فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كتابخانه نيمه‌شب
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
و سرانجام زنان (جنسيت تكامل و پايان تبعيض)
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
پيدايش حيات (داستان جهان 2)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
پيدايش انسان (داستان جهان 3)
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
پيدايش جهان (بيگ‌بنگ) داستان جهان 1
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
مروري بر زندگي تراجنسيتي‌ها
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
نگاهي به تجارب زنان كارآفرين در ايران 3
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
غزال آهوي باغ زعفرانيه
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
زنان پيروز
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان
آنگلا مركل
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
عامل نشاط (10 روش دست‌يابي به سلامتي و شادي)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
نگاهي به تجارب زنان كارآفرين در ايران 2
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان

كتابخانه نيمه‌شب

 • 90,000 تومان

در جايي فراتر از جهان، كتابخانه‌اي وجود دارد كه بي‌نهايت كتاب را در خود جاي داده است. هر كدام از آن كتاب داستان زندگي ديگري را تعريف مي‌كند. يكي از آنها همان داستان زندگي خودتان است كه در ميان كتاب‌هايي قرار گرفته است كه داستان آنها با هر انتخاب متفاوت شما تغيير مي‌كند. در حالي كه همه ما به اين فكر مي‌كنيم كه اگر جور ديگري تصميم مي‌گرفتيم يا انتخاب مي‌كرديم زندگي‌مان چگونه مي‌شد، تصور كنيد كه اگر مي‌توانستيم به آن كتابخانه برويم و با چشمان خودمان آن زندگي را ببينيم چه مي‌شد؟ آيا حقيقتاً يكي از زندگي‌ها بهتر از زندگي خودمان مي‌شد؟

و سرانجام زنان (جنسيت تكامل و پايان تبعيض)

 • 95,000 تومان

«اين كتاب چنان درگير كننده و خواندني است كه سخت است آن را به زمين گذاشت، نوشته‌اي روان با دانشي ژرف و ناخشنودي از رفتاري كه در همه دوره‌هاي تاريخ با زنان شده است... «و سرانجام، زنان» دادنامه‌اي است كه به همه زنان يادآور مي‌شود قوي و كوشا باشند.» «كونر» در اين كتاب براي رسيدن به جامعه‌اي كوشش مي‌كند كه در آن زنان حق برابر براي گفتار و شنيده شدن داشته باشند. در چنين جامعه‌اي است كه يك آينده آزاد، دموكراتيك و مردمي دست‌يافتني است.

پيدايش حيات (داستان جهان 2)

 • 60,000 تومان

دوستي از من پرسيد: آيا مي‌داني فردوسي هدفش از خلق داستان رستم و سهراب و تراژدي تلخ كشته شدن سهراب به دست رستم چه بوده است؟ پاسخ شايسته و مناسبي براي آن نيافتم. با نگاهي نافذ رو به من كرد و گفت: آيا فكر نمي‌كني فردوسي مي‌خواسته است بگويد اگر كسي از گذشته‌ خويش مطلع نباشد و نداند كه از كجا آمده است، محكوم به نابودي است؟ مجموعه‌ شش جلدي داستان جهان بر آن است تا شايد به زباني ساده و غيرتخصصي نوري تابانده باشد بر تاريخ مشترك همه انسان‌ها. دومين راز بزرگ هستي پس از بيگ بنگ يعني «حيات» و اينكه چگونه ماده‌ گُنگ و بي‌جان، جان‌دار و هوشمند شده است، موضوع اصلي اين داستان است كه در آن با نظريات مختلف پيدايش حيات از نظريه‌ي خلق‌الساعه‌ ارسطو تا جديدترين نظريات و همچنين داستان پُر سر و صداي «ژن» و چگونگي كشف آن آشنا مي‌شويم.

پيدايش انسان (داستان جهان 3)

 • 70,000 تومان

دوستي از من پرسيد: آيا مي‌داني فردوسي هدفش از خلق داستان رستم و سهراب و تراژدي تلخ كشته شدن سهراب به دست رستم چه بوده است؟ پاسخ شايسته و مناسبي براي آن نيافتم. با نگاهي نافذ رو به من كرد و گفت: آيا فكر نمي‌كني فردوسي مي‌خواسته است بگويد اگر كسي از گذشته‌ خويش مطلع نباشد و نداند كه از كجا آمده است، محكوم به نابودي است؟ مجموعه‌‌ شش جلدي داستان جهان بر آن است تا شايد به زباني ساده و غيرتخصصي نوري تابانده باشد بر تاريخ مشترك همه‌ انسان‌ها. اين داستان، داستان پيدايش انسان است. داستان گذشته‌ همه‌ي ما، از آن هنگام كه ماهي درياها بوديم تا اجداد ميمون‌نماي شش ميليون سال پيش و از انسان راست قامت تا «انسان خردمند» همراه با آشنايي با نظريه‌ پُر سر و صداي داروين و يادداشت‌هايي متنوع و خواندني.

پيدايش جهان (بيگ‌بنگ) داستان جهان 1

 • 60,000 تومان

دوستي از من پرسيد: آيا ميداني فردوسي هدفش از خلق داستان رستم و سهراب و تراژدي تلخ كشته شدن سهراب به دست رستم چه بوده است؟ پاسخ شايسته و مناسبي براي آن نيافتم. با نگاهي نافذ رو به من كرد و گفت: آيا فكر نمي‌كني فردوسي مي‌خواسته است بگويد اگر كسي از گذشته‌ خويش مطلع نباشد و نداند كه از كجا آمده است، محكوم به نابودي است؟ مجموعه شش جلدي داستان جهان بر آن است تا شايد به زباني ساده و غيرتخصصي نوري تابانده باشد بر تاريخ مشترك همه‌ انسان‌ها. اين داستان به زباني ساده شما را با بزرگترين و مهيج‌ترين راز جهان هستي و راز همه‌ي دوران‌ها يعني بيگ‌بنگ آشنا مي‌كند. همراه با يادداشتهايي از تاريخ كيهان شناسي از ارسطو تا اينشتين، كپلر، كوپرنيك، نيوتن، استيون هاوكينگ و…!

مروري بر زندگي تراجنسيتي‌ها

 • 65,000 تومان

كتاب حاضر، شامل سرگذشت زندگي تعدادي از افراد ترنسكشوال كشورمان مي‌باشد، كه به دليل يك جابه‌جايي ناشناخته در بخشي از هيپوتالاموس مغز آنها در دوران جنيني، دچار اختلال هويت جنسي شده‌اند. آنها، به دليل آنكه داراي كليه مشتركات جنسيتي با جنس مخالف خود هستند، همواره روحشان را در اسارت جسمي مي‌پندارند كه آن را از آن خود نمي‌دانند، و براي يافتن هويت واقعي خود، پيوسته در تكاپوي راهي براي نجات روح خود هستند. اين عارضه كه به معماي بسيار پيچيده‌اي شباهت دارد، تاكنون دليل ايجاد آن براي علم پزشكي ناشناخته مانده است؛ و تنها راه حل براي پذيرش خودباوري و يك زندگي نسبتا متعارف، تغيير جنسيت پيشنهاد شده است؛ كه البته، مخاطرات احتمالي اينگونه جراحي‌ها را نيز نبايد ناديده گرفت. به دليل مغايرت نوع رفتار و پاره‌اي از ويژگي‌هايشان با معيارها و مناسبات متعارف جامعه كه بهيچوجه يك روش انتخاب‌گرايانه نيست، شديدا مورد بي‌مهري گاه ظالمانه بعضي از اعضاي خانواده، و افرادي در سطح جامعه قرار مي‌گيرند؛ كه در اين كتاب، به ماجراهاي حيرت‌انگيز و قابل تأمل زندگي آنان از زبان خودشان، و به شيوه‌اي دقيق و موشكافانه پرداخته شده است.

نگاهي به تجارب زنان كارآفرين در ايران 3

 • 35,000 تومان

در دنياي واقعي سياست‌هاي اقتصادي به‌گونه‌اي تعريف و اجرا مي‌شود كه اساسا نسبت به زنان و انواع كارهاي با دستمزد و بدون دستمزد آن‌ها تبعيض اعمال مي‌كند. همه كارهاي زنان به رسميت شناخته نمي‌شوند و در نتيجه در سياست‌گذاري اقتصادي كمترين ارزش و سرمايه‌گذاري را براي كارهاي بدون دستمزد زنان قائل مي‌شوند و حتي كارهاي غير رسمي دستمزدي آن‌ها را هم ناديده مي‌گيرند.

غزال آهوي باغ زعفرانيه

 • 60,000 تومان

غزال، آهوي باغ زعفرانيه با زباني مُفخم، نزديك به زبان فارسي‌نويسان دوران قاجار به رشته‌ي تحرير درآمده است. اين داستان عاشقانه و جذاب علي‌رغم زبان متفاوت و حتي شگردهاي قصه‌نويسي متفاوت، تقديم آن دسته از دوستان و دوستداران روشنگران مي كنم كه چون ما دغدغه‌ي گويش‌هاي ايرانيان در دوران‌هاي مختلف و حتي زمان‌هاي اشغال اين سرزمين به دست دشمنان را دارند. و اينكه از چه رو عالمان، متفكران و دانشمندان ما آثار بزرگ خود را با زبان فاتحان اشغالگر به رشته تحرير درآورده اند، همزمان سعدي و حافظ آثار خود را با زبان مردم خلق كرده‌اند و مولانا در سرزمين ترك زبانان اثر باشكوه خود؛ ديوان شمن را به مردم ايران تقديم كرده است.

زنان پيروز

 • 60,000 تومان

«اين نام را كه بر زبان مي‌آورد، نگاهش توامان مي‌درخشد و رنگ اندوه به خود مي‌گيرد. در چشمانش عشق و دلتنگي موج مي‌زند. اين زن سفر بي‌پاياني را آغاز كرده است. چيزهايي هست كه او در وطن، در قفاي خود، جا گذاشته است، خصوصا فرزندش، پسر عزيزش،‌خاليدو. همان كه نتوانست او را با خود بياورد. همان كه در خيال، همه شب‌ها در آغوشش مي‌فشارد. بلانش، شكست‌خورده، روي نيمكتي مي‌نشيند. اجزاي بدنش از فرط سرما چنان كرخت و بي‌حس شده‌اند كه ديگر دست و پاهايش را حس نمي‌كند. ياسي كه او را در برگرفته چنان است كه ياراي به حال خود آمدن ندارد. چشم به فروشنده دوره‌گردي دوخته كه در اين سپيده‌دم يخ‌زده روزنامه‌هايش را مرتب مي‌كند.» با خواندن «زنان پيروز» لگدمال شدن انسانيت را به وضوح مي‌بينيم.

آنگلا مركل

 • 90,000 تومان

روزنامه آلماني فرود دويچه زايتونگ توسط سردبير خود چنين مي‌گويد: ... همزمان با شروع بحران اقتصادي و محصور شدن منطقه يورو، چهره سياست‌مداري جديد، بيش از ديگران درخشيد. آنگلا مركل رهبر قدرتمندترين اقتصاد جهان، كسي كه به طور همزمان با مسائل حاد خارجي روبه رو بود و در جايگاهي بود كه چشم اميد جهان به برنامه‌هاي نجات او دوخته شده بود. ... از نوجواني با همكلاسي‌هايش براي كوهنوردي به همه‌جا سفر مي‌كرد، تا زماني كه در كاخ سفيد به افتخار او ضيافت شام برگزار شد. او نشان داد كه چگونه يك دختر از آلمان شرقي به بالاترين مدارج قدرت دست پيدا مي‌كند و همچنين از تاثير دوران كودكي و ايدئولوژي او كه نجوه شكل‌گيري نگرش او را به زندگي بيان مي‌كند، آگاه مي‌شويم.

عامل نشاط (10 روش دست‌يابي به سلامتي و شادي)

 • 30,000 تومان

وين داير روانشناس سرشناس در مقدمه اين كتاب ضمن به خواندن و بكاربستن نكات نوشته شده در اين كتاب موضوع آن را جهاني و در جهت بهبود كيفيت زندگي براي همه انسان‌ها خوانده است... دكتر سوزان اسميت جونز نويسنده اين كتاب در اثر سانحه تصادف خودرو دچار آسيب‌ديدگي شديدي در ناحيه كمر شد به‌طوري كه به تشخيص پزشكان او مجبور به تحمل يك زندگي سراسر درد و بدون فعاليت بود. ولي او انتخاب كرد كه نه تنها سلامتي خود را بازيابد بلكه براي خود و ديگران سرمشقي از تلاش و اميد باشد... تاكيد او در كتاب عامل نشاط بر سلامت است. سلامتي كه مافوق داشتن بدني قوين و كامل است. سلامتي توام با نشاط كه فقط اختصاص به جنبه فيزيكي ندارد بلكه توازني هماهنگ ميان سه جنبه بدن ذهن و روح است... او معتقد است به مفهومي از خداست كه هم درون ماست و هم ما را احاطه كرده است و باعث اتصال همه مخلوقات خدا به يكديگر مي‌شود. همه ما اين قدرت و توانايي را داريم كه آگاهانه تصميم بگيريم و كيفيت زندگي خود را تغيير دهيم... كتاب عامل نشاط راه‌هاي عملي براي گذراندن زندگي آرام و متوازن ارائه مي‌دهد و باعث مي‌شود سلامتي و سرزنده بودن قوي و متناسب بودن هدفي قابل دستيابي شود. ما قدرت دستيابي به هر هدف ارزشمندي را داريم...

نگاهي به تجارب زنان كارآفرين در ايران 2

 • 25,000 تومان

يكي از مهم‌ترين معيارها جهت ارزيابي توسعه كشورها ميزان اهميتي است كه به زنان آن كشورها در زمينه‌هاي اقتصادي، سياسي، اجتماعي و فرهنگي داده مي‌شود. امروزه لزوم حضور زنان براي تحقق و تسريع فرايند توسعه در اين بسترها بر هيچ‌كس پوشيده نيست. ماركوپولو، سياح و تاجر ايتاليايي كه در قرن هفتم قمري به ايران آمده بود، از گل‌دوزي‌هاي زيباي ابريشم و طلا با رنگ‌ها و نقش‌هاي متفاوت كه كار دختران و زنان ايراني است، تعريف مي‌كند. هم‌چنين نيبور سياح آلماني كه در زمان زنديه از ايران ديدن كرده است، در سفرنامه‌اش مي‌نويسد: زن‌هاي تركمن خيلي پرتلاش هستند و آن‌ها فرش‌هايي مي‌بافند كه هر ساله تعدادي از آن به خارج از ايران صادر مي‌شود.

1  2  3  صفحه‌ی 1