فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

ايده‌هاي بزرگ در 1 نگاه

  • 37,000 تومان

تئوري بازي‌ها: معمولا به علم اقتصاد همچون علمي كه شامل معادلات و نمودارهاست فكر مي‌كنيم اما اين تعريف كاملي نيست و بايد شيوه رفتار انسان‌ها را نيز در نظر داشت. شيوه‌هايي كه هميشه هم منطقي نيستند. اين حوزه توسط دو آمريكايي، جان فون نويمان و اسكار مولكنستر در كتاب‌شان نظريه بازي‌ها و رفتار اقتصادي 1944 شروع شد. در اين كتاب آنان اقتصاد را با يك بازي مقايسه كردند كه در آن بازيگران به دنبال حدس زدن حركت طرف مقابل و پيش‌دستي در مقابل آن هستند...

بازار جهاني طلا (آشنايي با طلا و عوامل موثر بر قيمت‌گذاري آن)

  • 30,000 تومان

در سال‌هاي اخير به لطف توسعه بازارهاي معاملاتي، بازار طلا متنوع شده و راه‌هاي كسب سود از اين فلز در سراسر جهان بسيار هيجان‌انگيز گشته، ولي همه انواع كسب سود طلايي از يك نقطه ابتدايي آغاز مي‌شود: طلا چيست و چونه قيمت‌گذاري مي‌شود؟ و اساسا چگونه مي‌توان روند قيمتي آن را درك نمود و تلاش كرد تا حدودي قيمت آينده را پيش‌بيني نمود.

چگونه در بورس موفق شدم

  • 40,000 تومان

در بازار بورس اوراق بهادار تهران سهام حدود پانصد شركت معامله مي‌شود، در بازار بورس هندوستان حدود پنج هزار شركت و در بازار بورس نيويورك حدود سي هزار شركت، يك معامله‌گر بايد از كجا بداند قيمت كدام سهم براي خريد ارزان است؟ از كجا سقف قيمت را تشخيص دهد براي فروش؟ روش‌هايي هست كه براي معامله‌گران سودمند است و در واقع در دست معامله‌گر حكم ابزاري را دارند تا بتواند كف و سقف قيمتي را تا حدودي تشخيص دهد: روش تحليل بنيادي (فاندامنتال) و روش تحليل تكنيكال.

تكنيك‌هاي سخنراني به شيوه اوباما

  • 8,000 تومان

ما اين حقيقت كه همه انسان‌ها برابر آفريده شده‌اند را بديهي مي‌دانيم (در اين هنگام صدايش را كمي بالا مي برد و اين واژگان ميهن‌پرستانه را با دقت ادا مي‌كند.) و از طرف آفريدگارشان حقوق سلب‌ناشدني معيني به آنها اعطا شده است كه عبارتند از: حق زندگي، آزادي و جست و جو براي خوشبختي...

بيا زندگي را بسازيم نه با زندگي بسازيم

  • 10,000 تومان

روزي ملانصرالدين در يك حراج شركت كرد. يك طوطي را به حراج گذاشته بودند. ملا خيلي هيجان‌زده شده بود و مرتب قيمت پيشنهادي را بالا مي‌برد. و بالاخره ملا آن طوطي را به قيمت صد و يك درهم خريد، گرچه مي‌شد آن طوطي را باقيمت ده درهم خريد. ملا بعد از پايان حراج از مسئول آن حراجي پرسيد: آيا اين طوطي مي‌تواند حرف بزند؟ مرد جواب داد: منظورت چيست كه آيا اين طوطي مي‌تواند حرف بزند؟ فكر مي‌كني چه كسي در حراج با تو رقابت مي‌كرد؟ نكته: وقتي انساني ناآگاه است، به حرف ديگران گوش نمي‌كند، او فقط طبل خودش را مي‌زند، نفس مستي شماست، و به دليل همين مستي است كه مورد دستبرد قرار مي‌گيريد. به نسبت خودخواهي و نفس‌پرستي‌تان چپاول مي‌شويد. و به همان ميزاني كه از شر خودخواهي و نفس رها شده باشيد،امن و امان خواهيد ماند.

دهكده‌هاي جادو (جادو و جادوگراي در قبايل انسان‌هاي نخستين آنتروپلوژي آداب مذهبي بارداري احضار اشباح مراسم مذهبي)

  • 49,000 تومان

مبحث اين كتاب درباره گروه‌هايي از انسان‌هاست كه به علل تاريخي يا جغرافيايي مدت بسيار درازي از ساير مردم جهان دور و مجزا مانده‌اند، يا در كنار ملت‌هايي ساكن بوده‌اند كه توجهي به آن‌ها نداشته و وجودشان ناديده گرفته شده است، به همين علت بايد بگويم، اين گروه انسان‌ها پيش از آن كه به وسيله ملت‌هاي ديگر از بين بروند و يا فرهنگ و تمدن آن‌ها را فراگيرند توانسته‌اند در گوشه و كنار سرزمين خود پراكنده شده و به زندگاني خاص فرهنگي خويش ادامه دهند.

صفحه‌ی 1