فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
رهايي از نشخوار فكري
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
والد خوب كودك لوس (كودكي بربادرفته)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
زندگي در عصر حق به جانبي (همه‌گيرشناسي خودشيفتگي)
تكنيك‌هاي نوين طرح‌واره‌درماني (پيشرفت‌ها و نوآوري‌ها در كار باليني)
طرح‌واره‌درماني براي‌ كودكان‌ و‌ نوجوانان
 • 185,000 تومان
 • با تخفیف: 185,000 تومان
در جستجوي خويشتن واقعي (نقاب‌زدايي از اختلالات شخصيتي زمانه ما)
تكنيك‌هاي صندلي خالي در روان‌درماني
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
كمال‌گرايي (تاوان مشكلات دوران كودكي) سنجش فرمول‌بندي و درمان
درمان مبتني بر ذهني‌سازي براي كودكان (رويكرد كوتاه ‌مدت)
روانشناسي ملال
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان

رهايي از نشخوار فكري

 • 120,000 تومان

هر فردي كه در زندگي خود گرفتار مسائلي مي‌شود و عليرغم فكر و خيال زياد باز هم نمي‌تواند گريبانش را از شرنشخوار فكري رها كندء بايستي اين كتاب را مطالعه كند. نشخوار فكري باعث مي‌شود كه نتوانيد مشكلات و مسايل زندگي‌تان را حل كنيد و به زندگي رضابت‌بخشي دست يابيد. نولن - هوكسما در اين كتاب روش‌هاي دقيق و كاربردي براي تشخيص نشخوار فكري و گذر از آن و دستيابي به آزادي هيجاني بيشتر در اختيار شما قرار مي‌دهد.

غلبه بر تروما اختلال استرس پس از سانحه (راهبردهاي عملي مبتني بر رفتاردرماني شناختي رفتاردرماني ديالكتيكي)

 • 82,000 تومان

تو تنها فرد آسيب‌ديده نيستي! درك اين نكته خيلي ضروري است كه حوادث آسيب‌زا و تهديدكننده زندگيء متاسفانه شايع هستندء از جمله كودك‌آزاريء خشونت خانوادگيء آزار سالمندانء آزار و اذيت جنسيء دعواهاي خيابانيء جنگء انفجارء تصادفات رانندگيء آتش‌سوزي و بلاياي طبيعي (سيلء زلزله و ...). چنين حوادثي مي‌توانند علايمي مانند خشم كنترل‌ناپذيرء يادآوري خاطرات تلخ حادثهء بي‌خوابي مزمنء كابوسء اضطراب و افسردگي دامن‌گير پديد آورند. مجموعه اين علايم را اختلال استرس پس از سانحه مي‌نامند. اما اين آخر خط نيست. بعد از اين اتفاقات مي‌توان زندگي را در مسير جديدي قرار داد. كتاب حاضر در شناسايي مسير بهبودي و حمايت‌طلبي سالم به شما كمك مي‌كند...

والد خوب كودك لوس (كودكي بربادرفته)

 • 110,000 تومان

يكي ار بهترين و مفيدترين كتاب‌ها در زمينه تربيت فرزند است كه تا به حال خوانده‌ام. اين كتاب به خوبي به مشكلات فرزندپروري مدرن مي‌پردازد و نشان مي‌دهد كه چطور گيج شده‌ايم و نمي‌دانيم چه مي‌خواهيم و فرزندمان به چه چيزي احتياج دارد. اين كتاب ما را به چالش مي‌كشد تا درباره نقش‌مان به عنوان پدر يا مادر بازنگري كنيم و راهنمايي‌هايي را ارائه مي‌دهد كه چه‌كار بايد بكنيم. دايان ارنسافت از يك ناراحتي و ترديد عميق صحبت به ميان مي‌آورد كه بين والدين امروزي بسيار شايع است. آنها نه‌تنها بايد با مشكل دو شغله بودن، دست و پنجه نرم كنند، بلكه بايد با بحران فرهنگي در زمينه فرزند‌پروري هم مقابله نمايند. وي ما را با اصول روانشناسي آشنا مي‌كند كه به آسايش و رفاه تمام والدين كمك كرده و بدان وسيله موجب مي‌شوند كه فرزندان‌شان هم احساس آسايش و رفاه كنند.

درمان شناختي رفتاري يائسگي (كتاب كار برنامه‌اي گام به گام براي غلبه بر گرگرفتگي نوسان خلق بي‌خوابي و غيره)

 • 95,000 تومان

با وجود اينكه يائسگي بخش مهم، طبيعي و طولاني در زندگي هر زني به‌شمار مي‌رود و زنان در اين دوران علائم جسمي و روان‌شناختي حتي ناتوان‌كننده‌اي را تجربه مي‌كنند، به اندازه كافي به اين مهم پرداخته نشده است. بر آن شديم تا با ترجمه اين كتاب در جهت برجسته‌سازي اهميت اين دوران و آگاهي‌سازي درباره لزوم مشاوره و حتي مداخله درماني در اين دوره، گامي هرچند كوچك برداريم. اين كتاب نه‌تنها براي متخصصان كاربرد دارد، بلكه زنان نيز مي‌توانند با مطالعه آن و به‌كارگيري راهكارهاي كتاب، كيفيت زندگي خود را در اين دوران ارتقا بخشند. اين كتاب را به تمام همكاران پزشك، ماما و روانشناسي كه به زنان در دوران پيش‌يائسگي و يائسگي خدمات ارائه مي‌دهند و همچنين تمام زنان سرزمين‌مان تقديم مي‌كنيم.

زندگي در عصر حق به جانبي (همه‌گيرشناسي خودشيفتگي)

 • 125,000 تومان

اين كتاب مهم براي فرهنگي كه به واسطه خودشيفتگي از كنترل خارج مي‌شود، حكم پادزهر را دارد و مملو از حقايق و مثال‌هاي جذاب و خواندني است. اين كتاب فوق‌العاده نشان مي‌دهد كه خودشيفتگي چرا و چگونه روند صعودي يافته و بيشتر بخش‌هاي زندگي ما را تحت سلطه خود درآورده است. خواندن اين كتاب به همه افراد علاقمند به آينده كشور توصيه مي‌شود. همچنين خواندن اين كتاب براي همه والدين، افرادي كه روابط عاطفي دارند و نيروي كار در مدارس يا بازار كار ضروري است. نويسندگان اين كتاب ابتدا خودشيفتگي را تعريف مي‌كنند و سپس به بررسي ريشه‌ها و عواقب آن و فرآيندهايي مي‌پردازند كه به نحوي در شكل‌گيري فرهنگ مدرن غرب نقش داشته‌اند. كار آن‌ها بر اساس پژوهش و برگرفته از داستان‌هاي رسانه‌اي و حكايات است. كتاب، راه‌حل‌هاي عملي و ضروري جهت كنترل و مديريت خودشيفتگي در دنياي امروزي ارائه مي‌دهد.

تكنيك‌هاي نوين طرح‌واره‌درماني (پيشرفت‌ها و نوآوري‌ها در كار باليني)

 • 180,000 تومان

اين كتاب شامل نكات مهمي درباره مدل طرحواره است و درك خوانندگان را درباره اين مدل افزايش مي‌دهد. در ميان كتاب‌هاي روزافزوني كه در مورد طرحواره‌درماني منتشر مي‌شود، اين كتاب در نوع خودش يكي از ارزشمندترين كتاب‌هاست و بايد آن را در زمره كتاب‌هاي جامع طرحواره‌درماني گنجاند.

طرح‌واره‌درماني براي‌ كودكان‌ و‌ نوجوانان

 • 185,000 تومان

در اين اثر مي‌توانيد مقدمه‌اي كلي در مورد طرح‌واره‌درماني با كودكان و نوجوانان را در فصل‌هاي اول تا سوم پيدا كنيد. اين فصول نظريه‌هاي اصلي‏، مدل‌هاي رشد و آسيب‌شناسي رواني را ترسيم مي‌كند، مدل طرح‌واره را تشريح مي‌كند، مفهوم ذهنيت‌ها را توضيح مي‌دهد، بر موضوعات خاص سن تمركز مي‌كند و بينش اوليه در مورد ST-CA را ارائه مي‌دهد. فصل‌هاي 4 تا 8 به موضوعات سن توجه دارد. فصل 4 به طرح‌واره‌درماني براي نوزادان و كودكان خردسال مي‌پردازد. فصل‌هاي 5، 6 و 7 مربوط به سن پيش‌دبستاني، سن دبستان و اوايل نوجواني است. در فصل 8 (طرح‌واره‌درماني در اواخر دوره نوجواني و بزرگسالان جوان) بينشي كاربردي و عميق‌تر در مورد تكنيك‌ها ارائه شده است. در فصل‌هاي 9 و 10 پشتيباني مهمي در تنظيم آهنگ ST-CA و شروع درمان ارائه مي‌شود. در اين بخش به طور مفصل پنج عامل اصلي در ST-CA شرح داده شده است. فصل‌هاي 11 تا 14 به چگونگي پياده‌سازي اين مولفه‌ها با استفاده از رسانه‌هاي خلاقانه و مورد علاقه كودك، از جمله عروسك‌هاي دستي، نقاشي، كار روي صندلي و تصويرسازي متمركز است. فصل 15 تا 17 از اهميت ويژه‌اي برخوردار است زيرا ST-CA در كار با والدين بسيار اساسي است. فصل 15 همچنين بر نقاط قوت ويژه طرح‌واره‌درماني براي كودكان و نوجوانان در مقايسه با ساير رويكردهاي درماني تاكيد دارد و نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توان تكنيك‌ها و رويكردهاي طرح‌واره‌درماني را با رويكردهاي سيستمي يكپارچه كرد.

در جستجوي خويشتن واقعي (نقاب‌زدايي از اختلالات شخصيتي زمانه ما)

 • 100,000 تومان

جيمز مسترسون يكي از روان‌درمانگران كاركشته در حوزه درمان شخصيت مرزي و خودشيفته است. اين دو اختلال شخصيت از زمان فرويد ذهن بسياري از نظريه‌پردازان را به خود مشغول كرده است. شخصيت‌هاي مرزي و خودشيفته، رفتارهاي خودآسيب‌رسان جدي و مزمني دارند و از لحاظ ذهني آشفتگي‌هاي بي‌پاياني را تجربه مي‌كنند و همين مسائل باعث مي‌شود كه روان‌درمانگران در فرايند درمان با مشكلات عديده‌اي روبرو شوند.تكنيك‌ها و راهكارهاي اين كتاب به گونه‌اي ارائه شده است كه درمانگران مي‌توانند با استفاده از آن به بيماران خود كمك كنند تا زندگي خود را دوباره بيافرينند و سازمان دهند. ويژگي ممتاز كتاب حاضر اين است كه مطالعه آن براي افراد غيرمتخصص نيز سودمند و راهگشا است...

تكنيك‌هاي صندلي خالي در روان‌درماني

 • 95,000 تومان

اين كتاب پزشكان را با استراتژي‌هاي گفتگوي ضروري آشنا مي‌كند و آنها را براي ايجاد برخوردهاي درماني و اجراي مجدد توانمند مي‌سازد. مداخلات كار صندلي مي‌تواند به طور گسترده در امتداد خطوط گفتگوهاي بيروني و داخلي سازماندهي شود. گفت‌وگوهاي بيروني مي‌توانند براي كمك به بيماران در كنار غم و اندوه كار كنند، از سوء استفاده و آسيب‌هاي بين فردي بهبود يابند، روابط دشوار را مديريت كنند، و صداي قاطعانه خود را توسعه و تقويت كنند. ديالوگ‌هاي دروني به نوبه خود بر حل تعارضات دروني، مبارزه با تأثير منفي منتقد دروني و تجربه نفرت از خود، كار با روياها و كابوس‌ها، و گسترش خود از طريق كار قطبي تمركز مي‌كنند. اين كتاب با استفاده از استراتژي‌هاي داخلي و خارجي، به بررسي اين موضوع مي‌پردازد كه چگونه گفت‌وگوهاي صندلي مي‌توانند مداخله‌اي قدرتمند در هنگام كار با اعتياد، ستم اجتماعي، مسائل پزشكي و روان‌پريشي باشند. اين كار از طريق استفاده از نمونه‌هاي باليني و متن‌هاي قانع‌كننده كه مي‌توانند خوانده، مطالعه و اجرا شوند، انجام مي‌شود. تاكيد اصلي صندلي خالي اين است كه به بيماران كمك مي‌كند هر يك از صداي خود را تا حد امكان واضح و قوي بيان كنند. اين كتاب با مروري بر تكنيك عميق‌سازي به پايان مي‌رسد - استراتژي‌هايي كه درمانگران مي‌توانند براي كمك به وضوح و مالكيت وجودي استفاده كنند.

كمال‌گرايي (تاوان مشكلات دوران كودكي) سنجش فرمول‌بندي و درمان

 • 130,000 تومان

ما در كتاب حاضر، خلاصه‌اي از مفهوم‌سازي منحصربه‌فردمان را درباره كمال‌گرايي و روش‌هاي ارزيابي و درمان آن مطرح كرده‌ايم. اين كتاب حاصل تلاش بيش از دو دهه تحقيق و كار باليني در مورد كمال‌گرايي است. هدف اصلي ما از نوشتن اين كتاب، ارائه بينش نسبت به ساختار پيچيده كمال‌گرايي است؛ در اينجا كمال‌گرايي هم به عنوان يك سبك شخصيتي داراي صفات و عناصر بين‌فردي، و هم به عنوان عامل باليني مرتبط با آسيب‌پذيري شخصيت در نظر گرفته شده است كه مشكلات زيادي براي افراد ايجاد مي‌كند. همچنين اطلاعاتي راجع به ارزيابي و درمان مناسب براي افرادي ارائه مي‌دهيم كه هزينه گزافي بابت كمال‌گرايي‌شان مي‌پردازند.

درمان مبتني بر ذهني‌سازي براي كودكان (رويكرد كوتاه ‌مدت)

 • 120,000 تومان

نويسندگان اين كتاب تلاش داشتند تا تصويري دقيق و روشن از نحوه هماهنگي تدريجي ذهن كودك با دنياي ذهني اطرافيان‌شان، به‌ويژه در ده سال اول زندگي ترسيم كنند. علاوه بر اين، كتاب به‌ گونه‌اي طراحي و تدوين شده است كه روان‌درمانگران بتوانند از آن به ‌عنوان يك دستورالعمل درماني جهت كار مشاوره و درمان با كودكان استفاده نمايند. اين كتاب به دليل اين كه توجه ويژه‌اي به پيشگيري ثانويه داشته است، ضميمه‌اي ارزشمند براي مجموعه تمرين‌هاي والدين، معلمان و مربيان به‌شمار مي‌رود.

روانشناسي ملال

 • 110,000 تومان

در عصر كنوني كه به عصر اطلاعات معروف استء همواره با فناوري سر و كار داريم و تلاش مي‌كنيم تا اوقات فراغت‌مان را به شيوه‌هاي گوناگون پر كنيمء به طوري كه شايد هرگز ندانيم احساس ملال چيست. اما ملال سر و كله‌اش پيدا مي‌شودء به نظر مي‌رسد هر چه بيشتر خودمان را به شيوه‌هاي مختلف تهييج كنيمء باز هم تمناي هيجان و برانگيختگي بيشتري در وجودمان شعله‌ور مي‌شود. در محيطي كه در حال تغيير است و سرعت و نوآوري از ويژگي‌هاي چشمگير آن به شمار مي‌رودء نمي‌توانيم روند معمولء يك‌نواخت و تكراري زندگي روزمره را تاب آوريم. كتاب روانشناسي ملالء نوشته سندي مان پژوهشي گران‌سنگ در باب مواجه ما با ملال است.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1