فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
طرح‌واره‌درماني هيجاني (ويژگي‌هاي متمايزكننده)
ترك اعتياد با روش درمان شناختي رفتاري ذهن‌آگاهي هيپنوتراپي
آموزش قانون‌پذيري به كودكان
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
چه اقداماتي براي كودكان دوقطبي موثر است (كمك و اميد براي والدين)
ذهن‌آگاهي در محيط كار (چگونه محيط كار را خوشايند كنيم)
نقشه مهرباني با همه جزئيات
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
1000 راه نرفته (50 راز پايداري عشق)
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
زياد اما ناكافي (چگونه خانواده من خطرناك‌ترين مرد جهان را به وجود آورد)
با همسر مهرطلب خود چه كنيم
 • 18,000 تومان
 • با تخفیف: 18,000 تومان
فشرده تكنيك‌هاي پركاربرد رفتاردرماني
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
100 فن در مشاوره‌ي ازدواج و خانواده‌درماني (راهنماي مفاهيم و فنون براي متخصص ياوري)

من 1 مادرم من 1 پدرم راهنمايي‌ام كن (پاسخ به بيش از 100 سوال والدين در زمينه مشكلات رفتاري كودكان)

 • 95,000 تومان

آنچه در كتاب پيش‌رو خواهيد خواند به شما زماني كه در برابر رفتارهاي فرزندتان احساس درماندگي مي‌كنيد كمك خواهد كرد. همه ما بدون ترديد مي‌خواهيم مادران و پدران نمونه و كاملي براي فرزندان خود باشيم و هر رفتار ناخوشايند فرزندمان اين خواسته ما را با چالشي بزرگ روبه‌رو مي‌كند. بايد بدانيم علاوه بر فرزندمان ما نيز بايد با اين خواسته خود كه پرورش فرزندي بي‌نقص و والدي نمونه بودن است چالش كنيم تا در اين راستا سايه‌ها و عقده‌ها و افكار مزاحم منفي و در نهايت اعتماد به نفس پايين را عايد فرزندمان نكنيم. چرا كه هر بار كه از او خشمگين مي‌شويم سايه‌ها و افكار مزاحم منفي و عقده‌هاي خود را كه از دوران كودكي خودمان شكل گرفته‌اند به او فرافكني مي‌كنيم. در واقع نيازي نيست والديني بي‌نقص باشيم تنها كافي است خودمان را همانگونه كه هستيم بپذيريم و معني انسان كامل بودن را به درستي بدانيم.

طرح‌واره‌درماني هيجاني (ويژگي‌هاي متمايزكننده)

 • 105,000 تومان

كتاب حاضر به بررسي هيجان‌ها در لايه‌هاي زيرين شخصيت مي‌پردازد. هيجان‌هايي كه مي‌تواند اساس تفكر انسان‌ها را به شدت تغيير دهد. بر اساس الگوهاي طرح‌واره‌درماني هيجاني، تلاش هر فرد در زندگي به شناخت اين نكته اساسي اشاره دارد كه چه هيجان‌هايي مي‌تواند نرمال باشد و در چه زماني، يك هيجان مي‌تواند غيرنرمال تلقي گردد. در اين كتاب نويسنده، سعي بر آن دارد؛ به اين نكته اشاره نمايد كه افراد چطور و چگونه در مورد هيجان‌هاي خودشان فكر مي‌كنند يا اين‌كه به اين شناخت مي‌رسند كه ديگران چه تصوري از هيجان‌هاي خود دارند و چگونه مي‌توانند به جاي ديگران، هيجان‌هاي آن‌ها را تجربه نمايند و نكته بسيار جالب اين‌كه چه هيجان‌هايي در ما به عنوان هيجان‌هاي بنيادي و اساسي شناخته مي‌شوند. هيجان‌هايي كه مي‌توانند با ديگر هيجان‌هاي فرعي ارتباط پيدا كنند.

ترك اعتياد با روش درمان شناختي رفتاري ذهن‌آگاهي هيپنوتراپي

 • 180,000 تومان

كتاب حاضر به درمانگرها و كساني كه تمايل به ترك سيگار دارند. روش منحصر به فردي را در ترك اعتياد به سيگار از طريق درمان شناختي رفتاريء ذهن‌آگاهي و هيپنوتراپي ارائه مي‌دهد. هر سالهء ميليون‌ها نفر از افراد جهانء اقدام به ترك سيگار مي‌كنند. اما متاسفانه تعداد محدودي از اين افرادء موفق به ترك سيگار مي‌شوند. از سوي ديگرء علت بسياري از مرگ‌هاي ناشي از بيماري ريه به مصرف سيگار مربوط مي‌شود و اين امرء بيش از هر مورد ديگري مي‌تواند عامل اصلي سرطان ريه باشد.‌

آموزش قانون‌پذيري به كودكان

 • 55,000 تومان

اين كتاب، منبعي جامع براي والدين، مراقبان، مربيان و متخصصان حوزه كودك است تا با آموزش‌هاي آن به كودكان ياد دهند كه براي بهبود روابط، تنظيم هيجان‌ها، سازگاري رفتاري و تجربيات زندگي‌شان از كدام مهارت بين فردي و اجتماعي استفاده كنند. در اين كتاب از داستان‌گويي، انجام فعاليت، تاييددهي، ارائه كاربرگ آموزش رفتار و چالش‌هاي هدف براي دستيابي به اين مهارت‌ها بهره گرفته شده است. اميد است اين مجموعه به شما كمك كند تا با پرورش فرزنداني سالم براي اين مرز و بوم؛ رفاه، امنيت و آرامش را بر جامعه سايه‌گستر كنيد.

چه اقداماتي براي كودكان دوقطبي موثر است (كمك و اميد براي والدين)

 • 176,000 تومان

چه اقداماتي براي كودكان دوقطبي موثر است؟ كمك و اميد براي والدين. شايد اميدي براي بهتر شدن فرزندتان نداشته باشيد؛ اما كودكان دوقطبي هم مي‌توانند زندگي سالم و پايداري داشته باشند و نمونه‌هاي زيادي از اين افراد در جامعه وجود دارند. در اين كتاب كه با همدلي و خوش‌بيني به رشته تحرير درآمده است، يكي از پزشكان متخصص و محققان مشهور به نام ماني پاولوري اطلاعات، توصيه‌ها و راهكارهاي موثري را ارائه مي‌دهد كه نه‌تنها شما را براي مواجه شدن با چالش‌هاي اختلال دوقطبي نيرومند مي‌كند بلكه در بهبود فرزندتان نيز به او كمك مي‌نمايد. نويسنده پس از 20 سال تجربه كاري با كودكان دوقطبي و خانواده‌هايشان راهكارهاي بسيار سودمندي براي كاهش يا حذف مشكلات اين كودكان در زمينه‌هاي مانيا، پرخاشگري، اختلالات خواب، افسردگي و مسائل ديگر ارائه كرده است و اين راهكارها را مدت‌ها مورد تحقيق و بررسي قرار داده است. دكتر پاولوري در اين كتاب نكات ضروري در رابطه با مصرف داروها را بيان مي‌كند، راهكارهاي موثر براي مديريت رفتار كودكان را ارائه مي‌دهد، به گسترش مهارت‌هاي اجتماعي در كودكان كمك مي‌كند و راهكارهاي مديريت استرس در خانواده را ارائه مي‌دهد.

ذهن‌آگاهي در محيط كار (چگونه محيط كار را خوشايند كنيم)

 • 78,000 تومان

اگر از جمله افراد بي‌شماري هستيد كه از كار خود رضايت نداريد و قدرت تغيير آن را نيز در خود نمي‌بينيد، اين كتاب براي شماست. اگر مي‌توانيد درك كنيد كه چه چيزي شما را در محل كار ناراحت مي‌كند، مي‌توانيد براي تغيير آن برنامه‌ريزي كنيد. صرف زمان زيادي در روز با گروهي از افراد كه انتخابي براي گذراندن زندگي خود با آنها نداشته‌ايد، مي‌تواند با ايجاد تنش، فشار و احساس نارضايتي همراه باشد. اگر اين موارد را حل‌نشده به حال خود رها كنيم، باعث تنيدگي مي‌شود و باري بر دوش سلامت هيجاني و جسماني شما خواهد بود. با استفاده از تكنيك‌هاي ذهن‌آگاهي در اين كتاب، مي‌توانيد محيط كاري خود را تحت تاثير قرار دهيد و انتخاب‌هاي بهتري داشته باشيد و محيط كاري جذابي را تجربه كنيد.

نقشه مهرباني با همه جزئيات

 • 45,000 تومان

مهرباني اصيل و ريشه‌دار، نگرش عميقي است كه همه انتخاب‌هاي زندگي ما را تحت تاثير قرار مي‌دهد. مهرباني يك امكان دلپذير است، مي‌توان موقعيت‌هاي فراوان روزمره را امكاني براي رشد و توسعه مهرباني به خود و ديگران در نظر گرفت... مي‌توان اين ظرفيت را تا واپسين روز حيات دست‌نخورده نگه داشت و موهبت شادماني ناشي از يگانگي عميق با خود و همراهي صميمانه با ديگران را از دست داد.

1000 راه نرفته (50 راز پايداري عشق)

 • 85,000 تومان

همه روزهايي كه مي‌توانستيم به تعصبات كوركورانه و جانبداري‌هاي فاميلي بخنديم و صداي خنده‌هاي‌مان را از جا بركند. همه روزهايي كه مي‌توانستيم صرف رشد و توسعه فردي و انسجام و اعتلاي خانوادگي كنيم به ستيزه‌جويي، بدزباني، سكوتي غم‌انگيز و قهري كلافه‌كننده گذشت... كتاب هزار راه نرفته راه كارها و قواعدي را در اختيار شما قرار مي‌دهد كه اگر در زمان درست و در مكان درست به جان رابطه بنشيند، روح نشاط و شادماني به زندگي باز مي‌گردد و هزار راه نرفته، پيش پايمان باز مي‌شود...

زياد اما ناكافي (چگونه خانواده من خطرناك‌ترين مرد جهان را به وجود آورد)

 • 35,000 تومان

بدون شك كتاب زياد اما ناكافي را مي‌توان يكي از جنجالي‌ترين كتاب‌هايي عنوان كرد كه در سال 2020 انتشار يافت. كتاب حاضر به وسيله‌ي برادرزاده‌ي دونالد ترامپ تهيه شده است و چهره‌ي جديدي از چهل و پنجمين رئيس‌جمهور آمريكا به جهانيان عرضه مي‌كند. مري ترامپ كه فرزند برادر بزرگ‌تر دونالد است، در اين كتاب با تكيه بر علم روانشناسي مشكلات خانواده‌ي مشهور و ثروتمند خود را براي‌تان شرح مي‌دهد و شخصيت عموي سياستمدار و تاجرش را مورد تحليل و بررسي قرار مي‌دهد. از آنجايي كه مري روانشناسي باتجربه است و سابقه‌ي خوبي در اين حوزه دارد، تحليل‌هاي وي كاملاً اصولي محسوب مي‌شود و مي‌توان به آن‌ها توجه كرد.

با همسر مهرطلب خود چه كنيم

 • 18,000 تومان

اين كتاب روايتي داستاني از رنج‌هاي بانويي است كه گرفتار شوهري مهرطلب شده و بر سر دوراهي عشق و رنج، حيران مانده است. هر چند كه صاحب اين قلم معتقد است، شناخت و درمان علمي اين مساله، مقوله پيچيده‌اي بوده و از حوصله اين مختصر خارج است اما در اين كتاب با بهره گيري از قواعد روان‌درماني خانواده، روش‌هاي ساده‌اي در اختيار همسران اينگونه افراد قرار گرفته است، تا ضمن مهار اختلال، به درمان آن نزديك شوند.

فشرده تكنيك‌هاي پركاربرد رفتاردرماني

 • 50,000 تومان

امروزه نسل‌هاي مختلفي از روان‌درماني، مورد استفاده درمانگران مي‌باشد ولي تكنيك‌هاي رفتاردرماني، بيشتر از ساير رويكردها، با زندگي مردم عجين هستند و به كار گيري آن‌ها به راحتي توسط مراجعان پذيرفته مي‌شوند. اين ويژگي موجب استقبال بيشتر درمانگران و بيماران شده و امتياز خاصي را به اين رويكرد بخشيده است. اين كتاب بسياري از تكنيك‌هاي پركاربرد رفتاردرماني را با نگارشي روان، در اختيار خواننده قرار مي‌دهد تا شما بتوانيد به زبان علمي و كاربردي با بسياري از اين تكنيك‌ها آشنا شويد و از آن‌ها در موقعيت‌هاي باليني و غير باليني استفاده نماييد.

100 فن در مشاوره‌ي ازدواج و خانواده‌درماني (راهنماي مفاهيم و فنون براي متخصص ياوري)

 • 70,000 تومان

كتاب 100 فن در مشاوره ازدواج و خانواده درماني كه تلفيقي خلاق از فنون رويكردهاي مختلف خانواده‌درماني است، با هدف تربيت تربيت دانشجويان علاقه‌مند در واحد درسي علمي - كارورزي ، در حوزه‌ي مشاوره خانواده تدوين شده است. همان گونه كه نويسنده‌ي كتاب نيز تاكيد مي‌كند اين كتاب در 3 بخش مفاهيم، فنون و كاربرگ‌هايي، براي تمرين عملي فنون خانواده‌درماني تنظيم شده است. اين كتاب با توجه به گوناگوني خانواده‌ها، با اتخاذ ديدگاه انتخابي، به درمانگران فرصت مي‌دهد تا از ميان روش‌هاي مداخله‌اي گوناگون، رويكردي را برگزينند كه به همه‌ي اعضاي خانواده در شناخت خود و ابعاد عاطفي، رفتاري و شناختي، كمك كند.

1  2  3  صفحه‌ی 1