فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 48,000 تومان

هنر موفق بودن

 • 48,000 تومان

يكي از دشوارترين مفهوم‌ها براي تعريف كردنء مفهوم موفقيت است. موفقيت براي افراد مختلف معاني گوناگون دارد. اما هر معني كه موفقيت براي شما داشته باشدء اين كتاب به شما نشان مي‌دهد كه چگونه به نهايت خواسته‌هاي خود برسيد تا با معيارهاي خودتانء آدمي موفق باشيد. اين كتاب براي تمام كساني نوشته شده است كه خواهان رسيدن به موفقيت در زندگي خودشان هستند و يكي از افراد بايد شما باشيد. هر ايده و نظري كه در اين كتاب با شما در ميان مي‌‌گذارم بر پايه تجريبات خودم مي‌باشد و به شما اطمينان مي‌دهم كه اندرزهاي عملي كه پيشنهاد كرده‌امء موثر هستند.

چگونه 7 روز هفته را شاد باشيم

 • 99,000 تومان

هدف من از نوشتن اين كتاب اين است كه به شما كمك كنم ذهن خود را طوري سامان‌دهي كنيد كه هر روز دست به انتخاب شادي بزنيد. فارغ از اينكه با چه چالش‌هايي مواجه مي‌شويد يا چه شرايطي به شما فشار مي‌آورد مي‌‌‌توانيد واكنش خود را به آن چالش‌ها و شرايط انتخاب كنيد. اينكه چگونه عمرتان را سپري مي‌كنيد كاملا به خودتان بستگي داردء اين هيچ ربطي به شرايط شما ندارد. آبراهام لينكلن گفته بود: "بيشتر آدم‌ها به اندازه‌اي كه تصميم گرفته‌اند شاد باشند شاد هستند."

هنر مديران موفق

 • 48,000 تومان

مديران موفق پيوسته در جستجوي استراتژي‌هاي بسيار موثري هستند كه بتوانند بدون درگير شدن در حلقه تئوري‌هاي خشك و مطالعات خسته كننده به سطوح بالاتر مديريت دست يابند.آن‌ها به راه‌هاي مطمئن نياز دارند تا در شرايط پرفراز ونشيب به نتيجه‌هاي چشم‌گيري برسند.در كتاب هنر مديران موفق برايان تريسي، مهارت و علم مديريت تجاري را مانند استادان حرفه‌اي مديريت، به هفت مسئوليت اساسي تقسيم مي كند كه يك مدير براي موفقيت در هر سازمان و جايگاه مديريت به آن نياز دارد.

1 لحظه بهش فكر نكن

 • 42,000 تومان

دست از اشتباهات تكراري برداريدى! در اين كتاب دو روانشناس به 40 اشتباهي كه باعث افسردگي نگراني و احساس گناه مي‌شوند اشاره كرده‌اند. اين كارشناس‌ها به شما مي‌گويند كه چگونه از دست افكار اشتباه خلاص شويد.

مثل زاك فكر كنيد (5 راز موفقيت مدير عامل نابغه و بي‌نظير فيسبوك در كسب و كار مارك زاكربرگ)

 • 69,000 تومان

اين يك هديه گران‌بها بود. هديه زندگي بود كسي كه اين هديه را قبل از كريسمس 2010 با خود آورد بابانوئل نبود. بلكه فيسبوك بود. دانت وارن درمانده و عاجز شده بود. دختر 10 ساله‌اش ويويكا به شدت به پيوند كليه نياز داشت. 3 سال بود كه دخترش شبي 12 ساعت دياليز مي‌شد ديدن او در آن وضعيت بسيار سخت بود و سخت‌تر از آن اين بود كه بدن دخترك بايد آن وضعيت را تحمل مي‌كرد....

هنر ارتباط موفق

 • 34,000 تومان

بخشي از مقدمه كتاب : ارتباط يكي از مهمترين واژگان زبان انگليسي است. بدون برقراري ارتباط، تجارت با شكست مواجه مي‌شود و دولت‌ها سقوط مي‌كنند. از طرف ديگر، فقدان ارتباط و ناتواني مردم در برقراري ارتباط موثر، استرس، ناكامي، خشم، تنفر، سوء تفاهم و نوميدي بسيار زيادي را پديد مي‌آورد. كتاب حاضر به طور اعم راهنماي كلي از موضوع وسيع ارتباط است و به طور اخص، در مورد ارتباط بين فردي و روش‌هاي گوناگون ارتباط، اعم از كلامي يا نوشتاري، مكالمه اي و كنفرانسي است. خوانندگان اين كتاب بعد از مطالعه آن، خود را در رسيدن به خودشكوفايي و خودياري، متعهد ديده و سوداي رسيدن به موفقيت‌هاي بزرگتر را در سر خواهند پروراند تا توسط آن موفقيت‌ها، به لذت، اعتماد به نفس و كاميابي بيشتر در زندگي شغلي خود دست يابند. آرزو خواهند كرد تا از مرحله ((ايكاش مي‌توانستم )) به مرحله ((من مي‌توانم و خواهم توانست)) برسند. از طريق خود شكوفايي و كسب موفقيت‌هاي بيشتر در محل كار خود، خواهند توانست كيفيت زندگي خود را بهبود بخشند.

قلمرو اشتباهات شما

 • 52,000 تومان

اين كتاب براي رسيدن به خوشبختي روش خوشايندي را پيش رويتان مي گذارد روشي كه بر تعهد شما تكيه مي كند و همچنين شور و شوق به زندگي و اشتياق آنچه كه در اين لحظه انتخاب مي كنيد را به شما ارزاني مي دارد . هر فصل از اين كتاب همانند يك جلسه مشاوره مي ماند . هدف از اين كار يافتن نقاط ضعف و رفتار متناقض شخصيتي شماست . سپس مي خواهيم رفتار‌هايي كه در قلمرو اين اشتباهات از شما سر مي زند با جزئيات بررسي كنيم اين رفتار‌ها همان كارهايي است كه ما به طور معمول هر روز انجام مي دهيم و به نظر مي رسد كاملا قابل قبول است در صورتي كه واقعيت چيز ديگري است . در اين كتاب هيچ مثالي از بيماران مبتلا به اختلالات شديد عاطفي ارائه نمي گردد بلكه بيشتر در مورد رفتار هاي عصبي كه هر روز از ما سر مي زند صحبت مي كنيم . دو موضوع اصلي در سراسر صفحات اين كتاب محوريت دارد . موضوع نخست به توانائي شما در انتخاب عواطف خودتان اشاره دارد . سعي كنيد زندگي‌تان را در پرتو انتخاب‌هاي خودتان بدانيد ، چه تصميماتي كه گرفته ايد و تصميماتي كه نگرفته ايد را بيازماييد اين بدين معني است كه خود شما مسئول شخصيت و احساسات‌تان هستيد . موضوع دوم كه در صفحات اين كتاب تاكيد خواهد شد اين نكته است كه شما مسئول لحظات فعلي‌تان هستيد و اين عبارتي است كه بارها در اين كتاب بدان تاكيد مي شود . تنها لحظه اي كه مي توانيد در آن چيزي را تجربه كنيد زمان حال حاضر است . فعال كردن زندگي در زمان حال معيار سنجش يك زندگي پر بار و شاد است هر چه بيشتر در حال زندگي كنيد بيشتر از محدوده اشتباهات خود فاصله مي گيريد . در هر صفحه از اين كتاب روي انتخاب و زندگي در لحظه فعلي تاكيد شده است . با خواندن دقيق اين كتاب براي‌تان سوالاتي مطرح مي گردد كه قبلا هيچگاه به ذهن تان خطور نكرده است . (( چرا اكنون مي خواهم آدم عبوسي باشم ؟ )) و چگونه مي توانم از لحظات فعلي ام كمال استفاده را بكنم ؟ سوالاتي است كه فردي كه مي خواهد از نقظه ظعف به سوي اعتماد به نفس و خوشبختي گام بردارد ، از خودش مي پرسد . در پايان اين كتاب تصويري مختصر لز شخصي ارائه مي گردد كه تمامي نقاط ضعف خود را از بين برده و بر دنياي عاطفي‌اش غلبه كرده است .

365 بازي سرگرمي و خلاقيت كودكان خلاق كودكان باهوش

 • 78,000 تومان

مجموعه‌اي از بازي سرگرمي خلاقيت جهت افزايش دقت و تمركز، شيوه‌هاي تقويت هوش و يادگيري.

تندخواني پيشرفته به روش توني بازان

 • 105,000 تومان

اهداف كتاب تندخواني اين كتاب 6 هدف اصلي دارد كه سعي مي‌كند در فصل‌هاي مختلف آنها را دنبال كند: 1 - پيشرفت چشمگير و تاثيرگذار شما در تندخواني 2- پيشرفت و حفظ قدرت تحليل و درك مطلب شما 3 - بالا بردن سطح آگاهي شما از تاثير عملكرد چشم‌ها و مغزتان براي درك بيشتر مطالب و نقش مهم ارتباط آنها در يادگيري و در هنگام خواندن و مطالعه و استفاده هوشمندانه شما از آنها در زندگي روزمره، حرفه‌اي و شخصي خودتان. 4- كمك به پيشرفت همزمان شما هم در زمينه يادگيري دانستني‌هاي عمومي و هم در زمينه بالا بردن دايره لغات جديد. 5 - صرفه‌جويي در زمان و استفاده بهتر از وقت. 6 - بالا بردن اعتماد به نفس و احساسا رضايت دروني...

درخواست كن برآورده مي‌شود

 • 64,000 تومان

پيام اين كتاب، بسيار حيرت‌انگيز و در عين حال بسيار ساده است: شما از يك منبع عشق و خشنودي آمده‌ايد. وقتي با آن انرژي، آرامش و عشق همسو مي‌شويد قدرت منبع خود را بدست مي‌آوريد- اين همان قدرت متجلي كردن خواسته‌ها، فراخواندن خشنودي، جذب كردن ثروت در جايي كه قبلا كمبود وجود داشته است و دسترسي به هدايت الهي در قالب آدم‌هاي خوب و شرايط كاملا درست است. اين كاري است كه منبع شما انجام مي دهد و از آنجايي كه شما از آن منبع نشات گرفته‌ايد مي‌توانيد همين كار را انجام دهيد.

نمي‌گذارم كسي اعصابم را به هم بريزد

 • 90,000 تومان

دنياي امروز ممكن است گاه ديوانه‌كننده باشد. نه فقط در سطح جهاني (رويدادهاي جهاني، اقتصاد موضوعات اجتماعي) بلكه در زندگي روزمره هم ممكن است همينطور باشد. در عرصه كسب و كار آنهايي كه هنوز هم پس از كوچك‌سازي‌هاي اخير شغل خود را حفظ كرده‌اند ساعات كارشان طولاني‌تر شده‌است. رقابت ، واكنش سريع به فرصت‌ها، تغيير، جهت‌گيري مجدد استراتژيك، ريسك كردن، حداكثر بهره را از حداقل‌ها بردن، و محدويت‌هاي اقتصادي، نام‌هايي براي بازي اين زمانه هستند. در زندگي شخصي‌مان، در اكثر خانواده‌ها پدر و مادر هر دو كار مي‌كنند، بيشتر خانواده‌ها از هم گسيخته شده‌اند و به صورت خانواده‌هاي جديد در آمده‌اند، ميلياردها «كار» بايد ظرف مدت زمان كوتاهي انجام شوند. (آگهي بازرگاني كف حمام «كالگون، منو ببر!» را يادتان هست؟ شانس بزرگي در اين زمينه داشت.) چالش‌ها و نيازهاي ازدواج و پدر مادر شدن ممكن است گيج‌كننده باشند و غالبا والدين مجرد حداقل براي متعادل كردن كار، دوستان، روابط خود با نزديكان، فعاليت‌ه اي اجتماعي و وظايف با فشارهاي بسيار زيادي مواجه هستند.

كتاب فعاليت و سرگرمي براي پسران

 • 16,000 تومان

اين كتاب شامل جدول‌ها، هزارتو، نقطه به نقطه، رنگ‌آميزي، جمع و تفريق و مطالب آموزنده ديگري است كه مي‌تواند در سفرهاي طولاني يا روزهاي باراني، كودك را سرگرم كند و ذهن او را به كار بيندازد. خلاقيت را به كودكان خود هديه بدهيد.

1  2  3  صفحه‌ی 1