فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
سخت براي شكستن (چرا مغز ما به عادت‌ها مي‌چسبد)
غريبه‌اي در قايق نجات
 • 72,000 تومان
 • با تخفیف: 72,000 تومان
تختستان و گويستان (عاشقانه بعدهاي بسيار و داستاني درباره فضاهاي خميده و جهاني گسترش يابنده)
آنتراكت در كافه چرا
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان
بانوي درياچه (حماسه ويچر 7)
 • 155,000 تومان
 • با تخفیف: 155,000 تومان
سفيدي مرگبار
 • 137,000 تومان
 • با تخفیف: 137,000 تومان
امارت شر
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
ويروس يهودا (نيروي سيگما 4)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
12 نشانه (از سري كتاب‌هاي جك ريچر)
 • 37,000 تومان
 • با تخفیف: 37,000 تومان
آخرين آرزو (حماسه ويچر 1)
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
مجموعه هري پاتر (13 جلدي)
 • 1,450,000 تومان
 • با تخفیف: 1,450,000 تومان

جادوگر و شيطان لاپلاس و داستان‌هاي ديگر (مجموعه داستان)

 • 110,000 تومان

ادبيات گمانه‌زن، به ويژه آثار علمي‌تخيلي، تلاش مي‌كنند به دنيايي خيالي نقب بزنند؛ دنيايي كه در آن قوانين زميني و اين‌زماني نقض مي‌شوند يا در آن‌ها چنان غلو مي‌شود كه وضعيت بشر را در افراطي‌ترين شكل نشان مي‌دهند. اين ادبيات بنا دارد ما را به تفكر وادارد كه اگر مرهمي بر درد‌هاي كنوني نگذاريم و راهكاري براي راست كردن ناراستي‌ها تمهيد نكنيم، چه خواهد شد. آيا در جهان جادو وجود دارد و اگر دارد آيا اثبات كردني است؟ آيا دانش حلال همه مسائل است؟ اگر زماني يك هوش مصنوعي جهان‌گستر، با دانش شيطان لاپلاس، همه چيز را بداند، آيا مي‌تواند جادويي اثبات‌ناپذير را محاسبه يا با آن مقابله كند؟

سخت براي شكستن (چرا مغز ما به عادت‌ها مي‌چسبد)

 • 75,000 تومان

همه ما عادت‌هايي داريم كه دوست داريم آنها را ترك كنيم، اما براي بسياري از ما انجام اين كار تقربيا غيرممكن است. دليل خوبي براي اين وجود دارد: مغز يك ماشين عادت‌ساز است. راسل پولدراك، عصب‌شناس برجسته، در اين كتاب گزارشي جذاب و معتبر از علم چگونگي ايجاد عادت‌ها در مغز و اينكه چرا شكستن آنها بسيار سخت است، همچنين اينكه چگونه استراتژي‌هاي مبتني بر شواهد ممكن است به ما در تغيير رفتارهاي ناخواسته كمك كنند، ارائه مي‌كند.

غريبه‌اي در قايق نجات

 • 72,000 تومان

با خود تصور كنيد چه اتفاقي مي‌افتد اگر روزي خداوند را صدا كنيد و از او طلب كمك نماييد و خداوند واقعا مقابل شما ظاهر گردد؟ در رمان جديد و بسيار عميق و سرشار از ايمان و اميد ميچ آلبوم، گروهي از مسافران يك كشتي غرق شده، سوار بر قايق نجات، غريبه‌اي را از آب بيرون مي‌كشند كه براي مسافران آن كشتي ادعا مي‌كند كه «خدا»ست و در پاسخ به نداي كمك آنها از خداوند در برابرشان ظاهر گشته و تنها در صورتي آنان را نجات مي‌دهد كه همگي با تمام وجود به او ايمان آورند. دررمان «غريبه‌اي در قايق نجات»، ما تا پايان داستان، مرتب درحال حدس زدن هستيم: آيا اين غريبه آرام، واقعا همان كسي است كه ادعا مي‌كند؟ علت اصلي انفجار كشتي واقعا چه بوده؟ آيا بازماندگان اين كشتي در بهشت به‌سر مي‌برند يا اكنون در جهنم گرفتار گشته‌اند؟

تختستان و گويستان (عاشقانه بعدهاي بسيار و داستاني درباره فضاهاي خميده و جهاني گسترش يابنده)

 • 125,000 تومان

كتاب تختستان، شاهكار "ادوين ابوت ابوت" كه در سال 1884 ميلادي نگاشته شده، داستاني هندسي است كه در دنيايي دو بعدي رخ مي‌دهد. ساكنان اين دنياي مسطح، شكل‌هاي هندسي نظير پاره‌خط‌هاي راست، مثلث‌ها، مربع‌ها، چند ضلعي‌ها و دايره‌ها هستند. شخصيت اصلي داستان ابوت يك مربع است كه علاوه‌بر توصيف دنياي تختستان، از مكاشفاتش نسبت به دنياهاي ديگر و بعد سوم هم سخن مي‌گويد. اما حاكمان تختستان بيان اين مكاشفات را براي جامعه خطرناك مي‌دانند و ... كتاب گويستان، شاهكار "ديونيس بورگر" كه در يال 1965 ميلادي نگاشته شده، شرح حال نوه مربع يعني شش ضلعي است كه در يك سير اكتشافي عجيب درمي‌يابددنياي او مسطح نيست، بلكه رويه‌اي از يك كره سه بعدي بوده و داراي انحنا است، لذا بايد نامش را به‌جاي تختستان گذاشت: گويستان. او در ادامه اكتشافات خود متوجه اين نكته عجيب مي‌شود كه اين دنياي خميده، در حال انبساط نيز هست. اما دانشمندان و دانشگاهيان گويستان با او مخالفند...

آنتراكت در كافه چرا

 • 22,000 تومان

گذر زمان يك واقعيت است. شايد پذيرفتن اين واقعيت براي تو كار دشواري باشد و آن را نپسندي اما بي‌فايده است زيرا واقعيت واقعيت است و وجود دارد و به همين دليل تو بايد از لحظه لحظه زماني كه هنوز برايت باقي مانده بيش‌ترين لذت را ببري.

بانوي درياچه (حماسه ويچر 7)

 • 155,000 تومان

«بانوي درياچه» هفتمين و آخرين كتاب از مجموعه كتاب‌هاي ويچر، نوشته آندره ساپكوفسكي، نويسنده لهستاني است. اين كتاب در ادامه كتاب «برج پرستو» كه پيش‌تر توسط همين نشر منتشر شده است، داستان گرالت ريوي آيي و سرنوشتش سيري را روايت مي‌كند. كتاب هفتم (بانوي درياچه) پايان حماسه ويچر است. حماسه‌اي كه با كتاب «آخرين آرزو» آغاز شد، سپس به ترتيب در كتاب‌هاي «شمشير سرنوشت»، «خون الف‌ها»، «دوران حقارت»، «غسل آتش» و «برج پرستو» ادامه پيدا كرد تا اين كه در نهايت به كتاب «بانوي درياچه» رسيد. اينجا انتهاي راه است. خط سرنوشت به پايان مي‌رسد و اوروبوروس دم خودش را گاز مي‌گيرد.

سفيدي مرگبار

 • 137,000 تومان

با مراجعه‌ جوان روان‌پريشي به نام بيلي به دفتر كورمورن استرايك، براي تقاضاي كمك در زمينه‌ بازرسي جنايتي كه گمان مي‌كند در كودكي شاهدش بوده است، آرامش ذهني استرايك به هم مي‌ريزد. اگر چه بيلي آشكارا مبتلا به بيماري رواني است و نمي‌تواند جزئيات عيني چنداني را به ياد بياورد، صميميت انكارناپذيري در شخصيتش و ماجرايي كه بازگو مي‌كند، وجود دارد. اما پيش از آن كه استرايك بتواند پرسش‌هاي بيش‌تري مطرح كند، بيلي با هراسي ناگهاني پا به فرار مي‌گذارد. استرايك و رابين الاكوت، دستيار سابق و شريك كنوني‌اش، در تلاش براي كشف حقيقت ماجراي بيلي، راه پر پيچ و خمي را پيش مي‌گيرند كه از پس‌كوچه‌هاي لندن مي‌گذرد، تا مخفيگاهي در دل پارلمان پيش مي‌رود و به عمارت زيبا اما شرارت‌آميزي در مناطق روستايي مي‌رسد. در مسير هزارتو وار اين بازرسي، زندگي خود استرايك نيز چندان هموار و خالي از دردسر نيست: شهرت نوظهورش در مقام كارآگاه خصوصي، ديگر به او اجازه نمي‌دهد مثل سابق به فعاليت‌هاي پشت صحنه بپردازد. از سوي ديگر، ارتباطش با دستيار سابقش تيره و تارتر از هر زمان ديگر است. وجود رابين در عرصه‌ حرفه‌اي براي استرايك بي‌نهايت ارزشمند، اما رابطه‌ شخصي‌شان بسيار پيچيده و مستلزم دقت و ملاحظه‌ بسيار است. اين رمان كه حماسي‌ترين اثر رابرت گالبريت به شمار مي‌رود، داستان پر رمز و راز جذابي است كه بخش هيجان‌انگيزي از زندگي استرايك و رابين الاكوت را نيز روايت مي‌كند.

امارت شر

 • 45,000 تومان

من در سايه نشسته‌ام... عاملي تماشاگر... تاريكي روي آسمان دي‌سرا نشسته است، و در جنگل‌هاي سياه آرا همه چيز گرد يك چيز مي‌چرخ: امر شر. بخشي از متن كتاب: سرش را براي لحظه‌اي بالا گرفت... لحظه‌اي كوتاه كه احتمالا نويسنده‌ها آن مرگ توصيف مي‌كنند... آخرين تصويري كه در ذهن او ثبت شد ابر سفيدي بود با خال‌هاي درشت بنفش... رگ خوني قطوري كه پشت گردن شمس برجسته شده بود تير كشيد... رگي كه مسافتي طولاني طي كرده بود تا مشتي خون به مغزش برساند... نزدكي به هشتاد هزار كيلومتر راه آمده بود براي تحويل دادن سهم ناچيزي از خون... انگار دوبار دور كره زمني چرخ خورده باشد... اما حالا بعد از اين همه راه، وقفه‌اي در كار رگ افتاد... خون به مغز شمس نرسيد...

ويروس يهودا (نيروي سيگما 4)

 • 65,000 تومان

ويروسي باستاني از عصر ماقبل تاريخ كه در درياها نهفته بوده آزاد شده و يكي از جزاير اندونزي را مبتلا كرده است. دكتر ليزا كامينگز و مونك كوكاليس براي بررسي اين ويروس و كنترل آن به اين جزيره مي‌روند، اما دچار دزدان دريايي مي‌شوند. سيچان هم به طرزي ناگهاني، با گلوله‌اي در بدنش جلوي منزل والدين فرمانده گري پيرس ظاهر شده و عتيقه‌اي هم همراه خود دارد و براي جلوگيري از كشتاري بزرگ از گري كمك مي‌خواهد. گري پيرس با همراهي سيچان و عاليجناب ويگور ورونا براي حل معمايي تاريخي و يافتن راهي براي نجات گام در راه سفري مي‌گذارند كه زماني ماركو پولو جهانگرد معروف اين مسير را پيموده بود. آن‌ها از تركيه به ايران و بعد كامبوج مي‌روند تا پاسخي براي اين معما پيدا كنند.

12 نشانه (از سري كتاب‌هاي جك ريچر)

 • 37,000 تومان

ساعت دو بامداد است و جك ريچر، ارتشي سابق، در قطار متروي نيويورك‌سيتي نشسته است. كمي بعد، ظاهر و رفتار مشكوك يكي از پنج مسافر توجه او را جلب مي‌كند؛ زني كه طبق آموخته‌هاي نظامي ريچر تقريباً همه‌ نشانه‌هاي يك بمب‌گذار انتحاري را دارد. وقتي ريچر با پيشنهاد كمك به او نزديك مي‌شود، زن تپانچه‌اي از كيفش درمي‌آورد و خودكشي مي‌كند. اين مرگ غيرعادي مداخله‌ فوري پليس نيويورك را در پي دارد و پس از بازجويي از ريچر به‌ عنوان شاهد عيني، تصميم مي‌گيرند پرونده را بدون انجام تحقيقات ببندند. اما ريچر افكار ديگري در سر دارد. مي‌خواهد بفهمد آن شب چه اتفاقي رخ داده و چرا آن‌همه سؤالِ بي‌جواب باقي مانده است و خودش در اين‌باره تحقيق مي‌كند. پس‌ از آن مكرراً و اكيداً به او هشدار داده مي‌شود كه خودش را از اين پرونده كنار بكشد، ولي عذاب وجدان او به خاطر احتمال تحريك آن زن به خودكشي موجب مي‌شود تا زماني كه اين معما را تا آخر پيگيري نكرده آرام و قرار نداشته باشد. طولي نمي‌كشد كه او با رازهاي بزرگي مواجه مي‌شود كه مأموران فدرال و عوامل القاعده براي جلوگيري از افشاي آن‌ها حاضرند دست به كشتن بزنند...

آخرين آرزو (حماسه ويچر 1)

 • 105,000 تومان

«آخرين آرزو» اولين كتاب از مجموعه كتاب‌هاي ويچر، نوشته آندره ساپكوفسكي، نويسنده لهستاني است. مجموعه كتاب‌هاي ويچر، علاوه بر اينكه مخاطب زيادي دارند، منبع اقتباس يك سريال تلويزيوني و چند بازي كامپيوتري هم بوده‌اند. عمده دليل معروفيت جهاني اين كتاب‌ها، مجموعه بازي‌هاي كامپيوتري ويچر هستند كه جز پر افتخارترين عناوين تاريخ بازي‌هاي كامپيوتري محسوب مي‌شوند. اين كتاب شامل مجموعه‌اي از داستان‌هاي كوتاه است، كه هركدام به سهم خود، خواننده را با دنياي خاص ويچرها آشنا مي‌كند و پيش‌زمينه‌اي براي خواندن داستان‌هاي بلند اين مجموعه هستند. گرالت يك ويچر است. اما مزدور قاتل نيست. تنها هدف او، نابودي هيولاهايي است كه دنيا را به تباهي كشانده‌اند. اما... نه هر موجود هيولا شكلي بد است؛ و نه هر موجود زيبايي خوب... ولي در هر داستان خيالي، حتما ذره‌اي حقيقت وجود دارد.

مجموعه هري پاتر (13 جلدي)

 • 1,450,000 تومان

لرد سياه خبيث‌ترين جادوگر دنيا، جيمز و ليلي پاتر جادوگر، والدين هري را مي‌كشد. ولي طلسمش بر هري اثر نمي‌كند. هري زنده مي‌ماند و فقط نشاني صاعقه‌مانند از جادوي لرد سياه بر پيشاني‌اش مي‌ماند و باعث تضعيف نيروي لرد سياه و ناپديد شدن او مي‌شود. آرامش به دنيا بازمي‌گردد و همه زندگي عادي خود را سپري مي‌كنند تا اينكه هري كه نزد خاله، شوهرخاله و پسرخاله نامهربانش زندگي مي‌كند، در سن ده سالگي از طرف آلبوس دامبلدور بزرگ‌ترين جادوگر دنيا، به مدرسه جادوگري هاگوارتز دعوت مي‌شود و...

1  2  3  صفحه‌ی 1