فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 75,000 تومان
 • 69,000 تومان
 • 83,000 تومان
 • 60,000 تومان
 • 31,000 تومان
 • 59,000 تومان

زن اين روزهاي زندگيم

 • 78,000 تومان

كتاب زن اين روزها زندگي ام اثر فرزانه گل پرور است به چاپ انتشارات شادان. نگاه جنسيت زده اي كه جامعه ما متاثر از آن به حيات خود ادامه مي دهد خواه يا ناخواه تاثيرات خود را بر جاي مي گذارد. اما اين نگاه و نوع باورهايي كه افراد جامعه با آن رشد مي كنند چه نقشي در اعتماد به نفس و شخصيت زنان بازي مي كند، آيا ما زناني محكم و با اراده داريم و يا ضعف اعتماد به نفس و وابستگي ثمره ي اجتماع ماست؟ زن اين روزهاي زندگي ام با تاثر از آن چه ياد شد به روايت ماجراي زندگي دختري به نام صبا مي پردازد، ماجراي او در گذشته و حال روايت مي شود؛ گذشته اي كه به جدايي و مشكلات پدر و مادرش گره خورده و زمان حالي كه از آن تاثير پذيرفته و دل نگراني از تكرار سرنوشتي مشابه براي دخترش آيلين لحظه اي صبا را رها نمي كند، گويي كه سرنوشت قصد تكرار دارد و صبا مصمم است تا جوري ديگر زندگي را رقم بزند.

پرسونا

 • 75,000 تومان

تكليف گاهي مشخص نيست مثل قرار گرفتن در جاده‌اي يك سويه كه هر چه مي‌روي، پاياني ندارد. برخي اوقات نمي‌دانيم آيا حق دوست داشتن داريم يا در نهان بايد به فراموشي بسپاريم چون بي‌مقدمه و با نيتي ديگر وارد جايگاهي شده‌ايم كه تكليف ما معلوم نيست. گاهي مبتلا مي‌شويم به آدم‌ها، به ديگران و چنان ريشه مي‌دوانند در وجود ما كه نمي‌شود لحظه‌اي از فكر و خيال‌شان بيرون آمد حتي فراموش مي‌كني كه براي چه آمده بودي! مبتلا شدن سخت است و دل‌كندن سخت‌تر زيرا ديگر از هر نگاهي شبيه به آن تا ترانه‌اي خاطره‌انگيز، يا حتي عطر وجود او تمام درونت را پر مي‌كند از خاطرات مثل ويروسي فراگير در سرتاسر وجودت كه حتي دل‌كندن و تظاهر به دل‌كندن و پنهان شدن در پشت نقابي خودساخته نمي‌تواند تو را دور كند از آن خاطرات.

لبخند نيمه‌شب

 • 62,000 تومان

عشق، چشم را مي‌بندد و اعتماد مي‌آفريند تا آنجا كه ديگر حتي خطوط قرمز جامعه و سنت درست يا نادرست، جايي براي ابراز وجود ندارد. چيزهايي هست كه خواهي نخواهي تو را در چارچوبي قرار مي‌دهد به نام رسوم غل و زنجيرت مي‌كند و بي‌دفاع رها مي‌سازد كه يا بايد تن دردهي، يا بگريزي و شايد مجبور شوي ديگر خودت نباشي فقط براي فرار و رهايي از خواست ديگران! عشق چشم را باز مي‌كند اما با ترديد حالا ديگر آن دخترك ساده بي‌دست و پا نيستي اكنون براي عشق هم دليلي مي‌خواهي غير از لرزيدن بي‌حساب دل همچون نوجواني! ديگر عشق را بي‌دريغ به پاي ديگري نخواهي ريخت ديگر ياد گرفته‌اي كه عشق بي‌دريغ، هزار دليل مي‌خواهد و نيازمند مرور زمان است و پس دادن آزمون! عشق، چشم را كور مي‌كند و دل را روشن فقط بايد ياد گرفت كه نگاه و لبخندي از سر عشق كي و كجا بايد عرضه شود چه كسي را بايد درست ديد و چه هنگام لبخندي بر لب آورد؟!

فاصله تنها 1 نفس

 • 53,000 تومان

مگرمن چه خواستم جز سهمم از زندگي آن‌هم زماني كه شناختي از دنيا نداشتم!

آخر خط

 • 69,000 تومان

مثل يك معجزه بودي براي من براي تمام آن‌چه تا امروز داشته‌ام و شده‌ام تو آمدي و با نگاهت به زندگي زندگي‌ام را سراپا در هم ريختي. نه! مطمئن باش كه من تنها و تنها آنچه را در وجود تو پنهان شده بود يافتم و گرد از آن زدودم من گوهر گم‌شده‌ات را صيقل دادم و وادارت كردم خودت را بيابي. شايد هم اين معجزه عشق است، نه آدم‌ها كه بيابند همديگر را و بر هم اثر بگذارند چون جوانه از دل پنهان خاك سربرآرند و ببالند و پيدا شوند. ديگر اين پايان دنيا نيست اين آغاز عشق است در آخر خط يك خط كه تنها با معجزه عشق جان مي‌گيرد.

آواز قو

 • 83,000 تومان

يك قصه، يك خاطره، يك واقعيت گاهي از زبان آدم‌هاي دم مردن تمام زندگي‌ات را به هم مي‌ريزد، ويران مي‌كند. خوب و بدش اهميتي ندارد فقط اين كه تمام چارچوب ذهني‌ات را تمام روابط تعريف‌شده‌ات را از بيخ و بن فرو مي‌ريزد، سخت است. ديگر نمي‌داني به هر كدام از آدم‌هاي اطراف كه ساليان سال نزديك و پاره تن مي‌دانستي چه بگويي؟ چه بنامي‌شان؟! اصلا چه كسي گفته هميشه و همه جا راست و درست گفتن و حقيقت را عريان كردن، به هر قيمتي و از پس سال‌ها خوب و درست است؟ آيا من هيچ‌وقت فرصت داشته‌ام كه آنچه را بوده، انتخاب كنم يا به اجبار در دنيايي از دروغ زيسته‌ام و امروز مجبور به شنيدن آواز حقيقت شده‌ام؛ خواسته يا ناخواسته!

مجموعه اشعار فروغ فرخ‌زاد (پالتويي)

 • 59,000 تومان

هميشه همين طور است... هميشه اين‌گونه بوده است: تا آن هنگام كه هستند نه هنرشان و نه خودشان را بر نمي‌تابيم ولي گذر زمان كه تاريخ نام نهاديمش به تكرار نشان داده است كه تمامي‌شان برتر از تنگ نظري‌ها بوده‌اند آن هنگام كه رفتند، ماندند و جاودانه شدند هم‌چنان كه او «فروغ جاودانه» شد

سفر عشق به سلطان ساوالان

 • 22,000 تومان

چه كسي پاي در راه هفت شهر عشق مي‌گذارد و چه كسي هنوز اندرخم آن كوچه مانده؟ عبور از مراحل زندگي براي اهل دل حكايتي است شنيدني؛ به ويژه كه سياق آن مبتني بر عرفان ايراني باشد و در قالب قصه‌اي دلنشين و عاشقانه بيان شود. داستان هفت شهر عشق و قصه سيمرغ را بسياري شنيده‌اند: قصه‌اي كه تمثيل زندگي‌ست و بيانگر اين‌كه دنيا، نشانه‌اي از تنوع و گوناگوني است و در مسير زندگي، ما مردمان از اين تنوع و هزارگونه‌گي آغاز مي‌كنيم و مي‌خواهيم به وحدت و يگانگي برسيم. عطار بزرگ نيز همين را مي‌گويد: در يكي از برجسته‌ترين آثار عرفاني در ادبيات ايران و جهان كه توصيفي است از آغاز سفر با «تن‌ها» و رفتن به سوي يكي شدن و رسيدن به يك «تنها»! امروز اما روايتي ديگر و امروزي از اين شاهكار قديم و ادبي را با قلم نويسنده سه نسل و معاصر مي‌خوانيم كه بسياري در چند دهه با سياق او آشنا هستند: نويسنده‌اي كه شهره است به توصيف عواطف انساني با لطيف‌ترين بيان ممكن تا جايي كه قصه، خواننده را لحظه‌اي رها نمي‌كند. پس همراه شويم در بيان به روز شده از ماجراها و اتفاقاتي كه در اين قصه بر قهرمان امروزي او گذشته تا سرانجام كار و رسيدن «سي‌مرغ» به «سيمرغ».

مرهم

 • 60,000 تومان

شايد انتخاب شخص، زمان و مكان در عشق و گرفتار شدن به درد عاشقي به انتخاب خودم نبوده و نباشد- كه نيست اما لااقل مي‌توانم مراقب باشم تا در رابطه عاشقانه، بازيچه كسي نگردم و عشق را تا بدانجا محترم و عزيز بشمارم كه حرمت و شخصيت‌ام در آن رابطه حفظ شود. نه وسعت آسمان و نه گستره زمين براي بزرگي و عظمت عشق كافي نيست اما قلبي كوچك، پذيراي بزرگي عشق مي‌شود و آسمان و زمين را به هم مي‌رساند تا به معشوق برسد فقط بايد با عزمي بزرگ، مطمئن شد كه اين احساس تا هميشه شعله‌ور و پايدار باقي مي‌ماند. آن كه استوار پاي اين احساس ايستاده است بي‌شك همراهي مي‌شود از زمين تا آسمان‌ها بي‌ترديد همراهي از امروز تا تمامي فرداها او مرهمي مي‌شود بر دل خستگي‌ها مرهمي بر دل شكستگي‌ها فقط بايد در قلبش عشقي حقيقي و پايدار شعله‌ور باشد.

بهار ارغواني

 • 31,000 تومان

معمولا در روابط بين آدم‌ها وقتي قرار است پاي عشق در ميان باشد هيچ‌كس قاضي عادلي نيست، هيچ‌كس! آن هنگام كه بايد از ميان كلمات و گفته‌ها پي به درون يك رابطه نيم‌بند ببريم فقط گوشه‌اي از قصه را ديده و شنيده‌ايم و اين براي داوري كافي نيست! هر آدمي پر است از گذشته‌هاي خوب و بد كه نمي‌توان به او عشق را آموخت چون آموختني نيست مثل آن است حس عشق در وجود آدمي غريزه‌اي است همچون پرواز براي پرنده فقط بايد امكان بروز و رشد بيابد و گرنه سال‌ها در كنار هم ماندن و سر بر بالين هم نهادن نه تضميني است براي عشق و نه گواهي بر استمرار زندگي شايد هم يك روز، يك نفر با آمدنش بر هم بريزد آن پايه‌هاي سست شده ساليان را و هيچ‌كس هم نداند كه چرا و چگونه همه آن سال‌هاي بهاري به فراموشي سپرده شد و شد آنچه نبايد مي‌شد!

آشياني بر باد و مه

 • 99,000 تومان

آن زمان‌ها، دوره جواني فكر مي‌كردم بايد جايي باشد خيلي دور، خيلي بعيد، شايد خيالي كه بتوانم از نو متولد شوم با يك زندگي پاك و سرنوشتي تازه در كنار كسي كه از كودكي، نداشتمش. فكر مي‌كردم رسيدن به او همان جايي است كه در خيال ساخته‌ام. زمانش رسيد و من با دنيايي از آرزو كندم و رفتم اما نه مكان، آن بهشت خيالي‌ام بود و نه او، كسي كه در ذهن پرورانده بودم. با تو هستم! مي‌شنوي؟ شايد حتي نداشتن تو در سال‌هاي نياز مرا از قضاوت درست دور كرد و فراموش كردم كه تو براي هيچ و پوچ ما را گذاشتي و رفتي مرا كه نيازمندت بودم جگر گوشه‌ات! و آشيان ما را به جاي مهر بر طوفان باد و غبار مه بنا كردي.

انعكاس

 • 59,000 تومان

همانند كوهستان، محكم و استوار زندگي همان حكم را دارد: به تو چيزي را پس مي‌دهد كه از تو گرفته است... همچون انعكاس صداي ما در ميان كوه‌ها و اين يك اتفاق نيست همه اين‌ها، تمام و كمال و بدون كم و كاست بازگشت وجود ما هستند. اگر قبول مي‌كردم كه شنيدن حقيقت تلخ اگرچه آزاردهنده، بهتر بود از دروغي كه شنيدم و آ‎رامم كرد، امروز اين‌جا نبودم. دروغي كه خود باورش كردم. من فقط نخواستم واقعيت را ببينم و قبول كنم شرايط امروز انعكاس صداهاي گذشته و چشم‌هاي بسته من بر زندگي بود.

1  2  صفحه‌ی 1