فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
1 روز ديگر (كتاب سخنگو) سي‌دي
  • 12,000 تومان
  • با تخفیف: 12,000 تومان
شيطان و دوشيزه پريم
  • 50,000 تومان
  • با تخفیف: 50,000 تومان
بريدا (شوميز)
  • 25,000 تومان
  • با تخفیف: 25,000 تومان

1 روز ديگر (كتاب سخنگو) سي‌دي

  • 12,000 تومان

گوينده: ميكاييل شهرستاني اگر اين فرصت دست مي‌داد كه مي‌تونستيد با عزيز از دست رفته‌اي فقط يك روز ديگر هم بگذرانيد، فقط يك بار به گذشته برگرديد و اشتباهي را جبران كنيد، چه مي‌كرديد؟ پدر چارلي بنه‌تو در كودكي به او گفت: تو مي‌تواني پسر مامان باشي يا پسر بابا اما نه هر دو. او هم پدرش را انتخاب كرد. جند دهه بعد، چارلي مردي شكست‌خورده است. كارش را از دست مي‌دهد. خانواده‌اش را ترك مي‌كند. وقتي فهميد به عروسي تنها دخترش دعوت نشده، به كلي نااميد مي‌شود و تصميم مي‌گيرد خودش را بكشد. در آخرين سفر، نيمه شب با ماشين به شهر كوچك زادگاهش مي‌رود. اما وقتي گيج و سرگردان به خانه‌ي دوران كودكي‌اش مي‌رسد،‌موضوع حيرت‌انگيزي را كشف مي‌كند. مادرش كه هشت سال قبل مرده آنجاست و طوري به او خوشامد مي گويد كه انگار هيچ اتفاقي نيفتاده. ادامه‌ي داستان در يك روز ظاهرا عادي مي‌گذرد كه بسياري از ما در حسرت آنيم: فرصت ايجاد رابطه خوب با والدين در گذشته، براي شرح اسرار خواندگي و طلب بخشش.

شيطان و دوشيزه پريم

  • 50,000 تومان

افراد دهكده‌اي دچار حرص، طمع، ترس و وحشت مي‌شوند. مردي از گذشته اسفبارش در رنج است. زني به دنبال خوشبختي است. در هفته‌اي پرماجرا، افراد دهكده بايد مسير زندگيشان را مشخص كنند. آيا پليدي را انتخاب مي‌كنند يا نيكي را؟ دهكده دورافتاده ويسكوز، مكاني است كه اين واقعه غير عادي در آن به وقوع مي پيوندد. غريبه‌اي از راه مي‌رسد كه با خود يازده شمش طلا دارد، او به دنبال يافتن پاسخ سوالي است كه آزارش مي دهد: آيا انسان فطرتا پليد است يا نيك؟

بريدا (شوميز)

  • 25,000 تومان

اين كتاب داستان يك دختر جوان ايرلندي است كه در تلاش براي آموختن جادو برمي‌‌آيد. جادو، جوهر اصلي اين داستان است. در آغاز بريدا تصور صحيحي از جادو ندارد. براي آموختن جادو، سراغ استاد جادوگر، استاد سنت خورشيد مي‌رود كه در يك جنگل ساكن است. اما نخست بايد با سنت‌هاي جادو آشنا شود. در اين كتاب، كوئيلو دو سنت جادوگري مطرح مي‌كند: سنت ماه و سنت خورشيد. سنت ماه، جادوگري آييني كهن است كه براي دست يافتن به آن بايد تمرين‌هاي دشوار و متعددي را به كار برد. سنت خورشيد راه جهان شمول براي دست يافتن به جهان ابدي است كه در آن تنها يك اصل حاكم است: اعتماد كردن به شب تاريك ايمان. و تنها يك تمرين وجود دارد: نيايش كردن به درگاه خدا با قلب و روح.

صفحه‌ی 1