فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

پسا حقيقت (جهان در تسخير اخبار جعلي و مبتذل)

  • 85,000 تومان

عواقب توليد و انتشار انبوه مطالب جعلي، مبتذل و مزخرف حتي براي رسانه هاي صادق و متعهدي كه تلاش‌شان گزارش منصفانه و دقيق مسائل است نيز بسيار سنگين مي‌باشد به گونه‌اي كه ممكن است تلاش‌شان ناكام بماند. دليل آن هم روشن است؛ فرهنگ و هنجارهاي حاكم بر چنين رسانه‌هايي كه عميقاً عادت كرده‌اند استدلال‌هاي مخالف و موافق را به طور متوازن در مورد يك موضوع پوشش دهند، نمي‌تواند از پس تهاجم همه جانبه مطالب مزخرف برآيد. در واقع كار جريان اصلي رسانه اي براي مقابله با اشاعه دهندگان مطالب جعلي، مثل وارد شدنِ با چاقو به يك جنگ مسلحانه تمام عيار است.

چگونه مهارت‌هاي استراتژيك تيم خود را گسترش دهيم

  • 7,000 تومان

تمرين‌هاي كاربردي كتاب، شما و تيم‌هاي همراه‌تان در سازمان را قادر مي‌سازد كه شيوه‌ها و متدهاي ايجاد و ساخت استراتژي و حركت راهبردي را بهتر فهم كنيد. مثال‌هاي موجود در كتاب نشان مي‌دهد كه ديگران چگونه اين مسير را پيموده و به چه نحوي عمل كرده‌اند.

مدير تمام عيار

  • 7,500 تومان

اين كتاب به مديران كمك مي‌كند تا ببينند كه اكنون در كجا قرار دارند، به كجا مي‌خواهند بروند و اينكه چه تغييراتي بايد در رفتارهاي خود ايجاد كنند تا به هدف نهايي دست يابند. تركيب بي‌نظير نظريه و عمل، كتاب مدير تمام عيار را تبديل به منبع و مرجعي منحصر به فرد براي مديراني كرده است كه در پي اثربخشي شخصي، حرفه‌اي و خانوادگي خود هستند.

صفحه‌ی 1