فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

ما هنوز 1 خانواده‌ايم (راهنماي فرزند پروري درست پس از طلاق)

 • 50,000 تومان

كتابء رهنمودهاي شايان توجهي را در اختيار والديني قرار مي‌دهد كه فرزنداني از نوزادي تا نوجواني دارند و ناگزيرء به طلاق قانوني رسيده‌اند. نويسنده از لحظه شروع قطعي شدن طلاق ميان يك زن و شوهر و چگونگي بيان اين خبر به فرزندان‌شانء تا فرايندهاي پس از جدايي كامل آن‌ها رابه طور دقيق و با رويكردي عملي و سرشار از تجربه‌هاي مشاوره‌اي خود سخن گفته است.

ناتواني‌هاي يادگيري مبتني بر زبان (راهبردهايي براي موفقيت در مدرسه و زندگي)

 • 35,000 تومان

از زماني كه مدارس شكل گرفتندء كودكاني هم وجود داشته‌اند كه براي يادگيري دچار مشكل بوده‌اند. در گذشته كودكاني كه در مدرسه با شكست مواجه مي‌شدندءاغلب تنبلء بي‌علاقهء و يا فاقد هوش كافي تلقي مي‌شدند. اين فرض‌هاي نادرستء پيامدهاي ويران‌گري در پي داشت. خوشبختانه به عنوان والد يا متخصص به خوبي درك مي‌كنيد كه اگر كودك شما در مدرسه با چالش‌هايي رو به روستء اين دليل بر ناتواني او نيست.

آسيب‌شناسي رواني 1

 • 80,000 تومان

مطالب كتاب به شرح زير است: فصل اول: نگاهي به نابهنجاري فصل دوم: نظريه‌ها و درمان نابهنجاري فصل سوم: ارزيابي و تشخيص نابهنجاري فصل چهارم:كوشش پژوهش فصل پنجم: آسيب اضطراب وسواس فكري عملي و اختلالات مربوط فصل ششم: نشانه جسماني و اختلالات تجزيه‌اي فصل هفتم: اختلالات خلقي و خودكشي...

آسيب‌شناسي رواني 2

 • 100,000 تومان

مطالب كتاب به شرح زير است: فصل هفتم: اختلالات خلقي و خودكشي فصل هشتم: طيف اسكيزوفرني و اختلالات روان‌پريشي ديگر فصل نهم: اختلالات شخصيت فصل دهم: اختلالات عصبي رشدي و اختلالات عصبي شناختي فصل يازدهم: اختلالات اخلالگر كنترل تكانه و سلوك فصل دوازدهم: اختلالات خوردن فصل سيزدهم: اختلالات جنسي و تنوع هويت فصل چهاردهم: اختلالات مصرف مواد و قماربازي فصل پانزدهم: روانشناسي سلامت...

روان‌شناسي زندگي (زندگي درماني)

 • 75,000 تومان

عنوان اين كتاب، روان‌شناسي زندگي و زندگي درماني است. بر اساس سوابق آموزشي، پژوهشي و مشاوره اي نگارنده، چنين عنوان جديدي در حوزه روان‌شناسي انتخاب و تدوين شده است. هدف اصلي كتاب اين است كه بتواند دامنه زندگي افراد را گسترش داده و نگاه آن‌ها را نسبت به معنا و مفهوم زندگي، هم از لحاظ كمي و هم از لحاظ كيفي، تغيير دهد. محتواي كتاب طوري تدوين شده است كه مي‌تواند به عنوان يك واحد درسي مستقل در دانشگاه‌ها و مراكز آموزشي و پژوهشي قابل استفاده باشد. علاوه بر آن، در دروسي، چون روان‌شناسي عمومي، نظريه‌هاي مشاوره و روان درماني ، آسيب شناسي رواني، بهداشت رواني، تشخيص و درمان، روان‌شناسي اجتماعي، روان‌شناسي سالمندي، روان‌شناسي سلامت،انگيزش و هيجان، نظريه‌هاي شخصيت و از اين قبيل، قابل استفاده است.

شكستن الگوهاي ناكارآمد در رابطه (كتاب خودياري و كمكي طرح‌واره‌درماني)

 • 60,000 تومان

كتاب پيش‌رو با تلفيق رويكرد طرح‌واره‌درماني و ديدگاه سيستمي به زوج مي‌نگرد و مشكل زوجين را از منظر ارتباطي مورد بررسي قرار مي‌دهد. در اين منظر، ارتباط از دو جهت مطرح مي‌گردد: نخست: ارتباط مناسب بين درمانگر و زوجين است كه فضايي ايمن ايجاد مي‌كند تا زوجين احساس كنند كه درمانگر در هر شرايطي نسبت به آن‌ها پذيرش دارد و منظر ديگر، بررسي الگوهاي ارتباطي مشكل‌دار بين زوجين است.

زبان در ترازو (درباره فرهنگ بيان و مهار زبان و كاربرد آن در تربيت)

 • 50,000 تومان

اين كتاب مشتمل بر آموزه‌هاي تاريخي و رهنمودهاي مفيد و موجز از رجال علم و ادب و دين و عرفان در باب ارتباطات كلامي، فن بيان و پيام و مباحثي در آسيب‌شناسي زبان و نفع و ضرر سكوت و در آموختن مهارت گفتار و شنيدار و كاربرد آن در تربيت است و موضوع آن به عنوان يكي از اصلي‌ترين نظام ارتباطي جوامع انساني، از مباحث مهم روانشناسي و تربيت و مديريت و پايه و اساس براي توفيق در زندگي و كاهش رنج‌ها و ابتلائات اجتماعي است.

روش‌هاي تدريس در آموزش ويژه (راهنماي گام به گام براي معلمان)

 • 25,000 تومان

هدف اين كتاب فراهم كردن راهكارهاي عملي براي مسائل مختلفي است كه معلمان آموزش ويژه طي تدريس با آن مواجه مي‌شوند. اين كتاب معلمان آموزش ويژه را از پيش از شروع سال تحصيلي تا پس از پايان سال تحصيلي به صورت گام به گام راهنماي مي‌كند.

روانشناسي و آموزش كودكان با تاخير تحولي

 • 30,000 تومان

هر كودكي مشكلات جسميء ذهني و هيجاني منحصر به فردي دارد كه مي‌تواند با استفاده از علايقء توانايي و استعدادهايش بر آن غلبه كند و اگر اين استعدادها و توانايي‌ها شناسايي نشوند نمي‌توان آن‌ها را رشد داد.

مشكلات هيجاني و رفتاري كودكان خردسال

 • 60,000 تومان

هدف اين كتاب ارائه اطلاعاتي به فراهم‌كنندگان خدمات سلامت روان كودك‌محور در مورد مشكلات رايج هيجاني و رفتاري كودكان سنين پيش‌دبستاني (3-6 سال) است. تمركز اصلي كتاب بر ارائه مداخله‌هاي موثر و كاربردي است كه به آساني توسط درمانگراني كه در محيط‌هاي آموزشي كار مي‌كنند و همچنين روانشناسان باليني و ساير فراهم‌كنندگان خدمات سلامت روان براي كودكاني كه در محيط‌هايي غير از مدرسه فعاليت مي‌كنند قابل اجرا باشد.

جنبه‌هاي مثبت روانشناسي سلامت شغلي

 • 35,000 تومان

روانشناسي سلامت شغلي يك علم ميان‌رشته‌اي در حوزه روانشناسي است كه به بررسي و شناسايي ويژگي‌هاي رواني - اجتماعي محيط كار، كه سبب ايجاد مشكلات سلامت جسمي (مثلا بيماري قلبي - عروقي) و سلامت رواني (مثلا افسردگي) كاركنان در سازمان مي‌شوند، مي‌پردازد. خاستگاه اين رشته علمي در روانشناسي سلامت، روانشناسي كار و طب كار است.‌

صورت‌بندي موردي در درمان هيجان‌مدار (همكاري در ايجاد نقشه‌هاي باليني جهت تغيير)

 • 50,000 تومان

پروفسور لزلي گرينبرگ خالق رويكرد هيجان‌مدار، صورت‌بندي موردي را به عنوان تكامل طبيعي و توصيف بيشتر آنچه در روند درمان انجام مي‌شود، در نظر مي‌گيرد.شايد بتوان گفت صورت‌بندي موردي چون چسب همه چيز را به هم وصل و دمانگر را راهنمايي مي‌كند. از ديدگاه هيجان‌مدار، صورت بندي موردي، چارچوبي براي درك بهتر مراجع فراهم مي‌آورد كه درمانگر از آن در روند درمان بهره مي‌برد. نكته اي كه در اين كتاب بر آن تاكيد شده است، اين است كه صورت‌بندي موردي در درمان هيجان مدار پيش از آغاز فرايند درمان انجام نمي‌شود، بلكه طي روند درمان شكل مي‌گيرد و از فرايند ارتباطي و ارتباط عاطفي حاصل مي‌شود. هنگامي كه چارچوب صورت‌بندي موردي شكل مي‌گيرد، مانند راهنمايي عمل مي‌كند كه درمانگر را در درك بهتر و تصميم‌‌گيري آگاهانه در مورد مرحله بعد ياري مي‌رساند.

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1