فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
  • 11,000 تومان

در جستجوي انسان ناب (نگاهي تطبيقي به متافيزيك و روش گروتفسكي و كريشنامورتي)

  • 58,000 تومان

«حالات ناشناخته ذهن» موضوعي است كه هم از نظر گروتفسكي و هم كريشنامورتي «سرچشمه و منشا خلاقيت ناب است» و هر دو بر اين باورند كه درك كامل «ناشناخته‌هاي ذهن» همان رسيدن به «سرزمين بكر اصيل» يعني رسيدن به «سرچشمه وجود» (همان نيستان مولانا) است كه نهايتا «انسان ناب و كامل» از آن زاده مي‌شود.

زيستن در اكنون

  • 22,000 تومان

ممكن است اين طور به نظر برسد كه رنج‌هاي ما در زندگي محصول عدم كفايت ما، شرايط ما، و آدم‌هاي زندگي ماست. اما ما اين امكان را داريم كه كشف كنيم همه هيجانات ناخواسته ما ناشي از باورهاي ما درباره اين شرايط هستند. براي رسيدن به شادكامي، به جاي تلاش براي تغيير شرايطمان، بايد دست از اعتقاد به باورهايي كه شادكامي را از ما مي‌گيرند برداريم. اگر يك شخص غريبه به شما بگويد «قرار است تا فردا جهان به پايان برسد» و شما سخن او را باور كنيد، احتمالا دچار ترس مي‌شويد. اما اگر اين سخن را باور نكنيد چه تاثيري بر شما خواهد گذاشت؟ احتمالا هيچ! اگر سخن ديگران را باور كنيم از آن سخنان متاثر مي‌شويم، اما اگر سخن ديگران را باور نكنيم ديگر قدرت تاثيرگذاري هيجاني بر ما نخواهند داشت.

زمين از دريچه آسمان

  • 28,000 تومان

براي تشخيص ميزان احتمال پيش‌رفت يا رشد يا توسعه‌ي يك كشور يا جامعه، معمولأ، به سه عامل توجه مي‌شود: منابع و مواهب طبيعي، صحت و اتفان برنامه‌ريزي‌هاي اقتصادي كلان، و سلامت نظام سياسي. مدعاي اين كتاب اين است كه به عامل چهارم‌اي نيز بايد توجه كرد كه اگر از هر يك از سه عامل پيش گفته مهم‌تر نباشد، باري، بي‌اهميت‌تر نيست، و آن فرهنگ دروني شهروندان آن كشور يا جامعه است، يعني باورها، احساسات و عواطف، و خواسته‌ها و آرمان‌هاي آنان.

زندگي در سايه اساطير

  • 48,000 تومان

زندگي در سايه اساطير مجموعه مقالاتي از اسطوره‌شناس مشهور آمريكايي، جوزف كمبل است كه در اصل به صورت سخنراني در گردهمايي بنياد كوپر بين سال‌هاي 1958 تا 1971 ارائه شد. قدرت ژرف اسطوره در زندگي دروني و معنوي انسان‌ها در تمامي دوران‌ها، درون‌مايه اصلي اين مقالات به شمار مي‌رود...

تو آن هستي (دگرديسي در استعاره‌هاي ديني)

  • 37,000 تومان

tat tuam asi عبارتي است كه اغلب در تاملات معنوي جوزف كمبل ديده مي‌شود. در واقع، اين واژه‌ها زندگي و آثار او را نيز توصيف مي‌كنند. اين چند واژه سانسكريتي به معناي تو، آن هستي، چنان روح بزرگ كمبل را تسخير كرده بود كه هدف تمام جست و جوهايش شده بود. اين پژوهشگر كنجكاو اساطير نه تنها مفاهيم عميق معنوي پنهان در اين عبارت را درك كرده بود، بلكه عمرش را كاملا ناخودآگاه با آن به پايان رساند.

فرسودگي

  • 11,000 تومان

من سه ساله‌ام، درون اين سن مي‌نويسم، حروف الفبا را برمي‌دارم و كلبه يا برج يا قصري درست مي‌كنم، اگر اين كلبه ديگر مناسب حال من نباشد، يكي ديگر مي‌‌سازم يا پابرهنه به راهرو مي‌روم و در خانه‌اي كه مركب آن را از هر چيز خالي كرده، يكه و تنها در سه سالگي آواز سر مي‌دهم، هرگز از تنهايي تنها نمي‌شوم. همين‌جا توقف مي‌كنم، روي اين تصوير راهرو.

جان شيفته 3 و 4 (2 جلدي)

  • 90,000 تومان

از اين‌رو، ژولين كه به ديدن سر و روي قرباني تن به قضا داده‌اي كه اكنون زنش به خود مي‌گرفت به رقت در آمده بود و خالي از پشيماني هم نبود، براي آنكه عذري آورده باشد، كوشيد تا انديشه خود را به صورتي ساده، مانند يك آموزگار براي دختركي هف ساله، براي زنش بيان كند. كنستانس حركتي از سر وحشت‌زدگي كرد: نه، نه! پر خسته كننده است!...

صفحه‌ی 1