فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

پايان افسانه كالري‌ها (ديگر زمين صاف نيست)

  • 39,000 تومان

خلاص شدن از شر چربي‌هاي اضافه دقيقا مانند حل كردن معماي مكعب روبيك است. اگر يك مكعب روبيك به هم ريخته نشده را فقط با چهار حركت به هم بريزيم و از كسي كه حل كردن آن را بلد نباشد بخواهيم آن را حل كند، حتي اگر او شخصي فوق‌العاده باپشتكار و سختكوش و بسيار باهوشي باشد، بدون ترديد آن‌قدري طول خواهد كشيد كه خسته و نااميدانه از حل كردن مكعب صرف نظر كند. اما اگر كسي اصول حل كردن مكعب را ياد بگيرد، حتي اگر يك فرد كم‌هوش، كم‌تلاش و بي‌اراده باشد، حل كردن مكعب روبيك برايش آب خوردن خواهد بود و در كمتر از چند دقيقه آن را پيروزمندانه حل خواهد كرد.

پايان افسانه كلسترول (چربي و نمك)

  • 39,000 تومان

در اين كتاب قرار است چند ساعتي فراموش كنيم كه باورهاي قديمي‌مان در مورد چربي‌ها و كلسترول و بيماري‌هاي مرتبط چيست و به پاسخ سوالاتي بپردازيم كه همه فكر مي‌كرديم جوابشان را مي‌دانيم ولي با پيروي از آن‌ها مدام وضع سلامت‌مان بدتر و بدتر مي‌شود و چاق‌تر و چاق‌تر مي‌شويم.

5 راز ميخكوب كردن موفقيت (5 راهكار نتيجه محور براي افرادي كه مي‌خواهند به سطوح بالاتري از موفقيت برسند)

  • 15,000 تومان

اين كتاب براي كساني تهيه شده است كه علاقه‌مند به يادگيري علم موفقيت هستند. هدف آموزش‌هاي نتيجه محور اين كتاب، تقويت حس اعتمادبه‌نفس و انرژي بخشيدن به خواننده است. به طوري كه بتواند اولويت‌هاي خود را بشناسد و با تمركز بر آن‌ها به انسان موفقي تبديل شود. در اين كتاب مطالب زير ارائه مي‌شود: «مكانيسم خود اصلاح‌گر ديسايبريتيك» چگونه عمل مي‌كند؟ چگونه مي‌توانيد از اين روش براي دستيابي به تمام اهداف خود استفاده كنيد؟ راز جراح‌شدن يك نظافتچي ساده. چه ارتباطي بين عدد960 و موفقيت ما وجود دارد؟ چگونه مي‌توانيد ذهن خود را در جهت مثبت‌انديشي تقويت كنيد؟ مهم‌ترين راز افراد موفق چيست؟

مديريت زمان

  • 25,000 تومان

با استفاده از روش‌هاي ارائه شده در اين كتاب مي‌توانيد در هر روز كاري دو ساعت وقت بيشتر داشته باشيد يا حتي خروجي و بهره‌وري خود را دوبرابر كنيد. موفقيت اين تكنيك‌ها براي هزاران مدير اثبات شده است و تا زماني كه چهار عامل معروف بهره‌وري را با خود داشته باشيد، براي شما نيز موفقيت‌آميز خواهد بود. در اين كتاب به مطالب زير پرداخته مي‌شود: - روش كنترل وقفه‌ها، ايميل‌ها، جلسات و تماس‌هاي تلفني - چهار عامل كليدي بهره‌وري - اختصاص زمان براي كارهاي با اولويت بالا - غلبه بر تعلل و به تعويق انداختن كارها - روش‌هاي واگذاري و حذف كارها - و ده‌ها نكته كاربردي ديگر...

مديريت

  • 7,000 تومان

اگر همان روش‌‌هايي را به كار گيريد كه ساير مديران موفق به كار گرفته‌اند، خواهيد ديد كه مي‌توانيد در جايگاه مديريتي خود كارهايي را كه قبلا در طول هفته‌ها يا ماه‌ها انجام مي‌داديد، در عرض چند روز انجام دهيد. در اين كتاب به مطالب زير پرداخته مي‌شود: - سوالات كليدي يك مدير - فعاليت‌هاي حياتي يك مدير - چند برابر كردن بهره‌وري - طوفان ذهني براي يافتن راه حل - استخدام افراد مناسب و اخراج افراد بي‌كفايت - و ده‌ها نكته كاربردي ديگر...

صفحه‌ی 1