فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

ورزش يوگا و ناباروري

  • 3,400 تومان

آكادمي يوگا به‌ منظور توسعه ورزش يوگا و علمي كردن فعاليت‌هاي يوگا در حوزه‌هاي ورزش همگاني، ورزش قهرماني، پزشكي و روانشناسي اقدام به ترجمه و تدوين متون برگزيده جهان نموده است و كتاب حاضر از مجموعه مديريت بيماري‌ها با يوگا تقديم مي‌شود.

مديريت بيماري‌ها با يوگا و آيورودا

  • 70,000 تومان

اين كتاب راهنماي عملي آسانا و پراناياما بريا كسب سلامتي، تعادل، آرام‌سازي ذهن و پاكسازي تن است. در اين كتاب توضيحاتي راجع به ديدگاه اساسي آيورودا و اين‌كه چگونه مي‌تواند به عنوان يك سيستم جامع سلامتي، مكمل يوگا باشد، ارائه شده است. كاربرد عملي اين اصول و مباني آن به وسيله اشخاص صاحب‌نظري كه در سي‌سال گذشته در اين مورد تحقيق كرده‌اند، توصيف گرديده است. همچنين در بخش‌هاي ديگر كتاب ارتباط بين آساناها و طبايع، استفاده از پراناياما در يوگادرماني، مفهوم و اصول رژيم آيورودايي توضيح داده شده است. در نتيجه اين كتاب هم براي كارآموزان و هم براي مربيان يوگا مفيد است.

يوگا و آناتومي 2 (آساناها)

  • 110,000 تومان

با يادگيري دانش پايه آناتومي كاربردي، مي‌توانيم همچون هنرمندي كه براي خلق يك اثر هنري قلم به دست مي‌گيرد، با استفاده از سيستم اسكلتي - عضلاتي بدن، وضعيت‌هاي يوگا را در بدن ايجاد كنيم. كتاب حاضر عضلات مختلف را به تصوير مي‌كشد كه به‌كار گرفتن آنها در عمق بخشيدن و بهبود وضعيت‌هاي يوگا بسيار موثر است. همچنانكه دانشمند بزرگ پاتانجلي مي‌گويد: دانش، مانند رنگ‌هاي پالت نقاشي يك هنرمند است. هرقدر دانش افزون باشد، رنگ‌ها متنوع‌تري در اختيار است. بدن چون بوم نقاشي است و آسانا نقشي است كه بر آن مي‌آفرينيم.

يوگا و آناتومي عضلات كليدي هاتا يوگا (جلد اول)

  • 100,000 تومان

شناخت كافي از بدن و اطلاع از نحوه كاركرد صحيح عضله‌ها و مفصل‌ها براي ورزشكاران ضروري است. اين شناخت عمومي كمك مي‌كند تا از آسيب‌هاي ورزشي پيشگيري شود. كتاب حاضر با تصاويري گويا و واضح، نحوه كاركرد عضله‌ها و مفصل‌ها را در وضعيت‌هاي مختلف يوگا نشان مي‌دهد. اين كتاب به همه ورزشكاران، بويژه تمرين كنندگان يوگا، كمك مي‌كند تا با درك صحيح از آناتومي بدن در تمرين‌هاي خود پيشرفت قابل توجهي داشته باشند.

صفحه‌ی 1