فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 23,000 تومان
 • 64,000 تومان

راهكارهاي عملي حل مشكلات روزمره زندگي

 • 69,000 تومان

اين كتاب ده كليد اصلي رويكرد موثر در مورد حل چالش‌ها و مشكلات زندگي در اختيارتان قرار مي‌دهد. شيوه‌هاي ساده و عملي و كاربردي اين كتاب را مي‌توانيد خودتان آزمايش كنيد و به نتيجه برسيد. كليدها مي‌تواند توجه شما را به سوي اقدامي كه بتواند مشكل را حل كند جلب كند. اين كتاب در سه بخش و 11 فصل نوشته شده است

تجلي بي‌درنگ آرزو

 • 47,000 تومان

بيشتر افراد «رويدادهاي همزمان» را از دست مي‌دهندء زيرا در نمي‌يابند اين لحظه‌ها «لمحه‌هايي» از جايي است كه همه اتفاق‌ها به طور همزمان در آن رخ مي‌دهد: جايي كه گذشته و حال و آينده يكي است. اين كتاب - گام به گام - به شما نشان مي‌دهد چگونه مي‌توانيد نه تنها از اين نشانه‌ها بهره ببريدء بلكه ميزان افزون‌تري از آنها را در زندگيتان ببينيدء تا دروازه قلمرو هوش كيهاني را بگشاييد: حيطه‌اي كه در آن مي‌توانيد آگاهانه «خوش اقبالي» خود را در همه زمينه‌هاي زندگيتان بيافرينيد.

چگونه رهبري كنيم (وقتي رييس ما نمي‌داند و نمي‌تواند مديريت كند)

 • 23,500 تومان

اگر تاكنون به رئيسي برخورده‌ايد كه به درستي رهبري نمي‌كند بدانيد كه تنها نيستيد. اما خبر خوب اين است كه مجبور نيستيد بگذاريد او از موفقيت شما جلوگيري كند. جان سي مكسول توضيح داده است كه چگونه مي‌توانيد با يك رئيس بد كار كنيد و درضمن موفق شويد. او توضيح مي دهد كه چگونه با رهبري كردن خود، يك كارمند مي‌تواند به موفقيت برسد.

كاملا خودت باش (آنچه را كه خداوند براي شما طلب كرده كشف كنيد)

 • 35,000 تومان

روياهاي پروردگار براي من و شما ماوراي آن چيزي است كه دنيا ارائه مي‌كند. خداوند تك‌تك ما را به گونه منحصربه فردي خلق كرده است و انتظار دارد كه ما آنچه را كه برايش خلق شده‌ايم دنبال كرده و از آن استقبال كنيم: بهترين خودمان.

راه زنان

 • 23,000 تومان

كتابي كوچك و خرمندانه براي خوشامدگويي به خرد زنانه و احياي روش‌ها و سنت‌هاي جان‌بخش زنان، براي به ياد آوردن راه‌هاي قديم، به منظور خلق جهاني جديد.

تا مي‌تواني بنويس

 • 32,000 تومان

از سراسر كتاب «تا مي‌تواني بنويس» نخستين اثر ناتالي گلدبرگ، صداقتي مي‌تراود كه ناشي از تجربه ناب نويسنده است. كتاب سرشار از رهنمودهاي روشن و كاربردي و محكم است. مطالعه كتاب كمك مي‌كند تا صداي تازه خود را بيافرينيد و بشنويد

گفتگو با ديوانه‌هاي هر روزي (چگونه با افراد بي‌منطق زندگي‌مان روبه‌رو شويم)

 • 48,000 تومان

در اين كتاب بهترين ترفندهايم را براي كنار آمدن با بي‌منطق‌ها با شما سهيم مي‌شوم. من از اين روش‌ها در زمينه‌هاي مختلفي استفاده كرده ام از خصومت‌هاي كاري گرفته تا نجات زندگي زناشويي. و شما هم مي‌توانيد از اين روش‌هاي موثر براي روبه رو شدن با آدم‌هاي بي‌منطق زندگي‌تان استفاده كنيد.

ذهن آگاه در زندگي روزمره ( تمرينات ساده مديتيشن كه مي‌توانيد همه‌جا انجام دهيد )

 • 25,000 تومان

اگر در مورد فوايد بسيار تمرين ذهن‌آگاهي شنيده‌ايد اما فكر مي‌كنيد كه در زندگي پرمشغله‌ي خود فرصتي براي آن نداريد ، خوشحال باشيد كه در اشتباهيد . ذهن‌آگاهي در هر لحظه ممكن است ، حتي همين الان ، همان‌طور كه آموزگار ذن ، يان چوزن بيز ، با اين بيست و پنج تمرين ذهن‌آگاهي كه مي‌توانند در همه جا انجام شوند نشان مي‌دهد . آن‌ها را به كار ببريد تا حس قدرداني و بصيرتي را در خود پرورش دهيد كه از توجه جسم ، جان و ذهن به بسياري از لحظات كوچك زندگي حاصل مي شود .

ذهن برتر از دارو ( شواهد علمي كه نشان مي‌دهند شما مي‌توانيد خود را درمان كنيد)

 • 38,000 تومان

دكتر ليزا رنكين با كتاب الهام‌بخش خود ، ادبيات تفكر باستان را معرفي مي‌كند كه نشان مي‌دهد ما تا چه اندازه قدرت حفظ سلامتي خود را داريم. او مشعلي را حمل مي‌كند كه از بزرگ‌ترين درمانگران جسم و روح دورانمان به او انتقال يافته است . افرادي همچون برني سيگل ، دين ارنيش ، ديپاك چوپرا ، كنديس پرت ، جون كبات زين و طلايه‌داران بي‌شمار ديگري كه پيش از او مي‌زيسته‌اند. به سادگي مي‌توان گفت كه ليزا پيشگام نسل آينده‌ي نوآوران ومبدعان پزشكي است كه درهم بافته شدن شواهد علمي محكم را با معجزات ذهني باور دارد.

راه پول ( نگرش معنوي نسبت به پول شغل و دارايي به مثابه ابزار تحول شخصي و اجتماعي )

 • 29,000 تومان


پول يعني آزادي ضرب‌شده ، پول يعني عشق در عمل، كار با پول يعني كار با انرژي نور، اين سه جمله كوتاه، جوهر كتاب راه پول را تشكيل مي‌دهد. هر يك از اين گفته‌ها حاوي يك دنيا معناست. معنايي كه جهان مادي و پول و دارايي را به جهان انرژي و روح و معنويت پيوند مي‌زند. چگونه؟ خودتان اين كتاب خارق‌العاده را بخوانيد و با نگرش معنوي نسبت به پول، نقش‌آگاهي و مسئوليت در رابطه با پول و دارايي‌هاي مادي ، قوانين كيهاني عالم آفرينش و اصول كليدي نگرشي نسبت به پول كه شادي ، سلامت و سعادت به بار مي‌آورد ، آشنا شويد.

الكل (عوارض جسمي رواني اجتماعي مصرف الكل)

 • 21,000 تومان

مصرف درازمدت الكل مي‌تواند باعث اختلال متعدد جسمي و رواني شود . انواع اختلالات دستگاه گوارش مثل التهاب و خونريزي ديواره‌ي معده و اختلال جدي در كاركرد كبد در كنار اختلالات سيستم قلبي ـ عروقي ، تنفسي و ... تنها چند مورد از عوارض جسمي سوء مصرف الكل به حساب مي‌آيند . همچنين با تاثيري كه الكل در طولاني مدت برسيستم مغز و اعصاب مي‌گذارد زمينه را براي ابتلا به بيماري‌هاي رواني همچون اضطراب و افسردگي فراهم مي‌كند . عوارض خانوادگي و اجتماعي سوء مصرف الكل هم فراوانند . از خشونت‌هاي خانوادگي گرفته تا رانندگي در حالت مستي كه مي تواند منجر به معلوليت و يا حتي مرگ شود .

مثنوي‌تراپي

 • 64,000 تومان

براي تبديل عصر اطلاعات به عصر دانايي، نياز به رهبري داريم كه آن رهبر، مولاناست. چرا كه او به رمزهاي اطلاعاتي روحي ما دست يافته است و مي‌تواند احساسات وجودي ما را از قوه به فعل درآورد. انسانيت در حال كشف دوباره مولاناست. چرا كه آموزه‌هاي او فقط به دوره خودش تعلق ندارد و جهاني است چرا كه درس‌هاي فراواني براي آموختن به همه ما دارد...

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1