فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
برو به دنبال نه
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
راهنماي شروع سريع در بازاريابي شبكه‌اي
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
پول ساحلي
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
كليدهاي طلايي (هنر متقاعد كردن در بازاريابي شبكه‌اي)
1 دانه قهوه
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان

برو به دنبال نه

 • 30,000 تومان

تصور كنيد شبي به رختخواب رفته‌ايد، و صبح روز بعد در خانه‌اي رويايي از خواب بيدار مي‌شويد و هيچ سرنخي نداريد كه چطور از آنجا سردرآورده‌ايد. عجيب‌تر اينكه پي مي‌بريد اين خانه به كسي تعلق ندارد مگر خودتان... يعني نسخه‌اي از خودتان در آينده كه فوق‌العاده موفق است.

راهنماي شروع سريع در بازاريابي شبكه‌اي

 • 40,000 تومان

آيا امكان دارد اعضاي جديدمان از همان ابتدا، آماده به كار باشند و سازمان‌سازي را به سرعت آغاز كنند؟ بله، فقط به يك شرط، اينكه بدانند «دقيقا چه بگويند و دقيقا چه كاري انجام دهند!» فقط در عرض چند دقيقه، دستورالعمل‌هاي شروع سريع، مي‌تواند به هم‌تيمي جديدمان كمك كند تا مشتريان مناسبي پيدا كند، خجالت را كنار بگذارد، با آن‌ها ارتباط برقرار كند و از همه مهم‌تر اينكه جواب «نه» نشنود! هم‌تيمي جديدمان قبلا هرگز نتورك را تجربه نكرده، بنابراين بايد خيلي زمان و انرژي صرف كند تا آماده به كار شود. اما اينطور نيست! ما مي‌توانيم زمان يادگيري وي را به اندازه‌اي كوتاه كنيم كه در كمتر از 24 ساعت آينده، دست به كار شود و حتي نتيجه بگيرد!

پول ساحلي

 • 35,000 تومان

آيا تاكنون از خودتان پرسيده‌ايد كه يك فرد عادي هم مي‌تواند در بازاريابي شبكه‌اي پول‌هاي كلاني دربياورد؟ آيا از زندگي رويايي‌تان دست كشيده‌ايد فقط به اين دليل كه خيلي سخت يا دور از دسترس به نظر مي‌رسد؟ جردن آدلر در 10 سال اول فعاليتش در بازاريابي شبكه‌اي، در يازده شركت مختلف عضو شد اما موفقيتي كسب نكرد! خسته و نااميد، نتورك را براي هميشه كنار گذاشت. تا اينكه بطور اتفاقي با آقاي راس آشنا شد. راس، رازي را با او در ميان گذاشت كه باعث شد آدلر در شركت دوازدهمش، نفر اول شركت شود.

كليدهاي طلايي (هنر متقاعد كردن در بازاريابي شبكه‌اي)

 • 30,000 تومان

متقاعد كردن، يك مهارت است و قابل يادگيري است. همه ما در زندگي روزمره دانسته و نادانسته بارها از اين مهارت استفاده مي‌كنيم؛ و احيانا اهميت خاصي برايش قائل نيستيم. اما در بازاريابي شبكه‌اي، اين مهارت از نان شب هم واجب‌تر است، چون موفقيت يك نتوركر تماما به توانايي‌اش در متقاعد كردن افراد بستگي دارد. اصلي‌ترين موضوع اين كتاب هم همين است. بعضي از مهم‌ترين مواردي كه از اين كتاب ياد مي‌گيريد: - به اصلي‌ترين راز موفقيت در نتورك پي مي‌بريد؛ و همين يك راز، به اندازه همه آموزش‌هاي قبلي‌تان در نتورك مي‌ارزد! - تكنيك «چهار كليد» را ياد مي‌گيريد و براي اولين بار در عمر نتوركي‌تان، يك پرزنت زنده و سرحال برگزار خواهيد كرد؛ و خودتان هم از عكس‌العمل‌هاي مشتري‌تان ذوق‌زده خواهيد شد! - روش يافت «عامل محرك اصلي» مشتري را ياد مي‌گيريد و تازه مي‌فهميد كه تا حالا در جلسات پرزنت و پيگيري، فقط پرت و پلا تحويل مشتري داده‌ايد!

1 دانه قهوه

 • 25,000 تومان

زندگي غالبا مثل يك ديگ جوشان است. مي‌تواند خشن، پرتنش و دشوار باشد. با محيط‌ها و شرايطي مواجه خواهيم شد كه اگر حواسمان نباشد، ما را عوض مي‌كند، نرم و ضعيف مي‌كند و يا سخت و سنگدل مي‌كند. ما آزموده مي‌شويم تا نشان دهيم واقعا كي هستيم! مي‌توانيم مثل هويچ باشيم و در اين ديگ جوشان، سست و له شويم، يا مثل تخم مرغ باشيم و سفت و تندخو شويم. و يا همچون يك دانه قهوه باشيم و با كشف قدرت درون‌مان، محيط پيرامون‌مان را متحول كنيم!

صفحه‌ی 1