فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

101 بازي جديد مهارت‌هاي زندگي براي بچه‌ها آموزش رشد همراه شدن (رده سني 9تا 15 سال)

 • 48,000 تومان

صرف نظر از مهارت‌هاي عملي كه براي گذران امور لازم‌اند، كودكان بايد مهارت هاي اجتماعي و عاطفي‌شان را نيز گسترش دهند تا به بزرگ‌سالاني متعادل تبديل شوند. اين مهارت‌ها محور بحث اين كتاب هستند. بازي‌هاي اين كتاب به ويژه (براي بچه‌هاي 6 تا 12 ساله) براي رشد و پرورش صلاحيت و آگاهي در زمينه‌هاي زير طراحي شده‌اند: خودآگاهي، خودكنترلي عواطف، شنيدن فعال، ارتباط كلامي و غيركلامي، همكاري باديگران در گروه‌هاي دو نفره و بزرگ‌تر و مشاهده و درك احساسات ديگران.

101 بازي موزيكال براي بچه‌‌ها (سرگرمي و آموزش با ريتم و موسيقي)

 • 40,000 تومان

وقتي اين كتاب را باز مي‌كنيد وارد يك سرزمين كشف نشده مي‌شويد. هنوز اصول عملي براي چگونگي استفاده از بازي‌هاي موزيكال و آهنگين در محيطي آموزشي و سرگرم‌كننده وجود ندارد. اين كتاب، صد و يك روش براي كشف اين سرزمين به شما مي‌دهد. همچنين ابزارهايي براي ساخت بازي‌هاي موزيكال براساس ايده خودتان، دوستانتان و يا دانش‌آموزان ارائه مي‌دهد. در اين بازي‌ها در واقع تاكيد بر بازي است نه اجرا. و اگرچه بازي‌ها براساس قواعد خاصي انجام مي‌گيرند، اما كيفيت و ماهيت بازي عمدتا براساس ويژگي و توانايي شركت‌كنندگان تعيين مي‌شود.

قواعد تربيت كودك نوپا (روش‌هاي موثر براي كنترل خشم غلبه بر چالش‌ها و كمك به رشد كودك شما)

 • 45,000 تومان

آبري هارگيس مربي والدين و مشاور آموزشي است كه بيشتر به دليل داشتن رويكردي همدلانه و درك دنياي پر رمز و راز كودكي شهرت دارد. او نويسنده كتاب پرطرفداري به نام «نقاط عطف رشد كودك در سال اول زندگي» است. هارگيس به عنوان بنيان‌گذار «انستيتو رشد كودك رد وودز»ء مربي والدين است و در دوره‌هاي آنلاين والدين را با استفاده از روش‌هاي تربيتي دلسوزانه و آموزش به شيوه ماريا مونته‌سوريء راهنمايي مي‌كند. او به همراه همسر و دو فرزندش در شهر سان‌فرانسيسكو زندگي مي‌كند.

ظاهر خود را دوست داشته باشيم: برنامه‌اي گام به گام براي غلبه بر مشكلات تصوير بدني

 • 70,000 تومان

اين كتاب براي افرادي نوشته شده است كه بسيار نگران ظاهر خود هستند و مي‌خواهند كاري براي آن انجام دهند. اگر نگراني درباره ظاهرتان تاثيري منفي بر عزت نفستان گذاشته يا لذت زندگي را بر شما حرام كرده است، خواندن اي كتاب به شما توصيه مي شود.اين كتاب از چند جهت با كتاب‌هاي ديگردر اين زمينه متفاوت است. بسياري از كتاب‌هاي موجود تمركز اصلي را بر وزن و تناسب اندام گذاشته‌اند و روي سخن آن‌ها اغلب زنان است. اما اين كتاب نگراني از ظاهر را از بعد وسيع‌تري نگاه مي كند؛ فرقي نمي كند كه شما زن باشيد يا مردء به سبب پوست و يا مويتان خجالت بكشيد يا براي لب و قسمت‌هاي ديگربدنتان. مطالب اين كتاب درك تازه‌اي از مشكلاتتان ارائه مي‌ كند و همچنين برنامه‌اي گام به گام براي غلبه بر آن در اختيارتان مي‌گذارد.

كليدهاي كشف و پرورش 8 هوش در كودكان

 • 38,000 تومان

طبيعت و تربيت با هم تعيين مي‌كنند كه كدام هوش كودك شما را علاقه‌مند مي كند. اينجاست كه علائق باعث پديدار شدن توانمندي‌ها مي‌شوند. بعضي از هوش ها تبديل به توانمندي مي شوندء بعضي‌ها ممكن است اصلا رشد نكنند و بعضي هم در جايي ميان اين دو نقطه باقي بمانند. شما با ابراز عقايد سالم و مثبت و فراهم كردن طيفي از تجربه‌هاي جالب براي فرزندتان در رشد هوش‌ها و استعداد كامل او با خداوند همكاري مي‌كنيد. نوع تربيت شماء بسيار مهم است.

راه بازگشت به خود (روش خودشناسي با استفاده از اينياگرام)

 • 65,000 تومان

اينياگرام اين نكته را مي‌آموزد كه در جهان نه نوع شخصيت متفاوت وجود دارد كه ما به طور طبيعي در دوران كودكي جذب يكي از آن‌ها مي‌شويم و تصميم مي‌گيريم از طريق آن خود را با محيط پيرامون خود همساز و هماهنگ سازيم و احساس ايمني كنيم. هر نوع يا شماره، جهان را به شيوه خاص خود مي‌بيند و داراي انگيزه زيربنايي خاص خود است كه عميقاً بر نحوه انديشيدن، احساس كردن و رفتار كردنش تاثير مي‌گذارد....

8 چيز كه هر دختري به آن نياز دارد تا توانمند و مستقل باشد

 • 37,000 تومان

دختر شما منحصر به فرد است. هيچ‌كس ديگري در تمام دنيا مانند او نيست. دختر شما براي در اين دنيا بودن دليل خاصي داردء هدفي كه بايد كشف كند. نقش شما در اين مورد بسيار پررنگ است و اين وظيفه با قدرداني كردن از او آغاز مي‌شود. بيش از هر كس ديگري عمق وجود او را ببينيد و آنچه را كه مي‌بينيدء عاشقانه دوست بداريد.

بازي براي كودك نوپا 1 تا 3 سال (فعاليت‌هاي آموزشي و سركرم كننده براي كودك نوپاي شما)

 • 40,000 تومان

اين كتاب مجموعه‌اي از بازي‌هاي سرگرم كننده است كه به كودك نوپاي شما در يادگيري موضوعات مختلف كمك مي‌كند. با داشتن اطلاعاتي درباره وسايل مورد نياز و همچنين توضيحات مرحله به مرحله درباره روش انجام هر بازي، شما هرآنچه براي انجام يك بازي كوتاه مدت با كودك نوپاي خود نياز باشد را در اختيار داريد.

رشد بدن دختران در دوره بلوغ

 • 30,000 تومان

اگر شما از تغييرات بدن خود تعجب كرده ايد، بايد گفت كه تنها نيستيد! ميليون‌ها دختر هشت تا ده ساله هم احساس كنوني شما را داشته‌اند و براي توصيه‌هاي درست به اين كتاب روي آورده‌اند. اين راهنماي كامل از فرق سر تا نوك پا به پرسش‌هاي شما از مراقبت‌هاي مو گرفته تا تغذيه سالم، نفس بدبو تا سينه‌بند و چرخه قاعدگي تا جوش صورت و موضوعات ديگر پاسخ مي‌دهد. اين كتاب با توجه به رهنمودها، توصيه هاي عملي و نكات واقعي كارشناسان، كتاب كاملي است كه به شما كمك مي كند تا درباره تغييرات بدن خود نكات جالبي را بياموزيد.

پرورش فرزند با داستان‌هاي سازنده (درس‌هايي از زندگي واقعي كه والدين مي‌توانند با فرزندانشان در ميان بگذارند)

 • 60,000 تومان

اين مجموعه به والدين كمك مي‌كند فرزندان خود را مطابق با نيازهاي متنوع و فزاينده جامعه امروز پرورش دهند. امروزه روش بزرگ كردن فرزند با گذشته فرق كرده است و از جهات فراواني نيز مشكل‌تر شده است. كليدهاي تربيت كودكان و نوجوانان، والدين امروز را مخاطب قرار مي‌دهد و به مشكلات كنوني آن‌ها پاسخ مي‌گويد. پل اسميت، پدري متعهد و سخنران راهكارهاي رهبري و داستان‌سرايي است. او نويسنده كتاب محبوب پيشگام با داستان است كه مجله‌هاي وال‌استريت ژورنال، تايم، فوربز، واشنگتن‌پست و بسياري مجلات ديگر با او مصاحبه كرده‌اند. او با همسر و دو فرزندش در ماسون، اوهايو، زندگي مي‌كند.

من كم‌ارزش (تعادل ميان عشق و قدرت خود را بازيابيد)

 • 58,000 تومان

همه ما يك من كم‌ارزش داريم بخشي از ما كه مي‌تواند موجب شود احساس بي‌ارزشي، خجالت، اضطراب يا حتي افسردگي كنيم. دكتر ايلين ان آرون، در اين كتاب به شما نشان مي دهد كه چگونه روش هايي را كه براي محافظت از خود به كار مي‌بريد شناسايي كنيد و روش هاي جديد و سالم‌تر سازگاري را بياموزيد تاثير عشق و قدرت را بر من كم‌ارزش درك كنيد آسيب‌هاي گذشته را كه موجب مي‌شود خودتان را كم‌ارزش بدانيد آشكار و روش دگرگوني ديدگاهتان را كشف كنيد گفت و گوي موثر با منتقد دروني‌تان داشته باشيد تا از تاثير من كم ارزش بكاهيد روابط جديدي آغاز و روابط موجود را ژرف‌تر كنيد.

همزيستي با كرونا (نگاهي متفاوت به زندگي پساكرونا)

 • 27,000 تومان

امروزه يكي از پيامدهاي گريزناپذير ظهور كرونا ويروس نامرئي، ترس و اضطراب ناشي از گرفتار شدن به آن است كه موجي از نگراني و دلهره فزاينده را در ميان افراد جامعه ايجاد كرده است. كتاب "كليدهاي همزيستي با كرونا" با نگاهي متفاوت در پي پاسخ به اين پرسش‌هاي رايج است كه چگونه مي‌توان از دل ناآرامي و نااميدي، اميد و آرامش را كشف كرد؟ چگونه مي‌توان موقعيت‌هاي فرساينده و كاهنده را به فرصت‌هاي بالنده و سازنده تبديل كرد؟ چگونه مي‌توان "مواهب طربناك" را در د‌ل "مصائب دردناك" مشاهده كرد؟ و چگونه مي‌توان از طريق مبارزه با اين ويروس آلوده‌ساز، ويروس غفلت‌زدگي و جهل و خودخواهي و مصرف گرايي را از ساحت زندگي خود پاك كرد و طرحي نو درانداخت؟

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1