فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 45,000 تومان
 • 59,000 تومان
 • 35,000 تومان
 • 58,000 تومان
 • 30,000 تومان

بيداري غول درون

 • 68,000 تومان

«بيداري غول درون پيشكش مسحوركننده و خارق‌العاده يافته‌ها و بينش‌هاي نوين در گستره وسيعي از مسائلء از جمله آگاهي رو به رشد از اين موضوع است كه موفقيت حقيقي وابسته به ارزش‌هاي ماندگار و خدمت به ديگران است.» «درك باورنكردني توني از جهانء افراد و ذات بشرء عنوان والاترين مربي زندگي را برازنده او مي‌كند. او مي‌داند تعالي بخشيدن به افراد و كمك به آن‌ها در برنده شدن چه پاداشي دارد!»

چگونه در بورس 2 ميليون دلار به دست آوردم

 • 48,000 تومان

نظريه دارواس در خصوص خطوط قيمت سهام است و سيستم جعبه او به‌طور مبسوط در اين كتاب شرح داده شده. سيستم دارواس با توجه به شغلش شكل گرفته است. از آنجا كه او ناچار به جابجايي همراه با برنامه‌ها و نمايش‌هايش بودهء خريد و فروش فروش انجام مي‌داد. او از داستان‌هاء شايعاتء و توصيه‌هاي مالي دور بوده و هرگز پايش را در كارگزاري‌ها نمي‌گذاشته است. رويكرد او اساسا مبتني بر نمودارها است: او به مشاهده نرخ‌ها و حجم خريد و فروش نشسته تصميم مِي‌گيرد.

برو به دستش بيار

 • 37,000 تومان

من همواره در سرتا سر زندگي‌ام، چه در زمينه كسب و كار و نويسندگي و ماجراجويي‌هايم، و چه به عنوان همسر و پدري سربلند، براي دست‌يابي به موفقيت تلاش كرده‌ام . مي‌خواهم همه حقايقي را كه در مسير موفقيت فرا گرفته‌ام و به من در دستيابي به هرآنچه مي‌خواسته‌ام كمك كرده، با شما درميان بگذارم. آن حقايق از اين قرارند: - به خودتان ايمان داشته باشيد، - باور داشته باشيد كه همه‌ي اهدافتان قابل دستيابي است، - به تمام معنا زندگي كنيد، - هرگز تسليم نشويد، اميدوارم با فراگيري اين نكات و ديگر حقايق ساده، به همه اهدافتان در زندگي دست يابيد و بهترين استفاده را از زندگي‌تان ببريد. مردم هميشه شما را از جامه‌ي عمل پوشاندن به خواسته‌هايتان منصرف مي‌كنند و مي‌گويند ((اين شدني نيست،)) اما اگر شما به خودتان ايمان داشته باشيد، در خواهيد يافت كه تقريباً به هر چيزي كه بخواهيد مي‌نوانيد دست يابيد.

باور به جهان عادل

 • 58,000 تومان

چرا انسان‌ها به عدالت اهميت مي‌دهند؟ اين دغدغه، در نهايت مرتبط با نياز به حل اين معماست كه چه‌ چيزي نوع عدالت در يك سناريو را تعيين مي‌كند. دكتر ملوين لرنر پايه‌گذار نظريه باور به جهان عادل است. اين روانشناس بزرگ برنده چندين جايزه معتبر علمي است و نامي شناخته شده در عرصه روان‌شناسي عدالت اجتماعي است.

بازي كار

 • 45,000 تومان

چارلز كنراد در اين كتاب به روشني و زيبايي مفهوم لذت بردن را با كسب موفقيت در كار پيوند مي‌دهد و تك تك اجزا بازي كه عموما در كار به چشم نمي‌خورد را به عنوان عوامل موفقيت معرفي كرده و بسط مي‌دهد. نويسنده از طريق اين عوامل كه شامل اهداف، امتيازگيري، بازخورد، انتخاب زمين بازي، برنده شدن، و غيره است قدم به قدم خواننده را تا قله موفقيت در بازي كار پيش مي‌برد و با مثال‌هاي متعدد مراحل را به خوبي در نگاه او روشن مي‌سازد.

عامل جذب

 • 59,000 تومان

به نظر مي‌آيد كه ما آينده خود را با احساسات و ادراكات خود خلق مي‌كنيم. اگر روي كم و كسري‌هايي كه در زندگي داريم تمركز كنيم، كم و كسري‌هاي بيشتري به زندگي جذب مي‌كنيم. اگر روي پول و ثروت تمركز كنيم، پول و ثروت بيشتري به دست مي‌آوريم و اگر روي عذر و بهانه‌ها تمركز كينم، با بن‌بست‌ها و موانع بيشتري مواجه مي‌شويم. قوه ادارك ما مانند يك آهنربا عمل مي‌كند و ما را به همان مسيري مي‌كشاند كه رويش تمركز كرده‌ايم.

جادوي هاوايي

 • 35,000 تومان

كلارك ويلكرسون در جادوي هاوايي دانشي غني و روشنگر را به جويندگان راه حقيقت عرضه مي‌دارد. آموزه هاي او در اين كتاب روح ما را مي‌پرورد و توان ارتباط با ناخودآگاه و به كار بستن قدرت عظيم ذهنمان را به ما مي‌بخشد. اين آموزه‌ها كه در عين سادگي قدرتمندند، مبتني بر علم هوناي هاواييايي يعني جادوي ذهن و روح هستند. به كارگيري درست آنها به ما آگاهي بخشيده و يگانگي با ذات هستي را مسير مي‌سازد.

جادوي باور

 • 58,000 تومان

جادوي باور يك كتاب انگيزشي اثر كلود بريستول متولد 1891 و درگذشته 1951 است. اين كتاب كه بر قدرت ضمير نا خودآگاه تكيه دارد خواننده را به استفاده از علم باور با تكنيك‌هاي مختلف آشنا مي‌كند و با استفاده از تمرين‌هاي كاربردي سعي در به چالش كشيدن او دارد. محتواي اين كتاب براي همه افراد در حوزه‌هاي كسب و كار براي به دست آوردن موفقيت و درخشش در بازارهاي مقصد هستند بسيار مفيد و تاثيرگذار است. افراد بسيار زيادي با مطالعه و استفاده از تكنيك‌هاي اين كتاب توانسته‌اند در مدت كوتاهي به ثروت روز افزون يا موفقيتي چشمگير در حوزه كاري خود دست پيدا كنند. گرچه اين كتاب سالها قبل به رشته تحرير درآمده اما كاملا مطابق با علم روز و عصر حاضر است.

زن بودن

 • 30,000 تومان

چرا اين جنبه جنگجوي زن است كه امروز غالب است و اين موضوع پيامدهايي فاجعه‌بار در پي دارد؟ در اين كتاب نويسنده به بحث پيرامون موضوعاتي از اين دست مي‌پردازد: چرا اولويت زن‌ها به طور ذاتي عشق است و چگونه بايد يك فضاي عاشقانه حقيقي به وجود آورد مردها چرا زن‌ها را دوست دارند و چرا چگونه ناشكيبايي و وسواس زن امروزي او را از دستيابي به آن‌چه كه واقعا مي خواهد بازمي‌دارد؟

استراتژي اقيانوس آبي (چگونه بازاري بدون مدعي خلق كنيم و رقابت را بي معنا كنيم)

 • 53,000 تومان

استراتژي اقيانوس آبي رويكردي نظام‌مند براي رهايي از رقابت عرضه مي‌كند، و ابزار اصولي را پيشنهاد مي‌كند كه هر سازماني مي‌تواند براي ايجاد و تسخير اقيانوس آبي خود به‌كار بگيرد. اين كتاب برجسته كه تفكر سنتي را در مورد استراتژي دگرگون مي‌كند، رويكردي كاملا نوين براي دستيابي به آينده‌اي موفق عرضه كرده است. اين كتاب رهنمون شما در ايجاد فضاي بازار غير رقابتي است.

آرزوي تو دستور توست (كتاب تمرين) آرزوي تو راهبر توست چگونه مي‌توان خواسته‌هاي خود را آشكار كرد

 • 25,000 تومان

تمرينات اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا آرزوهايتان را به واقعيت تبديل كنيد. كوين مارك ترودو، مشهور به كوين ترودو، در 6 فوريه 1963 در لين واقع در ماساچوست آمريكا متولد و در همان‌جا بزرگ شد. كوين ترودو كارآفرين خودساخته و ثروتمند، نويسنده مشهور، سخنران و مشاور، متخصص خودياري، چهره تلويزيوني، فعال حوزه اينترنت، مدرس دوره قانون جذب و فروشنده موفق آمريكايي و مولف كتاب‌هاي بسياري در زمينه‌هاي مختلفي مانند: موفقيت، سلامتي، تغذيه و كاهش وزن و روش‌هاي توسعه مالي است.

آرزوي تو دستور توست (كتاب راهنما) آرزوي تو راهبر توست چگونه مي‌توان خواسته‌هاي خود را آشكار كرد

 • 40,000 تومان

هر خواسته‌اي حتي غيرممكن، اگر در ذهن شماست كافيست بخواهيد تا د ر واقعيت نمايان شود. كوين مارك ترودو، مشهور به كوين ترودو، در 6 فوريه 1963 در لين واقع در ماساچوست آمريكا متولد و در همان‌جا بزرگ شد. كوين ترودو كارآفرين خودساخته و ثروتمند، نويسنده مشهور، سخنران و مشاور، متخصص خودياري، چهره تلويزيوني، فعال حوزه اينترنت، مدرس دوره قانون جذب و فروشنده موفق آمريكايي و مولف كتاب‌هاي بسياري در زمينه‌هاي مختلفي مانند: موفقيت، سلامتي، تغذيه و كاهش وزن و روش‌هاي توسعه مالي است.

1  2  3  صفحه‌ی 1