فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 45,000 تومان
 • 85,000 تومان
 • 55,000 تومان

خلاقيت در رهبران ديوانه

 • 120,000 تومان

در اين كتاب خواهيم ديد كه رهبران بزرگ در شرايط بحرانء در حالي كه جامعه‌شناسان در شادي هستندء از اندوه رنج مي‌برند و از دوستانء اقوام و يا پزشكان خود تقاضاي كمك مي كنند. آن‌ها گاه بهتر و گاه بدتر مي‌شوند ولي هيچ‌گاه كاملا خوب نيستند. با اين همهء وقتي مصيبت نازل مي‌شودء اگر چنين افرادي در مسند قدرت باشندء مي‌توانند ما ها را نجات دهندء زيرا آنان شهامت و شجاعتي را كه جامعه در اين شرايط از دست مي‌دهدء به آن بازمي‌گردانند. كوتاه سخن اين‌كهء نقطه ضعف آنان همانا رمز قدرت‌شان است.

وقتي همه چيز به هم مي‌ريزد (توصيه‌اي قلبي براي دوران‌هاي سخت)

 • 35,000 تومان

ما مي‌توانيم هر روز زندگي را بر اساس رفتار‌هاي متفاوت در جهت حس كردن درد و رنج پيش ببريم، به جاي راندن درد و رنج، مي‌‌توانيم آن را با دم به درون برده و براي كل مردم دنيا دعا كنيم كه ناراحتي‌شان پايان پذيرد و آن را با بازدم بيرون دهيم. آرزو كنيم مردم در اقصي نقاط دنيا رضايت، شادي، خوشبختي و آرامش را در قلب‌شان تجربه كنند. ما مي‌توانيم درد را به شادي تبديل كنيم.

يونگ (مفاهيم كليدي)

 • 50,000 تومان

يونگ، روانشناسي و روان‌پزشك سوئيسي است. از دلايل شهرت جهاني او، ابداع سيستمي است كه خود، آن را روانشناسي تحليلي ناميده است. در آثار يونگ تأثيرات دوران كودكي، پرورش در خانواده‌اي مذهبي در روستايي كوچك و آرام، تجربه كار با بيماران روان‌پريش و دوستي با زيگموند فرويد، آشكارا به چشم مي‌خورد. جذاب‌ترين جنبه روان انسان از ديدگاه يونگ، همانا ضمير ناخودآگاه است كه يونگ آن را از طريق مطالاعه رؤياها، اسطوره‌ها و تخيلات بيماران و با استفاده از شيوه‌هاي خلاقانه كشف نمود. يونگ بر اهميت تعادل در روان تأكيد داشت و همچنين نقش ناخودآگاه فردي و ناخودآگاه جمعي را در پويايي روان مؤثر مي‌دانست. يونگ بر اين عقيده بود كه روان انسان در دوره زندگي رشد مي‌كند و در طي سفر به سوي تكامل و فرديت يافتن، مدل‌هاي كهن‌الگويي را دنبال مي‌كند. يونگ در روان انسان دو نوع نگرش و چهار عملكرد را كشف نمود و با تركيب‌ كردن آن‌ها هشت تيپ روان‌شناختي متفاوت ارائه كرد.

احساس خروج روح از بدن

 • 25,000 تومان

اين كتاب يك اثر خارق‌العاده و تكان‌دهنده است كه به شما مي‌گويد آگاهي و شعور انسان مي‌تواند از بدن او جدا شود و به نقاط ديگري منتقل گردد. در اين محل او مي‌تواند تمام وقايع را ببيند و حتي گاهي دور از كالبدش موجب برخي از تغييرات فيزيكي شود. آيا اين مطلب را مي‌توان باور كرد؟ آيا اين امر يك موضوع علمي است يا فقط نوعي خيال‌پردازي؟ اين مجموعه با وجود حجم كم، دايره‌المعارف عظيمي از اطلاعات علمي است كه هم در متن و هم به صورت زيرنويس در كتاب آمده است.

شناخت تيپ‌هاي شخصيتي

 • 45,000 تومان

چه ويژگي‌هايي، شخصيت شما را تعيين مي‌كند؟ چه نوع شخصيتي بهتر و ممتازتر است؟ آيا مي‌توانيد شخصيت خود را عوض كنيد يا براي هميشه در «بند» آن هستيد؟ دانيل ناتل با علم شناخت روان و شخصيت، گوناگوني خصايص و صفات ذاتي را كشف كرده و پيش روي ما مي‌گشايد. او انواع شخصيت‌ها را در پنج مدل ساده به طرز صحيح و كاملا دقيقي ارائه مي‌دهد. اين كتاب ديدگاه جديدي نسبت به خود و اطرافيانتان به شما مي‌دهد. در واقع اين كتاب به شما نمي‌گويد كه چطور بايد زندگي و يا رفتار نماييد؛ بلكه به شما كمك مي‌كند تا مطابق با توانايي‌هاي خودتان زندگي كنيد.

زندگي بر اساس حكمت تائو (شامل متن كامل تائوته چينگ و جملات تاكيدي دكتر وين داير)

 • 40,000 تومان

تائو نه خريدني است و نه از پدر به فرزند به ارث مي‌رسد، تائو چيزي نيست كه با دانش كسب گردد، و با فراموشي از بين برود، گر اين چنين بود، مدت‌ها پيش از بين رفته و يا فراموش شده بود. (لائوتسه)

بهانه ممنوع

 • 45,000 تومان

روش بهانه ممنوع، راهكاري كاملا موثر براي ترك عادات است. من زنان و مرداني را مي‌شناسم كه با به كارگيري اصول بهانه ممنوع بر عادات درازمدت خود از قبيل اعتياد به انواع مواد مخدر، مشروبات الكلي، اضافه وزن و غيره غلبه كرده‌اند. اگر شما واقعا مصمم هستيد كه هر نوع عادات فكري و روش‌هاي قديمي بهانه‌ساز كه شما را در وضعيت راكد هميشگي‌تان نگاه مي‌دارد، تغيير دهيد، به شما پيشنهاد مي‌كنم اصولي را كه در اين كتاب ارائه شده است مطالعه كنيد.

1 ذهن زيبا

 • 85,000 تومان

مرداني كه داراي نبوغ علمي هستند، به‌ندرت دچار جنون مي‌شوند و اين قدرتمندترين دليل وجود يك نيروي بالقوه حمايتي در خلاقيت است. اما جان فوربز نش، استثناي دردناكي بر اين قاعده است. در پشت پرده زندگي ظاهري او چيزي جز هرج و مرج و درگيري وجود نداشت. ارتباطات او با ديگران، رابطه دوگانه با همسرش، دانشگاه و حتي كشورش همگي به صورت روزافزون او را به هراسي غيرقابل تحمل دچار مي‌ساخت. يك ذهن زيبا، داستان واقعي زندگي جان فوربز نش (رياضي‌دان و اقتصاددان آمريكايي) است كه در سال 1994 برنده جايزه نوبل اقتصاد شد. داستاني تكان‌دهنده درباره رمز و راز مغز انسان در سه حالت آن، نبوغ، ديوانگي و بيداري مجدد.

نقاط ضعف شما

 • 55,000 تومان

كتاب حاضر، ترجمه يكي از كتب پر تيراژ آمريكا، در زمينه روانشناسي است. نويسنده اين كتاب به عنوان يك روانشناس كه داراي سال‌ها تجربه در عرصه روان‌درماني است، در جهت اعتلاي بهداشت رواني كشورش به تاليف اين كتاب پرداخته است. وي مسائل رواني مددجويان جامعه‌اش را كه نيازمند به تدابير روان‌درمانگرانه است با ديدي آسيب‌شناسانه مورد كنكاش قرار مي‌دهد. نگارنده ضمن ارائه نمونه‌هاي عيني از مسائل رفتاري رايجي كه در جامعه‌اش موجود است به شناسايي نقاط ضعف افراد جامعه پرداخته است.

نيروي درون (راه‌هاي عملي براي شناخت و شكوفايي قدرت‌هاي نهفته)

 • 45,000 تومان

من اين كتاب را براي كساني نوشته‌ام كه در جستجوي معني و مفهوم زندگيشان مي‌باشند. براي كساني كه مي‌خواهند با بهره‌مندي از گنجينه دروني خود، نيروي سازندگي و نوآوري، و نياز به عشق را كه در نهادشان نهفته است، بيان و ابراز كنند. اين كتاب، راهنماي خوبي است براي آزاد كردن نيروهاي زندگي كه در وجود هر يك از ما مي‌باشد و بيشتر اوقات، شيوه زندگي اجتماعي، اين نيروها را خفه مي‌كند. باشد كه خوانندگان بتوانند در ژرفاي خود، وسايل و امكانات شادي و خوشي روزانه را بيابند.

9 طريقت اسرارآميز و آرام‌بخش (مدي‌تيشن خودهيپنوتيزم ريلاكس شدن پيش‌رونده)

 • 45,000 تومان

اين كتاب مهارت‌هاي لازم در زمينة مدي‌تيشن، خودهيپنوتيزم، ريلاكس شدن پيشرونده، تعاليم اتوژنيك، بيوفيديك، تنفس آرامش‌بخش، آگاهي نسبت به بدن، تجسم خلاق و توقف فكرهاي منفي را در اختيار شما مي‌گذارد. روش‌ها و تكنيك‌هاي اين كتاب طوري طراحي و تنظيم شده تا بدون وجود درمانگر حرفه‌اي هم مؤثر باشند.

كنترل افكار و احساسات

 • 55,000 تومان

كتاب حاضر با زباني شيوا و روان به شرح آن قسمت از جنبه‌هاي كاربردي علوم رفتارشناختي پرداخته كه مي‌تواند براي هر خواننده‌اي مفيد باشد. مطالب كتاب بر داده‌هاي علمي استوار است و به همين دليل مي‌تواند راهنماي خوبي براي درمان و توانبخشي افرادي باشد كه از خشم، كينه، حسادت و افسردگي رنج مي‌برند، تا با حل مشكلات اساسي خود زندگي موفق‌تري داشته باشند.

1  2  صفحه‌ی 1