكيد بر اين چهار اصل مغز پذيرا به توصيف مغز «نه» يا «ناپذيرا» و شيوه پرورش مغز پذيرا مي‌پردازد. نويسنده‌هاي كتاب توضيحات بسيار ساده و دقيق، انديشه‌هاي جديد و فعاليت‌ها و مهارت‌هايي به مراقبه كودك ارائه مي‌دهند تا آنها بتوانند كودكان همه سنين و همچنين خودشان را در حالت مغز پذيرا قرار دهند و در كودكان تعادل، تاب‌آوري، بصيرت و همدلي پرورش يابد. تمام انديشه‌ها و فنوني كه در اين كتاب مطرح شده، علاوه بر كودكان براي بزرگسالان و همه كساني كه علاقه‌مند و متعهد به برقراري تعادل ، تاب‌آوري، بصيرت و همدلي در دنياي پيچيده و پرشتاب امروز هستند ارزشمند است.

اصول اعتماد به نفس (آنچه زنان بايد بدانند)

 • 65,000 تومان

كتاب اصول اعتماد به منفي به كيف تمام زنان تعلق دارد. اين كتاب همزمان تحقيقات پيشگام علمي و گزارش هاي دست اول از قدرتمندترين زنان جهان را شامل مي شود - جوآنا كولز، سردبير مجله كاسمو پولنه يكي از پر فروش ترين مجلات بين المللي مد براي زنان از نان كمبود مهارت ندارند. آنچه آنان نياز دارند، اعتماد به نفس بيشتر است كتاب اصول اعتماد به نفس نگاهي نو و بخردانه به اين كليد موفقيت دارد.ه - توري برچ، مدير عامل و بنيانگذار برند توزي برج در زمينه لباس هاي ورزشي لوكس چطور مي توانيم بهترين استعدادها، مهارتها و علايقمان را بروز دهيم؟ كتاب اصول اعتماد به نفي نشان مي دهد اين كافي نيست كه فقط كاري را كه انجام مي دهيم، بلد باشيم؛ اعتماد به نفس عاملي كليدي در موفقيتمان مي باشد. خواندني هايي جذاب براي هر زني كه مي خواهد زندگي اش را به مرحله اي بالاتر بيرد.» | ا - گربچن روين، نويسنده كتاب پروژه خوشحالي هر از گاهي حتي موفق ترين زنان اشاره كرده اند كه اعتماد به نفشان گذرا و يا وابسته به موقعيت است. نويسندگان با استعداد و عمومي ثابت كرده اند كه اين مي تواند تغيير كند، كشف كنيد چطور مي توانيد به طور ويژه آن حس ماندگار عزت نفس در اين كتاب عالي را توسعه دهيد - مارشال گلداسميت، نويسنده كتاب آنچه شما را به اينجا رسانده به آنجا خواهد بود

ذن گوشت و استخوان

 • 30,000 تومان

اين مجموعه شامل چهار كتاب است: «101 داستان ذن» اول بار در سال 1939 توسط رايدر و شركا (لندن) و شركت ديويد مك كي (فيلادلفيا) به چاپ رسيد. اين داستان‌ها تجربه‌هاي واقعي استادان چيني و ژاپني ذن در طول تقريبا پنج قرن است. «دروازه بي در»، در سال 1934 توسط جان موري (لس‌آنجلس) چاپ شد. اين كتاب مجموعه مسئله‌هايي است كه به آن‌ها كوآن مي‌گويند. استادهاي ذن براي راهنمايي مريدها به سوي رهايي، از آن‌ها استفاده مي‌كنند. اين كوآن‌ها اولين بار در سال 1228 به دست يك استاد چيني ضبط شده‌اند. «ده ورزا» اول بار سال 1935 توسط دوراس و شركا و پس از آن رالف ر. فيليپس در آمريكا چاپ شد. اين كتاب ترجمه‌اي است از رساله تصويري مشهور چيني در قرن دوازدهم، درباره مراحل آگاهي كه به روشني ذهن منتهي مي‌شوند، و در اين‌جا توسط يكي از بهترين هنرمندان كنده‌كاري روي چوب در ژاپن به تصوير كشيده شده است. «تمركز» يك بازنويسي از دست‌نوشته‌هاي كهن به زبان سانسكريت است كه بار اول در بهار 1955 در نشريه جنتري نيويورك منتشر شد. اين كتاب نمايان‌گر مكتب ديرينه‌اي است كه پس از گذشت حدود 4000 سال در كشمير و مناطقي از هندوستان زنده است و به احتمال زياد مي‌تواند ريشه ذن باشد.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1