فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 85,000 تومان
  • 65,000 تومان
  • 35,000 تومان

اعتماد سازي براي مدارس بهتر

  • 10,000 تومان

اعتماد سازي براي مدارس بهتر

فقط گوش كن

  • 85,000 تومان

فقط گوش كن

كلاهت را محكم بچسب (شناسايي جرم كلاهبرداري و راه‌هاي مقابله با آن)

  • 17,500 تومان

معرفي راه‌هاي كلاهبرداري از طريق: ـ مشاركت اقتصادي تامين سرمايه. ـ مسكن مهر. ـ شبكه‌هاي اجتماعي. ـ شركت‌هاي بازاريابي اينترنتي.

جادوي باور

  • 65,000 تومان

آيا به نظر شما قدرت، عامل و يا علم خاصي وجود دارد كه تنها بخش محدودي از مردم به اين قدرت مافوق تصور دسترسي داشته و با استفاده از اين ابزار زندگي‌ساز نه تنها مشكلات خود را برطرف مي‌كنند بلكه به سعادت و ثروتي دست مي‌يابند كه در ذهن نمي‌گنجد؟ من به اين قدرت جادويي ايمان داشته و هدفم از نگارش اين كتاب اين است كه خواننده با خواندن اين كتاب به چگونگي استفاده از اين قدرت جادويي مسلط شده و پيامد آن به ثروتي بيكران دست يابد.

رازهاي تفكر مثبت

  • 35,000 تومان

هزاران تن از خوانندگان‌، گفته اند با به كار بستن تفكر مثبت در موفقيت‌هاي مختلف‌زندگي زندگي‌، توانسته اند بر نا تواني هاي خود غلبه كنند‌‌، روابطشان را بهبود بخشند‌، از سلامت بيشتري برخوردار شوند، بر تعارض‌ها برتري يابند و اعتماد به نفس بيشتر‌‌ي پيدا كنند. هزاران نفر از طريق اين راه‌كارها‌، روشي را براي انديشيدن و زندگي كردن فرا گرفته و به ياري ‌آن غم را به شادي‌، ضعف را به قدرت‌، شكست را به پيروزي تبديل كرده‌اند. بعلاوه‌، اين كتاب توضيح مي‌دهد اين اصول چگونه مي تواند به شما كمك كند تا اين روش‌هاي سودمند را در زندگي خود به كار بنديد.

من مي‌‌توانم

  • 35,000 تومان

نويسنده در تمام لحظات بهترين آرزوها را براي شما داشته است. او همه عمر براي حل مشكلات خودش كار كرده و دريافته است نگرش ذهني و رواني مثبت نتايجي بسيار بهتر از تفكر منفي دارد. او همچنين كشف كرده است ايجاد اشتياق و شور و شوق حقيقي چگونه حتي در بدترين و سخت‌ترين شرايط باعث بهبود روز به روز زندگي شما مي‌شود. آنها زماني كه به كار بسته شوند، واقعا نتيجه مي‌دهند. ما از خيال و رويا صحبت نمي‌كنيم؛ بلكه سراپا اهل عمل هستيم. ما در اين‌جا طرح كلي روشي را براي فكر كردن آورده‌ايم كه نويسنده به عنوان يك فرد سال‌خورده، خود به كمك آن زندگي شاد و موفقي داشته است. اگر آنها را باور داشته باشيد و به كار ببنديد، براي شما نيز همان نتايج را در پي خواهد داشت. اين كتاب بر موارد زير تاكيد مي‌كند: چگونه مثبت‌انديش باشيد. چگونه سبك زندگي خود را سرشار از خوشي كنيد. چگونه حقيقتا به خودتان ايمان داشته باشيد. راه‌هاي ترك كردن واكنش ‹‹نمي‌توانم›› را بشناسيد. باور داشته باشيد شاد بودن هميشه ممكن است. ايمان بزرگ‌ترين دشمن ترس است، به آن پناه ببريد. هميشه نيروي شفابخش ذهنتان را به ياد داشته باشيد. به ياد داشته باشيد شما داراي نيروي بازگشت هستيد. " راز موفقيت بسيار ساده و در دسترس است. " داشته‌هاي ارزشمند خود را بشناسيد. آتش اشتياق را همواره فروزان نگه‌داريد.

صفحه‌ی 1