فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

كي پنير منو جا به جا كرد

 • 18,000 تومان

كي پنير منو جا به جا كرد، داستاني است آموزنده براي كنار آمدن با تغيير و فرارفتن از ترس‌هاي بازدارنده در مواجهه با تغييرات نامنتظره. كتابي كه مي‌توان در مواجهه با بحران‌هاي زندگي در طول ساليان بارها و بارها به آن رجوع كرد و از خرد نهفته در آن استفاده كرد.

قدرت رواقيگري (نگاهي امروزي به فلسفه كهن)

 • 95,000 تومان

كتابى كاربردى در مواجهه با دشوا ى هاى زندگى امروزى است، وبر پايه ى تعاليم فيلسوفان رواقى بزرگى همچون سنكا و غيره نوشته شده است. اثار اين فلاسفه درطول سده ها الهام بخش افراد بسيارى بوده است، زيرا انان همگى درباره ى مشكلات زنزگى هرروزه صحبت مى كنند و كمك مى كنند تا بتوانيم با اين مسائل دست و پنجه نرم كنيم و در مقابل اضطراب ، سرخوردگى ، هراس ، ياس، عصبانيت و نارضايتى از زندگى پا پس نكشيم. در اين كتاب ، به بررسى اين موضوع مى پردازيم كه رواقيگري به چه معناست و نيز اينكه چگونه مي‌توانيد از آن براي تقويت نيروي اراده خود، مقاومت در برابر گرفتن تصميم‌هاي احساسي و مالكيت بر شادكامي‌تان استفاده كنيد. فلسفه شيوه‌اي از زندگي است و همه چيزها، رسيدن به شادكامي نيازمند فدا كردن برخي چيزهاست.

زنون و لاكپشت (چگونه همچون يك فيلسوف بينديشيم)

 • 55,000 تومان

زنون و لاكپشت نه تنها توضيح مي‌دهد كه هر فيلسوف كه بوده است و چه مي‌انديشيده استء بلكه دقيقا نشان مي‌دهد كه چه‌سان به آن طرز فكر خاص رسيده است. نيكولاس فرن فلسفه را چنان مجموعه‌اي ابزار عرضه مي‌دارد - از تيغ او كام گرفته تا چنگك هيوم - كه مي‌توان يكايك‌شان را در مورد هر مسئله دشواري به كار زد. زنون و لاكپشتء كه در بيست و پنج فصل كوتاه نوشته شده است. و هريك را مي‌توان در طول مسير رفتن به سركار خواند. دوره آموزشي ايده‌آلي است براي دفاع شصي در حوزه فكري. كتاب حاضر تاكنون به بيست و پنج زبان برگردانده شده استء آلمانيء پرتغاليء تركي و غيره و ترجمه فارسي پيشارو بيست و ششمين برگردان آن محسوب مي‌شود.

معناي زندگي و فلاسفه بزرگ

 • 65,000 تومان

معناي زندگي و فلاسفه بزرگ آشكار مي‌سازد كه چه‌سان فلاسفه بزرگ گذشته درصدد پاسخ به پرسش از معناي زندگي بر آمده‌اند. اين مجموعه ويراسته شامل بيست و پنج فصل مي‌شود، و هر فصل تمركز خود را بر روي چهره‌اي اصلي و عمده در حوزه فلسفه مي‌گذارد، از كنفوسيوس گرفته تا ويتگنشتاين و آير، و به گونه‌اي تخيل‌آميز از چشم انداز آنان به موضوع مورد بحث مي‌پردازد. كتاب جذاب و منحصربه فرد حاضر، كه به قلم متخصصان برجسته اين حوزه به نگارش در آمده است، متخصصاني نظير جان كاتينگهام، تادئوس متز واي. سي. گريلينگ، ارتباط و پيوند تاريخ فلسفه با مباحث مطرح حال حاضر را مورد كندوكاو قرار مي‌دهد. خواندن اين كتاب براي دانشجويان و پژوهندگاني كه به مطالعه تاريخ فلسفه، فلسفه دين، اخلاق، متافيزيك يا فلسفه تطبيقي مي‌پردازند لازم و ضروري است، ضمن آن كه خوانندگان علاقمند به مباحث فلسفي نيز مي‌توانند از آن بهره‌مند شوند، به ويژه از آن حيث كه دستگاه انديشگاني فلاسفه بزرگ را، كه پيشاپيش آشناي خوانندگان هستند، از زاويه‌اي نو و بديع مورد بررسي قرار داده است، و نكات جالب و تازه‌اي را درباره شان مطرح ساخته است.

مانند اينشتين بياموز

 • 28,000 تومان

آيا مي‌خواهيد ذهني اسفنجي داشته باشيد كه تمام اطلاعات را جذب كند؟ اگر مايليد توانايي آموختن خود را سرعت بخشيدء اگر علاقه منديد كه از حافظه قدرتمندتري برخوردار شويدء اگر دلتان مي‌خواهد كه مهارت‌هاي مختلف را به گونه‌اي كارآمد فراگيريد و قله‌هاي موفقيت را در امتحانات مختلف در نورديد. راه‌ حل حقيقي پيش روي چشمان شماست . اين كتاب به شما خواهد گفت كه چگونه در كمترين زمان ممكن بيشترين بازدهي را از ذهن خود دريافت كنيد و اين روند را در طول زندگي ادامه دهيد.

هرمنوتيك به زبان ساده

 • 35,000 تومان

موضوع اين كتاب اتكاي فهم آدمي بر سنت و مرجعيت است كه از طريق متون پيشين و نيز ديگر رسم و روال‌هاي اجتماعي فرهنگي- نسل به نسل گشته و امروز به دست ما رسيده است: فهم با ذهن خالي امكان‌پذير نيست، بلكه به رسم و روال‌هاي سنتي موجود در فرهنگ يك جامعه متكي است، رسم وروال‌هايي كه برخي افراد در آن‌ها صاحب‌نظرند و ديگران مي‌بايستي براي راهنمايي به آن‌ها رجوع كنند.

فرويد براي قرن بيست و يكم (علم زندگي هرروزه)

 • 28,000 تومان

«سموئل با اين كتاب زيركانه خود را همچون يك مربي زندگي بي همتاي فرويدي نمودار مي‌سازد. وي، بدون آن‌كه باور خود فرويد به ارزش علم را كنار بگذارد، و نيز بدون درگير شدن با مهم‌ترين طرفداران معاصر آموزه روشنگري، به بيان حكمت شاعرانه‌اي مي‌پردازد كه به شدت مورد نياز روزگار ماست. اين كتابي است كه مي‌بايستي آن را خواند و باز هم خواند، تا ابد و براي هميشه.»

بابا و فلسفه (طريقت پدري)

 • 55,000 تومان

ممكن است از خود بپرسيد ارسطو يا كنفوسيوس چه حرفي براي گفتن به پدران امروزي دارند، يا اين‌كه آيا ايده‌هاي فيلسوفان مي‌تواند براي مرداني كه عهده‌دار زندگي‌اي پدرانه در سده بيست و يكم هستند سودي داشته باشد يا خير. آيا افكار چنين افرادي هيچ ارتباطي به كار پدران امروزي دارد؟ پاسخ، احتمالا با تعجب، بله‌اي مطنطن است. نويسندگان كتاب بابا و فلسفه به ارائه افكار خود درباره تاثيرات پدر بودن بر كودكان و بر مردان، موضوع‌هاي اخلاقي مربوط به سبك‌هاي مختلف فرزند پروري، معناي پدر اصيل بودن مي‌پردازند و كار خود را با توصيه‌هايي براي پدران در مورد برخي دوراراهه‌هايي به پايان مي‌رسانند كه فراروي آن‌ها قرار مي‌گيرد. اين كتابي درباره فلسفه خشك دانشگاهي نيست، بلكه كتابي كاربردي، بينش‌آور و حتي سرگرم كننده است. نويسندگان كتاب، با بهره‌گيري از بينش‌هاي موجود در فلسفه، روان‌شناسي، مذهب و انسان‌شناسي، براي پدران از حكمت جمعي اعصار و قرون ياوري و بصيرتي فراهم آورده اند كه كه مي‌تواند آنان را قادر سازد نقش‌هاي خود را بهتر بفهمند، قدر آن‌ها را بيش‌تر بدانند و بهتر ايفايشان كنند. هر پدري كه كمي وقت بگذارد و به تفكر درباره برخي از ايده‌هاي مطرح در برگه‌هايي كه از پي مي‌آيند بپردازد و سپس برخي از آن‌ها را به اجرا بگذارد قطعا از اين كار خود خرسند خواهد شد و همين‌طور نيز فرزندان او.

كلمات اينشتين

 • 6,000 تومان

كتاب حاضر انتخابي است از آن‌چه خانم كالاپريس در آخرين چاپ كتاب عرضه كرده‌اند. اصل كتاب بيش از 550 صفحه است. بخش عمده‌اي از آن مطالب خصوصي است كه شايد چندان كاربرد عمومي نداشته باشد. من در اين گزيده چيزي از اين‌گونه مطالب را نياورده‌ام. تلاش كرده‌ام آن‌چه براي عموم مورد استفاده است، انتخاب كنم.

يافتن معنا در دنيايي ناقص

 • 48,000 تومان

آيا زندگي معنايي دارد؟ آيا در شرايطي كه دنيا با رنج و سختي عجين است و هر روز، فجايع انساني و طبيعي زيادي اتفاق مي‌افتد، مي‌توان زندگي را با معنا يافت؟ يا در شرايطي كه مرگ در انتظار ماست، كمال وجود ندارد و اراده‌ي آزاد در اختيار نداريم، باز هم بايد به دنبال معناي گمشده زندگي باشيم؟ ايدو لاندو در كتاب ارزشمند «يافتن معنا در دنيايي ناقص» به خوبي اين پيش‌فرض‌ها را كه موجب مي‌شوند دنيا را بي‌معنا بيابيم، به چالش مي‌كشد و ما را در يافتن معنا در دنيا ياري مي‌دهد؟اين كتاب در برنامه‌ي تلويزيوني كتاب‌باز معرفي شده است.

درآمدي كوتاه بر تكامل انسان

 • 35,000 تومان

بسياري از پيشرفت‌هاي مهمي را كه زيست‌شناسان در 150 سال گذشته صورت داده‌اند، مي‌توان به استعاره‌‌اي يكه و يگانه فروكاست. تمامي اندامواره‌هاي زنده، يا بقايافته، يعني جانوران، گياهان، قارچ‌ها، باكتري‌ها، ويروس‌ها و انواع و اقسام اندامواره‌هايي كه در گذشته مي‌زيسته‌اند، جايي بر روش شاخه‌ها و شاخك‌هاي يك درخت حيات قرار مي‌گيرند. ما با تمامي اندامواره‌هايي كه امروز زنده هستند، و تمامي اندامواره‌هايي كه تاكنون زيسته‌اند، از طريق شاخه‌هاي اين درخت حيات پيوند داريم. اندامواره‌هاي انقراض‌يافته‌اي كه بر روي شاخه‌هايي قرار دارند كه ما را به ريشه درخت متصل مي‌سازند اجداد ما هستند. مابقي، اندامواره‌هاي واقع بر روي شاخه‌هايي كه يك راست به شاخه خود ما متصل مي‌شوند، پيوند نزديكي با انسان‌هاي امروزين دارند، اما اجداد ما نيستند..

100شيوه براي انگيزه بخشيدن به خود ( زندگي خود را براي هميشه تغيير دهيد )

 • 28,000 تومان

كتاب حاضر به قلم استيو چندلر به زباني ساده و به كمك نمونه‌هايي از زندگي روزانه و به دور از اصطلاحات فني و تخصصي روان‌شناسانه و فلسفي مهم ترين مفاهيم مطرح در روانشناسي مبتني بر نحله فلسفي موسوم به ((اگزيستانسياليسم )) را براي مخاطب عام و غيرحرفه‌اي روشن مي‌سازد . تمامي ((صد )) نكته مطرح در كتاب به نوعي حول چند مضمون اساسي در فلسفه‌هاي موسوم به اگزيستانسيال مي‌چرخد ، مضاميني نظير (( آزادي )) ،(( انتخاب / اختيار )) ، (( مرگ آگاهي )) و (( مسئوليت )) كه نويسنده اشاره صريحي بدان‌ها نمي‌كند و در واقع نيازي هم نيست ، چه مخاطب كتاب عام است و لذا مي‌بايستي با زباني روشن و به دور از پيچيدگي با او سخن گفت تا وي بتواند از اين مفاهيم در زندگي روزمره خود بهره بگيرد .

1  2  3  صفحه‌ی 1