فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خود عجيب و غريبت را بپذير (روبه‌رو شدن با ترس‌ها و آزاد كردن خلاقيت)
دام نصيحت (آنچه مغز از قدرت ما در تغيير ديگران آشكار مي‌سازد)
چيستي آزادي
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
زندگي خود را 80/20 كنيد
 • 33,000 تومان
 • با تخفیف: 33,000 تومان
ديگر نگو كه حالت خوب است (خود قوي)
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
ذهن خود را پاكسازي كنيد (چگونه مانع نگراني و اضطراب شويم و افكار منفي را رها سازيم)
خودآموز مهارت‌هاي ارتباطي
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
حقيقت دروغگويي و تفاوت‌هايي بين مردان و زنان
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
هنر تصميم‌گيري
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
ذهن‌آگاهي شامل تمرين‌هايي كه به زندگي روزانه سمت و سويي نو مي‌دهد
چگونه در 1 دنياي پرسرعت آرام و مراقب بود (از سرعت خود بكاهيد و با دقت به اطراف خود نگاه كنيد)
بايد با 1 نفر حرف بزني (يك درمانگر تا به عمق افكار و احساساتت سفر كني)

خود عجيب و غريبت را بپذير (روبه‌رو شدن با ترس‌ها و آزاد كردن خلاقيت)

 • 85,000 تومان

چه از آشپزي لذت مي‌بريد، چه از نقاشي، نويسندگي يا نوازندگي، خواه به طراحي بازي‌هاي كامپيوتري علاقمند باشيد يا به توليد محتواي ديجيتال، يا چنانچه هنوز به دنبال اين هستيد كه حيطه‌هاي خلاقانه مورد علاقه خود را كشف كنيد، اين كتاب مناسب شماست. در اين كتاب مي‌آموزيد با پذيرش جنبه‌هاي عجيب و غريب وجودتان، راحت‌تر در مسير خلاقانه خود حركت كنيد. فليشيا دي، بازيگر و خالق سريال اينترنتي دگليد، يك خوره بازي‌هاي كامپيوتري و از پيشگامان توليد محتواي ديجيتال، با زباني طنزآميز و دوستانه ضمن بازگو كردن روايت‌هايي از زندگي شخصي‌اش، با تمرين‌هايي جذاب و عملي به شما كمك مي‌كند تا بر موانع ذهني خلاقيت غلبه كنيد، از تنبلي و كمال‌گرايي دوري كنيد، ترس و اضطراب‌هاي ناشناخته را كنار بگذاريد و رفته‌رفته ذهن خلاق خود را آماده حركت در مسيري شادي‌آفرين كنيد، كتابي براي انگيزه گرفتن، خلاق شدن و عجيب و غريب بودن!

دام نصيحت (آنچه مغز از قدرت ما در تغيير ديگران آشكار مي‌سازد)

 • 45,000 تومان

نويسنده‌ي كتاب از ميل زياد انسان‌ها به نصيحت كردن ديگران به عنوان يك دام ياد مي‌كند كه نه تنها كمكي به پيشرفت طرف مقابل نمي‌كند بلكه باعث صرف وقت و ساير منابع مي‌شود. او سعي كرده به خواننده بياموزد به جاي تلاش در جهت اعمال نظر افراطي در همه‌ي امور ديگران كه رفته رفته رنگ دخالت نيز به خود مي‌گيرد، رفتاري «مشاورگونه» در پيش بگيرد و به جاي تمركز بر حرف زدن يك طرفه، بيشتر شنونده باشد و از اين طريق آينده‌اي بهتر براي خودش و ديگران رقم بزند.

چيستي آزادي

 • 30,000 تومان

اين كتاب ديدگاه يكي از فلاسفه‌ي يونان باستان را درباره‌ي آزادي با شما در ميان مي‌گذارد. اپيكتتوس، نويسنده و صاحب مباحث مطرح شده در اين كتاب، برده به دنيا آمد. (نام يوناني او به معناي دربند‌شده است.) او در خانه‌ي اپافروديتوس، منشي امپراطور روم نرون كه خود مردي آزاد بود، به‌عنوان برده كار مي‌كرد. در آن زمان، اپيكتتوس افكار خود را پيرامون آزادي به‌راحتي به زبان مي‌آورد. البته او سال‌هاي زيادي طعم آزداي را چشيد، اما تجربه‌ي بردگي تاثير خود را روي فلسفه گذاشت. محدوديت اصلي در آزادي شخصي در يونان و روم باستان آن چيزي بود كه اپيكتتوس خودش آن را تجربه كرده بود: عرف اجتماعي و بي‌آبرويي بردگي. اين همان بردگي، ارباب داشتن و خدمت كردن به دستور ديگري بود كه به آزادي در مفهوم كهن آن بار عاطفي و ارزشي مثبت مي‌بخشيد. حركات بدني بردگان در طول ساعات بيداري به شدت متكي به تمايلات اربابان بود و به‌واسطه كارهاي نوكر‌مآبانه‌اي كه بايد انجام مي‌دادند، محدود مي‌شد. اما بردگان نيز مانند ديگر آدميان صاحب ذهن و فكر هستند و ذهن نيز مانند تن در معرض آزادي و محدوديت توامان است. شما مي‌توانيد در جهان بيرون آزاد باشيد و در جهان برون برده. مي‌توانيد تحت سلطه اربابان رواني‌اي چون تمايلات، هوس‌ها و خواهش‌هاي فلج كننده باشيد. برعكس ممكن است در جهان بيرون دربند و اسير باشيد اما از درون عاري از هرگونه ناهماهنگي و محروميت! آن‌قدر آزاد كه خودتان را مسئول حال خوب خود بدانيد، هيچ احساس كمبودي داشته باشيد و چيزي نباشد كه نتوانيد خودتان آن را فراهم كنيد. آزادي دومي در جوهره وجودي‌اش همان آزاديست كه اپيكتتوس، اين فيلسوف كهنه‌كار رواقي، كانون اصلي آموزه‌هايش قرار داده است.

زندگي خود را 80/20 كنيد

 • 33,000 تومان

نويسنده با تكيه بر اصل معروف «پارتو» كه در قرن نوزدهم مطرح شه مي‌گويد همه‌ي ورودي‌ها و خروجي‌هاي كار‌هاي ما تحت تاثير قانون جهاني 80/20 قرار دارد و براي مثال 80 درصد منابع كشور‌ها در اختيار 20 درصد جمعيت قرار دارد، 20 درصد پرسنل شركت‌ها 80 درصد كار‌ها را به دوش مي‌كشند و يا 80 درصد سود بنگاه‌هاي اقتصادي حاصل فروش به 20 درصد مشتريان است. او در اين كتاب مي‌كوشد به ما بياموزد با به كار‌گيري اين قانون در همه‌ي شئون زندگي شخصي و اجتماعي و حرفه‌اي خود به سطح بالا‌تري از آسايش و بهره‌وري برسيم.

ديگر نگو كه حالت خوب است (خود قوي)

 • 79,000 تومان

اين كتاب را به مسئوليت خودتان بخوانيد. مِل بهانه­ هايتان را از بين مي­‌برد و به شما انگيزه و قدرت مي­‌بخشد و شما را به حركت وامي­‌دارد. بزرگ­ترين مانع، بين شما و زندگي دلخواهتان چيست؟ مطمئنم اين­‌ها به ذهنتان مي­‌ر‌سند: پول، وقت، تجربه و شرايط. اشتباه مي‌كنيد. بزرگ­ترين مانع، خود شماييد. شما سرِ راه خودتان هستيد. عجيب آنكه، هر چه در زندگي بيشتر درمانده مي‌شويد، بيشتر خودتان را متقاعد مي‌كنيد كه اوضاع خوب است. براي رشد كردن، بايد كارهايي انجام بدهيد كه همين حالا هم سخت به نظر مي‌رسند، نه بعدا

ذهن خود را پاكسازي كنيد (چگونه مانع نگراني و اضطراب شويم و افكار منفي را رها سازيم)

 • 45,000 تومان

اين كتاب را دو نويسنده از جنس‌ آدم‌هايي همچون خودمان نوشته‌اند: پر از استرس، اضطراب، اشتباه و ذهني پريشان! اما آن‌ها با استفاده از تجربيات خود راه رهايي از استرس و افسردگي را آموخته‌اند و با كمك تمريناتي به شما نيز مي‌آموزند تا در اين زندگي شلوغ و مدرن راهي براي رهايي و آرامش پيدا كنيد. انسان مدرن در طول روز بارها دچار استرس و اضطراب مي‌شود و كنترل و رهايي از استرس و افسردگي در ميان انبوهي از كنش‌ها بيروني و دروني و اطلاعات، كاري بسياري دشوار است. كتاب ذهن خود را پاكسازي كنيد، سعي كرده بدون حرفي اضافي، دست شما را بگيرد و از تنش و پريشاني دنياي مدرن دور سازد.

خودآموز مهارت‌هاي ارتباطي

 • 30,000 تومان

شايد اولين و مشخص‌ترين سودي كه از ارتقاي مهارت‌هاي ارتباطي خود مي‌بريد اين باشد مي‌توانيد روابط شخصي خود را به راحتي تقويت كنيد. بالاتر از همه اينكه مي‌توانيد با ديگران به‌طور تاثيرگذارء مودبانه و صريح صحبت كنيد و در آن‌ها اين حس را ايجاد كنيد كه شما فردي قابل اعتماد هستيد و چيزي را از آن‌ها مخفي نمي‌كنيد. شفافيت هم فقط در صورتي حاصل مي‌شود كه دقيقا بدانيد چه زماني بايد چه حرفي را با چه كلماتي بيان كنيد. بامهارت‌هاي ارتباطي نه تنها مي‌توانيد به خوبي صحبت كنيدء بلكه گوش دادن به ديگران را هم ياد مي‌گيريد. با اين كار ديگران احساس مي‌كنند شما به حرف‌ها و احساسات‌شان توجه مي‌كنيد و به تفاوت عقايد احترام مي‌گذاريد. به اين ترتيب مي‌توانيد روابطي را بر پايه احترام متقابل پي‌ريزي كنيد.

حقيقت دروغگويي و تفاوت‌هايي بين مردان و زنان

 • 35,000 تومان

در اين دنياي خائن هيچ چيزي نه دروغ است و نه حقيقت. همه چيز به رنگ منشوري بستگي دارد كه دنيا را با آن مي بينيم. همان لحظه كه كسي اظهار كند «حقيقت نزد من است» حتي اگر كنفوسيوس يا كليساي مسيحيت آن‌را اعلام كندء «مبلغ دارد دروغ مي‌گويد»ء چون «حقيقت» نزد هيچ‌كس نيست. دروغ گفتن به خودمان عميق‌تر از دروغ گفتن به ديگران در ما ريشه دوانده است... مهم اين است كه از دروغ گفتن به خودمان دست برداريم. دروغء شكل حقيقت را عوض مي‌كند. براي دروغ گفتنء فرد بايد اول در تماس با حقيقت بوده باشد. به نظر مي‌رسد دروغ يك بخش عادي از عملكرد ذهن‌مان مي‌باشد. شايد دروغ گفتن راهي براي جلوگيري از ديوانه شدن باشد.

هنر تصميم‌گيري

 • 89,000 تومان

گرفتن تصميمات خوب مستلزم اين نيست كه مدام حدس بزنيم و با آزمون و خطا پيش برويم. بلكهء تصميم‌گيري خوب يك مهارت قابل يادگيري است كه هر كسي مي‌تواند آن‌را در خود تقويت كند. در كتاب هنر تصميم‌گيري... آني دوك شما را با مجموعه‌اي از ابزارهايي آشنا مي‌كند كه هر كسي مي‌تواند از آن‌ها براي گرفتن تصميمات بهتر استفاده كند. در اين كتاب موارد زير را ياد مي‌گيريد: - چگونه سوگيري‌هاي مخفي را شناسايي و برطرف كنيد. - اين‌كه چگونه مي‌توان با كيفيت‌ترين بازخورد را از افرادي كه به شما توصيه و نصيحت مي‌دهند استخراج كرد. - چگونه مي‌توان تاثير شانس بر نتيجه تصميمات را شناسايي كرد. - چه‌وقت بايد سريع تصميم گرفتء كي بايد كند تصميم گرفت و كي بايد پيشاپيش تصميم گرفت

ذهن‌آگاهي شامل تمرين‌هايي كه به زندگي روزانه سمت و سويي نو مي‌دهد

 • 45,000 تومان

دنياي امروزه ما دنيايي پر از استرس و نگراني است. به همين جهت بشر امروزي بيش از پيش به روشي كاربردي نياز دارد تا اضطراب را كاهش دهد و بتواند با ترس و رنج مقابله كند. يكي از روش‌هاي شناخته شده در سراسر دنيا ذهن‌آگاهي است كه به عنوان رويكردي موثر در كاهش اضطراب و مقابله با بيماري‌ها و نيز برطرف كردن مشكلات و چالش‌هاي زندگي استفاده مي‌شود. ذهن‌آگاهي حضور در لحظه را گسترش مي‌دهد، در نتيجه هوشياري و آگاهي را به ارمغان مي‌آورد و باعث وضوح در مشاهدات مي‌گردد. اين چنين راه را بسوي سعادت، آرامش، احساس امنيت و رضايت خاطر همواره مي‌سازد.

چگونه در 1 دنياي پرسرعت آرام و مراقب بود (از سرعت خود بكاهيد و با دقت به اطراف خود نگاه كنيد)

 • 39,000 تومان

دنيا به سرعت پيش مي‌رود اما اين بدين معنا نيست كه ما هم بايد به سرعت حركت كنيم در اين كتاب راهنماي ذهن‌‌آگاهي بسيار پر فروش كه بيش از 3 ميليون نسخه در كره جنوبي فروخته است و به مدت 41 هفته پر فروش‌ترين كتاب كره جنوبي بود و جوايز شاخه‌هاي مختلف بهترين كتاب سال اين كشور را به دست آورد . هامين سونيم ، به زبان كره‌اي يعني خرد نا‌خودآگاه ، كه در واقع يك معلم مراقبه‌ي بودايي بسيار معروف متولد كره و تحصيل‌كرده آمريكا است . مسيري براي رسيدن به آرامش و تعادل دروني در بحبوحه طوفان خواسته‌هاي زندگي روزمره به ما نشان مي‌دهد. نويسنده با ارائه راهكارهايي براي رسيدن به رفاه و خوشبختي در هشت حوزه از جمله روابط ، عشق ، معنويت ، .... بر اهميت ايجاد يك رابطه عميق‌تر با ديگران و در عين حال مهربان و بخشنده بودن با خود تاكيد مي‌كند.

بايد با 1 نفر حرف بزني (يك درمانگر تا به عمق افكار و احساساتت سفر كني)

 • 77,000 تومان

در اين كتابء كه خود روان‌درمانگر استء با شوخ‌طبعيء صراحتي بي‌سابقه و دانشي چشمگير ما را به سياحتي عميقا شخصي اما عمومي به درون قلب و ذهنمان دعوت مي‌كند و هديه‌هايي هم برايمان تدارك ديده است: تصويري افشاگرانه از انسان بودنمانء گزارشي بامزه و روشنگرانه از زندگي اسرارآميزمان و قدرت متحول كردن آن.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1