فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

نظريه‌هاي آموزش (الگوها راهبردها روش‌ها فنون)

 • 42,000 تومان

كتاب نظريه‌هاي آموزش بر اساس نيازهاي موجود كشور و كمبود منابع در اين حوزه متناسب با سرفصل‌هاي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري طراحي گرديده است. اين كتاب هدف‌هاي آموزشي را در قالب طبقه‌بندي هدف‌هاي جديد آموزشي مارزانو و كندال (2007) ارائه نموده است. با توجه به تغيير و تحولات جديد حوزه آموزش و نياز مبرم به ارتباط مباحث آموزشي با دنياي واقعي كار، طبقه‌بندي جديد هم‌زمان به مباحث نظري و عملي پرداخته است. همچنين ساختار كتاب، بر اساس هرم آموزش، مباحث را در 4 حوزه الگو، راهبرد، روش و فن آموزشي ارائه نموده است.

روانشناسي تبليغات و رسانه

 • 70,000 تومان

امروزه در عصر اطلاعات و رسانه، شيوه‌هاي اطلاع‌رساني و تبليغات هم تغييرات پرشتابي داشته است. در راستاي هماهنگي با اين روند توسعه، شوراي تحول علوم انساني در ايران، درسي را با عنوان «روانشناسي تبليغات و رسانه» براي رشته‌هاي مرتبط با روانشناسي پيش‌بيني كره است. كتاب حاضر پاسخي به نياز كارشناسان، دانشجويان و محققاني است كه در حوزه روانشناسي، ارتباطات و تبليغات و رسانه مطالعه و پژوهش مي‌كنند. در اين كتاب كه شامل 12 فصل است، ابتدا درباره ماهيت علم روانشناسي كه بستر و زمينه روانشناسي تبليغات و رسانه را فراهم مي‌كند، بحث كوتاهي شده است؛ سپس درباره مفهوم تبليغات، روش‌ها و رويكردهاي پژوهشي در روانشناسي رسانه، تبليغات و اصول روان‌شناختي ارتباطات، نظريه‌هاي ارتباط جمعي در روانشناسي رسانه، عناصر اساسي تبليغات و افكار عمومي، كسب هويت اجتماعي از طريق رسانه، سخن گفته شده است. پايان بخش مطالب كتاب، موضوع ارزش‌هاي اخلاقي و ديني در تبليغات و رسانه است. اين موضوع بين ‌رشته‌اي، نظريه‌هاي روانشناسي و ارتباطي در رسانه و تبليغات را به خوبي سامان مي‌دهد و متخصصان، محققان، كارشناسان و دانشجويان اين حوزه را به مطالعه و پژوهش بيشتر برمي‌انگيزد.

مباني مددكاري اجتماعي

 • 35,000 تومان

كتاب حاضر براي نخستين بار در سال 1377 به چاپ رسيد و تا سال 1390 پنج نوبت تجديد چاپ شد. با عنايت به ضرورت بازنگري در شكل و محتواي كتاب، اين امر طي سال 1392 انجام پذيرفت و ويرايش دوم آن منتشر شد. مزيت كتاب حاضر، جامعيت نسبي ان نسبت به مفاهيم و موضوع‌هاي اصلي مددكاري اجتماعي است و بر همين اساس كاربران آن در مقاطع مختلف تحصيلي در رشته مددكاري اجتماعي و همچنين دانشجويان رشته‌هاي مرتبط نظير مشاوره، روانشناسي باليني، تعاون و رفاه اجتماعي و... آن را مرجعي براي نيازمندي‌هاي علمي و حرفه‌اي خود تلقي مي‌كنند. به همين دليل در چاپ هفتم سعي شده است علاوه بر مباحث جديد، مطالب كاربردي نيز گنجانده شود.

نظريه‌ها و روش‌هاي آموزش

 • 45,000 تومان

كتاب حاضر با هدف تامين يك منبع درسي جامع و مانع، بديع و نوين، نوپا اما نوگرا، براي درس «نظريه‌ها و روش‌هاي آموزش» در دوره فوق ليسانس و دكتري رشته روانشناسي تربيتي تاليف شده است. اينكه يادگيري چيست، چه نقشي در تغيير و اصلاح افكار و رفتار انسان دارد، اصول، روش‌ها و نظريه‌هاي يادگيري كدام‌اند، در روانشناسي تربيتي طرح و بحث مي‌شوند. از سوي ديگر، مفهوم آموزش، نظريه‌ها، راهبردها، روش‌ها و فنون آموزشي در قلمرو روانشناسي تربيتي قرار دارند. در حالي كه حجم زيادي از پژوهش‌ها و نظريه‌ها به موضوع يادگيري پرداخته‌اند، نظريه‌هاي نوين و نافذ آموزشي اندك‌اند. نويسنده كتاب به وسع و توان كوشيده است تا نظر و نگاه غالب و حاكم بر آموزش انسان را به نگاه علمي و نظريه‌ محور بدل كند و نيمه نسبتا پنهان و كم فروغ روانشناسي تربيتي را احيا و آشكار نمايد.

روانشناسي احساس و ادراك

 • 80,000 تومان

دلايل مطالعه ادراك به موضوع‌هايي فراتر از امكان كاربردهاي مفيد آن گسترش مي‌يابد. از آنجا كه ادراك موضوعي است كه شما همواره در حال تجربه كردن آن هستيد، دانستن چگونگي كار آن به خودي خود جالب است. براي فهم چرايي اين امر، آنچه را كه هم‌ اكنون در حال تجربه كردن آن هستيد در نظر بگيريد. همان‌طور كه به اطراف مي‌نگريد، يا شايد صفحه اين كتاب را لمس مي‌‌كنيد، احتمالا احساس مي‌كنيد كه شما دقيقا در حال تجربه كردن چيزي هستيد كه در محيط قرار دارد...

عوامل مشترك در خانواده‌درماني و زوج‌درماني (طرحي كلي براي درمان اثربخش)

 • 10,000 تومان

اين كتاب بيان عواملي است كه در يك ارتباط ياري‌بخش با هر رويكرد و الگويي نقش شفابخشي دارد. البته بين كاشفان و تبيين‌گران اين عوامل مانند همه‌ي حيطه‌هاي ديگر علم مباحثي وجود دارد كه مي‌توان آنها را بر اساس اين مباحث به دو طيف جداگانه البته در يك پيوستار تقسيم كرد.

روانشناسي يادگيري

 • 75,000 تومان

يادگيري از جمله مفاهيمي است كه همه افراد فهم و دركي از آن را دارند؛ زيرا اين مفهوم در زمان‌هاي بي‌شماري در آنان به وقوع پيوسته است. با وجود اين مسئله، زماني كه افراد به مفهوم يادگيري مي‌انديشند، تصويري كه به ذهن آنان مي‌آيد، معمولا رفتن به مدرسه، نشستن در كلاس، حضور معلم، داشتن يا استفاده از كتاب‌هاي خودآموز است. آشكار است كه اين برداشت صحيح نيست؛ زيرا يادگيري در محيط رسمي، غير رسمي يا در هر محيط جغرافيايي ديگري امكان وقوع دارد.

مصاحبه باليني

 • 6,000 تومان

مصاحبه باليني، بدون شك مهمترين كار روانشناسي و مشاوران است. اگر مشاوران و روانشناسان به اين ابزار مجهز نباشند.، در كار خود موفق نخواهد شد. امروزه پژوهش‌ها ثابت كرده است كه روانپزشكان نيز نيازمند اجراي صحيح مصاحبه باليني با كاربرد روش‌ها و فنون مشاوره‌اي و برقراري رابطه حسنه با بيماران خود هستند. مصاحبه باليني نه تنها مستلزم دانش كافي است، بلكه نيازمند فن و هنر است به زعم نويسندگان ، اين كتاب تنها يك كتاب است كه قصد انتقال دانش را دارد، اما چنانچه اسانيد محترم و دانشجويان از ظرافت‌هايي كه در آن به كار رفته است، بهره گيرند، فن و هنر مصاحبه را نيز كسب خواهند نمود.

آزمون‌هاي فرافكني شخصيت

 • 45,000 تومان

در قرون اخير واژه فرافكني از نظر معنا و حوزه‌هاي كاربردي تحولاتي يافته است كه مي‌توان آنها را به سه دوره پيش از پيدايش روانكاوي، سال‌هاي آغازين پيدايش روانكاوي، سال‌هاي بين 1920-1930 و بعد از آن تقسيم كرد. قبل از پيدايش روانكاوي اين واژه در علومي مثل فيزيك و رياضي مورد استفاده قرار مي‌گرفته است. به طور مثال دانشمندان فيزيك هر وقت مي‌خواسته‌اند مفهوم پرتاب يك شيء را از نقطه‌اي به نقطه ديگر مجسم كنند، از واژه فرافكني كمك مي‌گرفته‌اند. دومين حوزه كاربرد واژه فرافكني را بايد در محدوده رياضي، به ويژه هندسه فرافكني جستجو كنيم.

مباني مددكاري اجتماعي

 • 12,000 تومان

مددكاري اجتماعي، نه تنها در ايران، بلكه در جهان نيز به عنوان يك رشته علمي كاربردي و يك حرفه انساني، اجتماعي جديد مطرح است و در سال پاياني قرن حاضر، يكصدمين سال تاسيس خود را در پيش روي دارد ولي علي‌رغم جواني خود توسعه چشم‌گيري داشته است بگونه‌اي كه در اغلب كشورهاي پيشرفته جهان به صورت يك رشته شناخته شده دانشگاهي و در نهايت يك حرفه آشنا و مورد نياز در بخش‌هاي مختلف جامعه، مسوليت متنوع و گسترده‌اي را به عهده دارد. در كشور ما علي‌رغم نزديك شدن اين رشته به چهلمين سال تاسيس خود، هنوز براي بسياري از اقشار جامعه و حتي بخشي از دست‌اندكاران و سياستگزاران امور اجتماعي ناشناس مانده است....

علم‌النفس از ديدگاه دانشمندان اسلامي و تطبيق آن با روانشناسي

 • 50,000 تومان

علم‌النفس عنوان درسي است كه به دنبال يك سلسله تغييرات و تحولات اساسي، براي نخستين بار در برنامه جديد دروس گروه روانشناسي، گنجانده شده است. بايد نخست خواننده را متوجه اين نكته ساخت كه كلمه علم‌النفس، كه در اصطلاح امروز به عنوان روانشناسي به كار رفته است، كلمه‌اي است كه ريشه در معارف اسلامي ما دارد.

مديريت مراكز پيش دبستاني

 • 10,000 تومان

بسياري از مديران مراكز پيش‌دبستاني داراي آموزش‌هاي حرفه‌اي بسيار كمي در اين زمينه‌اند. با در نظر داشتن معدود افرادي كه داراي درجات علمي دانشگاهي درخصوص كودكان پيش‌دبستاني هستند، بسياري از آن‌ها آموزش در اين زمينه نداشته و با طرز اداره اين مراكز آشنايي ندارند. معدود مديران مراكز پيش‌دبستاني و آموزش اوليه وجود دارند كه آموزش منظمي را در زمينه‌هاي شغلي و علمي آموزش پيش‌دبستاني دريافت كرده باشند. آنچه در مراكز پيش‌دبستاني مي‌گذرد، بايد نموداري از كوشش‌هاي افراد آگاه، جستجوگر، دلسوز و عاشق كودكان باشد. از آنجا كه مطالب مورد طرز اداره مراكز در جامعه ما آشكار نگرديده است، اين كتاب تلاشي در اين جهت را ارائه مي‌‌دهد. مطالب مورد بحث، كوششي در جهت روشن كردن بدفهمي‌ها و نادرستي‌ها است.

1  2  صفحه‌ی 1