فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 24,000 تومان
 • 29,500 تومان

فعال‌سازي رفتاري براي درمان افسردگي

 • 27,000 تومان

اين كتاب پايه‌هاي مفهومي و روش‌هاي عملي خاص استفاده از شيوه درمان فعال‌سازي رفتاري (BA) در مورد افراد افسرده را ارائه مي‌دهد. اين روش كه براساس نوشته‌ها و فعاليت‌هاي درماني اثرگذار فرستر، لوينسون و بك ايجاد شده، تاثير و قدرت توجه مستقيم و مداوم به تغيير رفتار را نمايش مي‌دهد. هدف BA كمك به درمان‌جويان است تا از طريق فعال كردن خود و درگير شدن با زندگي، افسردگي را كاهش داده و از بروز آن در آينده جلو گيري كنند.

گوش دادن فعال

 • 24,000 تومان

- آيا مي‌توانم انساني تا آن حد بيانگر باشم كه آنچه را كه هستم، بدون ابهام، به ديگري منتقل سازم؟ - آيا مي‌توانم به خودم اجازه بدهم كه كاملا به دنياي احساسات و معاني شخصي او وارد شوم و دنيا را از چشم او ببينم؟

اختلال 2 قطبي

 • 29,500 تومان

اين اختلال براي بيماران، خانواده‌ها، همسران، و همكاران‌شان بسيار رنج‌آور و هزينه‌بر است. خوشبختانه مي‌توان به كمك درمان‌هاي موجود از عوارض ناگوار اين اختلال كاست و اثرات منفي آن را بر فرد و جامعه كاهش داد. كتاب حاضر به درمان‌هاي مختلفي كه در حيطه دارودرماني و روان‌درماني براي اين اختلال وجود دارد مي‌پردازد. اين كتاب به شرح و توضيح درمان‌هاي موثري مثل درمان شناختي رفتاري، درمان بين فردي و نظم اجتماعي، درمان‌هاي متمركز بر خانواده، و دارودرماني مي‌پردازد.

من پر از احساسات

 • 29,000 تومان

اين كتاب به عنوان ابزار كمك آموزشي براي والدين، مربيان و ديگر كساني طراحي شده است كه در ارتباط مستقيم و كار با كودكان هستند. هدف نهايي اين كتاب نهادينه كردن آموزه‌هاي آن در مورد احساسات در ذهن كودك و به طور مستقل سنجيدن و بررسي كردن پاسخ‌هاي عاطفي كودك در شرايط مختلف است.

چگونه احساس خوب داشته باشيم

 • 10,900 تومان

همه ما دوست داريم احساس خوبي داشته باشيم، اما احساس خوب داشتن به چه معناست؟ از كجا مي‌فهميد كه چه موقع احساس خوبي داريد؟ توجه كنيد كه درست در همين لحظه چه احساسي داريد؟ آرام، زودرنج يا غمگين هستيد؟ شايد كاملا مطمئن نيستيد كه چه احساسي داريد. چرا داشتن احساس خوب اينقدر مهم است؟ اين كتاب به شما كمك مي كند كه به احساس خوب داشتن با تمام وجود پي ببريد. همچنين با آموزش مهارت‌هاي حفظ آرامش و اعتماد به خود به شما نشان مي‌دهد كه چگونه وقتي مشكلات پيش مي آيند، احساس خوبي داشته باشيد.

راهنماي عملي آموزش ذهن‌آگاهي براي مراجعان

 • 35,500 تومان

امروزه مهارت ذهن‌آگاهي براي بسياري از كساني كه در زمينه‌هاي بهداشت فيزيكي - رواني، آموزش، تجارت، رهبري، و ورزش كار مي‌كنند، به صورت يك مهارت بسيار ضروري درآمده است. اين كتاب يك راهنمايي عملي و با چهارچوبي مشخص است كه هم براي آن دسته از متخصصاني كه سابقه‌ي آموزش مهارت‌هاي ذهن‌آگاهي را دارند و هم براي آنهايي كه قصد دارند در آينده اين مهارت‌ها را آموزش دهند، و براي هر كسي كه علاقمند است درباره‌ي ذهن‌آگاهي مطالب بيشتري بداند، تهيه و تدوين شده است. موضوع‌هايي كه در اين كتاب مطرح شده‌اند به اين شرح‌اند: . جلب توجه مراجع به مهارت‌هاي ذهن‌آگاهي؛ . بازخورد گرفتن و استفاده موثر از بازخورد، طي آموزش؛ . ارائه‌ي تمرين‌هاي ساده؛ . آموزش مراجعان براي به كارگيري مهارت‌هاي ذهن‌آگاهي در زندگي روزمره؛ . استفاده از سناريوهاي موردي براي نشان دادن مهارت‌هاي ذهن‌آگاهي در عمل.

وسواس و درمان شناختي رفتاري آن

 • 55,000 تومان

بيماري «وسواس» يكي از شايع‌ترين و شگفت‌‌ترين انواع اختلالات رواني است. اين بيماري از حيث ميزان شيوع در رده چهارم اختلالات رواني قرار دارد. كتاب حاضر كه توسط يكي از محققان و كاربران شناخته شده درمان شناختي - رفتاري نوشته شده است، اصول درمان شنناختي - رفتاري وسواس و پديده‌هاي مشابه را در اختيار خواننده مي گذارد.

روان‌درماني اختلال 2 قطبي

 • 23,500 تومان

كتاب حاضر به بررسي كلي اطلاعات اساسي درباره اختلال دوقطبي، تشخيص، سير طولاني، و دارودرماني آن مي‌پردازد. بخش اعظم مطالب به توصيف يك روش درمان رواني - اجتماعي مشهور به درمان متمركز بر خانواده (FFT) اختصاص دارد. اين روش درمان براي بيماراني طراحي شده است كه اخيرا يك دوره شيدايي (مانيا) يا افسردگي را تجربه كرده‌اند.

كمك كنيم كودكان با تغيير استرس و اضطراب مقابله كنند

 • 14,500 تومان

فلسفه زيربنايي اين كتاب بسيار ساده است: بايد آگاه باشيم تا تعاملات‌مان با كودكان هميشه بر اين اساس باشد كه آن‌ها را افراد منحصر به فردي بدانيم. با گوش دادن به گفته‌هاي كودكان و هم‌چنين همراهي آن‌ها در مسيرشان براي خودشكوفايي و كسب مهارت، مي‌توانيم بفهميم كه بيشتر آن‌ها چگونه خود و جهان اطراف‌شان را مي‌بينند و بنابراين ياد مي‌گيريم چگونه از سلامت هيجاني آن‌ها به بهترين وجه حمايت كنيم.

تكنيك‌هاي درماني اختلال اضطراب فراگير (رويكرد رفتاري‌شناختي و درمان‌هاي دارويي)

 • 18,500 تومان

اثر حاضر تكنيك‌هاي شناختي و رفتاري بررسي شده موثري را براي كمك به متخصصان باليني جهت درمان افراد مبتلا به اختلال اضطراب فراگير معرفي مي‌كند. ارائه اصلي‌ترين و پركاربردترين داروهاي موثر بر اختلال اضطراب فراگير مطابق آخرين پژوهش‌ها ارائه هشت مدل تئوريك از صاحب‌نظران اصلي و به‌نام در حوزه سبب‌شناسي اختلال اضطراب فراگير به تفصيل

آزمايشگاه مجازي يادگيري (راهنما و نرم‌افزار)

 • 9,800 تومان

يكي از كمبودهاي اساسي آموزش روانشناسي در ايران كمبود يا فقدان آزمايشگاه‌هاي روانشناسي به‌خصوص در رشته‌ها و مباحث پايه از جمله روانشناسي يادگيري است. روانشناسان معتقدند پديده‌هايي كه برنامه اسنيفي آن‌ها را شبيه‌سازي مي‌كند در رفتار انسان نقشي اساسي دارند. متاسفانه علي‌رغم اين اهميت، درس‌هايي كه به اين پديده‌ها مي‌پردازند معمولا فقط به شكل سخنراني تدريس مي‌شوند و براي دانشجويان هيچ فرصتي براي كسب تجربه آزمايشگاهي فراهم نمي‌كنند. اين آزمايشگاه مشابه آزمايشاه واقعي است و امكان اجراي آسان و كم‌هزينه آزمايش‌هاي يادگيري را به كمك اسنيفي (موش مجازي) براي دانشجويان و ساير علاقمندان به حوزه تغيير رفتار مهيا مي‌سازد.

صفحه‌ی 1