فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
روانشناسي سياه
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
جنبش رومانتيك
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
اضطراب منزلت
 • 69,000 تومان
 • با تخفیف: 69,000 تومان
تروريسم عاشقانه
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
خبر (راهنماي كاربران)
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
سير عشق
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
عشق كار و منزلت در عصر مدرن
 • 49,000 تومان
 • با تخفیف: 49,000 تومان

روانشناسي سياه

 • 45,000 تومان

آيا تا به حال مورد سوءاستفاده ديگران قرار گرفته‌ايد؟ آيا تا به حال شده به سرعت عاشق بشويد و معشوقتان بعد از تاراج همه دارايي شما بدون هيچ توضيحي تركتان كند؟ شما ممكن است قرباني روانشناسي سياه، اعمال نفوذ ذهني، متقاعدسازي، فريبكاري، شستشوي مغزي، هيپنوتيزم، اغواگري و يا حتي رواشناسي معكوس شده باشيد. اگر چنين است، اين كتاب براي شماست. اغلب مردم در دام بازي روانشناسي سياه گرفتار مي‌شوند. بنابراين همه ما بايد بيشتر آن را بشناسيم تا بدانيم چيست و چگونه مي‌توانم خود را از آن رهايي بخشيم. اين كتاب راهنما فهرستي از شيوه‌هاي روانشناسي سياه را فراهم كرده و در هر فصل آورده است تا خواننده رفتارهاي شيطاني را بشناسد و بتواند از خود در مقابل آن‌ها محافظت كند.

جنبش رومانتيك

 • 98,000 تومان

«خودم را به لحاظ احساسي عريان كرده‌ام، وقتي به نيازمند بودن اعتراف مي‌كنم، به اين كه بي‌تو از دست مي‌روم، به اين كه لزوما من آن آدم مستقل كه از خودم به نمايش گذاشته‌ام، نيستم؛ بلكه موجودي ضعيفم كه كمترين ايده‌اي از مسير يا معناي زندگي ندارم. وقتي مي‌گريم، چيزهايي را به تو اعتراف مي‌كنم كه مطمئنم به ديگران افشا نمي‌كني، چيزهايي كه اگر ديگران بفهمند، نابودي من قطعي است. وقتي از بازي نگاه خريدارانه كردن به آدم‌ها در ميهماني‌ها دست كشيدم و برآن شدم كه تو آن كسي هستي كه برايم اهميت داري، خودم را از توهم خوش‌تراش آسيب‌ناپذيري زدوده‌ام. بدل به آن آدم بي‌دفاع و وفادار مي‌شوم كه در شعبده‌بازي‌هاي سيرك مي‌بينيم؛ همان كه به تخته‌اي بسته‌بسته شده كه ديگري به سويش كارد پررتاب مي‌كند و به كاردها يكي‌پس‌از‌ديگري در چند سانتي‌متري بدنش به تخته مي‌نشينند. همان چاقوهايي كه من، خود به دست تو داده‌ام.» «جنبش رومانتيك» قصه‌ رابطه‌هاي امروز ماست در تماميتش. از ابتدا تا انتها. روايت رنج‌ها، شعف‌ها، ناامني‌ها، آسيب‌پذيري‌ها، شكستن و دوباره از خاكستر خود برخاستن.

اضطراب منزلت

 • 69,000 تومان

دنياي عجيبي است. پر از داستان موفقيت‌هاي دم دست به شرط بيدار كردن هيولاي درون، اراده و ويژن، انرژي مثبت و شايد داشتن يك گاراژ. اما در جهان واقع، در جهاني كه آدم‌هايي خون ‌جگر خورده‌اند كه شايسته‌سالاري حاكم باشد نه خون و عقبه و ارث، سخت‌ترين كار جهان فرونشاندن اضطراب بازنده بودن است. رقم بالاي اقبال به كتاب‌هاي خودياري كه از يك‌سو انگيزه‌بخشند و قول مي‌دهند تا آخر هفته ميلياردرمان كنند و آن‌ها كه به ما مي‌آموزند اگر سر هفته ميلياردر و موفق نشديم چطور اعتماد به نفس له‌شده‌مان را بازسازي كنيم حكايت از اين دارد كه اين دست اضطراب‌ها جزء لاينفك دغدغه‌هاي انسان مدرن است، چه در قلب كشورهاي صنعتي زندگي كند چه در دل خاورميانه. تا پيش از خواندن اين كتاب براي اين ملغمه جان‌فرسا اسمي نداشتم. اما دوباتن به خوبي اين اضطراب را تشخيص داده و بر آن نام اضطراب منزلت گذاشته است.

تروريسم عاشقانه

 • 29,000 تومان

كتاب حاضر روايت تاريخي سرگذشت تلخ زناني است كه قرباني خشونت‌هاي رواني و فيزيكي همسر و يا شريك زندگي رمانتيك خود مي‌شوند و دادخواهي‌ها و فريادهاي آن‌ها راه به جايي نمي‌برد؛ محاكم و نهادهاي اجتماعي و حتي دوستان و خويشان به جاي التيام بخشيدن به زخم‌هايشان با انداختن تقصيرها و گناهان به گردن آنان رنج ديگري بر رنج‌هايشان مي‌افزايند. نويسندگان، دو بانوي روان‌كاو و استاد دانشگاه هستند كه خود تجربه تلخ خشونت موصوف را از سر گذرانده و قرباني عشق دروغين بوده‌اند. در بخشي از كتاب مي‌خوانيم: «اما دولت‌ها هيچ‌گاه در برابر اقدامات تروريستي مستمر و بي‌وقفه‌اي كه عليه زنان به‌دست همسران يا همسران و دوست‌داران احساساتي و شيداي گذشته‌شان انجام مي‌شود واكنشي چنين قاطع نشان نداده‌اند، هر چند تعداد اين قربانيان به‌مراتب از شمار قربانيان ترورهاي سياسي بيش‌تر است. در واقع، تروريسم همسران صميمي و يار غار زنان، در مقايسه با خطرات ترورهاي سياسي افراط‌گرايان مذهبي و آسيب‌هاي ناشي از عمليات آنان، تهديد و خطري كم‌اهميت‌تر و مقوله‌اي مربوط به بافت اجتماعي جوامع مدرن قلمداد شده است، نه خطري جدي...»...

خبر (راهنماي كاربران)

 • 28,000 تومان


خبر چه بر سر مغز، روان و ديدگاه ما مي‌آورد؟ ما روزانه ساعت‌هاي زيادي را صرف سر‌زدن به اخبار مي‌كنيم و بدون شك اين خبر است كه ديدگاه ما از واقعيت را شكل مي‌دهد. وابستگي ما به خبر رو به فزوني است. پرداختن به خبر اولين كاري است كه بعد از چشم باز كردن مي‌كنيم، جالب اينكه آخرين كاري كه قبل از به خواب رفتن انجام مي‌دهيم نيز بررسي خبر است. با اين همه تا پيش از اين، به‌ندرت كتابي به تحليل تأثير خبر بر مخاطبان پرداخته است. اين كتاب با نگاهي فلسفي به اخبار جاري مي‌كوشد در كاربران ديدگاهي انتقادي به شيوه‌ي توليد و مصرف خبر ايجاد كرده و نيز نشان دهد كه در وضعيت آرماني رسانه‌هاي خبري چگونه عملكردي بايد داشته باشند. آنچه به جذابيت اين كتاب مي‌افزايد طيف وسيعي از اخبار است كه از سياست تا حوادث، اقتصاد تا سلبريتي‌ها، آب‌وهوا تا پاپاراتزي‌ها همه‌و‌همه را پوشش مي‌دهد تا پاسخي به اين سؤالات بيابد كه «ما از خبر چه مي‌خواهيم؟» و «خبر چه سودي به حال ما دارد؟» بعد از خواندن اين كتاب، به‌هيچ‌وجه نگاه ما به اخبار هنرمندان، رسوايي‌هاي سياسي، اخبار پيچيده‌ي اقتصادي، شرايط جوي و تصادفات نگاه سابق نخواهد بود.اين كتاب در برنامه‌ي تلويزيوني كتاب‌باز معرفي شده است.

سير عشق

 • 70,000 تومان

پس از گذشت بيش از دو دهه از انتشار جستارهايي در باب عشق، دوباتن در اين رمان قصد كرده بنيان باورهاي خوش‌دلانه‌ي ما به عشق رومانتيك را براندازد. اين رمان از جايي آغاز مي‌شود كه عموما رمان‌هاي عاشقانه در آن‌جا ختم به خير مي‌شود: از وصال دو معشوق. در متن كتاب مي‌خوانيم:((قصه‌هاي عاشقانه با ترس از اين‌كه مبادا شخصي علاقه‌اي به ديدار آدم نداشته باشد شروع نمي‌شوند، قصه‌هاي عاشقانه از آن‌جايي كليد مي‌خورند كه كسي با ديدار مدام ما مخالفتي نداشنه باشد؛ اين قصه‌ها از آن‌جا شروع مي‌شوند كه آدم‌ها به هم قول‌هاي جدي مي‌دهند كه با هم و براي هم تا آخر عمر بمانند. لحظه‌هاي تاثيرگذار اوليه‌ي عاشقي، تمام درك ما را از عشق مخدوش كرده وبه يغما مي‌برند. ما اجازه داده‌ايم قصه‌هاي عشقي‌مان خيلي زود تمام شوند. انگار همان‌قدر كه بي‌اندازه زياد از چگونگي شروع عشق مي‌دانيم، از چگونگي تداومش بي‌اندازه بي‌اطلاعيم.)) سير عشق در حكم دوره‌اي آموزشي است كه به ما مي‌آموزد چگونه از ميان تله‌هاي ارتباط عاطفي به سلامت راهمان را پيدا كنيم.

عشق كار و منزلت در عصر مدرن

 • 49,000 تومان

كتاب حاضر ترجمه‌اي است از سمينارهايي كه آلن دو باتن در باب مضاميني كه با كتاب‌هايش و نه لزوما محدود به آنها ارائه كرده است. مضامين اين سخنراني‌ها درست مثل كتاب‌هايش كوششي است در راستاي پيوند فلسفه با زندگي روزمره. دوباتن در اين سخنراني‌ها از عشق‌هاي نافرجام رومانتيك و چرايي شكست‌هاي مكررمان مي‌گويد. از نقش رسانه مي‌گويد و مي‌كوشد بي‌اينكه مفاهيم هزار بار مكرر در باب خيانت رسانه‌ها يادآوري كند، به ما بياموزد خبرها را چطور بخوانيم كه مصرف‌كننده‌ي صرف نباشيم. بي‌اينكه ضعف و ترس ناشي از زندگي مدرن را بي‌اهميت بداند و جستجو در يافتن جواب سرگشتگي‌هايمان را در كتاب‌هاي خودياري به سخره بگيرد، از نقش يگانه‌ي هنر در غلبه برناكامي روزمره مي‌گويد. از تاثير بي‌بديل طراحي و معماري بر روح و روانمان سخن مي‌گويد و مهم‌تر از همه ملال زندگي روزمره را به رسميت شناخته و شكوه آن را گوشزد مي‌كند.اين كتاب در برنامه‌ي تلويزيوني كتاب‌باز معرفي شده است.

صفحه‌ی 1