فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
نامحدود (قدرت تمركز و حافظه خود را چند برابر كنيد و زندگي خارق‌العاده‌اي خلق كنيد)
ماتريكس الهي (پلي ميان زمان مكان معجزه ايمان)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
قدرت باور (ذهنتان را به ماده تبديل كنيد)
 • 145,000 تومان
 • با تخفیف: 145,000 تومان
قدرت كوانتوم و شفاي زندگي
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
راهبي كه اتومبيل فراري خود را فروخت (گالينگور)
كمال ذهن
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
اكنون مي‌توانم به وضوح ببينم
 • 160,000 تومان
 • با تخفیف: 160,000 تومان
جذب‌كننده‌ي حرفه‌اي
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
بيولوژي باور
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
اثر ماه عسل
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
از ذهن تا ماده (دانش حيرت انگيز چگونگي خلق واقعيت مادي توسط مغز)
شكست عادت‌هاي كهنه
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان

نامحدود (قدرت تمركز و حافظه خود را چند برابر كنيد و زندگي خارق‌العاده‌اي خلق كنيد)

 • 120,000 تومان

كتاب نامحدود نقشه‌اي است براي ارتقاي مغز، اين كتاب نه تنها به شما ياد مي‌دهد كه سريع‌تر، بهتر و كارآمدتر ياد بگيريد، بلكه به شما مي‌آموزد كه مغز فيزيكي‌تان را با تغذيه، مصرف مكمل‌ها، ورزش، مراقبه، خواب و چيزهاي ديگر ترميم كنيد تا مغزتان سلول‌هاي جديد بسازد و پيوندهاي جديدي ميان سلول‌هايش ايجاد كند. كتاب نامحدود دفترچه راهنمايي است براي داشتن مغزي بهتر و آينده‌اي درخشان‌تر. بعد از خواندن اين كتاب، يادگيري و زندگي شما ديگر مانند قبل نخواهد بود.

ماتريكس الهي (پلي ميان زمان مكان معجزه ايمان)

 • 120,000 تومان

دنيايي كه در آن زندگي مي كنيمء مانند مومي است در دستان خودمان. اين مسئله قدرت زيادي به انسان مي‌دهد و البته ممكن است به نطر برخي افرادء كمي ترسناك باشد. توانايي ما در استفاده خلاقانه از ماتريكس الهيء ما را قادر مي‌سازد كه نگرش‌‌مان را نسبت به نقشي كه در جهان داريم تغيير بدهيم. كمترين چيزي كه اين نگرش به ما نشان مي‌دهدء اين است كه زندگي فقط مجموعه‌اي از اتفاقات تصادفي و هم‌زماني‌هاي گاه و بي‌گاه نيست كه ما ناچار باشيم با آن‌ها كنار بياييم. رابطه ما با ماتريكس الهي كه ما را به همه چيز پيوند مي‌دهدء آفريننده بودن انسان را به ما يادآوري مي‌كند. ما مي‌توانيم تمايلات عميقي مانند شفا يافتنء فراوانيء شادي و آرامش و روابط‌مان. مي‌توانيم اين كار را به صورت آگاهانه در زماني كه دوست داريم و به شيوه‌اي كه مي‌‌خواهيمء انجام بدهيم.

قدرت باور (ذهنتان را به ماده تبديل كنيد)

 • 145,000 تومان

اين كتاب درباره يكي از اصول اصلي فيزيك كوانتوم صحبت مي‌كند اينكه ذهن و ماده از هم جدا نيستند . اين كه افكار و احساسات ناخودآگاه و خودآگاه ما نقشه‌اي هستند كه تقديرمان بر اساس ان رقم مي‌خورد براي تحقق آينده‌اي كه به صورت بالقوه وجود دارد. لازم است ذهن انسان و ذهن امكان‌هاي لايتناهي ميدان كوانتومي با هم كار كنند. كاربرد تكنيك‌هاي اين كتاب فقط به مسئله شفاي جسم محدود نمي‌شود مي‌توانيد از اين تكنيك‌ها براي بهبود تمام جنبه‌هاي زندگي‌تان استفاده كنيد.

قدرت كوانتوم و شفاي زندگي

 • 85,000 تومان

كوانتوم يك عصاي جادويي است، اما اين موضوع به نحوه استفاده ما از آن بستگي دارد و در دستان هيچ كس عصايي متفاوت از آنچه شما داريد، وجود ندارد. با هر تلاشي كه انجام مي‌دهيد، با زماني كه اختصاص مي‌دهيد و با اراده و پشتكارتان مي‌توانيد دنياي جديدي را خلق كنيد كه خوشبختي پاداش اين دنياي جديد است. اين كتاب به موقع به دست تمام كساني كه به آن نياز دارند و آن را صدا كرده‌اند، خواهد رسيد.اين كتاب مانند سيل نوري از قلب من خارج شده است و به همه قلب‌ها سرازير خواهد شد. من فقط وسيله‌اي براي اين پيوند خواهم بود. هر انساني كه كتاب را بخواند، در قلبم حس خواهم كرد و هر زمان شوقي را درونم حس كنم، متوجه خواهم شد، قلب‌هايي كه نور در آن‌ها راه يافته، عشق من به آن‌ها رسيده است. ما با هم مانند قطره‌هايي در اقيانوس خواهيم بود و من نيز احساس شما را حس خواهم كرد.

راهبي كه اتومبيل فراري خود را فروخت (گالينگور)

 • 79,000 تومان

خردمندان شيوانا بيش از پنج هزار سال است كه راز خوشبختي را مي‌دانند. راز خوشبختي اين است: ببين دوست داري چه كاري را انجام دهي و سپس تمام انرژي‌ات را به سمت آن متمركز كن. زماني كه ذهن و انرژي‌ات را روي هدف مورد علاقه‌ات بگذاري، فراواني و نعمت در زندگي‌ات جريان مي‌يابد و تمام خواسته‌هايت به آساني و زيبايي برآورده مي‌شوند.

كمال ذهن

 • 140,000 تومان

كمال ذهن در اصل براي دانشمندان، محققين و دانشگاهيان نوشته نشده است، بلكه براي انساني عادي نوشته شده است كه مي‌خواهد درك كند كه علم، توانايي تغيير ما را تاييد مي كند و ما به عنوان ابناء بشر قابليت‌هاي فوق‌العاده‌اي داريم. شما نيز مي‌توانيد مدارهاي مغزتان را تغيير دهيد. شما قدرت انتخاب كوانتومي را در اختيارداريد. كتاب كمال ذهن به شما كمك مي‌كند از قدرت خود براي انتخاب و تغيير استفاده كنيد. اگر اين كتاب را بخوانيد و از ايده‌هاي آن در زندگي خود استفاده كنيد. استعدادهايتان شكوفا خواهند شد.

اكنون مي‌توانم به وضوح ببينم

 • 160,000 تومان

پس از سال‌ها انتظار از طرف هواداران و خوانندگان كتاب‌هاي دكتر وين داير براي نوشتن كتابي از خاطرات و زندگي‌نامه ايشان، در نهايت كتاب «اكنون مي‌توانم به وضوح ببينم» به چاپ رسيد. اما اين كتاب به عنوان زندگي‌نامه، شيوه نگارشي متفاوتي دارد و همانند زندگي‌نامه‌هاي معمولي نيست. كتاب «اكنون مي‌توانم به وضوح ببينم» نگاهي بر زندگي دكتر وين داير است و در عين حال چراغ راهي است براي كساني كه جوياي حقيقت هستند. با مطالعه اين كتاب متوجه حضور دستان خداوند در زندگي‌تان مي‌شويد و از طرفي اين كتاب شما را در فهم هدف و رسالت منحصر به فردتان ياري مي‌كند...

جذب‌كننده‌ي حرفه‌اي

 • 79,000 تومان

اين كتاب به شما كمك مي كند تا اهميت زندگي در هم فركانسي با جهان را درك كنيد. مي‌خواهم احساس ارتباط با يك قدرت معنوي را تجربه كنيد. اين همان قدرتي است كه مي‌توانيد به آن تكيه كنيد. مي‌ خواهم خواسته‌هاي خود را جذب كنيد و يك زندگي سرشار از هدف، شادي، فراواني و صلح داشته باشيد. من مي خوام احساس آزادي كنيد. پذيرش اينكه شما يك جذب كننده‌ي حرفه‌اي هستيد همه چيز را تغيير مي دهد. شما به يك منبع نامحدود فراواني، انرژي، شادي و رفاه متصل مي شويد. اين رفاه حالت عادي شما مي‌شود و آن را به عنوان حق طبيعي خود در آغوش مي گيريد. اين كتاب، سفر به ياد آوردن جايي است كه قدرت واقعي شما در آن نهفته است. بعد از خواندن اين كتاب، درك بيشتري از اهداف والاي خود خواهيد داشت و مي دانيد كه چگونه وظيفه خود را انجام دهيد: وظيفه شما اين است كه يك نيروي عشق در دنيا باشيد.

بيولوژي باور

 • 99,000 تومان

آيا آماده‌ايد كه با استفاده از ذهن خودآگاه‌تان و بدون نياز به كمك مهندسان ژنتيك و بدون اينكه خود را به داروهاي مختلف معتاد كنيد، زندگي‌اي سرشار از سلامتي، شادي و عشق براي خود به وجود بياوريد؟ آيا آماده‌ايد كه به جاي واقعيت برآمده از مدل پزشكي (كه بدن انسان را ماشيني بيوشيميايي مي‌داند)، به يك واقعيت جايگزين فكر كنيد؟ لازم نيست چيزي بخريد يا در طرحي ثبت نام كنيد. فقط كافي است مدتي باورهاي كهنه‌اي را كه از موسسات و رسانه‌هاي علمي ياد گرفته‌ايد، به حالت تعليق در بياوريد تا بتوانيد به هشياري جديد و جالبي كه علم پيشرو ارائه مي‌دهد، فكر كنيد. بيولوژي باورها كتابي است براي توانمندسازي خود. اطلاعات موجود در اين كتاب شما را با خود آشنا مي‌كند و آشنايي با خود به شما قدرت مي‌دهد تا زندگي‌تان را كنترل كنيد. اين اطلاعات قدرت‌مند هستند. مي‌دانم كه هستند. من با استفاده از اين هشياري براي خودم زندگي غني و رضايت بخشي به وجود آورده‌ام و ديگر از خودم نمي‌پرسم كه « اگر مي‌توانستي هر كسي كه دلت مي‌خواهد باشي، چه كسي مي‌شدي؟» زيرا ديگر براي پاسخ به آن نيازي به فكر كردن ندارم. مي‌خواهم خودم باشم!

اثر ماه عسل

 • 85,000 تومان

با مطالعه اين كتاب به حالتي از خوشي، وجد، انرژي و سلامتي دست خواهيد يافت كه از يك عشق عظيم ناشي مي‌شود. در اين حالت زندگي شما آنقدر زيباست كه نمي‌توانيد صبر كنيد تا روز جديدتان شروع شود و به خاطر زنده بودن از كائنات تشكر كنيد. پس از چند دهه ناكامي و شكست، بالاخره به چنين چيزي رسيدم! افراد زيادي سوال مي‌كنند كه ما چگونه اين كار را كرده‌ايم؛ به همين دليل من و مارگارت تصميم گرفته‌ايم كه در پس‌گفتار اين كتاب توضيح دهيم كه چگونه به مدت 17 سال اثر ماه‌ عسل را ايجاد كرده‌ايم و هنوز هم اين كار را مي‌كنيم. ما مي‌خواهيم داستان عشق خودمان را با شما در ميان بگذاريم، زيرا عشق قوي‌ترين عامل رشد انسان است. همچنين بدانيد كه عشق مسري است! وقتي اثر ماه عسل را در زندگي خودتان ايجاد كرديد، خواهيد ديد كه افراد ديگري را به سمت خود جذب مي‌كنيد كه آن‌ها نيز مانند شما عاشق‌اند – و هر چه تعداد بيشتر باشد، لذتش بيشتر است. بياييد نصيحت هشتصد ساله‌ي مولانا را آويزه‌ي گوش‌مان كنيم و از عشقي كه نسبت به هم داريم، لذت ببريم تا سياره‌مان جاي بهتري شود و تمام ارگانيسم‌ها بتوانند در بهشت روي زمين زندگي كنند. اميدوارم همانطور كه آن لحظه‌ي دگرگون كننده در كارائيب من را در اين مسير قرار داد، اين كتاب نيز شما را در مسير ايجاد اثر ماه عسل قرار دهد و بتوانيد هر روز عمرتان از اثر ماه عسل بهره‌مند شويد.

از ذهن تا ماده (دانش حيرت انگيز چگونگي خلق واقعيت مادي توسط مغز)

 • 120,000 تومان

با مطالعه اين كتاب خواهيد فهميد كه شما خالق زندگي‌تان هستيد و افكارتان به اشيا راه مي‌برند. خواهيد آموخت كه چگونه از ذهن خود به مثابه‌ي ابزاري خلاق براي تجلي افكارتان استفاده كنيد. خواهيد ديد كه مي‌توانيد واقعيت مادي را بدون هيچ زحمتي به سمت تمايلات خود ببريد. قدرت واقعي خود را درك خواهيد كرد و خواهيد ديد كه مي‌توانيد فقط با تغيير ذهن‌تان، در دنياي بيرونتان تغيير ايجاد كنيد. همچنين پي خواهيد برد كه اين فرآيند در مقياسي گسترده چگونه كار مي‌كند، از مولكول و سلول و بدن گرفته تا خانواده، جامعه، كشور، گونه‌ها، سياره و بالاخره كيهان. خواهيم ديد كه خلقت چگونه در مقياس آگاهي كيهاني به رقص درآمده است و ذهن فردي شما نيز در اين رقص شركت مي‌كند.

شكست عادت‌هاي كهنه

 • 120,000 تومان

همه ما بارها اين جمله را شنيده‌ايم: دنياي درون ما دنياي بيرون ما را شكل مي‌دهد. اما فكر نمي‌كنم كه بيش‎تر افراد واقعاً از ته دل به اين جمله اعتقادي داشته باشند. اگر ما كاملا اين مفهوم را مي‌پذيرفتيم كه افكارمان تأثير ملموسي در زندگي‌مان ايجاد مي‌كنند، آيا اجازه مي‌داديم فكري كه نمي‌خواهيم تجربه كنيم وارد ذهن‌مان شود؟ و آيا تلاش نمي‌كرديم به جاي اين‎كه دائماً درگير مشكلات‌مان باشيم، روي آن چيزي تمركز كنيم كه واقعاً مي‌خواهيم؟ به اين فكر كنيد: اگر به درستي مي‌دانستيد كه اين اصل حقيقت دارد، آيا ممكن بود كه حتي يك روز را هم عمداً در مسيرخواسته و اهداف‌تان از دست بدهيد؟ مي‌خواهم يادآور شوم كه تمام چيزهاي مادي از ميدان ناديدني كه در وراي مكان و زمان قرار دارد، نشات مي‌گيرند. به بيان ساده، اگر در اين دنياي غير مادي بذري بكاريد، به مرور زمان به ثمر نشستن آن را خواهيد ديد. اگر بتوانيد رويايي را از نظر ذهني و احساسي به طور كامل در دنياي دروني خود تجربه كنيد، آنگاه اين رويداد در زندگي بيروني‌تان جوانه خواهد زد. اين يك قانون است. اميدوارم اين كتاب بتواند ديدگاه شما را در مورد شيوه عملكرد دنيا تغيير دهد شما را متقاعد كند كه بيش از آن‌چه فكر مي‌كنيد قدرت داريد و باعث شود اين نكته را درك كنيد كه افكار و باورهاي شما تاثير ژرفي بر دنياي‌تان دارند. بنابراين از شما دعوت مي‌كنم آن‌چه را دراين كتب مي‌آموزيد به بوته آزمايش بگذاريد و بي‌طرفانه نتايج را بررسي كنيد.

1  2  3  صفحه‌ی 1