فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 77,000 تومان
 • 65,000 تومان

عادت بزن قدش

 • 77,000 تومان

كتاب بزن قدش اثر مل رابينز، به معرفي رويكردهايي براي ايجاد رابطه‌ي موثر با خود مي‌پردازد. در اين كتاب مي‌آموزيد چگونه خود را در اولويت قرار داده و بدون نياز به محرك‌هاي بيروني، به تحسين و تمجيد خود بپردازيد و اعتماد به نفستان را بالا ببريد.

از فرزندت بهترين بساز

 • 75,000 تومان

براي اينكه بهترين بچه‌ها را تربيت كنيم چه چيزهايي لازم است؟ اگر پيش از اين كتاب‌هايي درباره فرزندپروري خوانده‌ايد احتمالا اظهارنظرهاي متناقض باعث سردرگمي شما شده است. در اين اثرء دكتر هنري كلود و دكتر جان تاونسند به شما كمك مي‌كنند كه هم فرزندان‌تان را درك كنيد و هم به گونه‌اي از آنها مراقبت كنيد كه تجلي نهايت لطف شما به اين عزيزان باشد و همچنين در جهت‌دهي به آنها قاطعيت و انضباط داشته باشيد. آنها نشان مي‌دهند كه چگونه با پرهيز از اين دوگانه افراطي انعطاف و كنترل بيش از حد، فرزنداني پرورش دهيد كه از شش خصيصه ضروري دلبستگي، مسئوليت‌پذيري، واقع‌نگري، شايستگي، اخلاق و عبادت/معنويت برخوردار باشند. اين كتاب حداقل بستر موثري براي تربيت فرزنداني ارائه مي‌كند كه با درايت و پختگي زندگي رامديريت مي‌كنند. «از فرزندت بهترين بساز» كمك مي‌كند كه دختر يا پسرتان را آماده كنيد تا مسئوليت‌هاي زندگي را بپذيرد، با چالش‌هاي آن رشد كند و همه فرصت‌هايي كه در اختيارش قرار مي‌دهد را آزادانه و كامل دريابد.

365 گام بلند موفقيت (تغييرات كوچك براي ايجاد تحولي بزرگ در هر روز از زندگي)

 • 65,000 تومان

آنتوني رابينز، نويسنده كتاب‌هاي پرفروش روانشناسي بابهره‌گيري از روش‌ها، اصول و تدابير مندرج در اين كتاب، الهامات روزمره و تمرينات كوچكي را ارائه مي‌دهد كه شما را براي برداشتن گام‌هايي بزرگ در مسير زندگي‌تان برمي‌انگيزد. كتاب 365 گام بلند موفقيت به ما كمك مي‌كند تا به برترين جنبه‌هاي وجود خود دست يابيم. اين كتاب نقشه گنجي با ارزش است و ما نيز گنج‌هاي آن هستيم.

عشق هرگز كافي نيست

 • 98,000 تومان

دكتر آرون تي . بك با بياني روان و شيوا گفت و گوهاي رايج ميان زوج‌هاي پر مشكل را تجزيه و تحليل مي‌كند تا رايج‌ترين مشكلات در ازدواجء از جمله سلطه تفكر منفيء ياسء خط و نشان‌ها و توقعات سخت‌گيرانه و تعامل نادرست را شفاف‌سازي كند. عشق هرگز كافي نيستء علاوه بر راه‌حل‌هاء سرشار از بينشء مشاوره و تمريناتي است كه ممكن است يك ازدواج ناموفق را نجات دهد يا يك رابطه خوب را بيش از پيش بهتر كند. آرون تي . بك منسوب به پدر شناخت درماني است. در اين كتاب او به سرچشمه افكار تحريف ‌شده باز مي‌گردد و آن‌ها را منشا بيشتر مشكلات در روابط مي‌داند.

اي كاش وقتي 20 ساله بودم مي‌دانستم

 • 46,000 تومان

تينا سيليگ از كلاس درس تا اتاق هيات مديرهء از افرادي كه توقعات را به مبارزه مي‌طلبندء فرضيات را به چالش مي‌كشند و به موقعيت‌هاي شگفت‌آوري مي‌رسندء مثال‌هاي جذابي را ارائه مي‌كند. سيليگ قوانين قديمي را بيرون مي‌ريزد و مدل جديدي براي دستيابي به حداكثر پتانسيل در وجودمان ارايه مي‌دهد به طوري كه در مي‌يابيم چگونه مي‌توان به شيوه‌اي سالم به غير ممكن‌ها بي‌اعتنايي كردء پس از شكست قد راست كرد و چه فرصت‌هاي جالب توجهي پشت مشكلات پنهان شده‌اند. كاش وقتي 20 ساله بودم مي‌دانستم سرنخ مهمي براي كساني است كه مي‌خواهند كار متمايزي در دنيا انجام دهند.

ثروتمندترين مرد بابل

 • 55,000 تومان

آينده شما مانند جاده‌اي كه به مسافتي دور دست منتهي مي‌‌شود ادامه مي‌يابد. در امتداد آن جاده آرزوهايي هستند كه شما اميد به دست آوردنشان را داريد... خواسته‌هايي كه دوست داريد برآورده شوند. براي رسيدن به آرزوها و خواسته‌هاي خود بايد از لحاظ مالي موفق باشيد. از اصول مالي آمده در اين كتاب استفاده كنيد. بگذاريد شما را از سختي‌هاي يك كيف پول خالي به سوي يك زندگي پربار و شادتر كه كيفي پرپول را امكان‌پذير مي‌سازد، راهنمايي كنند. اين اصول همانند قانون جاذبه تغييرناپذيرند و راه‌حلي مطمئن را براي دست‌يابي به موفقيت‌هاي مالي و پيشرفت اقتصادي پيش‌روي شما قرار مي‌دهند.

رموز كار پاره‌ وقت

 • 18,000 تومان

اتفاق‌هاي زندگي، تعيين‌كننده آينده شما نيستند. واكنش شما نسبت به آن اتفاق‌ها تعيين كننده است. پول به تنهايي زندگي شما را متحول نمي‌كند، بلكه كاري با پول مي‌كنيد، عامل ايجاد تحول محسوب مي‌شود كار پاره وقت، همان عامل تحول است. انگار همه ما در قايق بادباني كوچكي هستيم و وزش باد، مقصد را تعيين نمي‌كند. جهت بادبان، تعيين كننده است. به همه ما يكسان مي‌وزد. باد مصيبت، فرصت، تغيير اقتصادي، اجتماعي، موافق و مخالف، تفاوت در جايگاهي كه ظرف يك سال ، سه سال پنج سال، به آنجا مي‌رسيد، به وزش باد بستگي ندارد بلكه از جهت بادبان منتج مي‌شود.

پدر پولدار پدر بي‌پول

 • 42,000 تومان

رابرت كيوساكي در اين كتاب به بررسي سواد مالي، استقلال مالي و ثروت‌اندوزي از طريق سرمايه‌گذاري در دارايي‌ها، املاك و مستغلات، ايجاد و مالكيت كسب‌وكار و نيز افزايش نبوغ مالي در راستاي پيشرفت كسب و كار و استعداد مالي مي پردازد و اهميت اين موارد را مورد تاكيد قرار مي‌دهد. كيوساكي كتاب پدر پول‌دار پدر بي‌پول را در سال 1997 به رشته‌ي تحرير درآورد و گفتني‌ست كه اين كتاب هم‌اينك نيز جزو پرفروش‌ترين‌هاي نيويورك تايمز شناخته مي‌شود.‌

اثر مركب

 • 65,000 تومان

هيچ جادويي در كار نيست. اثر مركب بر اين اصل كه تصميمات به سرنوشت شما شكل مي‌دهد، استوار است. پس با دقت فراوان اين كتاب را بخوانيد تا آنچه را براي دست‌يابي به موفقيت لازم داريد، بياموزيد. شما نمي‌توانيد رازهاي يك زندگي موفق را آماده از قفسه فروشگاه‌ها برداريد، بلكه شما به تمرينات و اصولي نياز داريد كه بتواند چشمگيرترين موفقيت‌ها را در كار، رابطه و زندگي برايتان رقم بزند. اين چيزي است كه دارن هاردي نويسنده و سردبير مجله موفقيت به درستي آن را درك كرده و در كتابي مفيد با راه‌كارهايي عملي در اختيار شما قرار مي‌دهد.

رموز موفقيت در بازاريابي شبكه‌اي (موفقيت يا شكست در 90 روز اول)

 • 30,000 تومان

يك راهنماي آموزشي بي‌نظير درباره نحوه به اوج موفقيت رسيدن در كسب و كار بازاريابي شبكه‌اي و بازاريابي چندسطحي ايده‌ها و استراتژي‌هاي راه‌اندازي كسب و كار موجود در اين كتاب، ساده و در عين حال، بسيار موثر و نتيجه محور هستند. خواه در بازاريابي شبكه‌اي تازه‌كار باشيد و خواه حرفه‌اي، اين كتاب، به عنوان راهنماي موفقيت، مفيد خواهد بود. كتاب «رموز موفقيت در بازاريابي شبكه‌اي»، روش و استراتژي ساده‌اي را كه براي به اوج موفقيت رسيدن در 90 روز اول بازاريابي شبكه‌اي مورد نياز است، به تازه‌كارها نشان مي‌دهد. 90 روز اول، سرنوشت‌ساز است. اگر بتوانيد 90 روز اول را با موفقيت پشت سر بگذاريد، احتمالش هست كه براي مدتي طولاني، يك بازارياب شبكه‌اي باشيد...

صفحه‌ی 1