فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 110,000 تومان

يوگا براي سلامت زانو‌ها (آنچه بايد براي پيشگيري از درد و توان‌بخشي زانوها بدانيد)

 • 35,000 تومان

سندي بلين يوگا براي سلامت زانوها را بر مبناي تجربه‌هايي كه در درمان و توان‌بخشي زانوهايش بر پايه ي يوگا آيينگر داشته نوشته، زيرا ثبات و آسودگي كه يوگاي درماني آيينگر به زانوهاي او داده است به گفته خودش كمتر از معجزه نيست. يوگاي آيينگر وقتي به شكل درماني تمرين شود به مفصل‌ها و كل بدن را از دو راه به تعادل در مي‌آورد. اول اينكه عضله‌هاي سفت و منقبض را دراز و كشيده و عضله‌هاي شل را قوي مي‌كند، در نتيجه دامنه حركتي مفصل‌ها گسترده‌تر و تكيه‌گاه ساختاري آن بيشتر مي‌شود و دوم اينكه تراز اسكلتي را به بدن ياد مي‌دهد. نويسنده با در نظر گرفتن اين دو ويژگي شيوه يوگاي آيينگر، هفده تمرين ساده را كه براي زانو بي‌خطرند شرح داده و سه برنامه براي درمان زانو، حفظ سلامت زانو، و براي كساني كه وقت ندارند تمرين كنند در اختيار خواننده قرار داده است.

مديتيشن 8 دقيقه‌اي (ذهنت را آرام كن زندگيت متحول مي‌شود)

 • 55,000 تومان

چه قبلا مديتيشن را امتحان كرده باشيد و چه اولين بار باشد كه به سراغش آمده‌ايد، اين كتاب به كارتان مي‌آيد. اين كتاب براي شما و سبك زندگي‌تان در جهان امروز طراحي شده است چرا كه تنها با صرفه هشت دقيقه در روز (فاصله ي بين دو آگهي تلوزيوني) مي‌توانيد مديتيشن كنيد. اين كتاب نه تنها نتيجه مطلوبي دارد بلكه كاري را كه بيشتر كتاب‌هاي مديتيشن موفق به انجامش نشده‌اند را به انجام مي‌رساند. با اين كتاب، آموزش مديتيشن برايتان جذاب، سرگرم كننده و لذت‌بخش ميشود. با اين كتاب نه تنها به يك مديتيشن‌كننده واقعي تبديل مي‌شويد بلكه در طي مسير بارها لبخند مي‌زنيد و حتي گاه با صداي بلند خنده سر مي‌دهيد. اين كتاب بطور كامل با روح مديتيشن همراه است و بهترين راه براي فراگيري آن مي‌باشد.

يوگانيدرا

 • 110,000 تومان

يوگا نيدراي ساتياناندا تكنيكي ساده و عميق است كه سوامي ساتياناندا ساراسواتي آن را با اقتباس از روش كهن تانترايي نياسا ابداع كرده است. اين كتاب تئوري يوگانيدرا را د رهر دو چهارچوب يوگايي و علمي شرح مي‌دهد و كاربردهاي گوناگون اين تكنيك را براي آرميدگي عميقء مديريت و درمان استرسء ارتقاي فرايند يادگيري در حيطه آموزشء هماهنگي در ناهشيار عميق و بيدار كردن توان نهفته درونيء و نيز همچون يك تكنيك مراقبه در اختيار شما قرار مي‌دهد. يك بخش پژوهش در يوگانيدرا و فرايندهاي مغزي مربوط به آن در پايان كتاب آمده است. اين تكنيك روشمند القاي آرميدگي كامل ذهنيء هيجاني و فيزيكي براي همه مناسب است. تكنيك‌هاي برنامه‌ريزي ذهن نيمه هشيار با عبارت تاكيدي و تلقين در روانشناسي امروزي بر پايه اين روش كهن تانترايي است.

قدم‌هايي كه برداشتيم

 • 45,000 تومان

نكته جالب در مورد دوازده قدم اين است كه به ما مي‌آموزد كه چطور زندگي كنيم. هنگامي كه ما طراحي و اصول يك زندگي موفق را ياد بگيريمء خواهيم ديد كه نه تنها به مشكلاتي كه در خودمان مي بينيم غلبه مي‌كنيمء بلكه از بروز مشكلات بعدي نيز جلوگيري مي كنيم. از نظر منء معجزه اين است كه تمام اين‌ها در دوازده قدم ساده نهفته است كه هر كسي مي‌تواند آن را به كار گيرد. هدف من در اين كتاب اين است كه در مورد اين قدم‌ها صحبت كنمء در مورد اينكه اين قدم ها اصول زندگي‌اندء قوانين جهان شمول پايدار و غير قابل تغيير كه بدون شك توسط چيزي فراتر از بشر وضع شده‌اند.

دايره‌المعارف آشتانگا وينياسا يوگا (سري 1 و 2 به علاوه آناتومي)

 • 250,000 تومان

دايره‌المعارف آشتانگا وينياسا يوگا، آموزشي دقيق به منظور تمرين يوگا از منظر مدي‌تيشن حركتي مي‌باشد. مسعود موحدي رويكردي بنيادي به سيستم آشتانگا يوگا را ارائه مي‌دهد – كه شامل حالات نامحسوس دروني تمرين مي‌شود. زماني كه تمرين بدين گونه صورت پذيرد، آشتانگا يوگا – و خصوصا وينياسا، يا ارتباط مكمل مخالف – اين امكان را به تمرين‌كنندگان مي‌دهد كه آگاهي عميق و متمركز را تجربه كنند. در جايي كه آشتانگا يوگا معمولا به صورت سري‌هايي از آساناها تمرين مي‌شود.در اين كتاب همان جنبش‌ها و وضعيت‌ها با ترازء آناتوميء و تصويرسازي - اين‌ها دانه‌هايي بوده كه با متصل كردنشانء آسانا شكل مي‌گيرد كه حاصل آنء آشكار شدن تجربه‌اي مستقيم از طبيعت جسم و ذهن خواهد بود - مورد بررسي واقع گشته‌اند.

نور بر زندگي (سفر به كمال آرامش دروني و رهايي نهايي)

 • 60,000 تومان

در اين كتاب شيرين پر نكته دلپذير و ياريگر ب.ك.س آيينگر بنيان‌گذار سبك يوگايي كه به آيينگر يوگا معروف شده است تازه‌كارها و با تجربه‌هاي تمرين يوگا را به سفري دروني دعوت مي‌كند كه براي بهبود و افزايش پايداري بدني سرزندگي هيجاني شفافيت ذهني خرد عقلي و سرور معنوي طراحي شده است.

آسانا پراناياما مودرا باندا (ساتياناندا يوگا)

 • 160,000 تومان

كتاب آسانا پراناياما مودرا باندا يكي از روشمندترين كتاب‌هاي راهنماي هاتا يوگا در جهان است كه نخستين بار در سال 1969 چاپ و پس از آن بارها تجديد چاپ شده است. اين كتاب كه به زبان‌هاي بسيار ترجمه شده كتاب درسي اصلي معلمان و شاگردان بيهار يوگا ساتياناندا يوگا و بسياري از سنت‌هاي ديگر يوگا است.

كنترل بيماري‌هاي عمومي با يوگا

 • 50,000 تومان

در اين كتاب به 36 بيماري عمومي و در عين حال جدي پرداخته شده است كه در بدن انسان از جمله سر و گردن، دستگاه قلبي عروقي، دستگاه تنفسي، دستگاه معده‌اي روده‌اي، دستگاه اسكلتي ماهيچه‌اي و مفاصل، دستگاه ادراري تناسلي را تحت تاثير قرار مي‌دهد. در اين كتاب اطلاعاتي پايه درمورد عوامل و تاثيرات هر بيماري طبق دانش يوگا و علم پزشكي در اختيار شما قرار مي‌گيرد. راه‌هاي كنترل هر بيماري براساس تمرين‌ها و توصيه‌هاي يوگايي همراه با درمان پزشكي رايج به شما معرفي مي‌شود.

فنون و مباني آموزش يوگا

 • 150,000 تومان

تدريس يوگا زندگي شما را تغيير خواهد داد. اين كار به طور مستمر شما را به انگيزه‌هاي اوليه براي تمرين كردن برمي‌گرداند و پاسخ‌هاي شفافي به سوالات اوليه شما در مورد يوگا مي‌دهد. سوالات معمولا شخصي و فلسفي هستند و پاسخ‌ها جريان‌هاي زندگي را تغيير مي‌دهند. من كه هستم؟ چه چيزي مرا شاد و متعادل مي‌كند؟ چگونه مي‌توانم موضوعات را در زندگي ساده‌تر و با ثبات‌تر كنم؟ حتي پس از سال‌ها و دهه‌ها تمرين انگيزه‌هاي معلمين در حال تحول است. جيم فراندين 65 ساله، كه سال‌ها يوگا تدريس مي‌كند، براي چهلمين بار دوره تربيت مربي را گذرانده است زيرا معتقد است هرچقدر بيشتر تمرين و تدريس كند بيشتر درك مي‌كند چيزهاي زيادي براي آموختن وجود دارد و به همين دليل هر بار از ابتدا كار را شروع مي‌كند.

پايان كم درآمدي آغاز توانگري

 • 40,000 تومان

. آيا پس‌انداز اندك و دارايي‌هاي ناچيزي داريد؟ . آيا معمولا در بحران مالي هستيد؟ . آيا معمولا به خاطر پول احساس اضطراب، نگراني و ترس داريد؟ . آيا شما كارهاي بدون درآمد زيادي انجام مي‌دهيد؟ همچون كارهاي داواطلبانه، كارهاي خيريه، كارهاي نمايشي؟ . آيا شما تصور مبهمي از مخارج خود داريد؟ . آيا از لباس‌ها و اموال خود كه كهنه، فرسوده و ناكارآمد هستند، همچنان استفاده مي‌كنيد؟ . آيا اعتقاد داريد كه بالاخره اتفاقي مي‌افتد و مشكلات مالي شما حل مي‌شوند؟ . آيا از پول خرج كردن ترس داريد و هنگام پول خرج كردن احساس رنجش و ناراحتي مي كنيد، اما در عين حال گاهي در خريد افراط مي‌كنيد؟ . آيا باور داريد كه پول تمام مشكلات شما را برطرف خواهد كرد؟ اين موارد برخي از ويژگي‌هاي كم درآمدي هستند. اگر شما به اكثر اين سوالات جواب مثبت داده‌ايد، آماده‌ايد كه روش مواجهه با پول را تغيير دهيد و اين كتاب مي‌تواند براي شما بسيار مفيد باشد.

يوگاي بارداري (آيينگر يوگا براي دوره بارداري و پس از آن تمرينات بي‌خطر براي زنان آبستن و كساني كه به تازگي مادر شده‌اند)

 • 110,000 تومان

كتاب يوگاي بارداري يك راهنماي جامع حاوي مجموعه‌هاي تمريني براي سه مرحله دوران بارداري قبل و بعد از آن به صورت مجزا مي‌باشد. در اين كتاب وضعيت‌هاي بسياري در سطوح مبتدي متوسطه و پيشرفته با تصاويري گويا از چگونگي اجراي صحيح و ايمن حركات با شرحي دقيق و كامل ارائه شده است. اين كتاب در نوع خود كامل‌ترين منبع يوگاي بارداري آيينگر مي‌باشد و مطالعه آن به كليه مربيان و تمرين‌كنندگان مبتدي تا پيشرفته يوگا توصيه مي‌شود.

مجموعه آساناهاي يوگا آينگار (گردن و شانه)

 • 60,000 تومان

كتاب تمرينات اصلاحي گردن و شانه كه در اختيار داريد بر اساس روش استاد جهاني يوگا بي كي اس آيينگر توسط دكتر لوئيس استنبرگ مدرس ارشد آيينگر يوگا نوشته شده است. تمرينات كتاب حاوي نگاهي آناتوميك و آسيب شناختي و كاربردي براي رفع مشكلات عمومي كمربند شانه‌ايست كه شامل سه مرحله اساسي مي‌باشد...

1  2  3  صفحه‌ی 1