فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 76,000 تومان

مرگ تخصص

 • 76,000 تومان

امروزه تصور مي‌شود همه همه‌چيز را مي‌دانند: فقط با يك جست‌وجوي ساده در وب و ويكي‌پديا‌، شهروندان عادي معتقدند كه از نظر فكري با اساتيد و پزشكان و ديپلمات‌ها و تمام متخصصان برابر هستند. همه‌ي صداها‌، حتي مسخره‌ترين‌ها‌، خواستار اين هستند كه به يك‌اندازه جدي گرفته شوند و هرگونه ادعاي خلاف آن به‌عنوان نخبه‌گرايي غير‌دموكراتيك رد مي‌شود. فناوري و افزايش سطح تحصيلات، مردم را بيش از گذشته در معرض اطلاعات قرار داده است. با اين حال‌، اين دستاورد اجتماعي باعث شكل‌گيري موج فزاينده‌‌‌ي برابري‌طلبي گمراه‌كننده‌اي شده كه گفت‌وگو درباره‌ي بسياري از مسائل مهم و تخصصي را بي‌نتيجه كرده است. تام نيكولز در «مرگ تخصص» نشان مي‌دهد كه چرا صداي متخصصان به‌خوبي شنيده نمي‌شود: ظهور اينترنت‌، اهميت رضايت مشتري در آموزش عالي و تبديل صنعت خبر به يك ماشين سرگرمي 24 ساعته‌، از جمله دلايلي است كه باعث شده به‌جاي توليد يك جامعه‌ي تحصيل‌كرده، ارتشي از شهروندان بد‌اطلاع و عصباني شكل بگيرد كه دستاوردهاي فكري را محكوم مي‌كنند. وقتي شهروندان عادي بر اين باورند كه هيچ‌كس بيش از ديگري نمي‌داند‌، نهادهاي دموكراتيك به پوپوليسم يا تكنوكراسي يا در بدترين حالت‌، تركيبي از هر دو، گرفتار مي‌شوند. مشكل بزرگ‌تر اين است كه به ندانستن «افتخار مي‌كنيم!» «مرگ تخصص» از آن دست عبارت‌هايي است كه اهميت‌شان را تمام‌قد به رخ مي‌كشند. انتخاب چنين عنواني مثل راه رفتن روي لبه‌ي تيغ است و شايد بسياري از مردم را حتي پيش از گشودن كتاب فراري بدهد؛ حتي به خواننده جرئت ‌بدهد با يافتن يك اشتباه در كتاب، پوزه‌ي نويسنده را به خاك بمالد. اين واكنش را درك مي‌كنم، زيرا خودم هم در برابر اين دست اظهارات كلي به همين احساسات دچار مي‌شوم. در زندگي فرهنگي و ادبي ما، چه بسيار چيزها كه خيلي زود به فراموشي سپرده مي‌شوند: شرم، عقل سليم، مردانگي، زنانگي، كودكي، خوش‌سليقگي، سواد، ويرگول آكسفورد و… . ديگر لازم نيست درباره‌ي چيزي كه مي‌دانيم هنوز به‌طور كامل از بين نرفته است، براي‌مان مديحه‌سرايي كنند. گرچه تخصص نمرده، سخت در مخمصه است. يك جاي كار بدجور مي‌لنگد. اكنون ايالات متحده كشوري است كه بسيار به ستايش ناداني خويش علاقه دارد. موضوع فقط اين نيست كه مردم اطلاعات فراواني درباره‌ي علم يا سياست يا جغرافي ندارند؛ آري ندارند، ولي اين مشكلي قديمي است و به‌راستي اصلاً مشكل نيست. در حقيقت، نمي‌توان گفت كه مشكل است، زيرا در جامعه‌اي زندگي مي‌كنيم كه امورات خويش را با سيستم تقسيم‌كار مي‌گذراند، سيستمي كه هدف از طراحي‌اش اين است كه تك‌تك ما مجبور نباشيم درباره‌ي همه‌چيز بدانيم. خلبان هواپيما مي‌راند، وكيل پرونده تشكيل مي‌دهد و پزشك دارو تجويز مي‌كند. هيچ‌كدام از ما داوينچي نيستيم كه صبح موناليزا مي‌كشيد و شب هلي‌كوپتر طراحي مي‌كرد. اشكالي هم ندارد. مشكل بزرگ‌تر اين است كه به ندانستن «افتخار مي‌كنيم». آمريكايي‌ها به جايي رسيده‌اند كه ناداني را، به‌ويژه ناآگاهي از مسائل سياست‌گذاري عمومي را، فضيلت تلقي مي‌كنند. امتناع از پذيرش توصيه‌ي متخصصان معادل اظهار خودمختاري است، و آمريكايي‌ها از اين طريق از ايگوهاي بيش از پيش شكننده‌شان در برابر اتهامِ احتمال ارتكاب اشتباه دفاع مي‌كنند. اين خود اعلاميه‌ي استقلال جديدي محسوب مي‌شود: زين پس فقط «اين» حقايق را بديهي نمي‌دانيم، بلكه «همه‌ي» حقايق را بديهي مي‌دانيم، حتي آن‌هايي را كه حقيقت ندارند. هرچيزي شناختني است و هر عقيده‌اي درباره‌ي هر موضوعي محترم است.

مزيت (درباره‌ي سلامت سازماني)

 • 58,000 تومان

شايد براي شما هم پيش آمده كه تيم‌ يا سازمان‌تان درست كار نكند، بهره‌وري لازم را نداشته باشد، مُدام با مشكلات متعدد در حوزه‌هاي مختلف مواجه باشد، كار تيمي بي‌معنا باشد، جلسات نتيجه‌اي به همراه نداشته باشد، و در يك كلام هميشه يك جايي باشد كه بلنگد! اين‌ها همه علائمي است كه نشان مي‌دهد تيم و سازمان شما بيمار است، و بيمار نياز به مداوا و مراقبت دارد. چيزي كه شما به آن نياز داريد، نه استعداد است و نه سرمايه. «سلامت سازماني» است. سلامت سازماني بستر لازم را براي پياده‌سازي مطلوب راهبرد، امورمالي، بازاريابي، فناوري و هر اتفاق درون‌سازماني ديگري فراهم مي‌كند و به همين دليل، يگانه عامل تعيين‌كننده‌ي موفقيت سازمان حساب مي‌شود: بزرگ‌تر از استعداد، بزرگ‌تر از دانش، بزرگ‌تر از نوآوري. پاتريك لنچيوني شما را در اين مسير كمك مي‌كند. مانند پزشكي كه در كنار بيمار است تا سلامت خود را بازيابد و نسبت به آن اطمينان پيدا كند. به مشاوره‌ و راهنمايي او اعتماد كنيد.

بدون فيلتر (داستان اينستاگرام )

 • 98,000 تومان

گفت و گو ها را همان‌طوري كه برايم نقل مي‌شد نوشته‌ام تا اينستاگرام را همان‌گونه كه دست‌اندركارانش به ياد مي‌آورند روايت كنم: ماجرايي كه طي ده سال شكل گرفته است. اين كتاب نتيجه تلاش حداكثري من براي ارائه حقيقت ماجراي اينستاگرام است.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

خلق محتوا خلق مشتري

 • 74,000 تومان

پيام‌هاي تبليغاتي سنتي در رسانه‌هاي چاپي، تلوزيون و اينترنت شبيه به فرياد زدن بر سر مخاطب هستند. اين تبليغات كم كم جايشان را به بازاريابي محتوايي مي‌دهند: بازاريابي محتوايي گفت‌ و گويي تعاملي با مشتريان را آغاز كرده است. حالا ديگر اگر محتوا توليد نكنيد، انگار اصلا وجود نداريد.

كارخانه محتوا (از جذب مخاطب تا رشد كسب و كار)

 • 108,000 تومان

بسياري از كسب و كارهاي نوپا رشد خود را با رويكرد «ابتدا مخاطب» شروع كردند. جو پوليتزي به شما ياد مي‌دهد چطور با كمك مدل شش مرحله‌اي «كارخانه محتوا»، ابتدا مخاطب جمع كنيد و سپس محصول بسازيد و سرانجام امپراتوري خودتان را راه بيندازيد.

قدرت محتوا (داستان تاثيرگذار بازاريابي كمتر مشتري بيشتر)

 • 116,000 تومان

در بازاريابي و تبليغات سنتي سعي مي كنيد به دنيا بگوييد برترين برند بازاريد، اما در بازاريابي محتوايي به دنيا نشان مي‌دهيد كه برترين برند هستيد. بايد محتواي مرتبط، ارزشمند و درگيركننده‌اي را كه مخاطب‌تان طلب مي‌كند هر جا كه دنبالش مي‌گردد به او ارائه دهيد.

چگونه هر چيزي را اندازه بگيريم

 • 118,000 تومان

چيزهاي به ظاهر نامشهود مانند كيفيت، اثربخشي تدريس، امنيت يا وجهه عمومي برند را چطور مي‌توان اندازه گرفت؟ اندازه‌گيري زماني ضرورت دارد كه تصميم‌گيري را آسان كند. اگر بايد تصميم‌هايي بگيريد كه عدم قطعيت و ريسك در پي دارد، قطعا به اندازه‌گيري نياز داريد...خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

هزينه نهايي صفر (طلوع اينترنت و همدارهاي مشاركتي افول سرمايه‌داري)

 • 118,000 تومان

بازارها كم‌كم جاي‌شان را به شبكه‌ها مي‌دهند و مالكيت اهميت كمتري نسبت به دسترسي پيدا مي‌كند. با تكيه بر زيرساخت‌هاي فناورانه‌ي نو، پارادايم اقتصادي جديدي در حال شكل‌گيري است. اگر هزينه‌ي توليد هر چيزي نزديك به صفر باشد چه مي‌شود؟ پارادايم اقتصادي جديد چه بلايي بر سر نظام سرمايه‌داري مي‌آورد؟خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

آينده ممكن (مانيفستي براي جهاني سخاوتمندتر)

 • 54,000 تومان

دل‌مان مي‌ خواهد در چه جهاني زندگي كنيم؟ آيا قرار است زير پاي «بيشينه‌سازي مالي» له شويم يا دنيايي سخاوتمندتر و منصفانه تر پيش‌ روي‌مان است؟ اين كتاب نشان‌مان مي‌دهد چگونه مي‌توان دنيايي سخاوتمندتر و منصفانه‌تر ساخت تا در كنار پول، به عنوان يگانه ارزش جهان كنوني، ارزش‌هاي غير مالي ديگر را هم بيشينه كنيم.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

ذهن حواس جمع (چگونه افسار زندگي‌تان را به دست بگيريد)

 • 70,000 تومان

حواس‌پرتي‌ها مانند اسب سركشي هستند كه زندگي ما را با خود به هر سو كه بخواهند مي‌كشند. اما آيا اين حواس‎پرتي‎ها از درون ما نشأت مي‎گيرند يا محيط اطراف‌مان؟ چطور مي‎توانيم زمان‎مان را براي كارهاي مختلف اولويت‎بندي كنيم و تمركز بيشتري داشته باشيم؟ راهكارهاي اين كتاب به شما كمك‌ مي‌كنند تا افسار اين اسب‌هاي سركش را به دست گرفته و رام‌شان كنيد.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

اقتصاد روايي (چگونه داستان‌هاي ويروسي رخدادهاي بزرگ اقتصادي را مي‌سازند)

 • 106,000 تومان

روايت‌هاي رايج هر زمان چه تاثيري بر اقتصاد دارند؟ چه روايت‌هايي مسري مي‌شوند و تاثيرشان بر رفتار اقتصادي مردم چيست؟ چرا بيت كوين 20 هزار برابر شد؟ چه كساني در بازارهاي مالي از فرش به عرش مي‌رسند؟ چه روايت‌هايي به رونق و ركود اقتصادي منجر مي‌شوند؟ پشت پرده‌ي حباب‌هاي اقتصادي چه رازي نهفته است؟‌ اين كتاب با واكاوي روايت‌ها در پي پاسخ به اين پرسش‌هاست.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

از صفر به 1 (نكاتي درباره شركت‌هاي نوپا و نقش آن‌ها در ساخت آينده)

 • 52,000 تومان

از صفر به 1 (نكاتي درباره شركت‌هاي نوپا و نقش آن‌ها در ساخت آينده)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  صفحه‌ی 1