فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

آداب و معاشرت براي همه

  • 26,000 تومان

رعايت برخي آداب پسنديده به شما كمك خواهد كرد تا شان و منزلت اجتماعي‌تان ارتقا يابد. شما با رعايت نكات ضروري و ساده در زمره افراد فرهيخته قرار خواهيد گرفت، شخصي كه ديگران آرزوي معاشرت با وي را دارند.

9 ماه انتظار شيرين

  • 42,000 تومان

با مطالعه اين كتاب درك بهتري نسبت به تغييراتي كه حاملگي پيش مي‌آورد و نيز دليل آن‌ها، پيدا مي‌كنيد. وقتي نشانه‌هاي بخصوصي ظاهر مي‌شوند، مي‌دانيد كدام طبيعي هستند و كدام نه، به كدام با لبخند شادي پاسخ دهيد و كدام را به پزشكتان گزارش دهيد. داشتن آمادگي، شما را از نگراني‌ها و دلهره‌هاي زيادي رها مي‌سازد و اين 9 ماه مطبوع‌تر و ايمن‌تر مي‌سازد. يك انتظار شيرين براي شما و پدري كه او نيز به نوبه خود نگراني‌هايش را تجربه مي‌كند.

تشخيص دروغ در كمتر از 5 دقيقه (چگونه در كمتر از 5 دقيقه بفهميم دروغ مي‌گويد)

  • 42,000 تومان

صداقت، اساس هر رابطه‌اي، اعم از تجاري يا فردي است. آگاه بودن از مقاصد واقعي ديگران به طور قطع ارزشمند است و اغلب موجب صرفه‌جويي در وقت، پول، انرژي و كاهش غصه‌هاي شما مي‌شود. وقتي نيت واقعي فردي را بدانيد، اين قدرت را داريد كه وضعيت را كنترل كنيد يا حداقل مورد سوءاستفاده او قرار نگيريد. شما با مطالعه اين كتاب خواهيد آموخت كه چگونه معناي ضمني كلمات را دريابيد و چه‌طور وقتي ديگران آنچه را در ذهن‌شان مي‌گذرد به زبان نمي‌آورند، افكارشان را بخوانيد.

قانون 80/20 (راز دست‌يابي به چيزهاي بيشتر با تلاش كمتر)

  • 71,000 تومان

كتاب حاضر براي كساني است كه مي‌خواهند در زندگي خصوصي و كاري خود به موفقيت دست يابند. در اين كتاب به روش‌هايي ساده و دقيق براي راهنمايي خواننده در زمينه‌هايي از زندگي اشاره شده است كه در آنها مي‌توان از اصل تفكر 80/20 بهره‌مند شد. اين كتاب كتابي فوق‌العاده كاربردي است كه به خواننده نشان مي‌دهد چه طور بايد در زندگي تنها بر مسائل حائز اهميت تمركز كند. اگر شما هم از آن دسته كساني هستيد كه از مسابقه زندگي خسته شده‌اند و پذيراي نگرشي جديد نسبت به زندگي هستند، مطالعه اين كتاب را اكيدا به شما توصيه مي‌كنم.

آنچه زنان بايد درباره مردان بدانند (رازهايي درباره مردان)

  • 52,000 تومان

كتابي كه هم اكنون در دست داريد، كتابي است كه تحول مثبتي در يك زندگي زناشويي و يك رابطه‌ي عاشقانه رقم خواهد زد. چگونه مي‌توان براي همسر خود ( زن و معشوق) بود و در عين حال وقار، متانت و شخصيت كامل يك زن را حفظ كرد. چرا بعضي زنان فقط به وضع مالي مردها توجه مي‌كنند و اين مردها را دل‌زده مي‌كند. آيا مي‌دانيد مهم‌ترين اشتباهاتي كه زن‌ها درباره‌ي مردها مرتكب مي‌شوند كدامند. چگونه مي‌توانيد به همسر خود كمك كنيد تا احساسات درونيش را بيان كند. چرا مردان همواره بر زن‌ها سلطه دارند و فكر مي‌كنند هميشه حق با آن‌هاست. چرا به نظر مي‌رسد مردان كم‌تر از زنان به عشق و روابط اهميت مي‌دهند. چرا مردها از اين‌كه زنان آشفته يا احساساتي مي‌شوند، متنفرند. چرا مغز مردان با زنان متفاوت است.

آخرين راز شاد زيستن

  • 39,000 تومان

اين كتاب چكيده‌اي از موفق‌ترين آثار روانشناسي در دو دهة گذشته است و نويسنده توانسته است كه مجموعه‌اي از پيچيده‌ترين قوانين انتزاعي ذهن و روان آدمي را در قالب ساده‌ترين و كاربردي‌ترين اصول به مخاطبين خود عرضه كند. «آخرين راز شاد زيستن» كتاب دستورالعمل‌هاي كوچك براي ايجاد تغييرات بزرگ در زندگي است. پذيرفتن اصول ارائه شده در اين كتاب و عمل به راهكارهاي پيشنهادي آن، زندگي شاد و توأم با احساس آرامش را براي شما به ارمغان خواهد آورد.

صفحه‌ی 1