فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
قدرت فكر
 • 98,000 تومان
 • با تخفیف: 98,000 تومان
قدرت انضباط شخصي
 • 84,000 تومان
 • با تخفیف: 84,000 تومان
هدف
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
لحظه برخاستن (تاثير توانمند‌سازي زنان در جهان امروز)
بزرگ‌ترين راز
 • 74,000 تومان
 • با تخفیف: 74,000 تومان
هرگز سازش نكنيد (طوري مذاكره كنيد انگار زندگي‌تان به آن بستگي دارد)
همه چيز رو به فنا نده
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
خواستن توانستن نيست (در جستجوي راه‌هاي پنهان موفقيت)
زندگي به روش 80/20 (چگونه با تلاش كمتر به چيزهاي بيشتري در زندگي برسيم)
آيين سخنراني
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
بنويس تا اتفاق بيفتد
 • 44,000 تومان
 • با تخفیف: 44,000 تومان

قدرت فكر

 • 98,000 تومان

آينده قابل اطمينان نيست؛ اما با مطالعه اين كتاب، يك موضوع برايتان مسلم و قطعي مي‌شود؛ اينكه بايد ادامه زندگي‌تان را به بهترين نحو سپري كنيد. آنچه تا به حال انجام داده‌ايد فقط سايه‌اي است از دستاوردهايي كه قطعا در ماه‌ها يا سال‌هاي آتي كسب مي‌كنيد. بايد اين نكته را مدنظر داشته باشيد؛ اتفاق افتادن هر تغييري در زندگي‌تان در واقع، بخشي از يك طرح بزرگ‌تر است كه شما را به سمت جلو و بالا هدايت خواهد كرد تا به دنبال آن استعدادهايتان را كشف كنيد.

قدرت انضباط شخصي

 • 84,000 تومان

چرا برخي افراد در زندگي، موفق‌تر، پولدارتر، و شادتر از ديگران‌اند و در مقايسه با آنها در زماني مشخص، كارهاي بيشتري انجام مي‌دهند؟ «به خودمان مي‌گوييم، يك روز آن كتاب را مي‌خوانم، يك روز برنامه تمرينات ورزشي‌ام را شروع مي‌كنم. يك روزي مهارت‌هايم را ارتقا مي‌دهم و پول بيشتري به‌دست مي‌آورم. يك روز بالاخره كنترل امور مالي را به دست مي‌گيرم و بدهي‌ام تمام مي‌شود. روزي همه كارهاي لازم براي رسيدن به اهدافم را انجام مي‌دهم.» احتمالا 80 درصد مردمء بيشتر اوقات، در «جزيره يك روزي» به‌سر مي‌برند و در مورد همه چيزهايي كه مي‌خواهند «روزي» انجامش دهند، خيال‌پردازي مي‌كنند. طي چندين سال، هزاران كتاب درباره موفقيت و دستاوردهاي زندگي مطالعه كردم و به اين نتيجه رسيدم كه، انضباط شخصي، عامل مهمي در موفقيت است. انضباط شخصي، كليد يك زندگي عالي و همان ايستادگي لازم در برابر بهانه‌هاست و شما را «داوطلب پيش افتادن» مي‌كند.

هدف

 • 90,000 تومان

هدف موفقيت است. به ويرايش دوم كتاب موفقيت خوش آمديد! از زماني كه اين كتاب براي اولين بار در سال 2003 منتشر شد، تاكنون صدها هزار نسخه از آن فروخته شده و به بيش از بيست زبان زنده دنيا ترجمه شده است. در واقع اين كتاب به يكي از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي تاريخ در زمينه دستيابي به هدف تبديل شده است. اكنون برآن شديم كه «هدف» را بازنويسي كرده و مطالب آن را اندكي به‌سازي كنيم تا اين كتاب، براي كساني كه در دوره‌هاي اقتصادي بي‌ثبات‌تري زندگي مي‌كنند، موثرتر باشد و سريع‌تر عمل كند. سه نويسنده و منتقد حرفه‌اي، اين كتاب را لغت به لغت بازخواني كردند و ايده‌هاي فوق‌العاده‌اي براي مفيدتر كردن آن براي افراد بيشتري، پيشنهاد كردند.

لحظه برخاستن (تاثير توانمند‌سازي زنان در جهان امروز)

 • 60,000 تومان

چطور مي توان شوق لحظه برخاستن را براي انسان ها به ارمغان آورد به طوري كه همگان خواستار و خواهان رشد زن‌ها شوند؟ به نظر من تنها گام براي پيشرفت و ارتقاي زنان اين است كه از پايين كشيدن آنها جلوگيري كنيم. در طول بيست سال سفر به دور دنيا، بارها و بارها زناني را ديده ام كه خواهان تصميم گيري آزادانه بوده اند. آنها مي خواستند براي بچه دار شدن يا نشدن خودشان تصميم بگيرند اما نمي توانستند؛ چرا كه لوازم پيشگيري از بارداري در اختيارشان نبوده است. نه تنها بچه دار شدن، زنان و دختران سراسر دنيا از حقوق زيادي محروم هستند. مثلا آنها نمي توانند همسرشان را انتخاب كنند. حتي تصميم درباره زمان ازدواجشان هم دست خودشان نيست. بسياري از آنها اجازه ندارند به مدرسه بروند و خواندن و نوشتن بياموزند. نمي توانند درآمدي مستقل داشته باشند يا حتي بيرون از خانه كار كنند. طلاق در بسياري از جوامع نوعي تابوست. در جوامع ديگري زنان نمي توانند به تنهايي به پزشك مراجعه كنند. در بسياري از جوامع آنها حتي حق رأي ندارند چه برسد به اينكه بخواهند نامزد انتخاباتي بشوند. رانندگي كردن، ورزش كردن، سرمايه گذاري و حتي برخي رشته هاي دانشگاهي مانند كامپيوتر براي زنان در برخي جوامع ممنوع است. در مواردي، قانون و حكومت اين حقوق را منع مي كند اما اگر قانوني هم بشوند، ساختار متعصب جامعه آن را نمي پذيرد.

بزرگ‌ترين راز

 • 74,000 تومان

راندا برن خالق يك فيلم مستند به نام راز است كه در سال 2006 جهان را تحت تاثير قرار داد. زندگي ميليونها نفر را تغيير داد و يك جنبش جهاني را پايه‌ريزي كرد. در همان سال راندا برن كتاب راز را نيز منتشر كرد كه به بيش از 50 زبان زنده دنيا ترجمه شد و پر فروش‌ترين كتاب به مدت مديد در كل قرن نام گرفت. برخي ديگر از كتابهاي پر فروش او عبارتند از قدرت در سال 2010، جادو 2012، و قهرمان 2013، راندا در استراليا به دنيا آمده است و اكنون در كاليفرنيا زندگي مي‌كند. مشاركت كنندگان در نگارش بزرگ‌ترين راز ، ديويد بينگهام ، ديپاك چوپرا ، آنتي دوملو ، هيل دوسكين ، پيتر زيوبان ، جن فريزيه ، ديويد هاوكينز‌، مايكل جيمز ، بايرون كيتي رابرت لانزا ، پيتر و كالياني لاوري ، لستر لونسون ، فرانسيس لوسيل ، رامانا ماهارشي ، معلم شخصي راندا، موجي ، روپرت اسپيرا ، اكهارت تول ، آلن واتس ، و پاراماهانزا يوگاناندا.

هرگز سازش نكنيد (طوري مذاكره كنيد انگار زندگي‌تان به آن بستگي دارد)

 • 98,000 تومان

من در اين كتاب تجربه سالها حضورم FBI را در اختيار شما قرار مي‌دهم. همين تجارب ارزشمند باعث شد به روشي دست يابم.كه در عين تازگي و هيجان انگيز بودن بسيار كاربردي است و به شما كمك مي‌كند تا در مذاكرات‌تان فرد مقابل را كاملا خلع سلاح كنيد با نفوذ در او وي را وادار به تسليم شدن كنيد. البته بايد بگويم اين تسليم شدن از سر استيصال و نااميدي يا عدم آگاهي فرد مقابل نخواهد بود. پس از خواندن اين كتاب پي مي‌بريد كه ماموران چگونه گروگان‌گيران را مجاب مي‌كنند تا گروگان‌ها را در كمال سلامت آزاد كنند.

همه چيز رو به فنا نده

 • 50,000 تومان

كتابي درباره اميد نوشته مارك منسون، درباره چيزهايي سخن مي‌گويد كه در حال نابودي هستند. منسون در اين كتاب به اضطراب‌ها و نگراني‌هايي پرداخته كه در لايه لايه زندگي‌هاي ما نفوذ كرده گريزي از آن ديده نمي‌شود. جملات برگزيده كتاب همه چيز به فنا رفته، كتابي درباره اميد: - چه طور مي‌توانيد به كسي بگوييد «روز خوبي داشته باشي» در حالي كه مي‌دانيد تمام افكار و انگيزه‌هاي او، در نياز بي‌پايان او براي فراموش كردن پوچي ذاتي وجود خودش به عنوان يك انسان ريشه دارد؟ - نقطه مقابل خوشحالي، عصبانيت يا اندوه نيست. اگر عصباني يا اندوهناك باشيد، يعني هنوز به چيزي اهميت مي‌دهيد. يعني هنوز چيزي براي شما مهم است. يعني هنوز اميد داريد. - ما براي اين كه در زندگي خودمان اميد ايجاد كنيم، بايد ابتدا احساس كنيم كه روي زندگي خود، كنترل كامل داريم. بايد اين حس در ما وجود داشته باشد كه چيزي‌هايي كه از درستي و خوبي آن‌ها اطمينان كامل داريم، دنبال مي‌كنيم.

خواستن توانستن نيست (در جستجوي راه‌هاي پنهان موفقيت)

 • 50,000 تومان

بياييد با هم روراست باشيمء هر يك از شما بارها سعي كرده‌‌ايد زندگي‌تان را بهبود ببخشيد و هر بار ناميدانه به روال گذشته بازگشته‌ايد. گاهي نيروي اراده‌تان را به كار گرفته ايد تا عادت اشتباهي را كنار بگذاريدء اما در مدتي كوتاه دوباره همان رفتارهاي گذشته را تكرار كرده‌ايد. پيش از شروع سال با خود قرار گذاشته‌ايد كه مسيري تازه را در پيش بگيريدء اما با ورود به سال جديد همه چيز به همان روال گذشته باقي مانده و هيچ تغييري ايجاد نشده است. همواره اهدافي بزرگ براي خود در نظر گرفته‌ايدء اما با وجود تلاش زياد آن‌ها را دور از دسترس يافته‌ايد. با نگاهي اجمالي به همه اين شكست‌هاء در مي‌يابيم كه مشكل از خودتان است. نبايد شكست‌هايتان را بر گردن نبود ثباتء قدرت دروني يا نيروي اراده بيندازيدء فقط بايد تكليفتان را با زندگي روشن كنيد.

زندگي به روش 80/20 (چگونه با تلاش كمتر به چيزهاي بيشتري در زندگي برسيم)

 • 44,000 تومان

در واقع اين كتاب بسيار كاربردي و در عين حال استثنايي است و دليل تفاوتش با كتاب‌هاي ديگر اين است كه به‌جاي پيشنهاد براي بيشتر كار كردن، از كمتر كار كردن حرف مي‌زند. در روش 80-20 كارهايي را بيشتر انجام مي‌دهيم كه موجب خوشحالي ما مي‌شوند، اما از آنجايي كه تعداد اين دسته از كارها كم هستند؛ بنابراين در مجموع كارهاي كمتري انجام مي‌دهيم و با اين حال، زندگي‌مان را دگرگون مي‌كنيم.

آيين سخنراني

 • 38,000 تومان

از سال 1912 كه كلاس‌هاي آموزش سخنراني خود را بازگشايي كردم تاكنون بيش از 700 هزار نفر زن و مرد در اين كلاس‌ها شركت كرده‌اند. قبل از شروع اولين جلسه، معمولا از اين افراد پرسيده مي‌شود كه با چه هدفي در اين كلاس ثبت‌نام كرده ‌اند و اميدوارند چه فنوني را كسب كنند. آن‌ها اكثرا در پاسخ به اين سوال مي‌گفتند: وقتي از من مي‌خواهند در جمع سخني بگويم، آن‌قدر دستپاچه و مضطرب مي‌شوم كه نمي‌توانم درست فكر كنم. نمي‌توانم فكرم را متمركز كنم و فراموش مي‌كنم چي مي‌خواستم بگم. هدف من از حضور در اين كلاس آن است كه اعتماد به نفس من افزايش پيدا كند و در موقع سخنراني بتوانم تمركز داشته باشم.

بنويس تا اتفاق بيفتد

 • 44,000 تومان

گاهي اوقات براي اين‌كه روياهايتان تحقق پيدا كند بايد خودتان ابتكار عمل را در دست بگيريد. نوشتن يكي از راه‌هايي است كه چرخ‌ها را به حركت درمي‌آورد و مسير دستيابي به روياهايتان را هموارتر مي‌سازد. اين كتاب با ذكر مثال‌هايي حقيقي به شما مي‌آموزد كه چگونه از اين روش براي رسيدن به آرزوهاي خود استفاده كنيد و ايمان بياوريد كه اگر آرزويي در سر داريد به طور قطع توانايي رسيدن به آن را داريد.

عادت‌هاي اتمي (تغييرهاي كوچك نتيجه‌هاي بزرگ ساده‌ترين و موثرترين روش‌ها براي ايجاد عادت‌هاي مثبت و سازنده رها شدن از عادت‌هاي منفي و مخرب)

 • 50,000 تومان

كتاب عادت هاي اتمي، يك راهنماي عملي و جامع براي ايجاد عادت‌هاي خوب و همچنين شكستن عادت‌هاي بد است. راهنمايي براي اينكه هر روز يك درصد بهتر شويم. ما معتقديم كه در حوزه عادتها و توسعه فردي، كتابي كاربردي‌تر از اين منتشر نشده‌است. اگر در تغيير عادت‌هايتان مشكل داريد، در واقع مشكل شما نيستيد، بلكه سيستمي است كه بر پايه آن رفتار مي‌كنيد. عادت‌هاي بد، تكرار مي‌شوند نه به خاطر اينكه شما مايل به تغيير آن‌ها نيستيد، بلكه به خاطر اين است كه شما سيستم اشتباهي را براي تغيير انتخاب كرده‌ايد. اين موضوع، فلسفهكليدي كتاب عادت‌هاي اتمي است. شما تا سطح اهداف‌تان بالا نمي‌رويد،بلكه تا سطح سيستم‌هايتان پايين مي‌آييد. در اين كتاب، به برنامه‌اي ثابت شده براي رسيدن به سطوح بالاتري دست خواهيد يافت.

1  2  3  صفحه‌ی 1