فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

آسيب‌شناسي و درمان بيماري كوويد 19

 • 51,000 تومان

بيماري كرونا (كويد 19) يا يك بيماري عفوني ويروسي است كه بوسيله ويرويس بوجود مي‌آيد. اين بيماري در سال 1399 ه.ش يا 2020 م دنياگير شده و تاكنون موجب مرگ و مير و خسارات بسيار سنگيني به دنياي بشريت شده است. مسلما رعايت تدابير بهداشت فردي و اجتماعي مفيد است ولي تنها راه مبارزه با اين بيماري نيست؛ بلكه راه اساسي، پيشگيري و درمان كويد 19، تقويت سيستم ايمني، بالاتر از قدرت بيماري‌زايي ويروس است كه اين مهم با تغيير سبك زندگي مردم و رعايت كامل دستورات مثلث سلامت امكان‌پذير مي‌باشد. از مهم‌ترين اين دستورات مي‌توان، مصرف مواد غذايي با SDA پايين (غذاهاي با برآيند انرژي بالاتر)، خواب بموقع (ساعت 21 واقعي) و ورزش منظم را نام برد.

آنچه بايد در رفتار با كودكان بيش‌فعال دانست

 • 29,000 تومان

يكي از وظايف مهم روان‌شناسان باليني اين است كه ببينند آيا رفتارهاي مخلي كه كودك به‌خاطر آن‌ها جهت درمان ارجاع شده بهنجار و موقتي است و يا در طول زندگي وي ادامه خواهد داشت آيا اين رفتارها ادامه مي‌يابند و شديدتر مي‌شوند يا نه؟ يكي از زمينه‌هايي كه در روان‌شناسي مرضي مورد توجه محققان قرار گرفه و تحقيقات مبسوطي را به خود جلب نموده است اختلال بيش‌فعالي همراه با نقص توجه و اختلال‌هاي همراه با آن است. اين اختلال به صورت الگوي پايدار كمبود توجه و يا رفتار بيش‌فعال و تكانه‌اي تعريف مي‌شود كه آن‌چه در كودكان كم سن و با سطح رشد مشابه ديده مي‌شود شديدتر باشد.

مثلث سلامت (جلد 2)

 • 33,000 تومان

درباره‌ي نويسنده و كتاب: دكتر حسن اكبري متخصص و دانشيار دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي و پژوهشگر طب سنتي اسلامي - ايراني است. ايشان حدود 20 سال است كه در زمينه‌ي پيشگيري، تشخيص و درمان بيماري‌ها به روش طب سنتي اسلامي - ايراني فعاليت دارند. به اعتقاد ايشان؛ سلول‌هاي بدن ما مانند موتورهاي بنزيني با مصرف سوخت كار مي‌كنند؛ همانگونه كه نوع سوخت در اين موتورها مهم است نوع سوخت سلول‌هاي بدن به‌مراتب مهم‌تر است. با مطالعه و عمل به محتواي اين اثر مي‌توانيم جلوي بروز بسياري از بيماري‌ها را بگيريم.

مثلث سلامت 1

 • 30,000 تومان

درباره‌ي نويسنده و كتاب: دكتر حسن اكبري متخصص و دانشيار دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي و پژوهشگر طب سنتي اسلامي - ايراني است. ايشان حدود 20 سال است كه در زمينه‌ي پيشگيري، تشخيص و درمان بيماري‌ها به روش طب سنتي اسلامي - ايراني فعاليت دارند. به اعتقاد ايشان؛ سلول‌هاي بدن ما مانند موتورهاي بنزيني با مصرف سوخت كار مي‌كنند؛ همان‌گونه كه نوع سوخت در اين موتورها مهم است نوع سوخت سلول‌هاي بدن به‌مراتب مهم‌تر است. با مطالعه و عمل به محتواي اين اثر مي‌توانيم جلوي بروز بسياري از بيماري‌ها را بگيريم.

هنر گويندگي و فن بيان

 • 47,000 تومان

در زندگي بشر، مهم‌ترين نقش را، ارتباط انسا‌ن‌ها با يكديگر بازي مي‌كند. و ارتباطات بين انسان‌ها از طرق مختلفي امكان‌پذير است از قبيل اشاره، علامت‌هاي خاص، نگارش و... كه بهترين و كاملترين آنها زبان و گويش است. كتاب حاضر، نگاهي است جامع به زبان و قواي ناطقه در انسان، از نحوه برقراري ارتباط بين اشخاص، به صورت كلي، تا برقراري ارتباط بين متلكم وحده و جمعي خاص، نظير ارتباط سخنران و جمع حاضر، يا ارتباط مجري و گوينده راديو يا تلويزيون با مخاطبان ويژه خود. تمام مطالب مورد نياز و مرتبط با اين هنر زيبا، در اين كتاب، تقديم شما مي‌شود، مباحثي چون: شناخت و تربيت و پرورش صدا، شناخت هجاها و آواها، فيزيولوژي بيان، مديريت بحران و استرس و... . گاهي رساندن مطلب و منظور دروني، به ديگران، از طريق ديگر اعضاء و جوارح صورت مي‌گيرد، كه به آن، زبان بدن مي‌گويند. در اين كتاب، به اختصار، به مبحث زبان بدن هم پرداخته شده است.

روانشناسي معنويت

 • 20,000 تومان

به نظر من كتاب‌ها شانسي يا اتفاقي به دست كسي نمي‌رسند... اطلاعات در زمان نياز به ما عرضه مي‌شود... و اين چيزي است كه اينجا و اكنون اتفاق افتاده... اصرار اين كتاب ارزشمند اين است كه به معنويت و روحتان وفادار بمانيد... بياييد با يادگيري و به كار بستن اصول روانشناسي معنوي به آرامش و بهداشت رواني دست پيدا كنيم.

بازي‌درماني كودك‌محور

 • 50,000 تومان

تمام محتواي اين كتاب هم براي مبتديان و هم براي درمانگران با تجربه CCPT چه براي يادآوري اصول اوليه CCPT و چه براي ارتقا دانش و به روز كردن اطلاعات مفيد است. يك درمانگر CCPT حتي وقتي درك خوب از اصول اوليه و چگونگي به كارگيري مهارت‌ها را داشته باشد نكات ظريفي در ارتباط با نيازهاي فردي در درمان هر كودكي وجود دارد كه بايد در نظر بگيرد. اين كتاب راهنمايي‌هايي در اين موارد ارائه داده است...

هيپنوتيزم و كاربرد آن در روان درمانگري (فنون مختلف هيپنوتيزم همراه با مفاهيم و شگفتي‌هاي درست و نادرست درباره هيپنوتيزم)

 • 70,000 تومان

هيپنوتيزم نوعي رابطه‌ بين شخصي است كه در آن بيمار محدوديت‌هاي فزاينده درباره‌ پذيرش حسي خود را اجازه مي‌دهد و تمام محرك‌هاي نامربوط را به جز ‌‌‌آنهايي كه درمانگر مورد توجه وي قرار مي‌دهد از ذهن خارج ‌مي‌سازد. آنچه اهميت دارد عمق هيپنوتيزم‌ (خلسه) نيست، بلكه ميزان همدلي و شركت هيجاني بيمار در رابطه درمانگري است.

سبب‌شناسي پيشگيري و درمان اعتياد به مواد مخدر محرك اينترنت

 • 50,000 تومان

اعتياد به مواد مخدر يكي از مشكلات بهداشتي و اجتماعي قرن حاضر و مهم‌ترين دغدغه‌هاي فكري و يكي از ناگوارترين آسيب‌هاي اجتماعي است. امروزه هر كسي به نوعي در معرض تهديد يكي از انواع اعتيادها هست و با وجود اعتياد رفتاري هر كسي مي‌تواند اعتياد داشته باشد و معتاد صرفا كسي كه مواد مخدر مصرف كرده و در جوي و كف خيابان افتاده، اطلاق نمي‌شود. مواد اعتياد‌آور جديد در حال حاضر به دليل بالا بردن رفتار هاي آسيب پذير توسط كارشناسان ‹‹اعتياد جديد›› معرفي شده ولي علي‌رغم اينكه امكان يافت مواد سمي مشخص در آن وجود ندارد، همچنان اعتياد آور بوده و رفتار فرد را تحت شعاع قرار مي‌دهد. برخي از اين اعتياد‌هاي جديد از قبيل كار، انجام خريد، شرط بندي، بازي‌هاي رايانه‌اي، استفاده از اينترنت و شبكه‌هاي اجتماعي و غيره را شامل مي‌شود.

فيزيولوژي عمومي

 • 32,000 تومان

كوچك‌ترين واحد دستگاه عصبي ما سلول عصبي نام دارد. تعداد كل سلول‌هاي عصبي ما تخمين زده مي‌شود ولي جالب آن است كه با اين همه سلول عصبي، هيچ دو سلولي را پيدا نمي‌كنيم كه دقيقا شبيه هم باشند. با اين حال همه‌ي آنها حداقل از سه قسمت اصلي تشكيل يافته‌اند: از جسم سلولي، شاخه‌هاي كوتاهي به نام دندريت‌ها منشعب مي‌شود و آكسون هم زائده‌اي بلند و باريك است كه پيام‌ها را به ساير نرون‌ها (يا به عضلات و غدد) انتقال مي‌دهد.

درمان‌هاي ساده براي بيماري‌هاي سخت

 • 30,000 تومان

كسب تناسب زيبايي، شادابي و حتي درمان بيماري‌هاي سخت و لاعلاج دست‌يافتني است، اگر فقط يك‌بار براي هميشه، زماني كوتاه را به آموختن راهكارهايي ساده و كم هزينه اختصاص دهيم، علمي كه بي‌نياز از تخصص و دخالت در امور پزشكي است و در حالي كه قابل فهم و اجرا براي عموم مردم است به شكل فوق‌العاده‌اي در حفظ سلامتي و درمان بيماري‌ها موثر مي‌باشد، كه آن را در دانش درمان‌هاي طبيعي مي‌نامند.

زمينه روانشناسي احساس و ادراك

 • 40,000 تومان

كتاب حاضر ترجمه فصل‌هاي چهارم و پنجم از آخرين نسخه كتاب زمينه روانشناسي هيلگارد مي‌باشد كه شامل مباحث گوناگوني در حوزه احساس و ادراك، و درباره مسائلي چون بينايي، شنوايي، ادراكات، موضع‌يابي، بازشناسي، ثبات‌هاي ادراكي و ... مي‌باشد.

1  2  صفحه‌ی 1