فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 70,000 تومان
 • 120,000 تومان
 • 20,000 تومان
 • 45,000 تومان

سرنوشت بشر

 • 70,000 تومان

سرنوشت بشر درباره درگيري شديد ايدئولوژي‌ها و خيانت و مصلحت‌انديشي و اراده آزاد آدم‌هاست. شانگهاي، سال 1927، پايه‌هاي انقلاب سست شده است. وقتي شهر درگير خشونت و خونريزي مي‌شود، زندگي چهار نفر به‌طور خاصي تغيير مي‌كند: يك ايده‌آليست و روشنفكر، يك قاتل، يك قمارباز فرانسوي و فروشنده اسلحه، و يك انقلابي روس. هر يك از اين مردان بايد در بحبوحه آشوب سياسي، توطئه و خيانت، درگيري هاي شخصي خود را حل كنند. سرنوشت بشر، برنده جايزه گنكور 1933، داستاني پرشور از تعارض، اراده آزاد و قدرت ما براي رقم‌زدن سرنوشتمان است.

يكليا و تنهايي او

 • 30,000 تومان

يكليا و تنهايي او سرحلقۀ رمان اسطوره‌گراي فارسي است و به سخن هوشنگ گلشيري «هنوز هم يكي از سنگ‌بناهاي ادب معاصر ما» به‌شمار مي‌آيد. اين رمان اثري است با ساختماني محكم و نثري شاعرانه و كهن‌نما، كه شخصيت‌ها و موقعيت‌ها را با توصيف‌هايي احساسي و رنگين تصوير مي‌كند. نويسنده با نگاهي به مسائل ازلي بشر در پرتو درگيريِ يَهُوَه و ابليس، مضمون عشق و تنهاييِ انسان را روايت مي‌كند. يَكُليا، دختر پادشاه اورشليم، كه سنت‌شكني كرده و به چوپان پدر دل سپرده است، از شهر اخراج مي‌شود. گشايش داستان در شب تيره‌اي است كه او در بيابان پهناورِ كنار رود اَبانه، كه تنهايي او را دوچندان مي‌نمايد، پرسه مي‌زند. او بر سر دوراهي است: يَكُليا يا بايد دست از عشق بكشد و فضيلتي داشته باشد و تنها بماند، يا عاشق باشد و مورد طعن.

هنر برترين شكل اميد : گفته هاي هنرمندان

 • 45,000 تومان

زندگي خصوصي نقاشان، پيكرتراشان، عكاسان و ديگر هنرمندان تجسمي را فضايي از رمز و راز فرا گرفته است. بسياري از آن‌ها گوشه گيرند و به خاطر تمركز،از وقت و انزواي خود مراقبت مي‌كنند.ما با آثاري كه آن ها پديد مي‌آورند آشناييم اما غالبا خود افرادي كه پشت آن ايستاده‌اند براي ما بيشتر در هاله‌اي از ابهام قرار دارند. هنر، برترين شكل اميد دربردارنده صدها لحظه‌اي است كه هنرمندان از ابزار و مواد و آتليه و كارگاه خود فاصله گرفته و ما را شريك شم و شهود و اندرزهاي سخت به دست آمده و عقايد بي‌پيرايه خود ساخته‌اند. آن‌ها در اين كتاب به مقولات گوناگون همچون رنگ، نظم وترتيب، الهام،نور، شكست،همكاري و بسيار و بسيار چيزهاي ديگر مي‌پردازند.

جنگ سرد

 • 120,000 تومان

اگر نيمه­ دوم قرن بيستم را "عصر جنگ سرد" بناميم سخني به گزاف نگفته­ايم. در اين عصر سياست و اقتصاد و فرهنگ تحت تاثير رقابت امريكا و شوروي قرار گرفت. اين دو كشور هيچ­گاه در ميدان نبرد با يكديگر رويارو نشدند، اما با حمايت از كشورهاي اقماري خود كوشيدند رقيب را از ميدان به‌در كنند. در حدفاصل سال­هاي 1946 تا 1991 هول و هراس ناشي ازجنگ­هاي خانمان­سوز، دنيا را با بحران بي­سابقه­اي مواجه ساخت. حصر برلين، جنگ كره، بحران موشكي كوبا، جنگ ويتنام، سقوط ديوار برلين، فروپاشي شوروي، مسابقه­ي تسليحاتي و عمليات جاسوسي مهم­ترين رويدادهاي اين دوره­ به شمار مي­روند كه به تفصيل درباره آنها سخن گفته­ايم. در زمانه­اي كه خاورميانه بار ديگر به محل رقابت اين دو كشور تبديل شده اهميت انتشار اين كتاب دو چندان مي­شود.

بشر چيست

 • 20,000 تومان

پير فرزانه با جواني به گفت و شنود مي‌نشيند و با او درباره مطالب فخيم و مفاهيم جليل از جمله ابديت روح، مدارا، مروت و جوانمردي، حق و عدالت، جبر و اختيار، كين و عشق، حماقت و تيزهوشي، سور و سوگ، بندگي و آزادگي سخن‌ها مي‌گويد. جوان از آرمان‌هايش مي گويد و پير فرزانه از ايمان به راه؛ جوان از فهم خود از معناي زندگي مي‌گويد و پير از تامل بر باورهاي خرافي، شيادي، تحجر و هر نوع تعصبي كه راه را بر شناخت عقايد صادق خواهد بست. در گرماگرم بحث كه جوان از كوتاه‌ترين و ايمن‌ترين راه براي دست‌يابي به آمال و آرزوها مي‌گويد، پير فرزانه اين پند حكيمانه را مي‌دهد: «اگر خواهان پيروزي هستي، همواره آماده نبرد باش. پيروزي در نبرد فقط در سايه شكيبايي به دست مي‌آيد. با تن زدن از رنج، نگاه خويش را براي فرداي خود مي‌بندي و در آتش حسرت، خواهي سوخت. پس شكيبا باش و دلير تا هنر زيستن را بياموزي و شجاعانه و محكم، قدم برداري.»

درد قهوه

 • 45,000 تومان

بدنم يخ كرده بود. در آن هواي پاييزي اين واكنش بدنم حقيقتا نوبر بود. پاييز دل‌انگيزترين فصل من بود. اما آن لحظه وقتي سوز اشك را احساس كردم،هواي پاييزي معنا و مفهوم ديگري يافت. از پشت پرده اشك خوب كه نگاهش كردم، زيبايي و شيريني نگاهش رنگ باخته بود. با انگشت‌هاي ظريفش كه سرد هم بودند، روي گونه‌هاي خيسم كشيد. تا گفتم چه غريبانه مي‌روي! احساس كردم شهسواري هستم كه شهبانويش را به اسيري مي‌بردند. به قول شاعر مكزيكي: «آن‌كه رفت، خاطره‌اش را برد، چونان رودي رونده، چونان نسيمي گذرا، بدرود و ديگر هيچ.»

پرومته در زنجير (نمايش‌نامه)

 • 30,000 تومان

رهايي آدمي در اسارت ايزدان است. انسان اساطيري يونان باستان در جهاني به سر مي‌برد سرشار از ايزدان گوناگون خويشتن‌كام. يكي فرمانرواي آسمان و زمين است با سلاحي چون آذرخش كه بر هر چه فرود آيد بي‌درنگ مي‌سوزاند. يكي ايزد عشق است كه سلطان هوس‌كار قلب‌هاست. و آن ديگري پادشاه وادي تاريك و خاموش فراموشان است كه هرگز كسي را از دام او رهايي نبوده است. زادن و مردن آدمي در دست‌هاي بي‌رحم تقدير تواناتر از ايزدان است. خدايان بسيارند و انسان هوشمند در اين دنياي بي‌پناه سرگردان است. آزادي او در محدوديت ايزدان است و ايزدان هرگز بر انسان نمي‌بخشايند. انسان است كه بايد با ستيزه‌اي سخت راهي بگشايد تا گامي بردارد. تراژدي پرومته همين نبرد انسان و ايزدان است.

ساده‌شناسي (علم ساده رسيدن به آنچه مي‌خواهيد)

 • 9,000 تومان

قانون خط مستقيم در هندسه مي‌گويد كه كوتاه‌ترين مسير بين 2 نقطه، يك خط مستقيم است، براي رسيدن به اهداف در زندگي، فقط كافيست از اين قانون پيروي كرد، و سريع‌ترين و مستقيم‌ترين راه را يافت. اما رفتار واقعي ما كاملا برعكس اين قانون است، بيشتر اوقات در مسير رسيدن به هدف، از راه مستقيم منحرف مي‌شويم، يا كارهايمان خطوط منحني از آب درمي‌آيند. كتاب ساده‌شناسي دليل آن را به شما مي‌گويد و به شما نشان مي‌دهد:ديوارهاي نامرئي چگونه پيرامون شما و زندگي شما كشيده شده‌اند. دولت‌ها، فروشندگان، بازاري‌ها يا حتي دوستان شما چگونه ذهن يا رفتار شما را تحت تاثير قرار مي‌دهند. در روابط انساني چگونه مي‌توان از بروز سوءتفاهمات پيشگيري كرد (زبان) چگونه چهارچوب ذهن ما را دست‌كاري مي‌كند. (تاثير) چيست و چگونه گرفتارش مي‌شويم. با خواندن قوانين ساده‌شناسي، به ياري علم منطق سريع‌ترين و ساده‌ترين راه را براي رسيدن به هدف خود پيدا كنيم. ساده‌شناسي، به تعبيري ديناميت ذهن شماست و آن را زير و رو خواهد كرد.

صفحه‌ی 1