فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_(ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½)

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

مشاوره و خانواده‌درماني با رويكرد اسلامي

 • 51,000 تومان

كتاب حاضر مطالب مربوط به راهنمايي و مشاوره ازدواج و خانواده را از ديدگاه اسلام مورد بحث و بررسي قرار مي‌دهد. نويسنده تلاش كرده است كه عوامل استحكام خانواده و رفتارهاي مخربي كه باعث عدم استحكام خانواده مي شود را از ديدگاه اسلام مورد بحث و بررسي قرار داده و نحوه رفع آن‌ها را از طريق مشاوره و كمك به مراجعان، ارائه نمايد.

روانشناسي و دين

 • 20,000 تومان

يونگ در دستگاه روانشناسي خود كه مبتني بر پژوهش تجربي است مي‌كوشد كه پديده‌هاي گوناگوني را كه به انسان مربوطند و از جمله دين را بر بنياد شيوه‌هاي علمي بررسي كند و از توسل به هرگونه ملاحظات فوق طبيعي و يا فلسفي بپرهيزد. او در تبيين مفهوم و علائم ديني، پاي فعاليت خلاق ضمير ناخودآگاه را به ميان مي‌آورد و در عين حال دين را محصول حالت مراقبه و تذكر و توجه دقيق به بعضي عوامل مؤثري مي‌داند كه انسان عنوان «قدرت ظاهر» را به آن اطلاق مي‌كند. اين كتاب كه از معروف‌ترين آثار كارل گوستاو يونگ، روانشناس، پزشك و فيلسوف سوئيسي است شامل سه سخنراني است كه در سال 1937 در دانشگاه بيل آمريكا ايراد گرديد و بعدا با اصلاحات و اضافات و تعليقاتي با عنوان «دين و روانشناسي» به چاپ رسيد، اما در لحن ساده و بيان گفتگو وار آن تغييري داده نشد و بنابراين مي‌توان اين كتاب را از زمره آسان‌فهم‌ترين آثار يونگ شمرد كه در عين حال تا عمق پيچيده‌ترين عقايد او پيش مي‌رود و چكيده نظريات فلسفي او را به ساده‌ترين شكل عرضه مي‌كند.

كودك من (راهنماي مادران و پدران از نظر بهداشت تغذيه رشد و پرورش كودك و پيشگيري از ابتلا به بيماري‌ها)

 • 60,000 تومان

كتابي كه در دست داريد «كودك من» نام دارد و همان كتاب كامل و جامع «من و كودك من» است كه بخش اول آن كه در مورد آماده شدن مادر براي حاملگي مراقبت او در اين دوران و پيشگيري از حاملگي مجدد ناخواسته است از آن حذف شده است تا براي مادراني كه دوران حاملگي را گذرانده‌اند و فقط نياز به آگاهي به پرستاري از نوزاد و كودك خود دارند در دسترس‌شان باشد تا از حجم كتاب و هزينه آن هم كاسته گردد...

گزيده غزليات شمس (قرن هفتم هجري)

 • 175,000 تومان

در سراسر ديوان بزرگ شمس، نوعي شعر عرفاني مولانا، كوهه بر كوهه مي‌غلتد كه هر كس بنا به ذوق و مشرب خود از آن برداشتي خاص دارد. موسيقي شعف‌انگيز و نشاط‌آور اين پديده‌هاي نبوغ تا آنجاست كه تمام ويژگي‌هاي ديگر سروده‌هايي كه به نام رند عالم‌سوز، شمس تبريزي، تصنيف و تدوين شده است تحت‌الشعاع و در سشايه وجد بي‌پايان محتويات اين كتاب عظيم قرار مي‌گيرد.

سلامت بهداشت و زيبايي در عصر قاجار

 • 9,500 تومان

سلامت بهداشت و زيبايي در عصر قاجار

درباره علم شناختي (هوش مصنوعي روانشناسي زبان‌شناسي علم اعصاب و فلسفه ذهن)

 • 21,000 تومان

درباره علوم شناختي، داستان شكل‌گيري انقلابي است كه در تاريخ علم به انقلاب شناختي مشهور است و نتيجه آن پديد آمدن حوزه‌اي جديد از دانش است كه با عنوان «علوم شناختي» شناخته مي‌شود. علوم شناختي، اشاره به يك حوزه ميان‌رشته‌اي دارد كه به طور مشخص، شامل شش رشته مجزا را ذيل يك عنوان مشترك قرار مي دهد، مطالعه ذهن و شناخت در انسان و ساير اشياي ذهنمند است. در فصول مختلف كتاب نحوه شكل‌گيري انقلاب شناختي، شاخه‌هاي مختلف علوم شناختي و مهم‌ترين رويكردهاي رايج در اين حوزه مورد بررسي قرار گرفته‌اند.

جامعه و تعليم و تربيت (مباني تربيت جديد)

 • 7,500 تومان

مدرسه به عنوان يك موسسه تربيتي امري است اجتماعي؛ يعني منشا آن زندگي اجتماعي است و مانند ساير موسسات اجتماعي است و مانند ساير موسسات اجتماعي از زمان‌هاي قديم تحت اشكال و صورت‌هاي گوناگون در اجتماعات مختلف تاسيس شده و تغيير پيدا كرده است. قبل از بررسي نقش مدرسه در ادامه حيات اجتماعي و انتقال ميراث فرهنگي لازم است معني جامعه و فرهنگ را روشن كنيم تا بهتر بتوانيم وظيفه‌اي را كه مدرسه در مقابل جامعه و فرهنگ آن بعهده دارد درك نماييم.

تغذيه كودك من (راهنماي تغذيه صحيح كودكان نوجوانان و جوانان از دوران جنيني تا 18 سالگي)

 • 35,000 تومان

اين كتاب اطلاعات كافي در مورد نياز غذايي كودك شما در سنين مختلف (دوران داخل رحم، شش ماه اول تولد، شش ماه دوم، سال دوم، سه تا شش سالگي، هفت تا يازده سالگي و دوران نوجواني و جواني) را به تفصيل در اختيار شما قرار ميدهد.

رژيم غذايي گروه خون

 • 47,000 تومان

نوع خونه شما به منزله كليدي است براي گشودن درهاي اسرارآميز سلامت درمان بيماري‌ها، عمر طولاني، نشاط جسم و قدرت روح. گروه خون تعيين كننده استعداد شما براي ابتلا به انواع بيماري‌ها است و به طور مستقيم با غذايي كه مي‌بايست مصرف كنيد و ورزش‌هايي كه مي‌بايست انجام بدهيد ارتباط دارد.

رفتار پدر و مادر با كودك و نوجوان (دانستني‌هاي لازم براي پدران و مادران)

 • 83,000 تومان

رابطه طبيعي كودك با مادر و پدر در 10 سال اول تولد، به علت رشد سريع كودك دچار تغييرات و دگرگوني مي‌گردد. رابطه بين كودك و مادر بسيار حساس و تغييرات آن بسيار چشمگير است، ولي رابطه بين كودك و پدر كمتر دچار تغييرات مي‌گردد و با ثبات‌تر است. اگر پدر و مادر هر دو از حالات و رفتارهاي كودك خود چه دختر و چه پسر آگاه باشند، برخورد آن‌ها با يكديگر كمتر و زندگي داخلي خانواده آرام و توام با لذت خواهد بود.

100 سال تنهايي (شوميز)

 • 75,000 تومان

رمان صد سال تنهايي در 1982 جايزه نوبل ادبيات را براي ماركز به ارمغان آورد. اين كتاب به سبك رئاليسم جادويي نگارش يافته است. گابريل گارسيا ماركز در رمان صد سال تنهايي به شرح زندگي شش نسل از خانواده بوئنديا مي‌پردازد كه نسل اول آن‌ها در دهكده‌اي به نام ماكوندو ساكن مي‌شود. داستان از زبان سوم شخص حكايت مي‌شود. طي مدت يك قرن تنهايي پنج نسل ديگر از بوئندياها به وجود مي‌آيند و حوادث سرنوشت‌ساز ورود كولي‌ها به دهكده و تبادل كالا با ساكنان آن، رخ دادن جنگ داخلي و ورود خارجي‌ها براي توليد انبوه موز را مي‌بينند. يكي از كليدي‌ترين شخصيت‌هاي اين رمان اورسولا ايگوآران همسر خوزه آركاديو بوئندياست كه مادر نخستين نسل خانواده بوئندياها مي‌باشد. اورسولا زني است كه بار سنگين محنت و رنج اين تنهايي تاريخي و عظيم را بر شانه‌هاي مردانه خويش مي‌كشد.

تكرار (نمايش‌نامه)

 • 1,000 تومان

تكرار، نمايش‌نامه‌اي است كه با مرور خاطرات يك غواض در دايره كلمه‌ها و ثبت آن توسط يك ضبط صوت كوچك، شكل مي‌گيرد. خالد تنها شخصيت اين نمايش‌نامه سعي مي‌كند با برون‌ريزي آنچه از كودكي خود در سينه دارد تا دوران جنگ، گره‌هاي ذهني خود را يكي يكي باز كند، اما....

1  2  صفحه‌ی 1