فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
گاه مي‌بريد گاه ياد مي‌گيريد (بزرگترين درس‌هاي زندگي را از باخت‌هايمان مي‌آموزيم)
مقدمات باليني در روانكاوي لاكان (اصول نظري و تكنيكي)
هيپنوتيزم‌درماني به زبان خودماني
 • 78,500 تومان
 • با تخفیف: 78,500 تومان
هوش هيجاني به زبان خودماني
 • 88,500 تومان
 • با تخفیف: 88,500 تومان
زبان بدن به زبان خودماني
 • 88,500 تومان
 • با تخفیف: 88,500 تومان
رهبري به زبان خودماني (راهنماي قدم به قدم ايجاد مهارت‌هاي رهبري)
تحقق روياها (با 10 پرسش ساده روياي خود را دريابيد و آن را عملي سازيد)
اصول آماده‌سازي تيم 101 (آنچه هر رهبري بايد بداند)
شيوه‌هاي روابط موثر 101 (آنچه هر رهبري باد بداند)
مديريت نگرش
 • 43,900 تومان
 • با تخفیف: 43,900 تومان
17 اصل كار تيمي (چه كار كنيم كه هر تيمي ما را بخواهد)
صفت‌هاي بايسته 1 رهبر
 • 66,000 تومان
 • با تخفیف: 66,000 تومان

گاه مي‌بريد گاه ياد مي‌گيريد (بزرگترين درس‌هاي زندگي را از باخت‌هايمان مي‌آموزيم)

 • 50,000 تومان

وقتي شكست مي‌خوريد چه مي‌آموزيد؟ افراد در حالي كه به راحتي درباره روياهايشان حرف مي‌زنند، حاضر نيستند درباره شكست‌هايشان صحبت كنند. اغلب اشخاص دوست ندارند درباره اشتباه‌ها و شكست‌هايشان صحبت كنند. در نهايت مي‌گويند «گاه برنده و گاه بازنده مي‌شويد.» نتيجه اخلاقي اين پيام اين است: «اميدوار باشيد كه برنده شويد، انتظار شكست خوردن را داشته باشيد و با نتايج هر دو زندگي كنيد.»

مقدمات باليني در روانكاوي لاكان (اصول نظري و تكنيكي)

 • 75,000 تومان

روان تحليلي باليني لاكان چشم‌انداز متفاوتي را به ما از فهم روان تحليلي نشان مي‌دهد، لاكان با شعار بازگشت به فرويد موجب گرديد كه از زوايه ديگري به مطالعه فرويد بپردازد. زبان‌شناسي ساختارگرا و انسان‌شناسي ساختارگرا، قضاوت‌هاي رايج از سوژه انسان را دگرگون ساخته و به ديدگاه فرويد از ناخودآگاه، جايگاه غني و تازه بخشيد. بديهي است كه اين اثر بروس فينك كتابي تاثيرگذار است كه به صورت سازمان‌يافته و منسجمي اصول مقدماتي روان تحليلي لاكان را به نمايش گذاشته است. فينك با كمك گرفتن از نمونه‌هاي باليني، تفاوت ميان علائم باليني و ساختار رواني حقيقي فرد را تشريح كرده است. در نهايت بايد اظهار كرد كه اين اثر فقط متخصصان را مخاطب قرار نمي‌دهد و هر فردي كه به روان تحليلي علاقه‌مند است را مي‌تواند به تفكر وا دارد.

هيپنوتيزم‌درماني به زبان خودماني

 • 78,500 تومان

هيپنوتيزم (يا خواب مصنوعي) موضوعي است كه همه نظري درباره‌اش دارند، اما افراد اندكي تا به حال خودشان آن را امتحان كرده‌اند. هيپنوتيزم‌درماني، در عين حال، موضوعي است كه بسياري را سردرگم يا كاملا گيج مي‌كند. فرق ميان هيپنوتيزم (يا خواب مصنوعي) و هيپنوتيزم‌درماني دقيقا چيست؟ در اين كتاب به چنين سوال‌هايي پاسخ مي‌دهيم. نكته مهمي كه بايد بدانيم اين است كه خواب مصنوعي و هيپنوتيزم‌درماني يك چيز نيستند. خواب مصنوعي از زماني كه بشر شروع به تكلم كرده، وجود داشته و به خلسه رفتن نمودي از آن است. در هيپنوتيزم درماني، خواب مصنوعي كمك مي‌كند به هدف‌هايي كه در زندگي براي خود تعيين مي‌كنيد برسيد يا تغيير مثبتي در نحوه تفكر خود به وجود آوريد و مشكلي را حل كنيد. با اينكه خواب مصنوعي قرن‌ها قدمت دارد، هيپنوتيزم درماني، مانند ساير روش‌هاي درماني، شيوه‌اي نسبتا جديد است. خواندن اين كتاب به شما كمك مي‌كند عملكرد خواب مصنوعي را درك كنيد. از مسائل و عوارض گوناگوني آگاه شويد كه با هيپنوتيزم‌درماني مي‌توان آن‌ها را درمان كرد. و بفهميد كه چگونه مي‌توانيد اين شيوه را در مورد خود به كار بريد. اين كتاب به شما كمك مي‌كند هيپنوتيزم (يا خواب مصنوعي) را هم به لحاظ نظري و هم به لحاظ كاربردي درك كنيد، و با كمك آن به نحو شگفت‌انگيزي، بر گستره وسيعي از عادات، مشكلات هيجاني و استرس‌ها فائق آييد.

هوش هيجاني به زبان خودماني

 • 88,500 تومان

براي دست‌يابي به موفقيت در محل كار و شادي در خانه كنترل هيجانات خود را به دست گيريد. آگاه بودن از هيجانات خود توانايي مهار آن را پيدا كردن، از رموز موفقيت در زندگي، هم به لحاظ حرفه‌اي و هم فردي، است. اين كتاب و راهنمايي دوستانه‌اش به شما كمك مي‌كند احساسات خود را كنترل كنيد و به جاي اين كه احساساتتان شما را در كنترل بگيرد، شما آن‌ها را كنترل كنيد. از طريق روش‌هاي كاربردي و تجربه شده و تمرين‌هاي مفيد متوجه مي‌شويد چگونه اعتماد به نفس خود را تقويت و روابط محكم‌تري با همسر، خانواده و همكاران خود برقرار كنيد و به شادي اصيل برسيد.

زبان بدن به زبان خودماني

 • 88,500 تومان

روانشناسان معتقدند 93 درصد ارتباط ميان‌فردي را زبان بدن و لحن صدا تشكيل مي‌دهد. در حالي كه تنها 7 درصد ارتباط ميان‌فردي شامل گفتار است. بيشتر ما باور داريم كه با نگاه كردن به حالات چهره و قيافه افراد مي‌توانيم دقيقا بگوييم كه آن‌ها چه احساسي دارند. (زبان بدن) نوعي ابزار ارتباطي قدرتمند است كه در واقع گوياي وضعيت دروني هر فرد مي‌باشد و با استفاده از آن مي‌توان دوست پيدا كرد و يا ديگران را به انجام كاري متقاعد نمود. آشنايي با (زبان بدن) به شما كمك مي‌كند مسائلي مثل جذابيت، حقيقت، اعتماد به نفس و شرم را تشخيص دهيد. شما با دقت در حركات طرف مقابل مي‌توانيد به حقايق زيادي دست يابيد. در اين جهان پر رقابت و پيچيده، توانايي برقراري ارتباط با شفافيت، اعتماد به نفس و ايجاد قابليت اعتماد براي موفقيت حياتي است. اين توانايي خيلي ‌وقت‌ها ناديده گرفته مي‌شود. استدلال درست، نتيجه‌گيري‌هاي منطقي و راه‌حل‌هاي نوآورانه اگر به شيوه‌اي به شنونده منتقل نشود كه او را متقاعد كند، مشتاق كند، يا توجهش را برانگيزد، بي‌معني مي‌شود. بدن شما هر روز تمام مدت پيام‌هايي درباره خلق و روحيه و وضعيت عمومي شما بازگو مي‌كند. مي‌توانيد از طريق استفاده از بدنتان پيام‌هايي را كه به ديگران منتقل مي‌كنيد تعيين كنيد.

رهبري به زبان خودماني (راهنماي قدم به قدم ايجاد مهارت‌هاي رهبري)

 • 60,000 تومان

رهبري مهارتي مردم‌محور است كه در هر موقعيتي كه دو نفر يا بيشتر گرد هم آيند تا هدف مشتركي را دنبال كنند نقش اساسي و محوري بازي مي‌كند. دانش رهبري مهارتي حياتي است كه همه بايد در اولين فرصت آن را بياموزيم. رهبري موفق نيازمند رعايت سه اصل مهم است: نظر ديگران را به همكاري جلب كنيد، گوش بدهيد و ديگران را بر خود مقدم بشماريد. منظور از رعايت اين 3 اصل مهم رسيدن به يك هدف واحد است. سه مهارتي كه در اين كتاب شرح داده شده از اصول مهم رهبري هستند. اما مباحث كتاب به اين‌ها محدود نمي‌شود. در اين كتاب به شما نشان داده مي‌شود كه چگونه مهارت‌هاي رهبري را به ويژگي‌هاي خود اضافه كنيد و خواهيد دانست كه چگونه اين اقدام به شما كمك مي‌كند به اهداف خود برسيد. گر چه در نگاه اول به نظر مي‌رسد اصول رهبري فقط براي مديران و كارآفرينان مي‌باشد، اما اين كتاب فقط براي مديران تدوين نشده است. نويسندگان كتاب حاضر معتقدند فراگرفتن مهارت‌هاي رهبري بعد جديدي به زندگي همگان مي‌دهد، بر هيجان اوقات آن‌ها مي‌افزايد و لحظات زندگيشان را رضايت‌بخش‌تر مي‌كند و تبديل شدن به يك رهبر موثر باعث تحول در تجربه زندگي مي‌شود.

تحقق روياها (با 10 پرسش ساده روياي خود را دريابيد و آن را عملي سازيد)

 • 35,000 تومان

چه تفاوتي ميان كسي كه در روياها به سر مي‌برد و كسي كه رويايش را تحقق مي‌بخشد، وجود دارد؟ به اعتقاد دكتر جان ماكسول، جواب اين سوال را بايد در پاسخ به 10 سوال قدرتمند مطرح شده در اين كتاب جستجو كرد. اين كتاب در برگيرنده اقداماتي قدم به قدم است كه مي‌توانيد از آن براي تحقق روياي خود استفاده كنيد.دكتر ماكسول با چهل سال تجربه مفيد خود به شما كمك مي‌كند تا به اين سوالات مهم و تعيين كننده پاسخ مثبت بدهيد.

اصول آماده‌سازي تيم 101 (آنچه هر رهبري بايد بداند)

 • 20,000 تومان

جان ماكسول يكي از بزرگ‌ترين متخصصان آمريكايي در زمينه‌ي مديريت و رهبري است. او همه ساله براي صدها هزار نفر سخنراني مي‌كند و بسياري از نهادها و شركت‌هاي بزرگ از توصيه‌هاي او بهره گرفته و مي‌گيرند. "عدد يك كوچك‌تر از آن است كه بتواند كاري كند." آنچه در اين كتاب مي‌خوانيد: قدرت كار گروهي. چرا آماده‌سازي براي موفقيت رهبر ضرورت دارد. خصوصيات مورد نياز رهبر. ده اقدام براي سرمايه‌گذاري روي ديگران. چگونه ديگران را بزرگ كنيم و بر ارزش آن‌ها بيفزاييم.

شيوه‌هاي روابط موثر 101 (آنچه هر رهبري باد بداند)

 • 32,900 تومان

جان مكسول يكي از بزرگ‌ترين متخصصان آمريكايي در زمينه‌ي مديريت و رهبري است. او همه ساله براي صدها هزار نفر سخنراني مي‌كند و بسياري از نهاد‌ها و شركت‌هاي بزرگ از توصيه‌هاي او بهره گرفته و مي‌گيرند. با خواندن مطالب اين كتاب مي‌آموزيد كه: چرا روابط براي رسيدن به موفقيت مهمند؟ درباره ديگران چه بايد بدانيد؟ چگونه مي‌توانيد ديگران را تشويق كنيد؟ چگونه مي‌توانيد با ديگران ارتباط برقرار كنيد؟ چگونه مي‌توانيد شنونده‌ي بهتري باشيد؟ چگونه مي‌توانيد ايجاد اعتماد كنيد؟ چگونه مي‌توانيد با بحران‌هاي زندگي برخورد مثبت كنيد؟

مديريت نگرش

 • 43,900 تومان

نوع نگرش، تاثيري عميق در زندگي انسان دارد و بر تلقي او از پيروزي و شكست تاثير مي‌گذارد، يك تيم كاري با نگرش غلط هرگز موفق نخواهد بود. براي موفقيت يك سازمان بايد به نگرش و طرز فكر كارمندان توجه كنيم. با مطالعه اين كتاب درمي‌يابيد كه چگونه نگرش يك شخص، بر نوع رفتار او تاثير مي‌گذارد و باعث تعريف جديدي از موفقيت و شكست مي‌شود. همچنين اسرار تغيير يك نگرش بد را خواهيد آموخت و فرا مي‌گيريد با اصلاح نگرش، خود تيم كاريتان را در مسير پيشرفت و موفقيت قرار دهيد.

17 اصل كار تيمي (چه كار كنيم كه هر تيمي ما را بخواهد)

 • 74,000 تومان

براي اين‌كه در كار گروهي بهتر بدرخشيد، بايد اصولي را كه در اين كتاب توضيح داده شده است ر ا رعايت كنيد. با استفاده از اين كتاب زمينه‌اي فراهم سازيد كه همكارانتان به اعضاي تيمي بهتري تبديل شوند. و اگر خواستيد از بيرون از تيم خود كساني را به كار گيريد، با استفاده از توصيه‌هاي مطرح شده در كتاب اقدام كنيد و كساني را به خدمت بگيريد كه تيم نزد آن‌ها در درجه اول اهميت قرار داشته باشد. مي‌توانيد مطمئن باشيد كه كسي كه هر هفده خصوصيت مورد نظر را از خود به نمايش بگذارد، مناسب تيم و گروه شماست.اگر شما نتوانيد، تيم شما هم نمي‌تواند.

صفت‌هاي بايسته 1 رهبر

 • 66,000 تومان

روياي شما پيرامون چه دور مي‌زند؟در لجام گسيخته‌ترين تصوراتتان خود را در حال انجام دادن چه كاري مي‌بينيد؟اكنون چه چيزي بين شما و رويايتان مانع ايجاد كرده است؟پاسخش رهبري است.با مشاهده رهبران بزرگ،درمي‌يابيد كه آنان 21 خصوصيت مطرح شده در اين كتاب را دارا هستند.اگر بتوانيد در درون رهبري شويد كه بايد باشيد،مي‌توانيد در بيرون رهبري شويد كه مي‌خواهيد باشيد،اگر بتوانيد چنين كنيد،مي‌بينيد كه كاري در دنيا نيست كه نتوانيد انجام بدهيد.

1  2  صفحه‌ی 1