فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 19,000 تومان
 • 12,000 تومان

انگيزش خلاق (ايجاد انگيزه در بي‌تحركي تكنيك‌هاي انگيزشي)

 • 20,000 تومان

در كتاب حاضر تشريح مي‌شود كه انگيزش نه ‌تنها محرك انسان در انجام بهينه كارها، بلكه پشتوانه شوق و اشتياق فراواني براي ادامه اهداف مخاطب به شمار مي‌آيد. هركسي بر مبناي ادراك خود از جهان داراي فكر و انديشه بخصوصي است كه در تحرك يا بي‌تحركي، ايجاد انگيزش يا بي‌انگيزگي وي تأثير مي‌پذيرد. براي افرادي كه محدوده‌ ذهني تعريف ‌شده‌اي دارند، متأسفانه كار زيادي نمي‌توان كرد. به همين دليل، تقويت افكار مثبت انسان‌ها براي پيگيري اهداف درست و منطقي ضرورت پيدا مي‌كند.

درس‌هاي زندگي (روانشناسي وخودشكوفايي در قرن بيست و يكم چگونه بر موانع زندگي و كار غلبه كنيم)

 • 40,000 تومان

اين كتاب شامل شش مقاله در زمينه خودشكوفايي (SELF IMPROVEMENT) انتخاب شده از سري مقالات استيون هندل روانشناس آمريكايي است كه علاوه‌بر مختصر و مفيد بودن موضوعاتء هر كدام به طور مستقل دربرگيرنده اطلاعات ذيقيمتي براي تقويت و به‌سازي شخصيتء افكار و انديشه‌هاي ما است تا در مواجهه با شرايط دشوار زندگي و اخذ تصميم و رفتار متناسب و منطقيء از روحيه و اعتماد بنفسي نيرومند برخوردار باشيم و زندگي آرام‌بخشي را تجربه كنيم.

ميان‌بري به موفقيت (نسخه موفقيت شما در زندگي روابط شغل درآمد و سلامتي چرا معمولي و چرا شگفت‌انگيز نباشيد)

 • 40,000 تومان

اين كتاب ساده و مختصر است. هدف من صرف زمان طولاني در متقاعد كردن شما براي تغيير زندگي از طريق تغييرافكار نيست. اگر شما پوينده باشيدء احتمالا آن را از قبل مي‌دانستيد و اگر به دنبال روشي فراتر از معمولي بودن و ساختن يك زندگي شگفت انگيز هستيدء بايد بدانيد كه براي اين كار يك فورمول و وسيله‌اي موثر و هميشگي وجود دارد.

علم خودشكوفايي

 • 50,000 تومان

تحقيقات روانشناسي ثابت كرده است كه سلامت ذهنء عمدتا به توانايي ما در ايجاد ارتباط‌هاي معنادار و حمايتي بستگي دارد. چه در محيط كارء خانه و يا در مهمانيء به هر حال در همه جاءافرادي كه ار روابط عمومي قوي‌تري برخوردارندء در زندگي از سايرين كه فاقد اين مهارت‌ها هستندء كامياب‌تر و موفق‌ترند. حتي آدم‌هاي بسيار درون‌گرا و غيرفعال نيز به زندگي اجتماعي نيازمند هستند. در سير تكاملي نوع انساني ماء ايجاد روابط با ديگرانء نقش مهمي در ادامه حيات ما داشته است.

مهارت‌هاي نرم زندگي

 • 19,000 تومان

در هر شغل و حرفه‌ايء به مهارت‌هايي به نام مهارت‌هاي نرم كه اغلب آن را (مهارت‌هاي زندگي) نيز مي‌نامندء نيازمند خواهيم بود. مهارت‌هاي نرمء نوع متضاد مهارت‌هاي سخت (مهارت‌هاي فني) عمدتا به رشد شخصيت كاركنن يك موسسه و انسان‌ها مربوط مي‌شود. صاحبان صنايع و مديران سازمان‌ها و تشكيلات اداريء امروزه به خوبي متوجه شده‌اند كه توسعه توانمندي هاي حرفه‌اي و شخصيتي كاركنانء نقش موثري در پيشرفت كسب كار و بهبود روابط با مشتريانء كارفرمايانء توليدكنندگان و همكاران ايفا مي‌كند.

هرگز نگو اما

 • 19,000 تومان

«اما» همان نشيمن‌گاه نرم و راحتي است كه وقتي مي‌خواهيم تنبلي كنيم روي آن مي‌نشينيم و باور مي‌كنيم كه ديگر نمي‌توانيم از جا بلند شويم، مشكلات را حل كنيم و به اهداف‌مان برسيم يا اشتباهاتمان را تصحيح كنيم. حرف‌هايم به گوشتان آشناست؟ البته دلم مي‌خواهد تغيير كنم «اما»... خيلي پير / جوان هستم... خيلي چاق / خيلي لاغر هستم... زشت / نه به اندازه كافي زيبا هستم... باهوش نيستم... خانواده از هم پاشيده‌اي دارم... اختلال يادگيري دارم... «اما»هاي ما بزرگند و هرچه بيش‌تر به آن‌ها اهميت بدهيم بزرگ‌تر خواهند شد. در واقع هر شخصي مي‌تواند تمام عمر روي نشيمن‌گاه رخوت‌آوري كه «اما» نام دارد بنشيند و تكان نخورد و بسياري از مردم نيز چنين مي‌كنند...

تيك‌تاك اختلالات وسواسي اجباري

 • 10,000 تومان

OCD يك اختلال وسواسي - اجباري است، يا بهتر بگويم اختلالي رواني كه مشخصه آن ظهور مكرر افكار مزاحم، وسواس‌هاي فكري و اضطراب است. اين اختلال با اضطراب‌هاي غلبه‌ناپذير و ترس‌هاي غيرمنطقي همراه مي‌شود. اختلال وسواسي موجب رفتارهاي نامعقول و در عين حال غير قابل كنترل و فراگير مي‌شود. OCD بر فرد تسلط مطلق دارد و نمي‌توان آن را سركوب كرد.

مصائب مردان سر به راه

 • 50,000 تومان

مردان سر به راه هميشه و در هر موقعيت مي‌خواهند دل بقيه را به دست آورند. آن‌ها فقط زماني از ته دل خوشحالند كه ديگران راضي باشند. اين مردان از دعوا كردن مثل يك بيماري خطرناك مي‌پرهيزند و براي آن‌كه كسي را از خود نرنجانند راه سخت‌تر را انتخاب مي‌كنند. آنان آرامش‌طلب و به ظاهر مهربانند و خيال مي‌كنند با رفتار متفاوت‌شان نسبت به بقيه مردها مي‌توانند دل زنان را بربايند. بطور خلاصه مردان سر به راه معتقدند اگر خوب، مهربان و نجيب باشند در ازاي آن شادي، عشق و رضايت به زندگي‌شان سرازير خواهد شد. بهتر از آن است كه حقيقت داشته باشد؟ حق با شماست. حقيقت ندارد. اين سندرم نتيجه اين باور است كه براي محبوب بودن، برآورده شدن نيازها و داشتن يك زندگي بدون دست‌انداز، فقط بايد به اندازه كافي خوب بود. وقتي اين راه حل نتايج مطلوب به بار نمي‌آورد - كه معمولا اين‌طور مي‌شود - مردان سر به راه سخت تلاش مي‌كنند تا با تكرار رفتار گذشته، اما با شدت بيشتر، به هدف‌شان برسند. مردان تو سري‌خور محدود به شخصيت‌هاي آثار كمدي نمي‌شوند. همه ما با «بچه ننه‌ها» برخورد داشته‌ايم؛ اما كمتر پيش آمده است كه به خود زحمت دهيم و درباره اين ضعف شخصيتي كمي جدي‌تر فكر كنيم. به قول رابرت گلاور، نويسنده همين كتاب، مردان ضعيف بيشتر سوژه خنده‌اند تا اسباب نگراني.

در جستجوي خود هستي‌بخش عشق و توجه بدون قيد و شرط مثبت پذيرش شفقت و مهرباني عفو و گذشت معناي زندگي وجود و دگرگوني

 • 30,000 تومان

اگر ما حقيقتا تمايل به تغيير و دگرگوني خود و زندگي خود را داريم، هرگر نبايد مضطرب و نااميد شويم، براي اين‌كه :هيچ اشكالي متوجه ما نيست. ما فقط بايد به اين باور برسيم كه خودمان مي‌توانيم گزينه‌هايي را انتخاب كنيم كه بتواند تغيير را در زندگي ‌ما ايجاد كند، هر گزينه در هر نوبت. (خود) خود شدن، كاوش در وجود خود، ما را به بينش، دگرگوني و آزادي دعوت مي‌كند كه در آن نيازي به تغيير آن‌چه هستيم نبوده و تنها بايد گزينه‌هايي را انتخاب كنيم كه بتواند ابزار لازم را براي رسيدن به (خود) خود شدن در اختيار ما قرار دهد. ما قطعا از نتيجه عمل خود در زندگي لذت خواهيم برد. كاوش براي پيدا كردن (خود) است نه گم كردن (خود). با پيدا كردن آن، همان كسي خواهيم شد كه حقيقتا هميشه هستيم،: خود خودمان...

حقايق اوتيسم

 • 12,000 تومان

اين اثر توضيحات مبسوطي در خصوص اوتيسم است. درست است كه حقيقت تنها در دستان يك نفر نيست اما مي‌تواند با مجموعه‌اي از مطالعات و پژوهش‌هايي كه در رشته‌هاي مختلف صورت مي‌گيرد و همچنين توسط خود بيماراني كه جز پي ‌بردن به راز بيماري ويرانگرشان انتخاب ديگري ندارند، آشكار گردد.

بروز احساسات (تشخيص حالات چهره و احساسات جهت بهبود روابط و زندگي عاطفي)

 • 80,000 تومان

اين كتاب سرشار از تمرينات عملي كارآمد و عكس‌هاي مختلف است و همچنين بخش جديدي دارد كه در‌باره احساسات و دروغ صحبت مي‌كند و با خواندن آن قادر خواهيم بود به قوه تشخيص (نكات كليدي) دست پيدا كنيم و حالت‌هاي مختلف افراد در زندگي روزمره فريبمان ندهند. احساسات آشكار منبعي غير قابل انكار براي به دست گرفتن سكان‌ كشتي احساسات‌مان در جهان است.

تقويت نيروي ذهن و روان (سايكيك) براي مبتديان (دستورالعملي آسان براي آزادسازي و تقويت نيروهاي ذهني و روان شما)

 • 45,000 تومان

حس طبيعي قدرت ذهن (سايكيك) همان نيروي شگفت‌انگيزيست كه در وجود شما قرار گرفته و فقط بايد مهار شود. اين كتاب بي‌نظير در زمينه توسعه قدرت ذهن (سايكيك) تكنيك‌هاي سريع و ساده‌اي را پيشنهاد مي‌كند كه در عين سادگي تاثير باور نكردني آن در رفع مشكلات روزانه و مصونيت از گزند استرس و هم‌چنين آشفتگي‌هاي ذهني و رواني شگفتي آور است. حس ششم، باعث تقويت حواس پنج‌گانه نيز مي‌شود و شما قادر خواهيد بود كه عنان زندگي خود را تحت هر شرايطي كاملا در دستان خود بگيريد. ويليام دبليو هويت نويسنده‌اي مستقل و مولف هشت جلد كتاب در زمينه‌هاي هيبنوتيزم، قدرت ذهن (سايكيك) خودشناسي و نوارهاي صوتي فراواني در اين زمينه‌ها مي‌باشد.

1  2  صفحه‌ی 1