فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
راهنماي لذت‌ بردن از طبيعت براي كودكان (مجموعه مدرسه زندگي)
تمرين براي زوج‌ها (چرا از بعضي رفتارهايش ناراحت مي‌شوم) مجموعه مدرسه زندگي
افكار ماليخوليايي در ما (راهنمايي براي ذهن ماليخوليايي در زندگي) مجموعه مدرسه زندگي
چگونه براي ادامه زندگي مشتركمان تصميم بگيريم (ماندن يا رفتن) مجموعه مدرسه زندگي
كاربرد هنر در مسير نوجواني (ناگفته‌هاي بزرگترها از هنر) مجموعه مدرسه زندگي
انديشه و خوراك (دستور غذاهايي الهام‌بخش از آلن دوباتن) مجموعه مدرسه زندگي
افزوده‌ها بر فرهنگ نمادها (جلد ششم)
 • 275,000 تومان
 • با تخفیف: 275,000 تومان
هوش عاطفي در محيط كار (20 مهارت عاطفي براي موفقيت شغلي) كتاب گويا
ملكه صحرا (زندگي تعيين‌ كننده گرترود بل ملكه بدون تاج و تخت عراق)
چگونه كارآمد فكر كنيم (راهنماي خلاقيت و بازدهي بيشتر) مجموعه مدرسه زندگي

راهنماي لذت‌ بردن از طبيعت براي كودكان (مجموعه مدرسه زندگي)

 • 199,500 تومان

بچه‌ها مدام درباره اهميت طبيعت و فوايد چيزهاي طبيعي مطالب زيادي مي‌شنوند، اما با اين وجود درك اينكه چرا طبيعت جذاب، نشاط آفرين و آرامش‌بخش است اغلب برايشان دشوار است و نمي‌دانند كه چرا طبيعت براي آن‌ها مثل يك دوست واقعي است.

تمرين براي زوج‌ها (چرا از بعضي رفتارهايش ناراحت مي‌شوم) مجموعه مدرسه زندگي

 • 99,500 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه‌ فقدان خودشناسي، همدلي و ارتباط است.

افكار ماليخوليايي در ما (راهنمايي براي ذهن ماليخوليايي در زندگي) مجموعه مدرسه زندگي

 • 59,500 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه فقدان خودشناسي، همدلي و ارتباط است.

خودشناسي كاربردي (درباره زندگي عاطفي ، شغلي ، روابط با ديگران ، غم و اندوه) مجموعه مدرسه زندگي

 • 84,500 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه فقدان خودشناسي، همدلي و ارتباط است. فعاليت‌هاي ما در ده مركز در اقصي نقاط جهان انجام مي‌شود، از جمله لندن، آمستردام، سئول و ملبورن. فيلم سازي، برگزاري كلاس‌ها، ارائه خدمات درماني و توليد سلسله‌اي از محصولات در عرصه روانشناسي از ديگر فعاليت‌هاي ماست. موسسه انتشاراتي مدرسه زندگي به انتشار آثاري در باب مهم‌ترين مسائل حيات فرهنگي و عاطفي معاصر مي‌پردازد. مبناي انتشار عناوين، ارائه سرگرمي، آموزش، تسلي‌بخشي و دگرگوني در زندگي خوانندگان است

آنچه در مدرسه به شما ياد نمي‌دهند (به اجازه احتياج نداريد و چيزهاي ديگري كه به شما آموزش ندادند) مجموعه مدرسه زندگي

 • 67,500 تومان

ما احتمالا براي مدتي كه خيلي هم به‌نظرمان طولاني مي‌آمده به مدرسه رفته‌ايم. احتمالا براي مدتي طولاني درگير تكاليفمان بوده‌ايم. و البته در اين مسير چيزهاي زيادي آموخته‌ايم، از معادلات رياضي تا حركت گازها، از تاريخ روزگاران گذشته تا زمان فعل‌ها در زبان‌هاي بيگانه. اما چرا با وجود تحمل كردن و از سرگذراندن تمام اين درس‌ها، هرگز چيزهاي مهم و واقعي را كه بر زندگي بزرگسالي ما تسلط دارند و برايمان مشكل‌ساز مي‌شوند ياد نگرفتيم؟ اين‌كه چگونه يك ارتباط را آغاز كنيم؛ چگونه به مردم اعتماد كنيم؛ چگونه روان يك فرد را بشناسيم؛ چگونه از اندوه يا خيانت عبور كنيم و چگونه با شرم و اضطراب كنار بياييم. خواندن اين كتاب تكميل آموزشي است كه در مدرسه شروع كرديم اما به‌شدت نياز داريم كه آن را به پايان برسانيم.

چگونه براي ادامه زندگي مشتركمان تصميم بگيريم (ماندن يا رفتن) مجموعه مدرسه زندگي

 • 48,500 تومان

يكي از مهم‌ترين و دردناك‌ترين تصميم‌هايي كه ممكن است در زندگي با آن مواجه شويم انتخاب بين ادامه زندگي مشترك و پايان دادن به آن است. دشواري اين موضوع به نبود قواعد مشخص براي داوري دراين‌باره بازمي‌گردد. از كجا بدانيم كه زندگي مشتركمان دارد خوب پيش مي‌رود يا گره‌اي است كه هرچه ادامه‌اش دهيم كورتر مي‌شود. مرز بين اشتياق موجه و خامي كجاست؟ آيا فرد «بهتري» از همسر فعلي‌مان پيدا مي‌كنيم؟ آيا بايد احساسات بچه‌ها را هم در اين تصميم‌گيري در نظر بگيريم؟ آيا ممكن است همسرمان مثلا به كمك مشاور تغيير كند؟

كاربرد هنر در مسير نوجواني (ناگفته‌هاي بزرگترها از هنر) مجموعه مدرسه زندگي

 • 67,500 تومان

چرا هنر اهميت دارد؟ پاسخ‌هايي كه بزرگسالان به اين پرسش مي‌دهند قانع كننده نيست. فقط مي‌دانند كه هنر مهم است و بايد بدان پرداخت. اين كتاب كودكان و نوجوانان را راهنمايي مي‌كند تا با ديدي متفاوت به مسئله‌ي هنر و اهميت آن در زندگي توجه كنند؛ و براي اين كار مي‌كوشد نشان دهد كه براي فهم هنر پيش از هر چيز بايد به شيوه‌اي متفاوت به زندگي نگاه كرد. نويسنده با بررسي برخي از آثار هنري مهم در طول تاريخ به اين مسئله مي‌پردازد كه چه انگيزه‌هايي به خلق اين آثار منجر شده‌اند و اين آثار چه جايگاهي در ذهن و زندگي هنرمندان داشته‌اند. در عين حال هنر ابزار يا وسيله‌ي مهمي است براي معنا‌بخشيدن به تجربه‌هاي ما در زندگي؛ تجربه‌هاي گذشته و هم حال و آينده. هنر باعث مي‌شود لحظات و احساسات خوب زندگي‌مان را ثبت و جاودانه كنيم و ارزش امور را بهتر درك كنيم؛ هنر ما را از ملال مي‌رهاند و به ما اميد مي‌بخشد. پس احتمالا مهم‌ترين دستاورد اين كتاب نزديك كردن هنر و زندگي روزمره به يكديگر است.

انديشه و خوراك (دستور غذاهايي الهام‌بخش از آلن دوباتن) مجموعه مدرسه زندگي

 • 178,500 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه فقدان خودشناسي، همدلي و ارتباط است. فعاليت‌هاي ما در ده مركز در اقصي نقاط جهان انجام مي‌شود، از جمله لندن، آمستردام، سئول و ملبورن. فيلم سازي، برگزاري كلاس‌ها، ارائه خدمات درماني و توليد سلسله‌اي از محصولات در عرصه روانشناسي از ديگر فعاليت‌هاي ماست. موسسه انتشاراتي مدرسه زندگي به انتشار آثاري در باب مهم‌ترين مسائل حيات فرهنگي و عاطفي معاصر مي‌پردازد. مبناي انتشار عناوين، ارائه سرگرمي، آموزش، تسلي‌بخشي و دگرگوني در زندگي خوانندگان است.

هوش عاطفي در محيط كار (20 مهارت عاطفي براي موفقيت شغلي) كتاب گويا

 • 35,000 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه فقدان خودشناسيء همدلي و ارتباط است. فعاليت‌هاي ما در ده مركز در اقصي نقاط جهان انجام مي‌شودء از جمله لندنء آمستردامء سئول و ملبورن. فيلم‌سازيء برگزاري كلاس‌هاء ارائه خدمات درماني و توليد سلسله‌اي از محصولات در عرصه روانشناسي از ديگر فعاليت‌هاي ماست. موسسه انتشاراتي مدرسه زندگي به انتشار آثاري در باب مهم‌ترين مسائل حيات فرهنگ و عاطفي معاصر مي‌پردازد. مبناي انتشار عناوينء ارائه سرگرميء تسلي‌بخشي . دگرگوني در زندگي خوانندگان است.

ملكه صحرا (زندگي تعيين‌ كننده گرترود بل ملكه بدون تاج و تخت عراق)

 • 135,000 تومان

گرترود بل كه از دنياي برجسته‌ي ملكه ويكتورياي معروف روي برگرداند، (1868-1929) دنياي عرب را سياحت، نقشه‌برداري و حفاري كرد. وي، كه طي جنگ جهاني اول در سازمان اطلاعات انگلستان استخدام شد، نقشي حياتي در كسب حمايت رهبران عرب ايفا كرد و اطلاعات و ارتباطات وي، امكاناتي براي مغزهاي متفكر فراهم آورد تا حريف قدرت لورنس شوند. او پس از جنگ، نقشي اساسي در ايجاد خاورميانه‌ي مدرن بازي كرد و در آن زمان، قدرتمندترين زن امپراتوري انگلستان محسوب مي‌شد. گرترود بل مدتي طولاني تحت تاثير لورنس قرار داشت ولي بالاخره با حقانيت خودش، به عنوان بازيگري مهم در صحنه‌ي تاريخ مدرن، به عنوان زني ظاهر شد كه زندگيش داستاني اندوه‌بار و ماجرايي عظيم بود.

چگونه كارآمد فكر كنيم (راهنماي خلاقيت و بازدهي بيشتر) مجموعه مدرسه زندگي

 • 42,500 تومان

ما مي‌دانيم كه ذهن انسان قادر به انجام كارهاي بسيار بزرگي است چرا كه گاه و بيگاه يك يا چند ايده‌اي ناب به ذهنمان مي‌رسد، از طرفي اين را هم مي دانيم كه ذهن ما غيرقابل پيش‌بيني است و زمان زيادي را به پرسه‌زني و آشفته خيالي مي‌گذارند. در اين كتاب مي‌آموزيم چگونه افكار سست و ناپايدار خود را پيش از آنكه تحت تاثير ترس‌ها و ترديدهايمان ناپديد شوند. به تور بيانداريم. چه زماني از روز و براي چه مدت شروع به فعاليت كنيم. چگونه از ملال يا غرايزمان به بهترين شكل استفاده كنيم و چگونه بر هراس خويش در برابر مشكلات بزرگ فائق آييم.

1  2  3  4  5  6  7  8  صفحه‌ی 1