فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 60,000 تومان
 • 65,000 تومان
 • 45,000 تومان

كار عميق

 • 60,000 تومان

تنها كار عميق كردن است كه مي‌تواند عملكرد شما را به بالاترين حد ممكن برساند. كار كردن عميق مهارتي است كه مي‌توانيد با خواندن اين كتاب به خوبي آن‌را فرا گيريد. اين روش كاري به شما كمك مي‌كند تا هم موفق به آموختن هر علم و مهارتي در هر زمينه و رشته‌اي با حداكثر سرعت ممكن شويد و هم بتوانيد به بهترين شكل ممكن از آموخته‌هاي خود براي توليد محصول مورد نظرتان استفاده كنيد.ارزش كار عميق روز به روز بيشتر نمايان مي‌گردد.

12 قانون زندگي

 • 80,000 تومان

اين كتاب جلد دوم كتاب 12 قانون زندگي است. در جلد 1 دستورالعمل‌هايي را براي سر و سامان بخشيدن به بي‌نظمي‌ها ارائه دادم. در كتاب حاضرء 12 قانون ديگر را مطرح ساخته‌ام كه به كمك آن‌ها مي‌توانيد راه و مسير مناسبي را براي زندگي خود انتخاب كنيد.

صنايع آينده (چگونه بشر ياد مي‌گيرد در كنار روبات‌ها زندگي نمايد)

 • 96,000 تومان

محتواي كتاب صنايع آينده : - كتاب صنايع آينده دريچه‌اي است براي آگاهي از اتفاقاتي كه در آينده خواهند افتاد و ما از اكنون بايد براي آن‌ها آماده شويم. اين كتاب به بررسي موج‌هاي آينده نوآوري در صنايع مختلف و همچنين بررسي تغييرات ژئوپوليتيكي، فرهنگي و نيز انساني حاصل از اين تحول‌ها در طي بيست سال آينده مي‌پردازد و اثرات آن بر رشد اقتصادي جهان را تشريح مي‌كند. - در كتاب صنايع آينده به اتفاقاتي در حوزه‌هاي رباتيك، ژنتيك، رمزنگاري و بلاكچين، ارزهاي ديجيتال، كلان داده، امنيت در فضاي سايبري، فين تك و تغييراتي كه به واسطه اين فناوري‌ها براي مشاغل افراد و حوزه‌هاي كاري شركت‌ها رخ خواهد داد، پرداخته شده است. - كتاب صنايع آينده نوشته آلك راس ترجمه عنوان اصلي The Industries of the Future مي‌باشد كه در سال 2017 چاپ و منتشر شد و در ليست پرفروش‌ترين كتاب‌هاي نيويورك تايمز قرار گرفت.

جادوي نظم و تحول در زندگي

 • 30,000 تومان

در اين كتاب ياد مي‌گيريد كه هنر ژاپني نظم‌بخشي و مرتب‌سازي مي‌تواند در زندگي شما تحول عظيمي ايجاد كند.نظم مي‌تواند به گونه‌اي غيرقابل تصور بر تمام جنبه‌‌هاي زندگي از جمله كار و خانواده تاثيرگذار باشد.ساماندهي مجدد و كامل خانه مي‌‌تواند تغييراتي فوق‌العاده در سبك زندگي و دورنماي آن به وجود آورد. در حقيقت معناي واقعي نظم،ساماندهي زندگي است.

چگونه مي‌توانيد كارآفرين نمونه باشيد (شكست دادن چيره شدن)

 • 32,500 تومان

من نمي‌توانم براي خلاق‌تر كردن‌تان كاري انجام دهم، اما اميدوارم بتوانم شما را در چارچوب ذهني درستي قرار دهم تا هنگامي كه آماده شديد اين خلاقيت را به كار ببنديد، موفق شويد. اغلب به ما گفته مي‌شود كه بايد انتخاب كنيم ـ يا يك كار قابل تحمل برگزينيم كه پول درآوريم، يا اشتياق و علاقه‌مان را پي ‌بگيريم با اين انتظار كه بي‌پول شويم. هنوز كساني هستند كه باور دارند افرادي كه كارشان را دوست دارند كم‌يابند. اين اشتباه است. هنگامي كه محيط ديجيتال را درك كنيم، گزينه‌هاي ما بي‌شمارند، مانند فرصت‌هايمان. فقط بايد شهامت گزينش را داشته باشيم. شما داستان كساني را مي‌شنويد كه هراسان بودند، مانند خودتان، كساني كه تعهداتي داشتند، هم‌چون خودتان، كه به آنان گفته مي‌شد نادان يا بي‌فكر يا بي‌مسئوليت يا نپخته هستند. اما كار خود را كرده و پاداش‌ها را درو كردند. اگر چيزي هست كه اين كتاب بتواند يادتان دهد، اين است كه تنها چيزي كه مانع شما براي دست‌يابي به يك كار ماندگار و زندگي شاد مي‌شود، خودتان هستيد.

آيين زندگي

 • 65,000 تومان

اين كتاب شامل مطالب بديع و نوظهور نيست، بلكه دربرگيرنده مطالبي است كه شما مي‌دانيد ولي آن‌ها را فراموش كرده‌ايد يا اطمينان نداريد كه كارآئي لازم را داشته باشند. هدف اين كتاب ارائه همان دستورات مفيد قديمي است كه مؤثر بودن آن‌ها را بسياري از افراد تجربه و تأييد كرده‌اند. كار من در اينجا فقط نحوه ارائه است تا شما را وادار كند در مواقع لزوم از آن استفاده كنيد.

مانند 1 خانم رفتار كن مانند 1 مرد فكر كن

 • 4,500 تومان

قانون 90 روزه احترام و توجهي را سزاوارش هستيد دريافت كنيد چطور پسرهاي مامان را شناخته و با آن‌ها رفتار كنيد 5 سوالي كه هر خانمي بايد از 1 مرد بايد قبل از عميق شدن رابطه‌اش بپرسد...

زبان بدن

 • 45,000 تومان

من و بارابار كتاب تعبير زبان را با استفاده از كتاب اصلي، زبان بدن را به عنوان مرجع نوشته‌هاي‌مان نگاشتيم. آن كتاب، نه ‌تنها به نحو قابل ملاحظه‌اي گسترش يافت بلكه پژوهش‌هاي علمي جديد را مانند تحول در زيست‌شناسي و روان‌شناسي و تكنولوژي‌هايي مانند تصويربرداري ام آر آي كه اتفاقاتي در مغز مي‌افتد را نمايش مي‌دهد، در آن گنجانده‌ايم.

صفحه‌ی 1