فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
آنچه پسران بايد بدانند (بلوغ)
 • 35,000 تومان
 • با تخفیف: 35,000 تومان
قصه واقعي مداد و پاك‌كن
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
اگر همه اين‌طور فكر كنند
 • 22,000 تومان
 • با تخفیف: 22,000 تومان
اگر همه اين را بگويند
 • 17,000 تومان
 • با تخفیف: 17,000 تومان
احساسات كودك من (تمرين‌هايي براي آموزش مهارت‌هاي مديريت احساسات در كودكان)
مغز كودك من (از 1 تا 4 سالگي)
 • 30,000 تومان
 • با تخفیف: 30,000 تومان
شادي‌هاي دخترانه (چگونه شادي را تبديل به يك عادت كنيم)
نگراني‌هاي دخترانه ( چگونه تغييرات طبيعي دوران بلوغم را بشناسم )
احساسات دخترانه (چگونه احساسات خود را بشناسم و ابراز كنم)
قوانين مديريت گروهي و فردي
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان
راهنماي مديران ( راهكارهاي كليدي بر علم مديريت )
مهرباني يعني
 • 15,000 تومان
 • با تخفیف: 15,000 تومان

آنچه پسران بايد بدانند (بلوغ)

 • 35,000 تومان

قرار است بدنت به زودي تغييري بزرگ را اغاز كند، شايد همين الان هم شروع شده باشد. وقتي بزرگ‌تر مي‌شوي، بدن و ذهنت رشد و تغيير مي‌كند. اين تغييرات گاهي هيجان‌انگيز به نظر مي‌رسند و بعضي وقت‌ها هم ناخوشايند و حتي خجالت‌آور. نگران نباش! اين اتفاق براي همه‌ي پسران هم سن تو رخ مي‌دهد و آن‌ها هم دوره‌ي بلوغ را پشت‌سر مي‌گذارند و نوجواني را تجربه مي‌كنند؛ دنيايي جديد با تغييراتي بزرگ اما طبيعي. اين كتاب به تو كمك مي‌كند تا متوجه شوي تغييرات دوره‌ي بلوغ، مرحله‌اي طبيعي از بزرگ شدن هستند و به خوبي درك مي‌كني كه چه چيزهايي پيش رويت است. هر كدام از اين‌ها بخشي از مراحل بلوغ است. تو مي‌تواني پاسخ سوال‌هايت را در اين كتاب پيدا كني و ياد بگيري وقتي نگران هستي چگونه سوال كني.

قصه واقعي مداد و پاك‌كن

 • 20,000 تومان

تا به حال از دوستي مداد و پاك‌كن چيزي شنيده‌اي؟! يك مداد بود و يك پاك‌كن هم بود و روزي روزگاري آن‌ها به هم رسيدند و دوستان راست‌راستكي هم شدند! مي‌خواهي بداني چه‌طوري؟! پس با مداد و پاك‌كن دوست شو و از زبان خودشان بشنو!

اگر همه اين‌طور فكر كنند

 • 22,000 تومان

شايد به نظرتان برسد اينكه ما درباره‌ي ديگران چه «فكري مي‌كنيم» اهميتي ندارد، اما اگر «فكر كنيد» ديگران توانايي انجام كاري را ندارند، اين نوع فكر كردن شما مي‌تواند آن‌ها را دلسرد كند. شايد به نظرتان برسد «نوعِ فكر كردن» ما به ديگران آسيبي نمي‌رساند، ولي تصور كنيد كه همه نسبت به هم اين‌طور فكر كنند، آن‌وقت چه اتفاقي مي‌افتد! حتي اگر همه درباره‌ي يك مسئله يك جور فكر كنند، باز هم ممكن است آن‌ها هم اشتباه كنند. اگر همه از ياد ببرند كه نسبت به هم مثبت و مهربانانه فكر كنند، آن‌وقت دنيا ديگر جاي زيبايي براي زندگي كردن نخواهد بود. اگر بدانيم كه حتي «فكر كردن» ما درباره‌ي ديگران مي‌تواند روي آن‌ها، خودمان و بر همه‌ي دنيا تأثير بگذارد و اگر بدانيم كه فكرهاي مثبت مي‌تواند دنيا را قشنگ‌تر كند، حتما تلاش مي‌كنيم كه نوع فكر كردنمان مهربانانه‌تر و اميدبخش‌تر باشد. اين كتاب در ادامه‌ي كتاب‌هاي قبلي از اين مجموعه «اگر همه اين كار را بكنند» و «اگر همه اين را بگويند» به ريشه‌ي رفتارها و گفتارهاي ما مي‌پردازد، كه همان فكر كردن ما درباره‌ي ديگران است. شايد اگر درباره‌ي خودمان، ديگران و دنيا بهتر فكر كنيم، كمتر به «آنچه كه همه مي‌گويند» و «همه انجام مي‌دهند» توجه كنيم و با اميد و مهرباني بيشتري در كنار ديگران زندگي كنيم و در نتيجه دنياي ما دنياي زيباتري خواهد بود.

اگر همه اين را بگويند

 • 17,000 تومان

اگر به كسي بگوييد اجازه‌ي بازي با شما را ندارد، اگر به كسي بگوييد ظاهرش خنده‌دار و مسخره است يا اين‌كه او به اندازه‌ي كافي خوب و ارزشمند نيست، شايد به نظرتان برسد كه آسيب چنداني به او نرسيده است، ولي فكر كنيد اگر همه اين را بگويند و تصور كنيد كه همه اين‌گونه صحبت كنند! اگر همه از ياد ببرند كه مهربان باشند يا اگر فردي به كمك و همدلي نياز داشت، بي‌تفاوت باشند، آيا اين دنيا جاي زيبايي براي زندگي كردن خواهد بود؟ اما اگر همه قبل از صحبت ‌كردن و رفتار ‌كردن فكر كنند، دنيا جاي خيلي بهتري براي زندگاني مي‌شود. اين كتاب كه مي‌تواند در كنار كتاب «اگر همه اين كار را بكنند!» خوانده شود، با جمله‌ها و تصويرهاي ساده، كودكان و نوجوانان را به تفكر و پيش‌بيني پيامدهاي كلام و رفتارهاي خود تشويق مي‌كند تا بتوانند با انتخاب‌هاي بهتر در ساختن دنيايي سرشار از آرامش، صلح و دوستي سهيم باشند.

احساسات كودك من (تمرين‌هايي براي آموزش مهارت‌هاي مديريت احساسات در كودكان)

 • 42,000 تومان

احساسات سهم بزرگي در زندگي روزانه ما دارند. شناخت احساسات ، مديريت و بيان مناسب آن‌ها از جمله مهارت‌هاي عاطفي هستند. كودكان ما ، با مهارت‌هاي عاطفي كارآمد، در آينده آرام‌تر، مفيدتر و موفق‌تر خواهند بود. ارتباطات موثر، موفقيت تحصيلي و اضطراب پايين‌تر، از اثرات شايستگي در مهارت‌هاي عاطفي است. خوشبختانه اين مهارت‌ها قابل يادگيري هستند اگرچه كه بسياري از والدين به علت عدم آگاهي از اهميت رشد عاطفي و نداشتن مهارت‌هاي لازم، به اين مقوله بي توجه‌اند .

مغز كودك من (از 1 تا 4 سالگي)

 • 30,000 تومان

آگاهي از مغز شگفت‌انگيز در حال رشد كودكان براي والدين، معلمان، درمانگران، پدربزرگ و مادربزرگ‌ها و همه كساني كه به نوعي با كودكان سر و كار دارند، بسيار مهم و حياتي است. در روند كسب آگاهي از ساز و كار مغز كودكان، با پرسش‌هايي از اين دست مواجه خواهيم شد: پردازش‌هاي مغزي پشت رفتار كودكان چيست؟ مغز آن‌ها چه‌طور كار مي‌كند؟ چه توانمندي‌هايي دارد؟ كدام ساختارها در مغز كودكان هنوز تكميل نشده است؟ و دانش علم اعصاب شناختي چه تكنيك‌هايي براي مواجهه با چالش‌هاي دشوار پرورش و تربيت كودكان ارائه مي‌كند؟ در اين كتاب، تلاش شده است تا مفاهيم پيچيده مغزي و ويژگي‌هاي خاص مغز كودكان 1 تا 4 ساله به زباني ساده و قابل درك بيان شود. تكنيك‌هاي متعددي كه در اين كتاب وجود دارد، نحوه تعامل با كودكان در اين بازه سني را، براساس اين مفاهيم، به شما نشان مي‌دهد. به علاوه، براي يادگيري بهتر هر تكنيك، مثال‌هاي متعددي ارائه شده است تا شما خواننده گرامي با نمونه‌هاي عيني استفاده از تكنيك‌هاي اين كتاب هم آشنا شويد.

شادي‌هاي دخترانه (چگونه شادي را تبديل به يك عادت كنيم)

 • 30,000 تومان

تا اين‌جا چيزهاي زيادي درباره مراقبت از بدنت ياد گرفته‌اي ، اما آيا مي‌داني لازم است به همان اندازه كه مراقب جسمت هستي ، مراقب روحت هم باشي ؟ اين كتاب پر از نكته ، فعاليت و ايده است . به علاوه ، راهكارهايي به تو ياد مي‌دهد تا بتواني آرامشت را حفظ كني ، لذت بيش‌تري ببري ، اعتماد به‌نفس داشته باشي ، صادقانه با كساني كه دوستشان داري ارتباط برقرار كني ، روي موارد مهم تمركز كني ، بعد از هر شكست دوباره انرژي‌ات را به دست بياوري ، از ته دل بخندي ، روز به روز قوي‌تر شوي و شادترين دختر روي زمين باشي .

نگراني‌هاي دخترانه ( چگونه تغييرات طبيعي دوران بلوغم را بشناسم )

 • 22,000 تومان

تغييرات بدنت تو را نگران كرده‌اند ؟ نگران نباش ، اين تغييرات براي دخترهاي ديگر هم پيش مي‌آيد و آن‌ها را هم نگران ‌مي‌كند . اين كتاب ، به نامه‌ها و پرسش‌هاي دختران هم سن وسالت در هر زمينه‌اي پاسخ مي‌دهد ؛ از جوش زدن صورت‌شان گرفته تا قاعدگي و تغييرات خلق و خو . هم‌چنين به دختر‌ها ياد مي‌دهد كه چه‌طور سوال‌ها يا دغدغه‌هايشان را بدون ترس و پنهان‌كاري با والدين مطرح كنند .

احساسات دخترانه (چگونه احساسات خود را بشناسم و ابراز كنم)

 • 32,000 تومان

قبل‌تر‌ها احساسات تو بسيار ساده بودند ، اما انگار اين روز‌ها سوار قطار هوايي هيجان‌هايت شده‌اي ! اين كتاب ، در ادامه كتاب‌هاي (( چگونه از بدنم مراقبت و نگهداري كنم ؟ )) به نحوي مدارا كردن با احساساست مي‌پردازد . چه شاد باشي ، چه غمگين ، چه عصباني يا نگران و هيجان‌زده چه بترسي يا سرخوش باشي ، با خواندن اين كتاب ، چيز‌هايي را ياد مي‌گيري كه در پذيرش و مديريت احساساتت به كمكت مي‌آيند .

قوانين مديريت گروهي و فردي

 • 15,000 تومان

در اين مجموعه شرح و توضيح روش‌هاي مديريتي كه به صورت تئوريك مي‌تواند ضامن موفقيت شما مدير گرامي شود‌ ، به اختصار بيان شده است. هدف شما از مطالعه اين بخش دريافت مكتوبات درون كتاب در حداقل زمان است . من در اين كار به شما كمك مي‌كنم. اين مجموعه دربردارنده‌ي قوانين تئوري مديريت موفق است. حتي اگر اين كتاب را به منزل نمي‌بريد ، اين چند نكته را از من به يادگار داشته باشيد كه از رازهاي مديريت است. من شنيدم ز پير دانشمند/ تو هم از من همي شنو اين پند / آنچه بر نفس خويش مپسندي / ليك بر نفس ديگر مپسند بيت‌هاي بالا كليد همه‌ي درهاي عالم امكان هستند. اين نكته مهم را نيز از ياد نبريد كه براي موفقيت هيچ راه ميان‌بري وجود ندارد. اگر از قدم زدن در اين راه خشنود نيستيد ، بايد مسير خود را عوض كنيد.

راهنماي مديران ( راهكارهاي كليدي بر علم مديريت )

 • 12,000 تومان

در اين مجموعه قوانين فردي و جمعي لازمه مديريت از جمله مناسبات اداري روش‌هاي مذاكره درون‌سازماني تكنيك‌هاي علمي مديريت سازماني و سياست‌هاي اوليه مديريت بيان شده است. اين كتاب در زماني نوشته شده است كه ايران‌زمين يكي از بحراني‌ترين ادوار خود را از نظر سياسي اجتماعي اقتصادي و فرهنگي طي مي‌كند. اميدواريم با جمع‌آوري اين مجموعه توانسته باشيم قدمي كوچك در مسير رشد و تعالي ايران و ملت شريف آن برداشته باشيم.

مهرباني يعني

 • 15,000 تومان

چگونه كلمه ساده‌ي مهرباني مي‌تواند جهان را تغيير دهد؟ اين داستان فكر و احساس شما را درگير اين سوال مي‌كند كه واقعا مهرباني چيست و چگونه هر كار كوچك يا بزرگي مي تواند تفاوتي به وجود بياورد و كمك كوچكي باشد براي يك دوست....

1  2  3  4  5  6  7  صفحه‌ی 1