فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 80,000 تومان
 • 38,000 تومان
 • 98,000 تومان
 • 50,000 تومان
 • 55,000 تومان
 • 20,000 تومان

طرح بزرگ

 • 80,000 تومان

استيون هاوكينگ مي‌نويسد: «ما در دنيايي حيرت‌انگيز و گيج‌كننده زندگي مي‌كنيم. مي‌خواهيم معناي آنچه را كه در پيرامون خويش مي‌يابيم بدانيم و دوست داريم بپرسيم: سرشت جهان چيست؟ جايگاه ما در آن كجاست؟ از كجا آمده‌ايم و آمدنمان از بهر چه بوده‌است؟ منشا جهان چيست و چرا به صورت كنوني‌اش درآمده‌است؟ جهان چگونه به پايان خواهد رسيد؟ آيا جهان ديگري هم هست؟» او با نگاهي گذرا به يونان قديم و ارزشي كه به قوانين طبيعت قائل بودند به زمانه كپرنيك و آيزاك نيوتن رسيده و با عبور از آن دوران، آلبرت اينشتن و اروين شرودينگر و ماكس پلانك را دور زده تا نظريه خود را بيان كند و فيزيك و متافيزيك را بهم پيوند دهد.

ذهن بي‌انتها جسم پردوام

 • 98,000 تومان

ذهن بي‌انتها جسم پردوام

كيمياگر

 • 38,000 تومان

وقتي كتاب كيمياگر براي نخستين بار در 25 سال پيش در برزيل منتشر شد هيچ‌كس به آن توجهي نكرد. يك كتاب‌فروش در شمال‌شرق كشور به من گفت كه فقط يك نفر در هفته اول آن را خريده بود. حدود شش ماه طول كشيد تا كتاب‌فروش يك نسخه ديگر از كتاب بفروشد و نسخه دوم را هم همان كسي خريد كه نسخه اول را خريده بود و خدا مي‌داند چقد طول كشيد تا بخواهد كتاب سوم فروش برود!

شدن

 • 98,000 تومان

ميشل لاوون رابينسون اوباما متولد 17 ژانويه 1964 در شيكاگو است. وي وكيل و نويسنده آمريكايي است كه به مدت هشت سال بانوي اول ايالت متحده آمريكا بود. در سن 28 سالگي با باراك اوباما ازدواج كرد و نخستين بانوي اول آمريكايي - آفريقايي در تاريخ ايالات متحده آمريكا مي‌ياشد. حاصل ازدواج ميشل و باراك اوباما دو دختر است. او دانش آموخته دانشگاه پرينستون و داراي دكتراي حقوق از دانشگاه هاروارد است. به محيط زيست علاقه‌مند بوده و بسياري از سبزيجات مصرفي خانواده اوباما در باغچه ميشل اوباما در محوطه كاخ سفيد به عمل مي‌آمد.

قدرت فكر و آرامش درون (آثار و پيامدهاي افكار مثبت يا منفي و چگونگي افزايش اعتماد به نفس شما در زندگي)

 • 58,000 تومان

اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا اهداف جديدي برگزينيد و ايده‌هاي جديدي از خودتان و آينده‌تان ايجاد كنيد. همان طور كه از عنوان اين كتاب پيداست، شما مي‌توانيد يك زندگي سراسر موفقيت آميز داشته باشيد. اما مفاهيم اين كتاب با نگاه كردن و يا ورق زدن سطحي آن درك نمي‌شود.اين كتاب بايد با دقت و هر دفعه يك بخش خوانده شود. تا زماني كه مطمئن نشديد همه مفاهيم بخش قبلي را متوجه شده ايد به بخش بعدي نرويد . از اين كتاب به عنوان يك كتاب كار استفاده كنيد. در حاشيه كتاب براي خود يادداشت برداريد .از يك ماژيك رنگي براي پررنگ كردن پاراگراف‌هايي كه به نظر مهم مي‌آيند يا به خصوص براي شما مناسب و عملي هستند ،استفاده كنيد . هنگامي كه هر بخش را مي‌خوانيد، در رابطه با مفاهيم و ايده‌هاي آن با همسر، شريك و يا دوست نزديك خود گفت و گو كنيد. نظر دوم و ديگر از جانب كسي كه نقاط قوت و ضعف شما را مي‌داند مي‌تواند مفيد باشد .

اين قورباغه را قورت بده (شوميز)

 • 32,000 تومان

براي انجام دادن همه كارها وقت كافي در اختيار نداريد و هرگز هم نخواهيد داشت. انسان‌هاي موفق سعي نمي‌كنند كه همه كارها را انجام بدهند. موفق‌ها مي‌آموزند كه مهم‌ترين كارها را انجام بدهند. گفته‌اند اگر اولين كاري كه همه روزه صبح‌ها انجام مي‌دهيد اين باشد كه يك قورباغه زنده را بخوريد، در باقي مانده روز خيالتان راحت است كه احتمالا دشوارترين كاري كه بايد انجام دهيد، انجام داده‌ايد. از اين استعاره استفاده كنيد و همه روزه با سخت‌ترين و مهم‌ترين وظيفه پيش روي خود شروع كنيد. كتاب قورباغه را بخور به شما مي‌آموزد كه چگونه روزهاي خود را برنامه‌ريزي و سامان‌دهي كنيد.

گرسنگي

 • 50,000 تومان

داستان بدن من ، شرح پيروزي‌هايم نيست ، شرح كاهش وزن نيست ، در اين كتاب شما با تصويري از من كه اندامي لاغر و ظريف دارم و شلوار جين دمپا گشادي به تن دارم رو به رو خواهيد شد . اين كتاب را به نيت انگيزه دادن به خود بخوانيد . من خودم هم انگيزه و بينش قوي ندارم كه بدانم چه چيزي مي‌تواند مرا و بدنم را از شر اين اشتها كه مانند اژدهايي گرسنه درون من لانه كرده است ، نجات دهد ، اما حقيقي . آه ! چقدر دلم مي‌خواست كسي بودم كه بتوانم يك كتاب از شرح پيروزمندانه‌ي كاهش وزن خود بنويسم،كتابي درباره تاثيرات مثبتي كه بر قلم ببرم و بنويسم از لذت آرامش و تجربه دوست داشتن خودم ، هر چه كه بودم ، اما وقتي كه شروع به نوشتن كردم ، ماحصل اين نگارش كتابي شد از شرح سخت ترين تجربه‌هايي كه در زندگي آنها را مزه مزه كردم . كتابي چالش برانگيز كه خودم هم باورم نمي‌شد .

محدوديت صفر

 • 55,000 تومان

اين كتاب مي‌تواند جهان را بيدار كند . اين كتاب از قدرت چهار جمله ساده كه مي‌تواند يك زندگي ساده را دگرگون كند پرده برداشته است . يك توصيه دارم كه ده جلد از اين كتاب را بخريد ، يك جلد براي خودتان نگه داريد و الباقي را به كساني كه دوستشان داريد هديه بدهيد . جو ويتالي آنچه را كه اصول روانشناسي است در اين كتاب ارائه مي‌دهد . وقتي تمام اين راهكارها را در كنار هم خلاصه كنيد به يك روش ساده مي‌رسيد . فقط يك پاسخ به دفع مشكلات زندگي وجوددارد و آن عشق و قدرداني است . حتما اين كتاب را مطالعه كنيد ، چون به شما مي‌فهماند كه توانايي و قدرت مقابله با مشكلات در شما وجود دارد .

هنر هميشه بر حق بودن

 • 25,000 تومان

استفاده از واژه‌ي ديالكتيك در اين مفهوم يك هدف ديگر هم دارد كه همان تنزل به يك سيستم عادي ، تجميع و نمايش هنري كه اغلب انسان‌ها در اختيار دارند ، اما فقط هنگام بروز اختلافات شاهد ظهور آن هستيم ، آن هم زماني كه مي‌دانند حق با آنها نيست ، اما باز هم تلاش مي‌كنند پيروز ميدان باشند . اصولا توجه كمتري به حقايق عيني يا پيشرفت هايش در علم ديالكتيك به عمل آمده است ، چون اين امر در ذات ديالكتيك طبيعي و اصلي انساني انجام نمي‌شود . يعني همان بخش از وجودمان كه فقط براي دستيابي به پيروزي برنامه ريزي مي‌كند. اگر بخواهيم علم ديالكتيك را به طور خلاصه توصيف كنيم ، مي‌توان گفت كه يك نوع تلاش براي فهرست بندي و تحليل ترفندهاي دغل كارانه است تا بتوانيد آن‌ها را در مباحث واقعي شناسايي كرده و شكست دهيد . به دليل همين اهداف است كه ديالكتيك بايد به پيروزي برسد نه به حقايق عيني .

ورونيكا تصميم مي‌گيرد بميرد

 • 38,000 تومان

اين رمان ماجراي دختر جواني است به نام ورونيكا كه با وجود داشتن يك زندگي به ظاهر رضايت‌بخش، اقدام به خودكشي مي‌كند، زيرا به دليل احساس خلاء در وجودش، زندگي را مطابق ميل خود نمي‌يابد. اما اطرافيان، او را كه با خوردن قرص دست به خودكشي زده، روانه بيمارستان مي‌كنند. او كه اينكه از مرگ نجات پيدا كرده، خود را در بيمارستان رواني مي‌بيند، در حالي كه قلب او در اثر مصرف قرص‌ها به شدت آسيب ديده و هرآن او را به مرگ نزديك‌تر مي‌سازد. ورونيكا به تدريج با مشاهده بيماران به اكتشاف اموري مي‌رسد كه پيش از آن هرگز خود را مجاز به شناسايي آنها ندانسته بود، اموري همچون نفرت، كنجكاوي، ترس و عشق.

در ستايش عشق

 • 20,000 تومان

بر اساس ديدگاه شما كه عشق را روشي متفاوت براي تجربه جهان مي‌دانيد، پس چرا با امانوئول لويناس همراهي نمي‌كنيد؟ او هم معتقد است كه عاشق ويژگي تفاوت را در معشوق مي‌بيند، نه اينكه چند ويژگي‌اي كه با ديگران متفاوت است. چرا نمي‌پذيريد كه كه عشق تجربه متفاوتي است؟

پدر پولدار پدر بي‌پول

 • 56,000 تومان

همانطور كه گفتم چيزهاي زيادي براي ياد گرفتن وجود دارد. ياد گرفتن اينكه چطور كار كني كه پول را به خدمت خودت بياوري يك درس مادام‌العمر است. بيشتر مردم چهار سال دانشگاه مي‌روند. و آموزشم در مورد پول هم تمام عمر ادامه پيدا مي‌كند، چون هرچه بيشتر اطلاعات به دست مي‌آورم بيشتر متوجه مي‌شوم كه بايد ياد بگيرم. بيشتر مردم هيچ وقت اين درس را ياد نمي‌گيرند. آنها سر كار مي‌روند، حقوق‌شان را مي‌گيرند، بعد از كم و كسر كردن‌ها تتمه حقوق‌شان را حساب مي‌كنند، همين آن وقت تعجب مي‌كنند كه چرا مشكلات مالي دارند. آنها فكر مي‌كنند كه پول بيشتر، مشكل را حل مي‌كند و متوجه نمي‌شوند كه مشكل‌شان نداشتن اطلاعات مالي است.

1  2  صفحه‌ی 1