فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

نقشه مهرباني با همه جزئيات

 • 45,000 تومان

مهرباني اصيل و ريشه‌دار، نگرش عميقي است كه همه انتخاب‌هاي زندگي ما را تحت تاثير قرار مي‌دهد. مهرباني يك امكان دلپذير است، مي‌توان موقعيت‌هاي فراوان روزمره را امكاني براي رشد و توسعه مهرباني به خود و ديگران در نظر گرفت... مي‌توان اين ظرفيت را تا واپسين روز حيات دست‌نخورده نگه داشت و موهبت شادماني ناشي از يگانگي عميق با خود و همراهي صميمانه با ديگران را از دست داد.

1000 راه نرفته (50 راز پايداري عشق)

 • 85,000 تومان

همه روزهايي كه مي‌توانستيم به تعصبات كوركورانه و جانبداري‌هاي فاميلي بخنديم و صداي خنده‌هاي‌مان را از جا بركند. همه روزهايي كه مي‌توانستيم صرف رشد و توسعه فردي و انسجام و اعتلاي خانوادگي كنيم به ستيزه‌جويي، بدزباني، سكوتي غم‌انگيز و قهري كلافه‌كننده گذشت... كتاب هزار راه نرفته راه كارها و قواعدي را در اختيار شما قرار مي‌دهد كه اگر در زمان درست و در مكان درست به جان رابطه بنشيند، روح نشاط و شادماني به زندگي باز مي‌گردد و هزار راه نرفته، پيش پايمان باز مي‌شود...

زياد اما ناكافي (چگونه خانواده من خطرناك‌ترين مرد جهان را به وجود آورد)

 • 35,000 تومان

بدون شك كتاب زياد اما ناكافي را مي‌توان يكي از جنجالي‌ترين كتاب‌هايي عنوان كرد كه در سال 2020 انتشار يافت. كتاب حاضر به وسيله‌ي برادرزاده‌ي دونالد ترامپ تهيه شده است و چهره‌ي جديدي از چهل و پنجمين رئيس‌جمهور آمريكا به جهانيان عرضه مي‌كند. مري ترامپ كه فرزند برادر بزرگ‌تر دونالد است، در اين كتاب با تكيه بر علم روانشناسي مشكلات خانواده‌ي مشهور و ثروتمند خود را براي‌تان شرح مي‌دهد و شخصيت عموي سياستمدار و تاجرش را مورد تحليل و بررسي قرار مي‌دهد. از آنجايي كه مري روانشناسي باتجربه است و سابقه‌ي خوبي در اين حوزه دارد، تحليل‌هاي وي كاملاً اصولي محسوب مي‌شود و مي‌توان به آن‌ها توجه كرد.

با همسر مهرطلب خود چه كنيم

 • 18,000 تومان

اين كتاب روايتي داستاني از رنج‌هاي بانويي است كه گرفتار شوهري مهرطلب شده و بر سر دوراهي عشق و رنج، حيران مانده است. هر چند كه صاحب اين قلم معتقد است، شناخت و درمان علمي اين مساله، مقوله پيچيده‌اي بوده و از حوصله اين مختصر خارج است اما در اين كتاب با بهره گيري از قواعد روان‌درماني خانواده، روش‌هاي ساده‌اي در اختيار همسران اينگونه افراد قرار گرفته است، تا ضمن مهار اختلال، به درمان آن نزديك شوند.

فشرده تكنيك‌هاي پركاربرد رفتاردرماني

 • 50,000 تومان

امروزه نسل‌هاي مختلفي از روان‌درماني، مورد استفاده درمانگران مي‌باشد ولي تكنيك‌هاي رفتاردرماني، بيشتر از ساير رويكردها، با زندگي مردم عجين هستند و به كار گيري آن‌ها به راحتي توسط مراجعان پذيرفته مي‌شوند. اين ويژگي موجب استقبال بيشتر درمانگران و بيماران شده و امتياز خاصي را به اين رويكرد بخشيده است. اين كتاب بسياري از تكنيك‌هاي پركاربرد رفتاردرماني را با نگارشي روان، در اختيار خواننده قرار مي‌دهد تا شما بتوانيد به زبان علمي و كاربردي با بسياري از اين تكنيك‌ها آشنا شويد و از آن‌ها در موقعيت‌هاي باليني و غير باليني استفاده نماييد.

100 فن در مشاوره‌ي ازدواج و خانواده‌درماني (راهنماي مفاهيم و فنون براي متخصص ياوري)

 • 70,000 تومان

كتاب 100 فن در مشاوره ازدواج و خانواده درماني كه تلفيقي خلاق از فنون رويكردهاي مختلف خانواده‌درماني است، با هدف تربيت تربيت دانشجويان علاقه‌مند در واحد درسي علمي - كارورزي ، در حوزه‌ي مشاوره خانواده تدوين شده است. همان گونه كه نويسنده‌ي كتاب نيز تاكيد مي‌كند اين كتاب در 3 بخش مفاهيم، فنون و كاربرگ‌هايي، براي تمرين عملي فنون خانواده‌درماني تنظيم شده است. اين كتاب با توجه به گوناگوني خانواده‌ها، با اتخاذ ديدگاه انتخابي، به درمانگران فرصت مي‌دهد تا از ميان روش‌هاي مداخله‌اي گوناگون، رويكردي را برگزينند كه به همه‌ي اعضاي خانواده در شناخت خود و ابعاد عاطفي، رفتاري و شناختي، كمك كند.

هويت مباني نظريات انواع و چشم‌اندازها

 • 31,000 تومان

با توجه به اين‌كه هويت يكي از سازه‌هاي اساسي روان انسان مي‌باشد و به زبان ساده هرگاه فردي به پرسش «من كيستم» پاسخ دهد، تصويري از هويت خويش ارائه داده است و نيز داراي طبيعت بسيار جامع و ابعاد متعددي است كه در كتاب حاضر سعي بر اين شده است هويت به عنوان يك كليت منحصر به فرد، از تمامي ابعاد و ويژگي‌هاي آن بررسي شده است.

موج سوم شناخت رفتاردرماني

 • 45,000 تومان

كتاب موج سوم شناخت رفتاردرماني، جديدترين طيف رويكردهاي روان‌درماني شناختي رفتاري، را ارائه كرده و سير تكاملي و تحول نسل جديد درمان‌ها و انواع رويكردهاي اين حيطه را، به‌صورت مبسوط مورد بررسي قرار داده است. مطالعه اين اثر گرانسنگ را به اساتيد، متخصصين، درمان‌گران، دانشجويان و علاقه‌مندان اين زمينه، نوصيه مي‌كنيم.

نكات طلايي كنكوري روانشناسي فيزيولوژيك و فيزيولوژي اعصاب و غدد درون‌ريز

 • 22,000 تومان

كتاب نكات طلايي روانشناسي «فيزيولوژيك» و «فيزيولوژي اعصاب و غدد درون‌ريز»، مجموعه بي‌نظيري است كه از تمامي منابع ارشد و دكتري گلچين و با قلمي آسان و قابل فهم براي همه عزيزان مشتاق، باز تاليف شده است.

خانواده‌درماني كاركردي و مشكلات رفتاري نوجوانان

 • 35,000 تومان

خانواده‌درماني كاركردي به منظور ايجاد تغييرات شناختي و رفتاري در افراد و خانواده آنان طراحي شده است. اين روش كه از حمايت پژوهشي قوي برخودار است، مدعي است كه نظريه‌هاي يادگيري، شناختي و سيستم‌ها را درهم آميخته و سعي مي‌كند چيزي بيش از تغييرات آشكار، ايجاد كند. در اين سبك گفته مي‌شود، ابتدا بايد به بيمار كمك كرد تا كاركرد رفتار را در تنظيم روابط، درك كند. درمانگران قائل به اين رويكرد در تلاشند تا نگرش‌ها، فرض‌ها، انتظارات، آمايه‌هاي شناختي و هيجانات و عواطف كل خانواده را اصلاح نمايند. كتاب خانواده‌درماني كاركردي و مشكلات رفتاري نوجوانان روش‌هاي علمي استفاده از اين رويكرد در درمان اختلالات خانواده را ارائه مي‌كند.

روانشناسي باليني كودك و نوجوان

 • 60,000 تومان

روانشناسي باليني كودك و نوجوان از حوزه‌هاي مورد علاقه بسياري از روانشناسان، روان‌پزشكان، مشاوران و ساير دست اندركاران حوزه سلامت روان است. در اين زمينه نياز به كتابي كه بطور نسبتا جامع به معرفي علل و درمان‌هاي كارآمد مبتني بر تجارب باليني و شواهد پژوهشي پرداخته باشد، احساس گرديده است. كتاب حاضر در راستاي پاسخگويي به اين نياز به رشته تحرير در آمده است و تلاش شده تا از جديدترين و معتبرترين منابع علمي استفاده شود و خوانندگان مشتاق با مطالعه آن بر مهارت حرفه‌اي خود بيفرايند و به دانش روز در اين زمينه تجهيز شوند.

روانشناسي فيزيولوژيك

 • 51,000 تومان

كتاب «روانشناسي فيزيولوژيك» كتابي تاثيرگذار در علم روانشناسي، خصوصا در كنكور ارشد و دكتري روانشناسي است. اين كتاب از تمامي منابع معتبر كنكور ارشد و دكتري گلچين و البته به قلمي آسان و قابل فهم براي همه علاقه‌مندان بازتاليف شده است.. اين كتاب، تمامي سر فصل‌ها براي تدريس اساتيد را در بر مي‌گيرد. اميدوارم كاملا نيازهاي دانشجويان و اساتيد ارجمند را مرتفع نمايد.

1  2  3  صفحه‌ی 1