فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 60,000 تومان

تكاپوي عاشقانه

  • 85,000 تومان

«... تصميم آليس شايد آخر كار بود. شكست جگرسوزي را حس مي‌كرد. هر چيزي تداعي كننده اريك بود. با وجود اين، ديگر نمي‌توانست باور كند همه اين‌ها به خاطر دلتنگي براي اوست. فقدان را حس مي‌كرد، اما اين را هم مي‌دانست كه اُبژه عشق تضميني براي پر كردن آن نمي‌دهد. آليس دلش براي كسي تنگ شده بود، اما وقتي در خاطراتش غرق مي‌شد، صادقانه مي‌فهميد كه آن فرد اريك نيست. عجيب بود كه فردي كه مسئول برانگيختن هيجان در او شده بود، خود قادر نبود طبق آن عمل كند. عشق آليس با او رخ داده بود، اما آيا در واقع امر، درباره اريك بود؟ اريك خيلي بيچاره‌تر از آن بود كه مسئوليت هيجاناتي را بپذيرد كه باعث شده بود بروز يابند. او در قبال عطش و اشتياقي كه برانگيخته بود، لياقت نداشت و نمي‌توانست تمايلات آليس را ارضا يا اقناع كند. او مانند شخص احمقي بود كه حرف خيلي هوشمندانه‌اي را بدون اينكه معناي آن را دريابد به زبان آورده است و در نتيجه، نمي‌تواند مسئوليت ارزشي را كه ديگري براي آن حرف قائل است، بر عهده بگيرد. اريك سراب فردي عاشق بود كه با اميدواري‌هاي آرايش يافته در پيرامونش نمايان شده بود. يادآور تمايز ظريف، اما حياتي بين آنچه كه ممكن است مجسم شويم و آن شخصي كه واقعا هستيم.»

پول پول پول پول

  • 14,000 تومان

به‌‌طور قطع در زندگي ما انسان‌ها چيزهايي مهم‌تر از پول وجود دارد. اين را همه قبول دارند؛ اما حقيقت ديگري هم هست كه همه آن‌را تاييد مي‌كنند؛ اين‌كه: (پول،همه چيز را آسان‌تر مي كند) در اين كتاب، نويسنده به موضوعاتي همچون: فروش كالا يا خدمات يه روش بازاريابي شبكه‌اي، چرا مردم از بازارياب‌هاي شبكه‌اي خريد مي كنند؟، بازاريابي شبكه‌اي سريع‌ترين روش براي گسترش كسب و كار نوپا و .... اشاره مي‌كند.

راهبي كه فراري‌اش را فروخت (داستاني درباره تحقق روياها و دست‌يابي به تقدير)

  • 45,000 تومان

اندك كتاب‌هايي هستند كه بتوانند زندگي شما را متحول كنند و اين يكي از آنهاست. راهبي كه فراري‌اش را فروخت داستاني الهام‌بخش است كه براي دستيابي به زندگي سرشار از توازن ، وفور و لذت ، دستورالعمل‌هايي گام به گام با رويكردي نو ارائه مي‌دهد. روايتي است از زندگي وكيلي به نام جوليان منتل كه تصميم مي‌گيرد بحران‌هاي روحي‌اش را مهار كند و زندگي نامتوازنش را سامان بخشد. جوليان منتل در سفرش به فرهنگي باستاني ، درس‌هايي قدرتمند، خردمندانه و كاربردي را فرا مي‌گيرد و به ما مي‌آموزد : افكاري نشاط‌آور داشته باشيم ماموريت و نداي زندگي‌مان را دنبال كنيم خود انتظام باشيم ، ه وقت‌مان به عنوان گران‌بهاترين دارايي‌مان بها بدهيم روابط‌مان را توسعه دهيم.

آيين سخنراني (گالينگور)

  • 86,000 تومان

آيين سخنراني (گالينگور)

آيين زندگي

  • 60,000 تومان

سي و پنج سال از زماني كه من يكي از غمگين‌ترين جوانان نيويورك بودم مي‌گذرد. به گفته ديل كارنگي تجسم همان دستورات مفيد قديمي است كه موثر بودن آن را افراد بيشماري تجربه و تاييد كرده‌اند. در اين كتاب با اتكا به مدارك و شواهد موثر گفته شده است كه چگونه هزاران نفر توانسته‌اند بر نگراني غبله كنند.

صفحه‌ی 1