فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

انگيزه رهبري (چرا بسياري از رهبران مهم‌ترين مسئوليت‌هايشان را از سر خود باز مي‌كنند)

 • 59,000 تومان

انگيزه رهبري كوتاه‌ترين و ساده ترين كتابي است كه نوشته‌ام؛ ولي به‌نظرم مهم‌ترين آنهاست. دليلش اين است كه رهبري با انگيزه‌هاي نادرست بسيار خطرناك است؛ نه فقط براي افراد، بلكه براي كل جامعه. بايد بسيار زودتر از اينها اين استاندارد را دوباره جا مي‌انداختيم كه رهبري يعني به پيش بردن افراد، نه پيش بردن خود.

نتايج نوآوري باز (گذار از هياهو و پرداختن به كسب و كار)

 • 118,000 تومان

هنري چسبرو در جديدترين كتابش هياهوي نمايشي حاكم بر نـوآوري باز را كنار زده و نشان داده است كه چرا دستاورد شركت‌ها و كشورها از نوآوري باز با آنچه بايد باشد، همچنان فاصله فراوان دارد و براي به كارگيري هرچه بهتر نوآوري باز چه مسيري را بايد پيش گرفت. به بيان ساده‌تر، تاثير عملي و ملموس نوآوري و نوآوري باز بر پيشرفت اقتصادي و رفاه عمومي همچنان بسيار كم‌تر از چيزي است كه مي‌تواند باشد. چسبرو با نگاهي نقادانه به تجربه دو دهه گذشته، برداشت‌هاي نادرست از نوآوري باز و موانع اجراي آن را معرفي كرده است. شركت‌ها با درك درست از نوآوري باز مي‌توانند ظرفيت پيشرفت نمايي فناوري را به خدمت گرفته و رشد به مراتب بيش‌تري را در كسب و كار تجربه كنند.

نظريه كارها (داستان نوآوري و انتخاب مشتري)

 • 108,000 تومان

كسب‌وكارها چطور بايد مسير رشدشان را هموار كنند؟ چطور مي‌توانند با اطمينان محصولات و خدماتي ارائه كنند كه مشتريان خواهان خريدشان باشند؟ آيا نوآوري بازي بخت‌واقبال است؟ استاد فقيد مدرسۀ كسب‌وكار هاروارد، كليتون كريستنسن، پاسخ را در آستين دارد. كريستنسن در آستانۀ قرن بيست‌ويكم با طرح نظريۀ پيشگامانۀ نوآوري برهم‌زننده دنياي كسب‌وكار را متحول كرد. حالا او گام ديگري به پيش برداشته است و با انتشار كتاب نظريۀ كارها، حكمت‌ها و دانسته‌هايي جديد برايمان آورده است.

واقع‌بيني (10 دليلي كه نشان مي‌دهد در مورد جهان اشتباه مي‌كنيم و چرا اوضاع جهان بهتر از آن است كه فكر مي‌كنيد)

 • 95,000 تومان

كتاب واقع‌بيني ابزاري است كه مي‌توانيم از آن كمك بگيريم تا با خطاي كمتري محيط پيرامون خود را ببينيم و تحليل كنيم؛ كتابي بر پايه آمار و اطلاعات و نمودارهايي كه ديد بهتري از اوضاع جهان به خواننده مي‌دهد. روسلينگ مي‌خواهد به خواننده خود كمك كند با كاهش خطاهاي شناختي و تحليلي، تصويري واقع‌بينانه‌تر از جهان به دست بياورد. در جهاني كه تحت تسلط داستان‌ها و روايت‌هاست، روسلينگ مي‌خواهد تخت سلطنت را در اختيار اعداد و ارقام و داده‌ها قرار دهد و به اين منظور مي‌كوشد خواننده خود را به ابزارهاي متعددي براي اعتبار‌سنجي ادعاها و ارزيابي و وزن‌ كردن واقعيت‌ها مجهز كند.

رهبري از بالاي خط (رويكردي جديد براي موفقيت پايدار)

 • 108,000 تومان

ما با بسياري از رهبران برجسته و مشهور دنيا كه با ازدواج نافرجامء خانواده از هم گسيختهء دل بي احساس و آينده‌اي بي‌ رويا وارد ميان‌سالي شده‌اند كار كرده‌ايم. آنها مي‌توانند با افتخار درباره دستيابي به تعداد زيادي از اهداف پيش‌بيني شده فصلي صحبت كنند و پول كافي براي اثبات آن نيز دارندء اما براي پيدا كردن معناء رضايتمنديء شادكامي و تعادل در تقلا هستند.

صراحت تمام عيار (چگونه رئيس قاطعي باشيم و انسانيتمان را هم ازدست ندهيم)

 • 114,000 تومان

بخش زيادي از زندگي بيشتر ما در ارتباط با كار و همكارانمان مي‌گذرد و كيفيت اين اوقات و روابط بر كيفيت كل زندگي و حال ما تأثير انكارناپذيري دارد. در چنين محيطي خواه‌ناخواه تعارضاتي وجود خواهد داشت بنابراين، طرز برخوردها و تحليل آن‌ها اهميت پيدا مي‌كند. گاهي افراد براي جلوگيري از بروز تعارض ملاحظه‌كاري مي‌كنند و در لفافه سخن ميگويند، كه اتفاقاً در برخي فرهنگ‌ها هم ويژگي مثبت تلقي مي‌شود، اما همين كار باعث مي‌شود از صراحت در برخوردها و تعاملات كاسته شود و بازخوردهاي اثربخش هم كمتر ردوبدل شود. در چنين شرايطي مدير/رهبر يا رئيس در شكل‌دهي و هدايت اين روابط و فرهنگ‌سازي نقش محوري دارد.

طراحي كسب و كاري بهتر (ابزارها مهارت‌ها و نگرشي جديد براي استراتژي و نوآوري)

 • 118,000 تومان

خواه رهبر كسب و كار، كارآفريني بلند پرواز يا نوآوري در شركتي بزرگ باشيد، خواه سرمايه‌گذار يا دانشجويي با پشتكار و اهل ريسك باشيد ، كتاب طراحي كسب و كاري بهتر راهنماي جامعي از ابزارها، مهارت‌ها و نگرش‌هاي جديد مورد نيازتان جهت تحمل ابهام و خلق ارزش از عدم قطعيت است. طراحي كسب و كاري بهتر، با راهنماهاي تصويري مفصل براي بيش از 20 ابزار استراتژيك و 48 مطالعه موردي و مثال‌هاي حقيقي از شركت‌هاي بزرگي مثل بانك آي ان جي، آئودي، اتودسك و خدمات مالي تويوتا گرفته تا استارت‌آپ‌هاي كوچك، رشد دهنده‌ها و سازمان‌هايي كه براي تاثير‌گذاري اجتماعي مي‌كوشند، جامع‌ترين و كاربردي‌ترين راهنما براي چگونگي راه‌اندازي و حفظ نوآوري همچون اصل در سازمانتان است .

بازاريابي پرمحتوا (چگونه داستاني متفاوت روايت كنيد صدايتان را در ازدحام تبليغات به گوش مخاطب برسانيد و با بازاريابي كمتر مشتري بيشتري به دست آوريد)

 • 98,000 تومان

ظاهرا هرچقدر «محتوا» ارزان و ارزان‌تر شود، «توجه مخاطب» گران و گران‌تر مي‌شود. در هياهوي پيام‌ها صداي ما شنيده نمي‌شود، تبليغات ما ديده نمي‌شود، مخاطب توجهي به ما و كسب‌وكارمان نمي‌كند، مگر اينكه درباره‌ي خودش با او صحبت كنيم، درباره نيازهايش، درباره علاقه‌مندي‌هايش، درباره اهدافي كه دنبال مي‌كند، آنوقت است كه دايمان براي او كمي آشناتر مي‌شود و احتمالا توجه بيشتري به ما مي‌كند. اين كتاب شروع مناسبي براي « مسير آشنايي و بازكردن سر صحبت با مخاطب» است.

مديريت پروژه براي غير مدير پروژه

 • 78,000 تومان

ما فكر مي‌كنيم هر چيزي هستيم به غير از مدير پروژه ، اما واقعيت اين است كه با وجود صدها كاري كه هر روز مسئوليم تا به اتمام برسانيم، همه ما مدير پروژه هستيم.

از نو (روايتي از تحول و بازشناسي روح مايكروسافت)

 • 63,000 تومان

اين تصوير را به وضوح در خاطر دارم، كه به چشم‌هاي صدها كارمند مايكروسافت در ميان مخاطبات كه منتظر سخنراني‌ام بودند خيره شده بودم. چهره‌هاي آن‌ها منعكس‌كننده اميد، هيجان و انرژي بود كه با اضطراب و كمي نااميدي همراه شده بود. آن‌ها هم، مثل من، به مايكروسافت آمده بوده‌اند تا دنيا را تغيير دهند، اما از در جا زدن شركت نااميد شده بودند. از همه ناراحت‌كننده‌تر اينكه بسياري احساس كردند كه شركت روح خود را از دست داده است. هنگامي كه تشويق حضار به پايان رسيد، بلافاصله گفتم «صنعت ما به سنت احترام نمي‌گذارد. چيزي كه به آن احترام مي‌گذارد نوآوري است. اين چالش جمعي ماست تا مايكروسافت را در جهان شكوفا كنيم.»

خلق رفتارهاي ماندگار (تبديل شدن به فردي كه دوست داريد باشيد)

 • 87,000 تومان

مارشال گلداسميت در زندگي‌اش يك كار را خيلي خوب بلد است و آن هم به چالش كشيدن همه چيز و همه‌كس است. او در كتابش به نام Triggers يا محرك‌ها‏ ما را با يك سوال هميشگي و مهم روبه‌رو مي‌كند. پرسش ما اين است كه مي‌دانيم چه بايد بكنيم اما نمي‌دانيم چگونه! او در اثرش، هم به افراد مي‌پردازد و هم به سازمان‌ها و اينكه چرا مردم رفتارهاي خود را تغيير مي‌دهند يا نمي‌دهند. در كتاب به عوامل مختلفي اشاره مي‌شود كه ما را وادار به تغييردادن يا تغييرندادن شيوه‌ معمول زندگي‌مان مي‌كند. گلداسميت اين عوامل را محرك‌ها مي‌نامد و باور دارد تا زماني كه محرك‌هاي رفتاري‌مان را شناسايي نكنيم‏ رفتارهاي ما هميشه كيفيتي ناخودآگاه دارند. هدف كتاب محرك‌ها در وهله اول اين است كه رفتارهاي ما حالت خودآگاه‌تري پيدا كنند. گلداسميت براي اين كار روش پرسش و پاسخ از خود را آموزش مي‌دهد. او ياد مي‌دهد چگونه جدول‌هايي پر از سوال براي خود طراحي كنيم تا هم بدانيم چرا داريم كاري را انجام مي‌دهيم و هم مطمئن شويم تا چد حد به اهداف خود پايبند بوده‌ايم. پاسخ‌هاي نمره‌گذاري شده، داده‌هايي را در اختيار شما قرار مي‌دهد كه متوجه مي‌شويد آيا در حال حركت به سمت جلو هستيد يا نه! يكي از توصيه‌هاي دكتر گلداسميت در كتابش، رديابي محرك‌هاست. رديابي محرك‌هاي منفي نيز مي‌تواند تاثيرات مثبتي براي ما داشته باشند. شناسايي اين محرك‌هاي رفتاري بهترين راه براي ايجاد تغييرات دائمي است. با دنبال كردن اين الگوها متوجه خواهيم شد چه چيزي‌هايي رفتار ما تحت كنترل خود درآورده‌اند. لحظاتي را تصور كنيد كه با همكاران‌تان در حال گفتگو درباره مسائل ناخوش‌آيند جامعه يا محيط كار هستيد. اين زمان‌ها همان لحظاتي هستند كه استرس شما را افزايش مي‌دهند.اين استرس‌‌هاي كوچك روزانه‏ قدرت تمركز شما را كاهش داده و شما را به سمت عادت‌هاي نامناسبي مانند كشيدن سيگار كشيدن و مصرف كالري بيش از نياز سوق مي‌دهند. به همين دليل است كه مارشال گلداسميت در كتابش اين‌همه بر پيدا كردن محرك‌ها تاكيد دارد. اين كتابي اثري جذاب است كه با خواندن آن نه‌تنها به درك بهتري از خودتان خواهيد رسيد كه خواهيد آموخت چگونه با استفاده از تكنيك‌هاي مختلف تغيير رفتار، خودتان را در مسير موفقيت تنظيم كنيد.

ناخدايي ديجيتال (راهنماي تحول سازمان‌ها در عصر ديجيتال)

 • 82,000 تومان

آينده همه صنايع ديجيتالي است و اين آينده از آن چيزي كه فكر مي‌كنيد به شما نزديك‌تر است. معتقديم جمله بالا به تنهايي مي‌تواند اهميت و لزوم مطالعه اين كتاب را براي شما روشن سازد. اين روزها فارغ از اينكه در چه صنعت و بخشي فعاليت مي‌كنيد، فناوري‌هاي ديجيتال در حال در نور ديدن مرزهاي كسب و كارتان‌اند. فرقي نمي‌كند كه در بانك كار مي‌كنيد يا در فروشگاه زنجيره‌اي، دارو توليد مي‌كنيد يا اتومبيل، در صنعت بيمه‌ايد يا فولاد، رستوران داريد يا معدن كار. هر كجاييد، بدانيد و آگاه باشيد كه دو راه بيشتر پيش رو نداريد: تحول ديجيتال يا نابودي!

1  2  3  4  5  6  صفحه‌ی 1