فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 48,000 تومان
 • 48,000 تومان

درمان كندي پردازش اطلاعات دركودك و نوجوانان (راهنماي والدين و مربيان)

 • 48,000 تومان

دنياي امروزء دنياي پرشتابي است. به همين دليل عامل سرعت و عملكرد سريع در تفكر و واكنش‌هاي مناسب و به‌هنگامء از اهميت خاصي برخوردار است. بعضي از كودكان در زمينه پردازش اطلاعاتء ذاتا سريع هستندء اما برخي ديگرء براي اين منظور به زمان بيشتري نياز دارند. اين كتاب ضمن پرداختن به مشكل كندي سرعت پردازش و ارائه ارزيابي‌هايي در جهت شناسايي و درك بهتر اين مشكلء راهكارهايي عملي براي مقابله با آن را در اختيار خوانندگان قرار مي‌دهد.

بنيادهاي مشاوره فلسفي

 • 135,000 تومان

هدف مشاوره فلسفي استفاده از دانش فلسفي نيست بلكه دست‌يابي به بصيرت فلسفي است كه به افراد براي غلبه بر مشكلات زندگي‌شان كمك مي‌كند. بنابراين در مشاوره فلسفي به افراد كمك مي‌شود تا به شكل انتقادي درباره مسائل‌شان تفكر كنند. مشاوره فلسفي بر مسائل زندگي روزمره افراد تاكيد دارد و به عنوان يك رشته ياورانه به مراجع كمك مي‌كند تا مسائل اكنون زندگي‌اش را درك كند درحالي كه فلسفه‌ورزي سنتي تلاش مي‌كند مفاهيم و مسائل زندگي را به شكل عام و درابعاد كلي بررسي و مطالعه كند. مشاوران فلسفي معلماني نيستند كه بخواهند برنامه‌اي درسي را به مراجعان ارائه دهند بلكه به مسائل ويژه مراجعان ( هرچند به شكل غير مستقيم) پاسخ مي‌دهند. البته مشاوره فلسفي نيز مانند فلسفه سنتي از ابزارهايي استفاده مي‌كند و هدفش معطوف به توليد معرفت خودتاملي است.

خرد درماني

 • 48,000 تومان

تو در تمام عمر در پي زندگي خوب سرگردان بوده‌اي و سرانجام فهميده‌اي كه مقصود خود را نيافته‌اي، نه در منطق، نه در ثروت، نه در شهرت، يا تن‌پروري. پس رمز زندگي خوب چيست؟ عمل به مقتضاي طبيعت. چگونه مي‌توان به مقتضاي طبيعت عمل كرد؟ با پذيرفتن اصولي كه بايد بر نيات و اعمال ما حاكم باشند. اين اصول كدامند؟ اصولي كه خوب و بد را به ما مي شناسانند و به انصاف، خويشتنداري، شجاعت، و آزادي اراده مي انجامند.» (ماركوس اورليوس) خرددرماني استفاده درست از ذهن و به كارگيري صحيح و بدون خطاي تفكر است و هدف آن بازنگري ارزش هاي مراجع در مسير رفع اختلالات روانشناختي و افزايش خرد و توان خردورزي است. بسياري از مشكلات زندگي ناشي از انتخاب اهداف نادرست و پيروي از ارزش ها و اصول ناسازگار با رشد فردي و خرد است. مسير درمان همان مسير دستيابي به خرد است كه در مراجعان داراي مشكلات رواني با مانع روبه‌رو شده است.

آموزش انتقادي انديشيدن به كودكان

 • 20,000 تومان

برخلاف تصور برخي از افراد كه گمان مي‌كنند انتقادي انديشيدن يعني، منفي‌نگري و عيب جويي كردن، اين گونه انديشيدن نخست متكي بر جستجو، جمع‌آوري و تجزيه تحليل اطلاعات، و سپس ارزشيابي، استدلال و نتيجه گيري از يافته هايشان است. انتقادي انديشيدن به كودكان ياد مي‌دهد: هيجان‌ها و احساس‌هايشان را با روشي مناسب كنترل و بيان كنند، پاسخ پرسش‌هايشان را بيايند، انعطاف‌پذير، مبتكر و كارآمد باشند.

روان‌درماني‌هاي قرن 21 (رويكردهاي معاصر به نظريه‌ها و اجرا)

 • 145,000 تومان

اين كتاب نظريه‌ها و روش‌‌هاي روان‌درماني و مشاوره‌اي را مطرح مي‌كند كه امروزه در درمان از برجسته‌ترين‌ها هستند. رويكردهاي انتخاب شده روش‌هايي را منعكس مي‌كنند كه امروزه گسترده‌ترين رويكرد انتخاب شده توسط روان‌درمانگران و مشاوران است و همچنين رويكردهايي كه به طور برجسته در برنامه‌هاي آموزشي تعليم داده مي‌شوند. هرگروه از نويسندگان حداقل يك (و گاهي بيش از يك) تخصص برجسته در مكتب درماني تحت پوشش فصل‌ها را دارند و به بيان نوع خاصي از رويكرد مشغول‌اند كه در قسمت آخر فصل همراه با مثال موردي آن روش توصيف مي‌شود.

از آنچه فكر مي‌كني شجاع‌تري (ريشه‌هاي عدم اعتماد به نفس را بشناسيد)

 • 18,000 تومان

آيا هنگام صحبت با ديگران دست‌هايتان خيس عرق مي‌شود؟! به محض ورود به يك جمع قلبتان تندتر مي‌زند؟! از حضور در هر محفلي مضطرب مي‌شويد؟! براي هر كاري، حتي خلاف ميل قلبي خود، پيش‌قدم مي‌شويد تا رضايت و خشنودي اطرافيان را به‌دست آوريد؟! نگران هستيد كه از ديد ديگران نالايق به نظر برسيد؟! با پرخاشگري و فرافكني سعي مي‌كنيد بر اين احساس خود سرپوش بگذاريد؟ كاستي‌ها و نقاط ضعف خود را انكار مي‌كنيد؟! به نظرات و راهنمايي‌هاي ديگران بي‌توجهي مي‌كنيد، چون خود را عاقل‌تر مي‌پنداريد؟! در اين كتاب، پاسخ اين‌گونه پرسش‌ها و راه‌كارهايي ساده براي رفع آن‌ها را مي‌يابيد.

چگونه عشق پايدار مي‌ماند

 • 39,000 تومان

برخي عشق را عميق‌ترين، زيباترين و اصيل‌ترين احساس زندگي مي‌دانند. بي‌شك عشقي كه از دلبستگي‌هاي ناامن و بيمارگونه برخاسته باشد، هيجاني كور است كه ما را با شيدايي تمام به خودخواهي‌ها سوق مي‌دهد و سرانجام نه تنها به تباهي ما منجر مي‌شود بلكه از معشوق هم يك قرباني مي‌سازد و اگر به درمان مشكلات عميق رواني‌مان نپردازيم و به بازسازي كامل خويشتن اقدام نكنيم، امكان دارد بارها همان تجربه اسفناك را تكرار كنيم. كتابي كه پيش رو داريد اثر نويسنده‌اي است كه از نظريه خانواده‌درماني وي در بيشتر دانشگاه‌هاي دنيا تدريس مي‌شود و كاربرد آن مي تواند راهكارهاي اثرگذاري را در اختيار خواننده‌اش بگذارد.

هيچ‌كس شبيه ديگري نيست (كتابي براي كودكان و نوجواناني كه خواهر يا برادري با اختلال طيف اتيسم دارند)

 • 18,500 تومان

اگر خواننده اين كتاب هستيد، احتمالا فردي را با اختلال اتيسم مي‌شناسيد. شايد با يك كودك اتيسم هم مدرسه اي باشيد يا مانند بسياري از كودكان در سراسر دنيا با يك كودك اتيسم زندگي مي‌كنيد مثل خواهر يا برادرتان يا خواهران و برادرانتان. اگر در اين شرايط هستيد، بنابراين در هر سني كه باشيد نسبت به ساير انسان‌ها اطلاعات و درك بيشتري درباره اتيسم داريد. ممكن است احساس سردرگمي و تعجب كنيد كه چرا برادر و خواهرتان متفاوت به نظر مي‌رسد يا چرا گاهي اوقات كارهاي عجيب و غريب انجام مي‌دهد. شما تنها نيستيد!

به در آمدن از غار افلاطون (مشاوره‌ فلسفي كاربست فلسفي و خود دگرگون‌سازي)

 • 40,000 تومان

تمثيل مشهور غار افلاطون به ما مي‌آموزد كه فلسفه مي تواند زندگي ما را دگرگون سازد و آن را تعالي بخشد. ما را ياري مي‌دهد تا غار محدودي را كه زنداني آنيم، بشناسيم، و به ما الهام مي‌بخشد تا به سوي افق‌هايي گسترده‌تر، از اين غار به در آييم، اين كتاب براي فيلسوفان، مشاوران، روان شناسان، و هر آنكه بخواهد براي زيستني عميق‌تر، سلوكي فلسفي را در پيش گيرد، يك راهنماي كامل به شمار مي‌رود.

هاتايوگا پراديپيكا (نوري بر هاتايوگا)

 • 120,000 تومان

سواتماراما در هاتايوگا پراديپيكا سخني از كنترل خويش و نظم به ميان نمي‌آورد و با اين گفته شروع مي‌كند كه شما بايد ابتدا كل بدن را خالص كنيد، معده، روده‌ها، سيستم اعصاب و ديگر سيستم‌ها را. يعني بايد ابتدا تمرينات نظافتي و پس از آن، آسانا و پراناياما را انجان دهيد. خودكنترلي و خودنظمي بايد از بدن شروع شود و اين خيلي راحت‌تر خواهد بود. آسانا و پراناياما در حقيقت همان نظم هستند و كامبهاكا يك نوع خودكنترلي است. در حالت پادماسانا براي 15 دقيقعه بنشينيد، اين يك خودنظمي است. چرا شما با ذهن خود مي‌جنگيد؟ شما قدرت جنگيدن با ذهن خود را نداريد و اگر با افكار خود بجنگيد، در حقيقت عليه خود مي‌جنگيد.

ذن چيست

 • 48,000 تومان

فيلسوفي از بودا مي‌پرسد: «شنيده‌ام كه آيين شما آموزه‌يي است در زمينه روشن‌شدگي. روشش چيست؟ به عبارت ديگر، روزتان چه‌جوري مي‌گذرد؟» بودا مي‌گويد: «راه مي‌رويم، غذا مي‌خوريم، دست‌هايمان را مي‌شوييم، مي‌نشينيم... .» -- در اين كارها كه چيز خاصي نيست؟ همه راه مي‌روند، غذا مي‌خورند، دست‌هايتان را مي‌شويند، مي‌نشينند... . -- چرا فرقي هست. وقتي ما راه مي‌رويم از اين حقيقت آگاهيم كه داريم راه مي‌رويم، وقتي غذا مي‌خوريم از اين حقيقت آگاهيم كه غذا مي‌خوريم، و مانند اين‌ها. اما وقتي ديگران راه مي‌روند و يا غذا مي‌خورند، از كاري كه مي‌كنند آگاه نيستند.

بهبود اتيسم آسپرگر و اختلالات نافذ رشدي (به كمك برنامه رشد روابط بين فردي خانواده آر دي اي)

 • 48,000 تومان

دكتر گاتستين با بيش از 10 سال تحقيق و پژوهش در زمينه اختلالات نافذ رشدي، به طراحي برنامه‌اي دقيق براي هدايت كودكان اختلال طيف اتيسم به بزرگسالاني مستقل داراي روابط عاطفي و احساس مسئوليت‌پذيري پرداخته است. در اين كتاب وي به توصيف روندي مي‌پردازد كه در آن با آموزش والدين، آنان را در هدايت رشد شناختي، اجتماعي و عاطفي فرزندشان توسط مشاوران حرفه‌اي توانمند مي‌سازد. با تكيه بر يك برنامه آموزشي هوش پويا، كودكان انگيزه مواجه با چالش‌هاي جديد و غلبه بر ترس از تغيير را پيدا مي‌كنند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  صفحه‌ی 1