فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

واقعي باش (1 برنامه واقعي براي نوجوانان تعليم و تربيتي قدرتمند)

 • 70,000 تومان

دنيا سريع تر از توان درك ما در حال تغيير است، امروزه مدارس، دانش آموزان را براي مشاغلي آماده مي كنند كه در بسياري موارد، حتي تا حالا وجود نداشته اند، پس هدف بايد، تربيت دانش آموزان و انديشمنداني به روز و مستقل باشد. لازم است نوجوانان كمك و تشويق شوند تا درباره واقعيت هاي زندگي آينده شان به طور جدي فكر كنند. و قبل از قرار گرفتن در مقابل تصميمات ضعيفي كه باعث مي شود درهاي ورودي براي موفقيت به رويشان بسته شود و انتخاب هايشان را از دست بدهند اقدام بهتري كنند. اين بهترين كاري است كه مي توانند انجام دهند، ما مي خواهيم بچه ها، طوري بزرگ شوند تا مستقل و بزرگسالان مثمرثمري باشند. براي انجام اين كار لازم است آن ها اطلاعات واقعي را پردازش كنند و درباره آن ها بحث و گفتگو و تأمل كنند. در حالي كه مهارت هايي را براي مستقل بودن، يادگيري، انديشيدن، خواندن و ارتباط برقرار كردن را كسب و تمرين مي كنند، كتاب «واقعي باش»، نوجوانان را به سفري دروني مي برد كه بدانند چه كسي هستند و مي خواهند چه جور انساني باشند؟ و براي آينده اشان چه زندگي اي مي خواهند بسازند؟

راهنماي فرزندپروري در خانواده تك‌سرپرست (6 راهكار براي پرورش فرزندان شاد و سالم در خانواده تك‌سرپرست)

 • 75,000 تومان

طي سال‌هاي اخير در حوزه فرزندپروري نوآوري‌هايي از جوامع غربي آغاز شده و به تدريج به بيش‌تر جوامع دنيا رخنه كرده است. يكي از اين پديده‌ها، ميل به استقلال در والديني كه به هر دليل همسر خود را از دست مي‌دهند و وظايف خطير فرزندپروري را با تمام مشكلاتش شخصا به عهده مي‌گيرند. نويسنده در كتاب «راهنماي فرزندپروري در خانواده تك‌سرپرست» وظايف و دشواري‌هاي زندگي يك والد تك‌سرپرست و رابطه او با فرزندانش را مورد بحث قرار مي‌دهد. موردي كه از نظر فرهنگ ما غريب به نظر مي‌آيد - ولي وجود دارد - وضعيت زنان و مرداني است كه خارج از رويه رسمي ازدواج، با هم زندگي مي‌كنند - اين روش به دليل سفيد ماندن شناسنامه، در ايران به ازدواج سفيد مشهور شده است- و ناخواسته صاحب فرزند مي‌شوند. علاوه بر موارد فوق، مسائلي مانند مرگ يكي از والدين و چگونگي رفتار والد ديگر با فرزندان، و درباره نحوه كنار آمدن با اين مصيبت، بحث شده است. همچنين، به ازدواج مجدد تك‌سرپرست‌هاي خانوار پرداخته شده و راهكارهايي در مورد ازدواجي كه حداقل فشار را به فرزند والد تك‌سرپرست وارد مي‌آورد، ارائه شده است. در ضمن، رابطه همسر جديد و فرزندانش با فرزندان شما، مورد بحث قرار گرفته است.

فكرها و احساس‌ها

 • 80,000 تومان

همه ما براي كنار آمدن با مشكلات زندگي به مجموعه‌اي از ابزارها مجهز هستيم كه معمولا پدر و مادرها، خويشاوندان، دوستان، كارفرمايان و سايرين، برحسب اتفاق، در اختيارمان قرار داده‌اند. برخي از اين ابزارها مفيد و برخي غيرمفيد هستند. در كتاب «فكرها و احساس‌ها» ابزارهاي موثري براي كنار آمدن با اين مشكلات پيشنهاد شده است. اين كتاب به عنوان راهنمايي براي تغيير الگوها و روش‌هاي كهنه پاسخ‌دهي، به شما كمك مي‌كند كه كنترل وضعيت رواني و زندگيتان را به دست بگيريد. در اين كتاب فصلي درباره هشياري نوشته شده، زيرا در حال حاضر در قسمت اعظم موج سوم درمان هاي رفتاري، از هشياري به منزله يكي از تكنيك هاي درماني مهم و اصلي نام برده و استفاده مي شود. هشياري در مقوله هايي همچون كنترل اضطراب، افسردگي، و تنش جسماني از پشتوانه پژوهشي قابل توجهي برخوردار است. در اين كتاب پروتكل هاي چند مرحله اي براي درمان بسياري از مشكلات خلق-وابسته ارائه مي شود.

گربه زبونت رو خورده (داستاني در مورد كودكاني كه از حرف زدن مي‌ترسند)

 • 30,000 تومان

اين كتاب به منظور كمك به كودكاني كه به شكل كوتاه مدت يا بلند مدت به اضطراب جدايي مبتلا هستند و خانواده‌هاي آن‌ها نوشته شده است. در اين داستانء آنا دحتري كودكستاني است كه به اصطلاح «لالي انتخابي» داردء در خانواده با او رفتاري مهربانانه داشته‌اند و او را رعايت كرده‌اند و او به خاطر مشكلي كه داشته سرزنش يا تنبيه نشده است. مشكل آنا به دليل «خجالتي» بودن او نيستء خواننده يا شنونده اين داستان به خوبي با جنبه‌هاي مثبت گفتار آناء از جمله ابزار خود و دوستيابي آشنا مي‌شود. «گربه زبونت را خورده؟» قصه‌اي است درباره كودكاني كه از حرف زدن مي‌ترسند و اين قصه نشان مي‌دهد كه با چنين كودكاني چگونه بايد رفتار كرد و به چه شيوه‌اي بايد مشكل آن‌ها را با متخصصان در ميان نهاد. كتاب را يكي از استادان روانشناسي نوشته و مورد تائيد انجمن رواشناسي آمريكاست.

كتاب احساسات (توجه به احساساتان و مراقبت از آن‌ها)

 • 60,000 تومان

هيجان‌ها و احساسات بخش مهمي از حيات و زندگي انسان هستند و درك صحيح آن‌ها به پاسخ مناسب و رفتار مطلوب آدمي منجر مي‌شود. اين موضوع به ويژه در جوامعي كه ابراز احساسات و عواطف با دشواري‌هايي روبروست و به اصطلاح به آن‌ها جوامع و فرهنگ‌هاي غير بياني يا غير كلامي گفته مي‌شود پيچيدگي بيشتري به همراه دارد از سوي ديگر پس از شناخت و درك احساسات بايد به فكر كنترل آنان بود هيجان‌هايي چون خشم و پرخاشگري يا حتي مهرباني و شفقت بايد در محدوده‌هاي مجاز ابراز گردندء به عبارتي در حوزه‌هاي مرتبطء كنترل عواطف و احساسات نشانه بلوغ و پختگي و كمال تلقي مي‌گردد.

مقدمه‌اي بر روانشناسي شخصيت ايراني (بررسي افسردگي قدرت‌گرايي و خودشيفتگي در شخصيت ايراني)

 • 40,000 تومان

هم‌وطن شايد اين كتاب بتواند در وقت دلتنگيء مايه تسلي خاطري باشد براي توء تويي كه زخم تاريخ را بر روحت نشانه داري و در تاريكي به ظاهر بي‌پايانء هنگامي كه به شانه‌اي براي گريستن و تكيه كردن نياز داريء مرهمي باشد بر زخم‌هاي توء «زخم‌هايي كه روح تو را آهسته در انزوا مي‌خورد و نمي‌تواني آن‌را به كسي ابراز نمايي».

رادار رابطه (چرا مغزتان به آدمي كه زندگي شما را جهنم مي‌كند بله مي‌گويد)

 • 60,000 تومان

در روزگار ما بسياري كوركورانه و شتابزده فردي را براي ازدواج انتخاب مي‌كنند و پس از مدتي در نهايت با او به مشكل مي‌خورندء اما با وجود مشكلات فراوان و مداومي كه با فرد دچار اختلال شخصيت پيدا مي‌كنندء همچنان رابطه خود را با او ادامه مي‌دهند. «در كتاب رادار رابطه»ء چنين افرادي كه ويرانگر رابطه هستندء «اختلاف‌جو» ناميده شده‌اند. بيشتر افراد اختلاف‌جو دچار اختلالات شخصيتي از نوع خودشيفتهء مرزيء ضداجتماعي و نمايشي هستندء يا داراي مشكلاتي چون پارانويا (بدبيني و سوءظن افراطي)ء اختلال دوقطبي يا اعتياد مي‌باشند. اين كتاب همچون رادار كمك مي كند خطري را كه به سادگي نمي‌توانيد ببينيد پيشاپيش تشخيص دهيد و از رابطه يا ادامه زندگي با آنان پرهيز كنيد.

راهنماي دختران دبيرستاني (پاسخي به برخي سوال‌هاي دختران نوجوان كاستن از مشكلات سال‌هاي نوجواني)

 • 20,000 تومان

اوايل نوجواني متوجه شدم لازم است چيزهاي زيادي درباره زندگي ياد بگيرم. اينكه از پس دختران بدجنس همسن خودم بربيايم و يا چطور با پدر و مادرم گفتگو كنم. به خوبي متوجه مي‌شدم آن زندگي‌اي كه برايم آشنا بود در حال تغيير استء مي‌خواستم خودم را براي روبه‌رو شدن با مشكلاتي كه پيش رويم قرار مي‌گرفتند آماده كنم. كاش راهي وجود داشت كه نسخه بالغ و باتجربه شده خودمء مي‌توانست به عقب برگردد و آنچه را كه لازم بود درباره غلبه بر خطرها و دام‌هاي معمول نوجوان بودن بياموزمء به من مي‌آموخت. كتاب راهنماي دختران دبيرستاني براي دختراني نوشته شده است كه مي‌خواهند از آنچه برايشان پيش خواهد آمدء از قبل تصوير ذهني درستي داشته باشند و راهنمايي است كه به آنها كمك مي‌كند تا سال‌هاي نوجواني‌شان را سبكبال پشت سر بگذارند...

وقتي كودكتان بيمار مي‌شود چه بايد كرد (ساده و كاربردي)

 • 44,000 تومان

كارهاي زيادي در خانه براي كودك خود مي‌توان انجام داد. وقتي كودك بيمار مي‌شودء براي مراقبت از او چه بايد كرد؟ چه زماني با پزشك تماس بگيريم؟ چطور درجه حرارت بدن كودك را اندازه‌گيري كنيم؟ وقتي كودك آنفولانزا مي‌گيردء چه بايد كرد؟ چطور از بريدگي و خراشيدگي مراقبت كنيم؟ وقتي كودك بيمار مي‌شودء چطور به او غذا بدهيم؟ چگونه از گسترش عفونت جلوگيري كنيم؟ چطور از حوادثي كه بيرون از خانه اتفاق مي‌افتدء مي‌‌توان جلوگيري كرد؟ در وضعيت اضطراري چه بايد كرد؟ كتاب «وقتي كودكانتان بيمار مي‌شوند چه بايد كرد؟» كتابي ساده و كاربردي است كه دو پرستار آن‌را نوشته‌اند و اطلاعاتي درباره موارد فوق در اختيار شما مي‌گذارد.

بچه جديد محيط جديد (راهنماي تغيير منزل و تغيير مدرسه براي كودكان و نوجوانان)

 • 25,000 تومان

دنياي امروز دنياي تغيير و دگرگوني است و هر تغييري مي‌تواند با تنشء نگراني و فشارهايي همراه باشد. تغيير به ويژه در دوران نوجواني مي‌تواند براي آنان فشارزا و گاه پرمخاطره باشد. بعضي از اين تغييرات در دوره‌ي كودكي و نوجواني مي‌تواند تغيير محل زندگيء محلهء مدرسهء دورماندن از دوستانء محيط آشنا و ... باشد و سازگاري و انتطباق با شرايط و محيط هاي تازه براي آنها موضوعي حائز اهميت و البته مستلزم زمان است. در اين مسير والدين مي‌توانند و بايد يار و ياور فرزندانشان باشند و به آنان كمك كنند تا اين مرحله از زندگي به سلامت سپري شود.

رمز موفقيت نوجوانان (8 راهكار براي موفقيت نوجوانان)

 • 40,000 تومان

كتاب رمز موفقيت نوجوانان به شما نشان مي‌دهد كه موفقيت به هوش، ظاهر و خوش‌شانسي ارتباطي ندارد. اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا به بهترين شخصي كه ممكن است؛ تبديل شويد و از استعدادها و فرصت‌هايتان بيشترين استفاده را ببريد. با شناخت و به‌ كارگيري فلسفه‌ي هشت نكته‌ي ظريف. اصول آزموده‌اي را ياد مي‌گيريد تا در همه‌ي عرصه‌هاي زندگي‌تان پيشرفت كنيد. كتاب رمز موفقيت نوجوانان، با استفاده از داستان‌هاي زندگي نوجوانان به شما نشان مي‌دهد كه فلسفه‌اي درباره عمل و نگرش خلق كنيد، آنچه را در زندگي مهم‌تر است كشف، و بر مشكلات و موانع غلبه كنيد، همچنين راه‌هاي تازه‌اي را براي تفكر بياموزيد تا بتوانيد در خانه و مدرسه يا در رفتار با دوستانتان عاقلانه‌ترين انتخاب را داشته باشيد. هم‌اكنون استفاده از هشت نكته ظريف را شروع و از همين امروز روياهايتان را به واقعيت تبدبل كنيد! -مديريت زمان -تعيين هدف -يادگيري -خودانگيزشي - روياسازي -عادت‌ها - حرمت نفس -مقابله با شكست

پزشك تاب‌آور (راهنماي مديريت استرس براي پزشكان و پيراپزشكان)

 • 25,000 تومان

حرفه پزشكي در واقع مسابقه دو استقامت (ماراتون) است. سال‌هاي سال گوش به زنگ بودن و فشارهاي كاري ظاهرا بي‌پايان ممكن است روي سلامتي پزشكان اثر بگذارد. كتاب حاضر براي كساني به رشته تحرير در آمده است كه براي دستيابي به تعادل و نوعي معيار شادكامي در ميان عوامل استرس‌زا، كه به نظر مي‌رسد سال به سال رو به افزايش است، تلاش مي‌كنند. بسياري از مباحثي كه با شما در ميان مي‌گذارم، نيتجه رنج‌هايي است كه به اشتباه براي يافتن خوشبختي در جاهايي كشيده‌ام. ديدگاه‌هايي كه با شما به اشتراك گذاشته‌ام، حاصل بررسي‌هايم درباره تاب‌آوري و مديريت استرس است. اين كتاب هديه من به همه كساني است كه در زندگي روزمره در تلاش براي يافتن تعادل در شگفت‌انگيزترين حرفه‌ها هستند. اينك زمان بازيابي زندگي و رهايي از اعمال نااميدي و... است.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1