فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 40,000 تومان
  • 45,000 تومان

بي‌شعوري 3

  • 40,000 تومان

بي‌شعورها از خود متشكرند معتقدند كه آن‌ها هديه‌اي از طرف خدا براي تمام مردم دنيا هستند بر اين باورند كه همه مي‌خواهند از نظرات آن‌ها درباره همه‌چيز بهره بگيرند. بي‌شعورها افرادي هستند كه به قوانين جامعه احترام نمي‌گذارند. اين را بخاطر داشته باشيد تا مي‌توانيد تاثيرگذاري از بي‌شعورها را متوقف كنيد.

بي‌شعوري تا كي 1

  • 40,000 تومان

اگر مي‌خواهي بي‌شعوري را از خودت دور كني بايد روي خود كارهايي را انجام بدهي. اين چندان مهم نيست كه افراد ديگر به دليل بي‌لياقتي و بي كفايت بودن نمي‌توانند كمكت كنند. حتي اين حقيقت كه اكثر مردم بي‌شعورند نيز چندان مهم نيست. اگر بي‌شعوري، تنها دشمن واقعي خودت هستي، تنها كسي هم كه مي‌تواند به تو كمك كند و تو را از بي‌شعوري نجات دهد باز هم خودت هستي.

بي‌شعوري براي هميشه 2 (چطور افراد بي‌شعور را تشخيص دهيم چطور جلوي افراد بي‌شعور را بگيريم)

  • 45,000 تومان

روزي كه اين كتاب را تمام كردم به دفتر كارم رفتم؛ پنجره را باز كردم و خطاب به همه مردم دنيا فرياد زدم: «بي‌شعوري تا كي؟ تمامش كنيد.» هميشه معتقد بودم كه در نهاد هر شخص بي‌شعوري انساني نجيب وجود دارد كه سرانجام باعث تحول او مي‌شود. اما قطعا اشتباه فكر مي‌كردم در وجود هر فرد بي‌شعوري هيچ چيز وجود ندارد جز حماقت....

سنگ‌فرش هر خيابان از طلاست

  • 45,000 تومان

كتاب حاضر اثر كيم وو چونگ، ‌كتاب پرفروش به زبان كره‌اي، ‌اساسا مجموعه‌اي از مقالات كوتاه است كه جوانان كشور خود را اما با پيامي جهاني مخاطب قرار داده است. اين كتاب تفصيل يافته و تعديل شده است.

زن كامل (اسرار كاميابي در زندگي مشترك)

  • 23,000 تومان

مارابل مورگان در كتاب زن كامل، تجربه‌هاي تلخ و شيرين و سير تكاملي كاميابي زندگي زناشويي خود را به قلم آورده است. او و همسرش در نخستين سال‌هاي زندگي زناشويي‌شان با حس عدم تفاهم و همچنين ناكامي‌هاي زيادي مواجهه شدند. مارابل اين شكست و عدم تفاهم را ناشي از ناآگاهي از نيروهاي درون و استعدادهاي ذاتي و نهفته خود و نحوه‌ي برخورد با مشكلات مي‌دانست.

آيين زندگي

  • 45,000 تومان

سي و پنج سال از زماني كه من يكي از غمگين‌ترين جوانان نيويورك بودم مي‌گذرد. به گفته ديل كارنگي تجسم همان دستورات مفيد قديمي است كه موثر بودن آن را افراد بيشماري تجربه و تاييد كرده‌اند. در اين كتاب با اتكا به مدارك و شواهد موثر گفته شده است كه چگونه هزاران نفر توانسته‌اند بر نگراني غبله كنند.

صفحه‌ی 1