فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 60,000 تومان

قوانين قدرت

  • 60,000 تومان

كتاب قوانين قدرت مبتني بر ماجراهاي افراد شاخص و برجسته‌اي است كه در خلال سه هزار سال، از تمدن‌هاي پراكنده چين باستان گرفته تا ايتالياي دوره رنسانس در بازي‌هاي قدرت حضور داشته‌اند.

هوش عاطفي براي صفر كيلومترها

  • 48,000 تومان

هيجانات بسيار نيرومند هستند، و چنانچه هوشمندانه مديريت نشوند، از مسير درست و راه اصلاح زندگي منحرف‌تان كرده و شادي، تندرستي، خوش خلقي، اميد و بهروزي را از شما سلب مي‌كنند. در دنياي پرآشوب كنوني بسياري از مردم سرگرم تلاش و جانفشاني براي ساختن آينده درخشان خويشند و، در اين ميان افرادي كه ضمن استفاده از هوش شناختي (IQ) از هوش عاطفي (EI) نيز بهره مي‌برند و در مقام و موقعيت برتري قرار گرفته و گوي سبقت را از رقبايشان مي‌ربايند. اين كتاب حاوي راهكارهاي علمي هوش عاطفي است. پيشنهادات سودمند و تاثيرگذارش ظرفيت روحي شما را ارتقا داده، روابطتان را با ديگران بهبود بخشيده و همنواختي و هماهنگي و توازن را بر امورتان حاكم مي‌كند.

اسرار هيپنوتيزم

  • 33,000 تومان

هيپنوتيزم در دنياي كنوني مي‌تواند پاسخگو و شفابخش بسياري از اختلالات عصبي رايج در جامعه باشد و براي افراد مبتلا به بيماري‌هاي روان‌تني نظير تنگي نفس، بي‌خوابي، اضطراب، وسواس، افسردگي و ناتواني جنسي سلامتي و شادابي به ارمغان آورد. مطالب موجود در اين كتاب علاوه بر سادگي و قابل فهم بودن به تشريح اصول كاربردي و درماني هيپنوتيزم پرداخته و با اشاره به نمونه‌هاي مختلف به شما امكان مي‌دهد ضمن ريشه‌يابي نارسايي‌هاي روحي و جسمي‌تان آن كاستي‌ها را به وسيله تلقينات سازنده به كلي از ميان برداريد.

صفحه‌ی 1