فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 69,000 تومان

آيين زندگي (شوميز)

  • 135,000 تومان

«آيين زندگي» شايد مشهورترين كتاب ديل كارنگي است كه با وجود گذشت 70 سال از تاريخ انتشار آنء كماكان خوانندگان زيادي در سرتاسر جهان دارد. نويسنده در اين اثر به ياد ماندني راه‌كارهايي عملي براي داشتن زندگي‌اي با حداقل نگراني ارائه داده است. او به ما مي‌آموزد كه در زمان حال زندگي كنيمء با وقايع اجتناب‌ناپذير كنار بياييمء از ناسپاسي ديگران عذاب نكشيمء شكرگزار نعمت‌هايي باشيم كه خداوند در اختيارمان گذاشته استء خستگي و نگراني را از خود دور كنيم و بهترين تصميم‌ها را در زندگي بگيريم. تفاوتي كه اين كتاب با ديگر آثار مشابهش داردء در عملي بودن و سادگي كلام آن است و به بهترين شيوهء راه رسيدن به موقيت در زندگي را نشان‌مان مي‌دهد.

آيين دوست‌يابي (شوميز)

  • 105,000 تومان

«آيين دوست‌يابي» اثري است بي‌بديل كه اولين بار در سال 1936 به چاپ رسيد و با وجود گذشت 80 سال از تاليف آنء همواره در زمره كتاب‌هايي پرمخاطب بوده و تا كنون 15 ميليون نسخه از آن در جهان به فروش رسيده است. در اين كتاب هنر جلب توجه و برقراري ارتباط با ديگران و شيوه صحيح آن و نيز توسعه روابط اجتماعي مورد بحث قرار مي‌گيرد. جلب توجه ديگران و اين كه در برخورد اول تاثيرگذار باشيمء پرهيز از دشمن تراشيء روش‌هاي درست انتقاد كردن و سرانجامء ترغيب ديگران به كسب موفقيتء از ديگر مواردي است كه در كتاب حاضر به زباني ساده و گويا به رشته تحرير درآمده.

اينياگرام مدرن

  • 33,000 تومان

انياگرام با ريشه‌‌هاي عميق فلسفي به سيستم تيپ‌شناسي و نيز ابزاري عملي براي هدايت تغييرات و چالش‌هاي زندگي تبديل شده است. چطور كار مي‌كند؟ از طريق راهنمايي‌هاي ساده و در عين حال جامع، ياد مي‌گيريم با ساختار بنيادين اينياگرام خود و جهان پيرامون‌مان را تفسير كنيم. تيپ‌هاي نه گانه با توصيفات فكورانه از هر تيپ شخصيتي، محرك‌هايي كه هر تيپ را به حركت وامي‌دارد، رفتارهاي مختص هر تيپ، و ارتباط هر تيپ با تيپ‌هاي ديگر را كشف مي‌كنيد.

نفوذ كلام (شيوا سخن بگوييد تا احترام بيافرينيد)

  • 55,000 تومان

راز موفقيت شما، توانايي در سخن گفتن با مخاطب‌تان است. زيبا سخن گفتن حرمت و توجه ديگران نسبت به شما را برمي‌انگيزد و در هر موقعيتي كه هستيد محترم‌تر و گرامي‌تر مي‌شويد و مورد توجه كساني قرار مي‌گيرد كه مي‌توانند ياري‌تان دهند و درها را برايتان بگشايند و نيز با خوب سخن گفتن مي‌توانيد ديگران را متقاعد كنيد كه اساسا هوشمندتر و بااستعدادتر از ديگراني هستيد كه قادر به زيبا سخن گفتن نيستند.

چگونه محبوب همگان باشيم (40 باب گشوده به سوي آرامش)

  • 34,000 تومان

اگر در انديشه آن هستيد كه زندگي بي‌دغدغه‌يي داشته باشيد، در فهرست آرزوهاي‌تان چه عناصري راه مي‌يابد؟ چه بسا بخواهيد بدانيد در هر برهه و در هر عرصه‌يي از زندگي‌تان چگونه رفتار كنيد تا مورد سوء استفاده قرار نگيريد و بازيچه ديگران نشويد، بخواهيد بدانيد چگونه درگيري‌هاي لفظي را با يك عبارت ساده به پايان ببريد، بخواهيد بدانيد چگونه ديگران را جهت بخشيده يا براي آنان اثري مطلوب به جاي گذاريد و آنان را برانگيزيد تا در مسير شما بيانديشند و نيز بخواهيد با جلب محبت و دوستي ديگران آنچه مايليد به دست آوريد يا شيوه نگاه ديگران را نسبت به خود به سرعت دگرگون كنيد و در يك جمله زندگي بي‌دغدغه و فارغ از اضطرابي داشته باشيد؛ پس اكنون در آستانه‌ي فراگيري راهكارهاي روانشناسانه‌يي قرار گرفته‌ايد تا در همه ساحت‌ها و عرصه‌هاي حيات‌تان آن‌ها را به كار گيريد و محبوب همگان واقع شويد.

زبان بدن (چگونه مي‌توانيم بهترين موفقيت‌ها را در روابط شخصي و شغلي‌مان داشته باشيم)

  • 99,000 تومان

در اين كتاب مي‌خوانيد: چگونه تاثير مثبت روي ديگران بگذاريد. چگونه بفهميد كه كسي دروغ مي‌گويد يا نه. چگونه همكاري ديگران را جلب كنيد. چگونه در مصاحبه‌هاي شغلي و مذاكرات موفق شويد.

آيين سخنراني

  • 69,000 تومان

اگر در سخنراني دستپاچه و وحشتزده مي‌شويد و يا استرس زيادي بر شما وارد مي‌شود چنانكه رشته افكار از دستتان خارج مي‌شود، خواندن اين كتاب را به شما توصيه مي‌كنيم. نويسنده با تكنيك‌هاي ساده و كاملا كاربردي به شما مي‌آموزد كه چگونه در زمان سخنراني اعتماد به نفس خود را حفظ كرده و بتوانيد از بياني شيوا برخوردار باشيد.

آيين زندگي (گالينگور)

  • 85,000 تومان

سي و پنج سال از زماني كه من يكي از غمگين‌ترين جوانان نيويورك بودم مي‌گذرد. به گفته ديل كارنگي تجسم همان دستورات مفيد قديمي است كه موثر بودن آن را افراد بيشماري تجربه و تاييد كرده‌اند. در اين كتاب با اتكا به مدارك و شواهد موثر گفته شده است كه چگونه هزاران نفر توانسته‌اند بر نگراني غبله كنند.

صفحه‌ی 1