فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
هنر حل مشكل
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
من مي‌توانم خانواده شما را خوشبخت كنم
 • 52,000 تومان
 • با تخفیف: 52,000 تومان
شكست‌ها خالق موفقيت هستند (هميشه بزرگترين درس‌ها را از شكست‌هايمان مي‌گيريم)
مربي زندگي خود شويد
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان
سختي‌ها فاني‌اند و سرسختان باقي
 • 54,000 تومان
 • با تخفیف: 54,000 تومان
اسرار ذهن ثروتمند
 • 54,500 تومان
 • با تخفیف: 54,500 تومان
كمتر انجام بده بيشتر دريافت كن (چگونه با هوشمندي كار و به روش خودمان زندگي كنيم)
خودمان نيمه گمشده خودمان هستيم
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان

هنر حل مشكل

 • 65,000 تومان

پيتر دراكر گفته است: هيچ چيز خطرناك‌تر از اين نيست كه پاسخي درست براي مشكلي نادرست پيدا كنيم. چقدر زمان، پول، انرژي، و حتي بخشي از جانمان را تلف مي‌كنيم تا مشكلات نادرست و غير واقعي را حل كنيم؟ موضوع اين كتاب تصحيح اين روش، و هدف آن بهبود توانايي شما در حل مشكلات است و چنين هدفي را با طرح يك مهارت خيلي خاص، يعني «چارچوب بندي دوباره مشكل» دنبال مي‌كند و نشان مي‌دهد كه چارچوب بندي دوباره نه فقط راهي براي حل مشكلات، بلكه به طور كلي يك مهارت با اهميت و منحصر به فرد است. توماس ودل دلربرگ، نويسنده اين كتاب، در زمينه هنر حل مشكل و نوآوري كارشناسي شناخته شده در سطح جهان است. مجله معتبر اچ آر، او را در زمره 20 متفكر برتر جهان در حل مشكل مي‌داند. خواندن اين كتاب، بدون شك شما را به فردي با مهارت بيشتر در حل كردن مشكلاتي كه با آن دست به گريبان هستيد، تبديل مي كند.

من مي‌توانم خانواده شما را خوشبخت كنم

 • 52,000 تومان

اگر مي‌خواهيم زندگي را زيباتر بسازيم، بايد بدانيم كه وارد كردن كردن هر عقيده‌اي به يك فرهنگ جديد مانند آن است كه بخواهيم يك گل و يك سنگ را به هم وصل كنيم. گل نمايان‌گر اين توان بالقوه است كه محبت و حكمت و وضوح شادماني در زندگي ما به فعل درمي‌آيد. سنگ هم مظهر مقاومت يك ذهن سردرگم است. اگر مي‌خواهيم گل ريشه بدواند و ببالد، بايد تلاش كنيم كه شرايط را به وجود آوريم. براي انجام اين كار چه به عنوان تغذيه‌كننده فرهنگي كه در آن رسيدن به آسايش شخصي گاهي بالاترين معيار به حساب مي‌آيد ، بايد دل و ذهن و زندگي خود را نرم و تلطيف كنيم، خوشبختي حقيقي همواره در دسترس ماست، اما ابتدا بايد محيط را براي شكوفايي اين خوشبختي مهيا كنيم.

شكست‌ها خالق موفقيت هستند (هميشه بزرگترين درس‌ها را از شكست‌هايمان مي‌گيريم)

 • 22,000 تومان

اغلب اوقات، شكست‌ها مستقيما در ذهن ما مي‌مانند و جايگاهي اختصاصي براي خود باز مي‌كنند. ما را ضعيف مي‌سازند و در نتيجه، در يافتن راه‌‌حل‌هاي مناسب براي چالش‌هايمان ما را به زحمت مي‌اندازند. هر چه شكست‌ها و نقصان‌ها بزرگ‌تر و برجسته‌تر مي‌شوند، ما را بيشتر به پايين مي‌كشند، افسوس شكست‌هاي ديروز را مي‌خوريم. از شكست‌هاي آينده در هراسيم. اين افسوس انرژي ما را تضعيف مي‌كند. مانع از پيشرفت ما مي‌شود. ترس از آينده نيز هر چه بيشتر از توانايي‌هاي ما مي‌كاهد و برنگراني‌ها و تشويش‌هامان مي‌افزايد.

مربي زندگي خود شويد

 • 22,000 تومان

بعضي‌ها فكر مي‌كنند مديريت زمان موجب مي‌شود كه انسان موجودي بي‌عاطفه، سرد، حساب‌گر و بي‌روح جلوه كند. عده‌اي مي‌پندارند به موجودي تبديل مي‌شوند كه خودجوشي و آزاديشان را با روي آوردن به مديريت مؤثر و كارآمد زمان از دست خواهند داد و ديگر نخواهند توانست با جريانات هم‌سو شده و سخني به صداقت و روشني گويند. اين تصور، غلط است؛ در حقيقت كساني كه فاقد نظم و برنامه‌ريزي هستند آدم‌هاي خودجوشي نيستند، آنان در بيش‌تر موارد سردرگم و اغلب عصبي و آزرده‌اند. هم‌چنين تحت تاثير فشارهاي بي‌شماري هستند. اين يك واقعيت مشهود است كه هرچه بيش‌تر برنامه‌ريزي شده عمل كنيد؛ زمان و فرصت بيش‌تري براي آسودگي خواهيد داشت و بهتر از نيروي كنترل دروني خود استفاده خواهيد كرد.

شيفتگان پرواز را ميل به خزيدن نيست (داستان‌هاي كوتاه و الهام‌بخش براي خودشناسي و تغيير تحول فردي)

 • 30,000 تومان

فكر شما لحظه به لحظه تغيير مي‌كند، مطمئنا نمي‌توانيد به‌طور مرتب عبارات تاكيدي را به كار ببريد، اما مكتوب كردن آرزوها و خواسته يعني خلق يك منبع ارتعاشي مثبت كه به‌طور دائم و پيوسته، حتي زماني كه به اهدافتان نمي‌انديشيد، شما را با خواسته‌ها و روياهايتان متصل كرده و زمينه جذب آن‌ها را فراهم مي‌كند. نگاهتان را به هستي تغيير دهيد. شما جدا از هستي نيستيد. جهان يعني يك ميدان انرژي به هم پيوسته. هر احساس، انديشه و نوشته شما انرژي ارتعاشي دارد و با معادل‌هاي فيزيكي آن‌ها در جهان هم‌طنين مي‌شود. اهداف، برنامه‌ها و نتايج مورد نظر خود را مكتوب كنيد. هيچ راهكاري مانند توجه و تمركز به اهداف، شعله‌هاي انگيزه را در درون انسان شعله‌ور نگاه نمي‌دارد. نوشتن روزانه اهداف، بهترين راهكار موثر براي حفظ تمركز است.

سختي‌ها فاني‌اند و سرسختان باقي

 • 54,000 تومان


وقتي نمي‌توانيد مشكل را حل كنيد، آن را مديريت كنيد. سرسختان، آن‌ها چگونه رفتار مي‌كنند؟ وقتي نمي‌توانند مشكل را حل كنند، آن را خلاقانه مديريت مي‌نمايند. ما اين قابليت را داريم، كه مشكل را بهتر يا بدتر كنيم. اين كار را به‌وسيله واكنش‌هاي مثبت و منفي‌مان انجام مي‌دهيم. واكنش طبيعي اين است كه از مشكل بترسيم. افراد ترسانده شده تبديل به افراد خشمگين مي‌شوند. افراد ترسو از خود تنفر نشان مي‌دهند. تنفر و خشم فقط مشكل را بدتر مي‌كند. آن‌ها واكنش‌هاي مثبتي نيستند و به حل مشكل كمك نخواهند كرد. بيش‌تر مردم شكست مي‌خوردند، نه به خاطر كمبود هوش، توانايي، فرصت يا استعداد، بلكه به اين خاطر كه از هر آن‌چه دارند، براي حل مشكل مايه نمي‌گذارند. هر كسي اگر بتواند مشتاق زندگي باشد، مي‌تواند موفق شود. حتي وقتي كه زندگي پوچ به‌نظر بيايد.

اول خودمان را فتح كنيم قله اورست پيشكش (داستان‌هاي كوتاه و الهام‌بخش براي خودشناسي و ساختن 1 زندگي شاد و موفق)

 • 32,000 تومان

هر روز را بايد اين‌گونه آغاز كرد. صبح از خواب بيدار شويد و آوازي تحسين‌برانگيز در قلبتان زمزمه كنيد. چهره‌اي متبسم داشته باشيد. به دل روزتان بزنيد و مصمم باشيد كه از آن لذت ببريد. قبل از آن كه اتفاقي در جهان بيرون بيفتد، بايد در جهان درون رخ دهد. عجيب است كه اگر تصوير دروني روشني از خواسته خود داشته باشيد. تن و روان شما در جهت رسيدن به آن برناه‌ريزي مي‌شود. اگر بخواهيم از حد توانايي‌هاي خود فراتر برويم، ابتدا بايد آن خواسته را در ذهن خود تجربه كنيم، آنگاه زندگي ما به آن سمت ميل مي‌كند...

اسرار ذهن ثروتمند

 • 54,500 تومان

اين طور بايد تصور كرد كه اگر انسان‌هاي پول‌دار را به هر شكلي بد و ناخوشايند تلقي كنيد و بخواهيد فقط خودتان آدم خوبي باشيد هيچ‌گاه نمي‌توانيد پول‌دار شويد. رسيدن به پول با اين طرز فكر، غيرممكن است. شما چگونه مي‌توانيد به فردي تبديل شويد كه از آن متنفريد و او را به عنوان فردي ناخوشايند مي‌شناسيد؟ تنفر و احساسات نامطلوبي كه بيشتر افراد فقير نسبت به ثروتمندان دارند شگفت‌انگيز است. انگار كه اين ثروتمندان بودند كه آن‌ها را فقير تلفيق كردند و حتي ادعايشان بر اين است كه افراد پول‌دار، كاري كرده‌اند كه تمام پول‌ها را متعلق به خودشان كرده‌اند و ديگر چيزي براي ما باقي نمانده است البته اين عقيده فردي است كه كاملا در اين موضوع قرباني شده است.

خودت را ارزان نفروش ( داستان‌ها و تمثيل‌هاي جذاب كوتاه و الهام‌بخش براي خودشناسي و ساختن 1 زندگي شاد و موفق)

 • 45,000 تومان

وقتي ما در تك تك روزهاي زندگي‌مان، اين پرسش‌ها را از خود بكنيم، و به دنبال پاسخي مناسب براي آن‌ها بگرديم و بكوشيم الگويي مناسب از ارزش‌هايي باشيم كه تبليغ و تجويز مي‌كنيم، و خود تغييراتي به وجود آوريم كه دوست داريم در دنيا شاهد و نظاره‌گر آن‌ها باشيم، آن‌گاه جهان دستخوش تغيير و تحولي بسيار شگفت، عظيم و زيربنايي مي‌شود و صلح، آراستگي و خوشبختي همه جا حاكم خواهد شد. علت اين كه افرادي مي‌دانند كه بايد تغييري صورت پذيرد، ولي در برابر آن مقاومت مي‌كنند اين است كه تغيير را دردناك از عدم تغيير مي‌دانند. براي ايجاد تغيير در هر فرد، از جمله خودتان، بايد كار برعكس شود، به طوري كه عدم تغيير بسيار دردناك جلوه كند و انجام تغيير،‌ جالب و لذت‌بخش به نظر برسد.

خودت را پيدا كن بقيه چيزها در گوگل هست (داستان‌هاي كوتاه و الهام‌بخش براي ايجاد تغيير و تحول فردي)

 • 45,000 تومان

شما چطور مايليد زندگي كنيد؟ و چطور مي‌خواهيد اين بازي را انجام دهيد؟ آيا مي‌خواهيد در ليگ‌هاي بزرگ، يا در ليگ‌هاي كوچك بازي كنيد. در دسته‌ي اولي‌ها يا در دسته دومي‌ها؟ آيا مي‌خواهيد بزرگ بازي كنيد يا كوچك؟ انتخاب با شماست. بيشتر مردم بازي كوچك را انتخاب مي كنند. چرا؟ اول به خاطر ترس. آن‌ها شكست را با مرگ برابر مي‌بينند و حتي از موفقيت بيشتر گريزانند. دوم اين كه آن‌ها به اين خاطر كه احساس خوبي ندارند بازي كوچك را انتخاب مي‌كنند. آن‌ها احساس بي‌لياقتي مي‌كنند و اين احساس را در خود ندارند كه به اندازه كافي خوب و مهم هستند، تا تفاوتي واقعي را در زندگي مردم ايجاد كنند. زندگي شما فقط براي شما مهم نيست، بلكه ديگران نيز در آن نقش دارند. زندگي انجام ماموريتي است كه به خاطر آن در اين زمان و روي اين كره خاكي آمده‌ايد؛ وجود شما همچون افزودن قطعه‌اي به پازل به دنيا است.

كمتر انجام بده بيشتر دريافت كن (چگونه با هوشمندي كار و به روش خودمان زندگي كنيم)

 • 33,000 تومان

بيشتر ما انسان‌ها در اين روزها به كارهايي مشغوليم كه هيچ علاقه‌مندي و يا اشتياقي به انجام آن‌ها نداريم و تنها براي گذران زندگي خود را مجبور به تحمل مي‌كنيم و حتي بدتر از آن در روابط اشتباهي به دليل ترس از تنهايي خود را گرفتار كرده‌ايم. در واقع، با توجه به كارها و مسائل متعدد در دنياي امروز بسياري از ما در زندگي به طرز عجيبي گم شده‌ايم، زنده هستيم وليكن زندگي نمي‌كنيم. ريشه بسياري از مشكلات و زندگي نكردن‌ها در ترس است، بايد ترس‌ها را شناخت و آن‌ها را در آغوش گرفت. خواندن اين كتاب، همراه با تفكر و انجام عملي كارهاي درست را به شما پيشنهاد مي‌كنم. اميد است تغييرات مفيد و كارايي در زندگي‌تان ايجاد شود.

خودمان نيمه گمشده خودمان هستيم

 • 20,000 تومان

خودمان نيمه گمشده خودمان هستيم. سرچشمه آن عشق و آرامشي است كه از ديگران مي‌طلبيم. ما همان نوري هستيم كه با آن مي‌خواهيم دنياي‌مان را روشن كنيم. همان گنجي هستيم كه در جستجوي آنيم و همان مقصدي هستيم كه براي رسيدن به آن گام در راه گذاشته‌ايم و رنج سفر را به جان خريده‌ايم. چيزي براي به دست آوردن، جايي براي رسيدن و كسي براي شدن وجود ندارد. خودفريبي اساسا متقاعد كردن ديگران به شخصيتي است كه به شما تعلق ندارد، و عدم اعتماد به انگيزه‌هاي دروني كه به شما توصيه مي‌كند نقاب از چهره برداريد و از ايفاي نقش‌هاي اجتماعي خودداري كنيد. تحت تاثير خودفريبي از خود احمقي تمام عيار مي‌سازيد. خواه صادقانه اين پسروي را بپذيريد و خواه آن را انكار كنيد، هر چه بيشتر خود را اغفال كنيد؛ بيشتر دچار ناراحتي و رنج روحي مي‌شويد.

1  2  صفحه‌ی 1