فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 45,000 تومان
 • 15,000 تومان
 • 80,000 تومان
 • 32,000 تومان

درباره انسان بودن

 • 48,000 تومان

اين كتاب كه پس از مرگ فروم منتشر شدء شامل نوشته‌هايي از بارورترين دوره‌هاي فكري فروم يعني 1960 است. اين مجموعه بر علم انسان‌گرايانهء سوسياليسم انسان‌گرايانهء دين انسان گرايانه و روانكاوي انسان گرايانه متمركز است و مجموعه‌اي است از سخنراني‌هاي فروم براي مناسبت‌هاي خاص و دست‌نوسته‌هايي كه هدف آن ايجاد اين كتاب بوده است.

چرا هانا آرنت را بايد امروز خواند

 • 28,000 تومان

اخيرا علاقه به آثار هانا آرنت در جهان به طرز شگفت‌آوري جان تازه به خود گرفته است. آرنت نسبت به گرايش‌هاي شوم موجود در حيات معاصر كه همچنان بر گلوي جهانيان پنجه مي‌فشارد و جهان را با تهديدهاي جدي مواجه مي‌سازدء سخت ژرف‌نگر و تيزبين بود. او مفهومي از سياست و آزادي همگاني ارائه مي‌دهد كه ملاكي است انتقادي جهت داوري درباره چيستي نابساماني سياست در عصر حاضر. ريچارد برنشتاين معتقد است كه آرنت را بايد امروز خواندء زيرا بينش نافذش به ما ياري مي‌رساند كه هم درباره ظلمتي كه عصرمان را فرا گرفته است بينديشيم و هم درباره سرچشمه‌هاي روشنايي.

كشف هستي

 • 45,000 تومان

كتاب كشف هستي به ريشه‌ها و علل اضطراب انزوا و احساس تنهايي در انسان امروزي اشاره دارد. دكتر رولو مي، پدر معنوي و راهنماي دكتر اروين يالوم روانشناسي وجودي را مناسب ترين رويكرد براي شناخت دغدغه‌هاي وجودي انسان دانسته و در اين كتاب به بيان و تعريف مسايلي چون بودن و نبودن، معناي هستي و نهستي، و سه وجه وجودي دنياي انساني مي‌پردازد.

صداي الاكلنگ

 • 15,000 تومان

زندگي او چيزي نيست جز نوشتن. هميشه دست به قلم است. كريستيان بوبن در چشم بر هم زدني، كتابي سراپا نامه مي‌سازد. همه نامه‌ها نادر و گران‌مايه است. خطاب به مادرش، دوستش، ابري و سوناتي‌ست. همچنين خطاب به ريوكان شاعر، كشيش و عابد ژاپني و نبوغ كودكي. در اين آثار، نامه، محرم اسرار است، صندوقچه چيزهاي ديده و دوست داشته شده. بزرگداشت سادگي و معجزه وجودي‌ست و از صفحه‌اي به صفحه‌اي ديگر، ما را به انديشه و تفكر وامي‌دارد. كريستيان بوين در شهر كروزو به دنيا آمد. اين نويسنده تاكنون حدود پنجاه اثر به چاپ رسانده است كه عناوينشان چند صدتايي درخشاتي را ترسيم مي‌كند.

نمادهاي اسطوره‌اي و روانشناسي زنان پس از ميانسالي

 • 48,000 تومان

هر زني كه در آستانه ورود به 50 سالگي، با سومين مرحله از زندگي‌اش مواجه مي‌گردد. وقتي به اين قلمرو ناشناخته قدم مي‌نهد- كه در فرهنگ‌هاي بزرگ و شهري مناسكي براي آن برگزار نمي‌گردد- مي‌تواند انتخاب كند كه بر گذشته خود بگريد، يا از وارد شدن به سال‌هاي پختگي استقبال كند. جين شينودا بولن تحليل‌گر يونگي ورود به سومين مرحله از زندگي را گرامي داشته و از منابع بالقوه و پرقدرت يا كهن‌الگويي نام مي‌برد كه در اين دوران وارد روان زنان مي‌شوند. از نظر بولن، زنان همراه با مسن‌تر شدن، دلايل مهم و شورانگيزي براي خوشامدگويي دهه پنجاه زندگي خود دارند.

راه و رسم جهان

 • 80,000 تومان

تاثير ديويد هاروي در مقام پژوهشگر و منتقد شهرها و جغرافياي سرمايه‌داري بلامنازعه است و راه و رسم جهان اثري است كه موثرترين مقالات او در آن گردآوري شده است. بسياري از مقالات كه در اين كتاب آمده‌اند به رسالاتي كلاسيك تبديل شده‌اند ونه فقط پرورش فكري هاروي بلكه فهمي ديالكتيك را نشان مي‌دهند كه از زاغه هاي بالتيمور تا ساختار بنيادي سرمايه داري جهاني شده را به تصوير مي‌كشند. با اين كه پوشش كتاب بسيار گسترده است، همه مقالت دغدغه‌هاي محوري را تعقيب مي‌كنند كه همواره به آثار او جان مي‌بخشد: گذشته و حال سرمايه داري، تعارض طبقاتي، امپرياليسم، سيتي، تحول اجتماعي اوربان، طبيعت، آزادي، عدالت اجتماعي، جهاني شدن و بحران هاي ذاتي سرمايه داري.

روان‌درماني و وجودگرائي (اگزيستانسياليسم)

 • 45,000 تومان


در معنادرماني و وجودگرايي، دكتر فرانكل اصلي‌ترين مقاله‌هاي خود را كه موجب اعتبار جهاني براي او شده است ارائه مي‌دهد. او كه هراس و وحشت اردوگاه هاي نازي را با تمام وجودش احساس كرده است، معنادرماني در واقع پاسخ او به نيازي است كه براي حفظ زندگي پيدا كرده. او بر اساس تجربه‌هاي خود نظريه‌اي از درون انسان را كه همانا تقلاي او براي آزادي از طريق رنج و پادزهري در مقابل پوچ‌‌انگاري و دستيابي به نيروي مثبت انديشي عليه احساس بيهودگي يا خلا وجودي يعني اصلي‌ترين عامل روان رنجوري دنياي معاصر است ارائه داده است.

بسيار حساس بودن در دنياي غيرحساس

 • 35,000 تومان

بسيار حساس بودن يعني چه؟ با درونگرايي يا خجالتي بودن چه فرقي دارد؟ و بسيار حساس بودن چه فايده منحصر به فردي دارد؟ خبر خوب اين‌كه كتابي كه در دست داريد، درباره ويژگي‌هاي بسيار حساس بودن، عزت نفس اندك و فشارهاي ناشي از خارج از حد توان با ملاك‌هاي بيروني زندگي و چگونگي غلبه بر آنها راهكارهاي خوبي ارائه مي‌كند. ضمنا به عمق يافتن از نظر دروني كمك مي‌كند، و فعاليت‌هايي را معرفي مي‌كند كه مايه آرامش‌يابي و كسب انگيزه است. يكي از آن كتاب‌هاي مرجعي است كه خواندنش را به همه HSPها توصيه مي‌كنم. به نظرم كتابي‌ست كه خوب انگيزه مي‌دهد. مي‌توانيد شخصا راهكارهاي آن را انجام داده، كارآمدي آن‌ها را در عمل ببينيد. كتابي كه براي HSPها نوشته شده و به حقايق و چالش‌هايي اشاره دارد كه هر آدمي اين ويژگي دروني را دارد و با آن دست و پنجه نرم مي‌كند. مخصوصا براي آدم‌هاي بسيار حساسي مفيد واقع مي‌شود كه اضطراب در زندگيشان دردسرساز شده است.

عشق و آدم بسيار حساس (فهم و مديريت ارتباط هنگامي كه دنيا درهم مي‌شكندتان)

 • 45,000 تومان

آيا زود عاشق مي‌شويد اما از صميميت مي‌ترسيد؟ آيا از شنيدن «خيلي حساسي» خسته شده‌ايد؟ آيا احترام گذاشتن به همسر كمتر حساس‌تان دشوار است؟ يا اصلا از عاشقي دست برداشته‌ايد، از حساسيت زياد خود مي‌ترسيد يا از زخم‌هايي كه عشق ايجاد مي‌كند، احساس شرمندگي مي‌كنيد؟ آمارها حاكي از آن هستند كه 50 درصد از طلاق‌ها به واسطه خلق و خوست و اگر شما از آن 20 درصد كساني هستيد كه بسيار حساس هستند، پس ريسك تجربه ارتباط ناخوشايند براي‌تان بالاست. سيستم عصبي حساس‌تان روي ظرايف متمركز شده و عميق فكر مي كنيد، به‌طور بالقوه از شما زوج رومانتيكي مي‌سازد، البته اگر هر دوي شما فهم بهتري از «شما» بيابيد. اما بدون آگاهي، حساسيت‌تان باعث مي‌شود روابط نزديك‌تان دردناك و پيچيده شود. كتاب «عشق و آدم بسيار حساس» كه مبتني بر پژوهش‌هاي فراوان الين ان. آرون در حيطه خلق و خو و صميميت نوشته شده است، در راستاي شادكامي و ارتباط سالم آدم‌هاي بسيار حساس، كمك خوبي ارائه مي‌كند. كتاب حاوي مطالبي از كاهش ميزان استرس گرفته تا مسائل جنسي، خودارزيابي‌ها و پژوهش اوليه در زمينه مسائل زناشويي و خلق و خوست. كتاب «عشق و آدم بسيار حساس» راهكارهاي بهتري براي زندگي و عشق فراهم مي‌سازد.

داشتن يا بودن

 • 32,000 تومان

داشتن يا بودن؟ يكي از تاثيرگذارترين كتاب‌هاي سده‌ي بيستم است كه دست كمي از بيانيه‌ي انقلاب رواني و اجتماعي نوين براي نجات سياره‌ي در معرض خطر ما ندارد. اين كتاب چكيده‌ي تفكر تاثيرگذار اريك فروم است. نهاده‌ي فروم اين است كه دو وجه وجودي بر سر معنويت بشر در كشمكش‌اند: وجه داشتن، كه بر تعلقات مادي، قدرت، و پرخاشگري متمركز است و اساس شرارت‌هاي جهاني آز، حسرت و حسادت و خشونت است؛ و وجه بودن، كه مبتني بر عشق، شادي سهم كردن، و فعاليت مولد است. اريك فروم (1900-1980) عضو برجسته‌ي مكتب فرانكفورت نظريه‌ي انتقادي است در كنار آدورنو و ماكس هوركهايمر. روان‌كاو، جامعه‌شناس و فعال سياسي متعهدي است، در ميان آثار عميق و شورانگيز متعدد او مي‌توان از كتاب‌هاي گريز از آزادي، سرشت راستين انسان، هنر بودن، هنر عشق ورزيدن، انقلاب اميد، هنر گوش دادن و جامع‌ترين اثر او آناتومي ويران‌سازي انسان نام برد. با خواندن مقدمه‌ي مترجم شناخت جامع‌تري از فروم و آثارش خواهيد يافت.

دردسرهاي كمال‌طلبي

 • 55,000 تومان

اگر كمال‌طلب باشم، چه كنم؟ اينكه بخواهيد از اشتباه كردن اجتناب كنيد، امري طبيعي‌ست، اما كامل نبودن بخشي از بشر بودن است. گرچه كمال‌طلب‌ها اغلب به خاطر توانايي‌هايشان مورد قدرداني قرار مي‌گيرند. ولي اضطراب مدام درباره جزئيات مي‌تواند مايه عقب ماندن‌تان شده و نگذارد كه بالقوه‌هاي‌تان را بالفعل كنيد. در چاپ دوم و بازنگري شده كتاب «دردسرهاي كمال‌طلبي» مي‌توانيد دلايل كمال‌طلبي خود را بيابيد، تاثير كمال‌طلبي بر زندگي‌تان، و مهارت‌هاي جديد اثبات شده براي غلبه بر كمال‌طلبي خود را يافته، و بفهميد چرا كمال‌طلبي با نگراني، افسردگي، خشم، اضطراب اجتماعي و نشانگان جسماني همراه است. هنگامي كه تمرينات اين كتاب را انجام مي‌دهيد، متوجه خواهيد شد كه كنار نهادن نگراني‌ها و لذت بردن از زندگي، تا چه اندازه ساده است.

كتاب كار براي آدم‌هاي بسيار حساس

 • 45,000 تومان

شما يك انسان بسيار حساس هستيد؟ پس اين كتاب براي شماست. آيا سر و صدا و سردرگمي، باعث آشفتگي‌تان مي‌شود؟ آيا از نظر دروني زندگي غني داريد؟ آيا روياهايي پرتنش داريد؟ آيا والدين يا معلم‌هايتان به شما مي‌گفتند «خجالتي هستيد» يا «خيلي حساس؟» اگر به هر يك از سؤالات فوق پاسخ بله داده‌ايد، به احتمال زياد يك انسان بسيار حساس «hsp» هستيد. براساس پژوهش‌هاي دكتر الين آرون، روان‌شناس باليني و برگزاركننده كارگاه‌ها و كتاب پرفروش آدم‌هاي بسيار حساس، حساسيت زياد يك نوع ويژگي مادرزاد، با شيوع بيست درصد از جمعيت است. درخواست فراوان «hsp»ها، خانم دكتر آرون را برآن داشت تا كتاب كار براي آدم‌هاي بسيار حساس را نيز تدوين كنند تا آن بخشي از خود را كه ساليان متمادي ناديده انگاشته بوديد، يعني حساسيت‌تان را بيشتر بشناسيد.

1  2  3  صفحه‌ی 1